Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Urruti t´estimo!
Joaquin Maria Puyal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: danji
2006-06-26, 12:56
Liga Mistrzów 2005/06
Autor Wiadomość
kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2006-04-19, 21:46  

Arsenal umie grac ladna pilke, pokazywal to nieraz. ale skomplikowal sobie sytuacje nie strzelajac dzis 2 bramki. mogli wykorzystac przewage, a tak oddali inicjatywe, z ktora Villa i tak niewiele zrobilo. podejrzewam, ze w hiszpani bedzie 1:0 dla villa i arsenal odpadnie w karnych. zobaczymy jak to bedzie
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk
Postaw piwo autorowi tego posta

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-04-19, 22:21  

Nie wiem czy to zauwazyliscie, ale Henry chamsko wszedl w Takinardiego od tylu, nie podobalo mi sie to strasznie. Arsenal czesto przypomina Barcelone w sposobie gry, liczbie stwarzanych sytuacji i proba wejscia do bramki, gdyby strzelili na 2-0 byloby po zawodach a tak Villa ma w rewanzu szanse, choc wieksze mimo wszystko daje Kanonierom. Villarreal nie pokazal dzisiaj niemal nic czym mialby zaslugiwac na final, ale tak jak mowilem w rewanzu moze beda grozniejsi.

Jynx 
sześciu

Piwa: 110/119
Wysłany: 2006-04-19, 22:26  

Riquelme zagral tak jak za czasow gry w Barcelonie. Kiedy dostal pilke to oddawal do najblizszego kolegi, albo obroncy Arsenalu zabierali mu pilke. Jakby to on wczoraj zamiast Ronniego gral przeciwko Milanowi to bramki napewno bysmy nie strzelili.
Ostatnio zmieniony przez Jynx 2006-04-20, 11:46, w całości zmieniany 1 raz  

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-04-20, 06:47  

prawda jest taka ze villarreal to w 50% riquelme - wylaczysz romana to w ofensywie villa niemal nie istnieje. na el madrigal moze stac sie wszystko ale wydaje mi sie ze arsenal cos strzeli a to bedzie oznaczalo ze awansuje do finalu

btw. chcem henryka

edited by imerr: pisze się 'kcem' :D
Ostatnio zmieniony przez imerr 2006-04-20, 11:17, w całości zmieniany 1 raz  

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2006-04-20, 12:14  

ponoć rvn poszukuje wiewióra z hajbery, więc oto jego fotki:

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2577/1200
Wysłany: 2006-04-20, 12:34  

2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, ...........

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-04-20, 13:09  

Fota 'Flyin' Squirrel' na tle bannera PS2 jest świetna. Jaaazda.

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

Voyteck 

Piwa: 541/288
Wysłany: 2006-04-23, 18:22  

Aż chce się powiedzieć... Fun anyone? :D

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-04-25, 12:47  

Juz dzisiaj rewanz Villarreal - Arsenal, wydaje mi sie, ze lepiej dla nas aby w finale zagrala Zolta Lodz Podwodna, latwiejszy rywal no i Ąri do Barsy /pisze tak jakbysmy my juz byli w finale hie hie..../ ale dla dobra futbolu w finale powinni zagrac kanonierzy i dostac po dupie oczywiscie :)

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-04-25, 14:08  

nie chciałbym się spotkać z henrym w finale, może trochę przesadzam, ale ewentualne starcia, jakieś nieprzyjemne sytuacje mogły by go oddalić od Barcelony, miejmy nadzieję, że nic takiego nie będzie miało miejsca, bo czuję, że to arsenal zagra w paryżu... ;)

i oczywiście uważam arsenal za groźniejszego przeciwnika niż villareal... :]

kuryl 

Wysłany: 2006-04-25, 14:38  

a ja cos czuje, ze arsenal jakos frajersko dzis odpadnie. typu po karnych, czy jakos tak. jesli strzela bramke to bedzie raczej po zawodach, bo villa jest po prostu za slabe, by ewentualnie pocisnac 3 bramki lehmanowi i spolce.
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2006-04-25, 15:29  

Wydaje mi się, że Arsenal zagra dziś bardzo asekuracyjnie i będzie liczył na szybkie kontry. Henryk pewnie będzie miał 4-5 sytuacji i nie wierzę, by którejś nie wykorzystał, zwłaszcza że będzie miał na uwadze, iż bramka zupełnie uspokoi grę i praktycznie zapewni awans gościom z Londynu.

Z jednej strony chciałbym awansu Villarrealu. Z drugiej chciałbym wielkiego widowiska w finale. Niech wygra po prostu lepszy.

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-04-25, 15:51  

Kibicuje z calego serca Hiszpanom, bo to nie tylko da nam latwiejszego przeciwnika w finale, ale znacznie przyblizy transfer Henry'ego.

Mimo wszystko, z Xavim i Messim w Paryzu nie bedzie nas chuja :]

Nie wyobrazam sobie zeby jakakolwiek druzyna na swiecie byla w stanie zatrzymac FCB.

Oby dzis JRR zagral cokolwiek, bo ostatnio zaprezentowal tylko nic.

kuryl 

Wysłany: 2006-04-25, 20:35  

przy calej mojej sympatii do arsenalu, to co pokazuje dzisiaj Villa zasluguje na pochwale i owoc w postaci bramki na 1:0 i tego im z calego serca zycze. sedzia powinien wykartkowac ktoregos Kanoniera, bo graja ostro.
dobra polowa w wykokaniu zoltej lodzi podwodnej.
Senna niszczy!!! :brawo:

edit: jak on mogl tego nie trafic? no jak?! :co:
brawo Villa, pokazali charakter i piekna pilke! Arsenal pokazal dzis antyfutbol, ani jednego celnego strzalo na bramke.

edit2: jesli awansujemy do finalu, to zmiazdzymy arsenal i bardzo tego chce po dzisiejszym spotkaniu. odnosilem wrazenie, ze pod wiekszym pressingiem strasznie sie gubili, a taktyke wenger ustawi pewnie na final bardzo podobna do tej dzisiejszej - tylko z wysunietym Henrym (btw. akcje z koszulka barcy dla niego oceniam raczej jako niesmaczną).
Ostatnio zmieniony przez kuryl 2006-04-25, 21:46, w całości zmieniany 1 raz  

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-04-25, 21:44  

żal mi villarreal... mieli swoje okazje, dominowali przez cały mecz, ostatnie 20 minut już brakowało sił. Roman uderzył fatalnie, wzrok wlepiony w piłke [']

@kuryl ze strzałami na pewno się mylisz.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi