Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
En el mundo de los ciegos,
un bizco es el rey, pero sigue siendo bizco

Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Real Saragossa - FC Barcelona
Autor Wiadomość
beneras 
fuck system

Piwa: 24/19
Wysłany: 2006-02-26, 00:05  

gest etoo pokazujacy ze obronca ktory go kryje tez jest czarny powinien dac sporo do myslenia kibicom z saragossy.

i dobrze ze barca wygrala,szkoda ze eto nie strzelal karnego.

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-02-26, 00:10  

dobrze, że nie strzelał, bo gdyby coś nie poszło to mógłby się już rozsypać :/

cieszę się z 3 punktów, bo teren trudny. teraz mamy tydzien odpoczynku i czekam z niecierpliwością na informacje dotyczące Dinho i ukarania Zaragozy !!
Ostatnio zmieniony przez danji 2006-02-26, 00:10, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

mikaelus 

Piwa: 729/976

Świetnie nie zagrali, ale może to efekt zmęczenia + całkiem trudnego wyjazdowego rywala. Zobaczymy co pokażą z Depor na Camp Nou.
Szkoda, że czarny żadnej bramki nie walnął... :]

baixinho 

Piwa: 399/122

ufffff chyba najslabszy nasz mecz w tym sezonie - 3 strzaly na bramke 2 gole

ronaldinho widac ze nie w pelni sil bo gral bardzo ostroznie i powoli, etoo slabiutko - dopiero jak sie wkurzyl na pieprzonych rasistow to zaczal wiecej sie starac i ladnie bramke wypracowal. messi tez bez blysku - to wszystko + slabszy deco i od nasza gra ofensywna lezala.

w srodku bardzo dobrze edmil, niezle motta, bardzo dobrze defensywa oprocz bellettiego ktory jakby przypadkiem znalazl sie na boisku. no i valdes bezbledny mecz w koncu :)

gralismy bardziej cofnieci i saragossa nie mogla grac tego co najbardziej lubi, ale przez to tez nam sie trudniej atakowalo. jak zwykle ostatnio wejscie na boisko larssona ozywilo gre. bardzo trudne i niezwykle wazne 3 pkt. serce mi zadrzalo kiedy lezal marquez bo u ronniego to kostka ktora bardzo powazna raczej nie jest.

mikaelus 

Piwa: 729/976

Wysłany: 2006-02-26, 00:28  

Siner napisał/a:
Miki ma dobry wzrok,więc wygramy :P

jw. :pokazal jezyk:

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-02-26, 00:30  

slabizna, ale tego sie mozna bylo spodziewac. mysle, ze gdyby zamiast motty zagral iniesta to srodek nie wygladalby tak tragicznie jak dzisiaj, no ale po zwyciestwie 2-0 nie ma co narzekac, wazne sa 3 punkty ktore przed meczem (a zwlaszcza w przerwie) wzialbym w ciemno.

dzisiaj chyba przede wszystkim zabraklo wspolpracy na linii pomoc-atak, wszystko bylo szarpane, niedokladne, zreszta saragossa grala podobnie.

kolejny trudny mecz za nami = mistrzostwo coraz blizej

odnosnie ronaldinho, mam nadzieje ze to nic powaznego i za tydzien juz bedzie zdrow

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2006-02-26, 00:33  

Chyba nigdy nie widzialem tak slabej gry Ronaldinho i Eto'o... Ogolnie, po obiecujacym poczatku, Barca zagrala bardzo wolno i niedokladnie...przypominali mi troche Real w meczu z Arsenalem. Wazne sa jednak 3 punkty i ogromny krok w strone mistrzostwa. Powoli konczy sie najcieszy okres sezonu-teraz caly tydzien na zebranie sil.

Rasizm jest dla mnie dnem i nalozylbyl surowe kary na Saragosse

Tym razem zostalem wyproszony z mojego ulubionego, osiedlowego baru w 75 minucie :maruda:

Marcinho 

Piwa: 51/23
Wysłany: 2006-02-26, 00:34  

Cały mecz był bardzo nuuudny, warto podkreślić dobrą grę obrony. Coś ciekawego zaczęło się dziać dopiero jak Eto'o chciał zejść z boiska przez te rasistowskie ścierwo. Dobrze, że strzelili te 2 gole, w tym jeden wypracowany właśnie przez Samuela. Liczę na to, że Saragossę spotka ostra kara, choć prawdę powiedziawszy, przyzwyczaiłem się już do bierności LFP wobec takich sytuacji :/

Visca el Barca, brawo Eto'o

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-02-26, 00:35  

Przedziwny mecz. Mogło być niezbyt różowo, skończyło się fajnie i kolorowo. Choć mi pozostał niesmak po zachowaniu chujków ultra siurów . XXI wiek - Zachodnia Europa - Hiszpania - Rasizm na stadionie - Choroba!! Myślałem, że już powoli zanika ten chaniebny proceder, a tu się okazało, że frustraci nie wytrzymali. Tak jak przepuszczaliśmy ukąsił Henke - w pięknym, klasycznym dla siebie stylu swoją drogą. Dinho pewnie strzelił karnego. Za bardzo nie ma kogo wyróżniać, bo nie oszukujmy się, zagraliśmy słabo. Dobrze, że Eto'o trochę poprzeciągał wykonanie kornera, a syn Edmila oddał świetny strzał, który Celades stylowo wybronił, zapominając, że łapkami piłkarze z pola nie grają. W ogóle przez chwilę myślałem, że Sami faktycznie zejdze. Napędził trochę stracha zapewne nie tylko mnie. Ogólnie zagrał słabo, ale zaliczył niezłą asystę. Na szczęście mamy komplet punktów, i przejechaliśmy się po następnej trudnej przeszkodzie w drodze po kolejne campeone. Ole!

Z Ronnim myślę, że to nic groźnego. W kilka dni pewnie dojdzie do siebie.

Pozdrawiam

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2006-02-26, 00:40  

słabo to wszystko wyglądało. Motta niech sie nauczy mocniej podawac, bo gra w tym elemencie taki piach, ze az szkoda patrzec. Dobrze w obronie, ale niemrawo w ataku. bardzo zmartwil mnie uraz Ronniego, a jak leżał Rafa też mi serce zadrżało :/
cieszy zwyciestwo, bo teren trudny, a styl przecietny.

a co do kibicow - brak mi słów. bywały już różne ekscesy, ale tego, żeby zawodnik sam chciał zejść z boiska, to jeszcze nie widziałem :maruda:

+3 punkty - to najkrótszy komentarz do meczu

edit: zapomniałem wspomnieć - pisałem, że Henka ukąsi :cfaniak:

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2006-02-26, 00:49  

kuryl chyba nie ogladasz ligi wloskiej bo w tym sezonie juz czarny zawodnik z zespolu grajacego z Interem chcial zejsc z boiska slyszac rasistowskie okrzyki. Nie ma co narzekac na gre Barcy, Zaragoza to strasznie grozny zespol na swoim boisku i przede wszystkim trzeba bylo grac uwaznie w obronie. Jest tez regula ze Zaragoza slabiej gra koncowki meczow i tak sie stalo i dzisiaj.
Swoja droga to kolejny raz swoj debilizm wykazal Orlowski, mowiac ze Etoo zwariowal i Rijkaard musi go szybko zmienic, w czasi gdy chyba wszyscy poza nim wiedzieli o co chodzi.

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2006-02-26, 01:03  

Meczu nie widzialem ale z tego co piszecie ze Etoo chcial zejsc to naprawde grubo musieli go tam wyzywac. Jak to wszystko wyglądało?? Duszek moze jakos to zapodasz ??
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2006-02-26, 01:39  

gregori: oczywiscie, ze nie ogladam ligi wloskiej, bo na mysl o wloskiej pilce po prostu mnie trzesie. nigdy wczesniej nie widzialem czegos takiego i tyle. takie przypadki na prawde nalezy napietnowac :killer:

jeszcze odnosnie meczu: Edmilson z meczu na mecz jest coraz lepszy. znakomicie sie ustawia,dobrze wychodzi z pilka,wygrywa w powietrzu. rece same skladaja sie do oklaskow :brawo: . Marquez zagra tak pewnie jeszcze pare meczy i bedzie moim ulubionym :P zawodnikiem. koles po prostu NISZCZY! :jupi:

Przemek747 

Wysłany: 2006-02-26, 01:44  

Nie byl to raczej popis umiejetnosci ze strony Barcy ale 3 punkty ciesza:) Motta niestety popelnil kilka glupich bledow i wogole gra Barcy troche sie nie ukladala:/ Zbyt duzo niedokladnych podan i kilka glupich strat:/
Co do tego przykrego incydentu to nie ma chyba nic gorszego niz rasizm w pilce noznej:/ Szkoda tylko ze to nie Eto'o wykonal rzutu karnego ale na szczescie zaliczyl ladna asyste przy 2 bramce :jupi: No i miejmy nadzieje ze ten uraz Ronaldinho to nic powaznego:)

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-02-26, 09:28  

hmm mam wrazenie ze troche zbyt surowo oceniacie gre motty - rijkaard w takich meczach jak wczoraj czy z czelsi wystawia jego a nie inieste wlasnie po to zeby zwolnic gre, przytrzymac pilke. zauwazcie ze motta prawie w ogole nie podaje do przodu - takie ma zadania, a iniesta jest zdecydowanie bardziej ofensywnym pilkarzem. dla mnie i w srode i wczoraj zagral bardzo poprawnie i mysle ze frank jest zadowolny ze wykonal powierzone zadania. straty moze i byly ale w porownaniu z ronaldinho, etoo czy deco to tych strat nie bylo wiele

dobrze ze wygralismy grajac taka padake - teraz przed nami depor u siebie i wyjazd do pampeluny. o ile o zwyciestwo na CN jestem spokojny to el sader jest bardzo trudnym terenem. na szczescie pozniej bedzie seria latwiejszych spotkan (w tym gd u nas) wiec spokojnie odskoczymy rywalom

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi