Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ese chaval nos retirará a nosotros dos
Guardiola do Xaviego
o Iniescie
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: danji
2006-06-26, 13:56
Liga Mistrzów 2005/06
Autor Wiadomość
danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-02-20, 23:08  Liga Mistrzów 2005/06

Jutro zostaną wznowione rozgrywki piłkarskiej ligi mistrzów. Na polu bitwy zostało 16 drużyn z 6 krajów (3 Anglia, 3 Hiszpania, 3 Włochy, 2 Holandia, 2 Niemcy, po jednym reprezentancie mają Francja, Portugalia i Szkocja ). Nas najbardzoej interesuje oczywiście dwumecz z Mistrzem Anglii czyli Chelsea Londyn. Nie będe rozwodził się na temat tego spotkania bo i nie miejsce to na analize tego spotkania ;)

Kilka pojedynków zapowiada się bardzo ciekawie, a na pierwszy plan wybijają się spotkania Real - Arsenal i Bayern-Milan. Cokolwiek by nie sądzić o drużynie z Madrytu, to trzeba przyznać, że ich ostatnie wyniki świadczą o dobrej dyspozycji. Lopez Caro ma już niemal wszystkich zawodników do dyspozcyji, takiego komfortu nie ma trener Kanonierów, Arsene Wenger. Wiadomo już, że nie zagrają Campbell, Lauren, Cole,van Persie oraz "nielatający" Holender, Denis Bergkamp. Szczególnie osłabiona wydaje się być defensywa Londyńczyków. Mój typ 2-1

Bayern - Milan. Spotkanie dwóch wielkich klubów, bez zdecydowanego faworyta. Bayern nie gra ostatnimi czasy porywająco, ale w lidze systematycznie gromadzi punkty i pewnie przewodzi w tabeli. Milan w tym sezonie mimo wszystko zawodzi, chyba tej drużynie potrzebna jest częściowa wymiana defensywy. Starych mistrzów jednak lekceważyć nie można. Mój typ 2-2

Bayern Monachium - AC Milan
Benfica Lizbona - FC Liverpool
Real Madryt - Arsenal Londyn
PSV Eindhoven - Olympique Lyon
Chelsea Londyn - FC Barcelona
Glasgow Rangers - Villarreal CF
Werder Brema - Juventus Turyn
Ajax Amsterdam - Inter Mediolan
Postaw piwo autorowi tego posta

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-02-22, 04:15  

wyniki po wczorajszym dniu:
PSV Eindhoven - Olympique Lyon 0:1
Bayern Monachium - AC Milan 1:1 (1:0)
Real Madryt - Arsenal Londyn 0:1 (0:0)
Benfica Lizbona - Liverpool FC 1:0 (0:0)

edit:
nie wiem jak ja to zrobiłem, chodziło o gomesa, wkręcił mi się dida, który w niczym nie zawinił :mdleje:
zgadzam się bramka miszy bardzo ładna:)

RVN pieknie odczytałeś moje pokrętne myśli ;)
Ostatnio zmieniony przez CnK 2006-02-22, 14:55, w całości zmieniany 2 razy  

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-02-22, 10:18  

Dida raczej nie miał szans przy bombie Miszy. Wydaje mi się, że miałeś na myśli Heurelho Gomesa :)

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

beneras 
fuck system

Piwa: 24/19
Wysłany: 2006-02-22, 13:21  

no wlasnie,co dida zrobil zlego :> ?

moj posta na forum acm.pl:

wynik 1-1 jaki osiagnelismy w twierdzy allianz arena nie jest zly,baaaaa jest nawet dobry.nie zapominajmy ze bayern wygral wszystkie mecze w tym sezonie na swoim boisku(pokonujac wielkie juve).jesli wezmiemy pod uwage,ze zagralismy kiepsciutki mecz i gralismy przez 90 min w 10 to wynik jest wrecz swietny !! !

bardzo dobrze w defensywie spisywala sie nasza obrona.bawarczycy nie mieli zadnej 100% sytuacji,poza strzalem makaaya nie istnieli pod nasza bramka.stracony gol to w zadnym wypadku wina obroncow,to wina pomocnika ktory powinien kryc swoja strefe (pirlo,gattuso?).misi mial mnostwo czasu na oddanie mocnego,celnego strzalu i to wykorzystal.dida bez szans.

pomoc dzis slabiutko,bez jaj.na def pomocniku widzac forme pirlo widzialbym vogela,gosc nie zchodzi ponizej pewnego poziomu,jednak zdaje sobie sprawe,ze nie ma na to szans.gattuso slabiutko,zreszta tak jak od dluzszego czasu,nie prezentuje nic nadzwyczajnego w defensywie(jego jedyny atut),w ofensywie nie umie nic.szczerze mowiac ciesze sie,ze nie zagra w rewanzu,jego gra ostatnimi czasy wogole mi sie nie podobala.na jego miejscu zagra mam nadzieje vogel,jestem pewien,ze bez problemu podola zadaniu,zawsze jak gra jest pewnym pkt naszej druzyny(oprocz meczu z turkami).seedorf tez tragedia,ale mysle,ze to tylko forma dnia,w rewanzu bedzie juz nasza glowna bronia.kaka niezle,kilka ladnych akcji,ale bez przeblysku.

sheva swoje zrobil,gola strzelil,inicjowal kilka akcji,podobnie jak kaka,pozytywnie,ale tez bez przeblysku.brakowalo mi jego strzalow z dystansu,no i gdyby wykorzystal sytuacje 1 na 1...

osobny akapit nalezy sie gilardino.bardzo liczylem na to,ze w tym meczu zagra pippo,mimo ze obaj maja podobne umiejetnosci pilkarskie(czyt. przecietne) to jednak pippo na boisku robi 3x wieksza robote i to sprawia,ze mimo ze jest drewiany ma status gwiazdy(wiekszej czy mniejszej).pippo na boisku jest w nieustannym ruchu,skupia na sobie uwage calego bloku defensywnego,ktory musi byc uwazny przez 90 min i trzymac tak linie by pippo byl na spalonym,strasuje obroncow,wymusza faule itp.bardzo sie ciesze,ze wrocil do zespolu.gila przy starszym koledze wyglada blado,niby strzela gole,ale to wszystko co ma do zaoferowania zespolowi,do tego jego umiejetnosci sa za niskie na zaprezentowanie sie chociaz przecietnie w meczach z kims wiekszym.
wracajac do wystepu gili we wczorajszym meczu to za komentarz niech pozluzy sytuacja z 90 min kiedy alberto dostal pilke na krancu pola karnego,8 razy podchodzil do jej przyjecia,a nastepnie podal pilke demichelisowi.... gosc zagral tragicznie,kompletnie nic nie robil na boisku,zero z niego pozytku,mial 1 sytuacje i sie osikal walac pile w trybuny(jak pojedziecie na rewanz to uwazajcie by nie dostac w leb pilka),a na 5 metrze stal sam sheva...

reasumujac wynik fajny,w rewanzu vogel i pippo i jestemy w 1/8 !! !

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-02-22, 15:26  

hmm o ile dobrze pamietam to jeszcze latem gilardino byl drugim najlepszym napastnikiem swiata zaraz po szewie

a 1-1 w monachium to faktycznie ekstra wynik. watpie zeby bayern byl w stanie wygrac na wyjezdzie

i jestescie w 1/4 chyba a nie 1/8

beneras 
fuck system

Wysłany: 2006-02-22, 17:15  

2 napastnikiem jest torres,gila jest dobry na empoli i treviso,a nie na bayern.

i racja,pomylilem 1/8 z 1/4.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-02-23, 07:57  

w srode ciekawe wyniki

nasz to wiadomo :) ajax mimo kryzysu zagral ponoc swietne spotkanie z interem lecz koniec koncow dosc frajersko zremisowali 2-2. na SS wszystko jest mozliwe, tym bardziej ze huntelaar rosales i rosenberg sa w coraz lepszej formie, a na bokach obrony dziela i rzadza trabelsi i urby( !! )

werder 3-2 z juve i jak dla mnie szansa na wyelminowanie wlochow jest spora. werder potrafi strzelac bramki i jesli nie trafi sie taki farfocel jak gol treze to niemcy moga swietowac awans

villarreal po remisie na wyjezdzie chyba sobie juz zapewnil awans. nie dosc ze ten wynik ich premiuje to na el mdrigal graja zwykle duzo lepiej

przy odrobinie szczescia moga nam odpasc trudni przeciwnicy i ulatwic nieco droge po puchar :)

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2006-02-23, 09:41  

Villareal ma szanse na awans a Inter i Juve przejda dalej na 100 %.

beneras 
fuck system

Wysłany: 2006-02-23, 12:03  

inter powinien dac sobie rade,ale juve bedzie juzmialo ciezej :] od dawna juve nie gra wielkiej pilki,w bremie oddali 2 celne strzaly na bramke(werder 9),mili posiadanie 36% pilki.ciekawe ciekawe,nie jest powiedziane,ze werder nie ma szans,stzrelaja duzo goli,jak szczescie im dopisze to moga przejsc dalej.

do tego villa raczej ejst pewniakiem,rangersi sa slabi w tym roku,a do yellow submarine wrocil riqelme.jak dla mnie pewniak do awansu.

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2006-02-23, 12:53  

Imho Villarreal awansuje, bo po prostu we wczorajszym spotkaniu byli nieco lepsi, zabrakło im szczęścia, no i w składzie pojawił się ich "talizman" Pena... :lol: Gość jest nieziemski - ilekroć pojawi się w składzie to zawsze coś zbombi. Ale trzeba przyznać, że wczorajsza bramka przedniej urody :D Poza tym Forlan zmarnował sytuację sam na sam, gdzie wystarczyło leciutko podciąć piłkę (łatwo się mówi - wiem :] ) a Diego uderzył prosto w Watterreusa.

Juve rzeczywiście będzie miało ciężko. Werder to dosyć ambitna drużynka, przy odrobinie fuksa mogą przejść dalej. Nie powiedziałbym by LM przez to straciła jakoś na wartości, bo gra Juve (oprócz Del Piero) nie wygląda ostatnio zbyt atrakcyjnie. Alessandro przeżywa zaś trzecią młodość (wczoraj wypracował bramkę Nedvedowi) - jego gra naprawdę ostatnimi czasy mi się podoba.

Inter = wielka niewiadoma. Zależy jak wysoko postawi poprzeczkę Ajaxowi, który też zresztą jest nieobliczalną drużyną.

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-02-23, 15:00  

werder pokazał, że jest w stanie ograć juve, zobaczymy co będzie w turynie...

w amsterdamie od razu w oczy rzuciła mi się piękna zielona trawka :D

benitez przekombinował i liverpool poległ w benfice, co wcale mnie nie smuci, luis garcia wyróznił się niezwykle ostrym faulem, ale to juz bylo we wtorek...:]

beneras 
fuck system

Wysłany: 2006-02-23, 17:16  

a czemu gerard nie gral w 1 ? nie lapie sie czy co :>

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-02-23, 17:21  

decyzja Beniteza. W przedmeczowych składach podawany był w wyjściowej jedenastce.
To samo Hamann i Crouch. Niemiec wszedł jeszcze w pierwszej połowie, natomiast Gerrard chyba dopiero 78. Więc chydzi na to, że Benitez przekombinował, mam nadzieje, że odpadną ;)

To samo Inter i Juve.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-02-23, 17:37  

Jestem zdania, ze im wiecej teoretycznie silnych druzyn odpadnie tym lepiej dla nas /pod warunkiem ze awansujemy dalej he he/ i tak wolalbym zeby odpadly zespoly prezentujace murarke jak liverpool czy inter, silne kadrowo juve i milan, a w drugiej rundzie /jesli awansujemy/ trafic na kogos pokroju benfiki czy villarreal. Niby skoro mamy myslec o zwyciestwie w LM powinnismy nie bac sie nikogo, no ale co bedzie warte wyeliminowanie ruskich gdy odpadniemy z jakims interem czy the reds.

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2006-02-23, 18:15  

Mysle tak samo, lepiej zagrac z Alaxem czy Benfica niz z Juve czy Liverpoolem, ktore moga FCB zanudzic na smierc i ciezko bedzie wygrac. Juz wczoraj Chelsea grala straszna padake, zero ladnych akcji tylko caly czas proby kontry.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi