Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ciutadans de Catalunya, ja la tenim aquí!
Josep Guardiola
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Real Saragossa - FC Barcelona
Autor Wiadomość
beneras 
fuck system

Piwa: 24/19
Wysłany: 2006-02-26, 00:05  

gest etoo pokazujacy ze obronca ktory go kryje tez jest czarny powinien dac sporo do myslenia kibicom z saragossy.

i dobrze ze barca wygrala,szkoda ze eto nie strzelal karnego.

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-02-26, 00:10  

dobrze, że nie strzelał, bo gdyby coś nie poszło to mógłby się już rozsypać :/

cieszę się z 3 punktów, bo teren trudny. teraz mamy tydzien odpoczynku i czekam z niecierpliwością na informacje dotyczące Dinho i ukarania Zaragozy !!
Ostatnio zmieniony przez danji 2006-02-26, 00:10, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

mikaelus 

Piwa: 729/976
Ostrzeżeń:
 2/3/4

Świetnie nie zagrali, ale może to efekt zmęczenia + całkiem trudnego wyjazdowego rywala. Zobaczymy co pokażą z Depor na Camp Nou.
Szkoda, że czarny żadnej bramki nie walnął... :]

baixinho 

Piwa: 399/122

ufffff chyba najslabszy nasz mecz w tym sezonie - 3 strzaly na bramke 2 gole

ronaldinho widac ze nie w pelni sil bo gral bardzo ostroznie i powoli, etoo slabiutko - dopiero jak sie wkurzyl na pieprzonych rasistow to zaczal wiecej sie starac i ladnie bramke wypracowal. messi tez bez blysku - to wszystko + slabszy deco i od nasza gra ofensywna lezala.

w srodku bardzo dobrze edmil, niezle motta, bardzo dobrze defensywa oprocz bellettiego ktory jakby przypadkiem znalazl sie na boisku. no i valdes bezbledny mecz w koncu :)

gralismy bardziej cofnieci i saragossa nie mogla grac tego co najbardziej lubi, ale przez to tez nam sie trudniej atakowalo. jak zwykle ostatnio wejscie na boisko larssona ozywilo gre. bardzo trudne i niezwykle wazne 3 pkt. serce mi zadrzalo kiedy lezal marquez bo u ronniego to kostka ktora bardzo powazna raczej nie jest.

mikaelus 

Piwa: 729/976
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2006-02-26, 00:28  

Siner napisał/a:
Miki ma dobry wzrok,więc wygramy :P

jw. :pokazal jezyk:

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-02-26, 00:30  

slabizna, ale tego sie mozna bylo spodziewac. mysle, ze gdyby zamiast motty zagral iniesta to srodek nie wygladalby tak tragicznie jak dzisiaj, no ale po zwyciestwie 2-0 nie ma co narzekac, wazne sa 3 punkty ktore przed meczem (a zwlaszcza w przerwie) wzialbym w ciemno.

dzisiaj chyba przede wszystkim zabraklo wspolpracy na linii pomoc-atak, wszystko bylo szarpane, niedokladne, zreszta saragossa grala podobnie.

kolejny trudny mecz za nami = mistrzostwo coraz blizej

odnosnie ronaldinho, mam nadzieje ze to nic powaznego i za tydzien juz bedzie zdrow

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2006-02-26, 00:33  

Chyba nigdy nie widzialem tak slabej gry Ronaldinho i Eto'o... Ogolnie, po obiecujacym poczatku, Barca zagrala bardzo wolno i niedokladnie...przypominali mi troche Real w meczu z Arsenalem. Wazne sa jednak 3 punkty i ogromny krok w strone mistrzostwa. Powoli konczy sie najcieszy okres sezonu-teraz caly tydzien na zebranie sil.

Rasizm jest dla mnie dnem i nalozylbyl surowe kary na Saragosse

Tym razem zostalem wyproszony z mojego ulubionego, osiedlowego baru w 75 minucie :maruda:

Marcinho 

Piwa: 51/23
Wysłany: 2006-02-26, 00:34  

Cały mecz był bardzo nuuudny, warto podkreślić dobrą grę obrony. Coś ciekawego zaczęło się dziać dopiero jak Eto'o chciał zejść z boiska przez te rasistowskie ścierwo. Dobrze, że strzelili te 2 gole, w tym jeden wypracowany właśnie przez Samuela. Liczę na to, że Saragossę spotka ostra kara, choć prawdę powiedziawszy, przyzwyczaiłem się już do bierności LFP wobec takich sytuacji :/

Visca el Barca, brawo Eto'o

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-02-26, 00:35  

Przedziwny mecz. Mogło być niezbyt różowo, skończyło się fajnie i kolorowo. Choć mi pozostał niesmak po zachowaniu chujków ultra siurów . XXI wiek - Zachodnia Europa - Hiszpania - Rasizm na stadionie - Choroba!! Myślałem, że już powoli zanika ten chaniebny proceder, a tu się okazało, że frustraci nie wytrzymali. Tak jak przepuszczaliśmy ukąsił Henke - w pięknym, klasycznym dla siebie stylu swoją drogą. Dinho pewnie strzelił karnego. Za bardzo nie ma kogo wyróżniać, bo nie oszukujmy się, zagraliśmy słabo. Dobrze, że Eto'o trochę poprzeciągał wykonanie kornera, a syn Edmila oddał świetny strzał, który Celades stylowo wybronił, zapominając, że łapkami piłkarze z pola nie grają. W ogóle przez chwilę myślałem, że Sami faktycznie zejdze. Napędził trochę stracha zapewne nie tylko mnie. Ogólnie zagrał słabo, ale zaliczył niezłą asystę. Na szczęście mamy komplet punktów, i przejechaliśmy się po następnej trudnej przeszkodzie w drodze po kolejne campeone. Ole!

Z Ronnim myślę, że to nic groźnego. W kilka dni pewnie dojdzie do siebie.

Pozdrawiam

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2006-02-26, 00:40  

słabo to wszystko wyglądało. Motta niech sie nauczy mocniej podawac, bo gra w tym elemencie taki piach, ze az szkoda patrzec. Dobrze w obronie, ale niemrawo w ataku. bardzo zmartwil mnie uraz Ronniego, a jak leżał Rafa też mi serce zadrżało :/
cieszy zwyciestwo, bo teren trudny, a styl przecietny.

a co do kibicow - brak mi słów. bywały już różne ekscesy, ale tego, żeby zawodnik sam chciał zejść z boiska, to jeszcze nie widziałem :maruda:

+3 punkty - to najkrótszy komentarz do meczu

edit: zapomniałem wspomnieć - pisałem, że Henka ukąsi :cfaniak:

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2006-02-26, 00:49  

kuryl chyba nie ogladasz ligi wloskiej bo w tym sezonie juz czarny zawodnik z zespolu grajacego z Interem chcial zejsc z boiska slyszac rasistowskie okrzyki. Nie ma co narzekac na gre Barcy, Zaragoza to strasznie grozny zespol na swoim boisku i przede wszystkim trzeba bylo grac uwaznie w obronie. Jest tez regula ze Zaragoza slabiej gra koncowki meczow i tak sie stalo i dzisiaj.
Swoja droga to kolejny raz swoj debilizm wykazal Orlowski, mowiac ze Etoo zwariowal i Rijkaard musi go szybko zmienic, w czasi gdy chyba wszyscy poza nim wiedzieli o co chodzi.

Kendzior 
!

Piwa: 754/1371
Wysłany: 2006-02-26, 01:03  

Meczu nie widzialem ale z tego co piszecie ze Etoo chcial zejsc to naprawde grubo musieli go tam wyzywac. Jak to wszystko wyglądało?? Duszek moze jakos to zapodasz ??
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2006-02-26, 01:39  

gregori: oczywiscie, ze nie ogladam ligi wloskiej, bo na mysl o wloskiej pilce po prostu mnie trzesie. nigdy wczesniej nie widzialem czegos takiego i tyle. takie przypadki na prawde nalezy napietnowac :killer:

jeszcze odnosnie meczu: Edmilson z meczu na mecz jest coraz lepszy. znakomicie sie ustawia,dobrze wychodzi z pilka,wygrywa w powietrzu. rece same skladaja sie do oklaskow :brawo: . Marquez zagra tak pewnie jeszcze pare meczy i bedzie moim ulubionym :P zawodnikiem. koles po prostu NISZCZY! :jupi:

Przemek747 

Wysłany: 2006-02-26, 01:44  

Nie byl to raczej popis umiejetnosci ze strony Barcy ale 3 punkty ciesza:) Motta niestety popelnil kilka glupich bledow i wogole gra Barcy troche sie nie ukladala:/ Zbyt duzo niedokladnych podan i kilka glupich strat:/
Co do tego przykrego incydentu to nie ma chyba nic gorszego niz rasizm w pilce noznej:/ Szkoda tylko ze to nie Eto'o wykonal rzutu karnego ale na szczescie zaliczyl ladna asyste przy 2 bramce :jupi: No i miejmy nadzieje ze ten uraz Ronaldinho to nic powaznego:)

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-02-26, 09:28  

hmm mam wrazenie ze troche zbyt surowo oceniacie gre motty - rijkaard w takich meczach jak wczoraj czy z czelsi wystawia jego a nie inieste wlasnie po to zeby zwolnic gre, przytrzymac pilke. zauwazcie ze motta prawie w ogole nie podaje do przodu - takie ma zadania, a iniesta jest zdecydowanie bardziej ofensywnym pilkarzem. dla mnie i w srode i wczoraj zagral bardzo poprawnie i mysle ze frank jest zadowolny ze wykonal powierzone zadania. straty moze i byly ale w porownaniu z ronaldinho, etoo czy deco to tych strat nie bylo wiele

dobrze ze wygralismy grajac taka padake - teraz przed nami depor u siebie i wyjazd do pampeluny. o ile o zwyciestwo na CN jestem spokojny to el sader jest bardzo trudnym terenem. na szczescie pozniej bedzie seria latwiejszych spotkan (w tym gd u nas) wiec spokojnie odskoczymy rywalom

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi