Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Blancos llorones saludad a los campeones!
Luis Figo
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
FC Barcelona - Betis Sewilla
Autor Wiadomość
danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-02-17, 20:22  

gdybyś przeczytał wcześniejsze posty wiedziałbyś, że Marquez i Belletti są zawieszeni i w tym spotkaniu nie zagrają :lanie:

Również występ Messiego jest niepewny, a od pierwszej minuty imo na pewno nie zagra.
Wolałbym GIO w pierwszym składzie... większa szansa, że na Stamford zagrałby Sylvinho :]
Postaw piwo autorowi tego posta

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-02-17, 20:28  

Misk :mdleje: Zatrważająca niewiedza :pokazal jezyk:

Valdi - Gabri, Puy'i, Ole, Sylvia - Edmil, Bombel, Dekson - Ljudo (Ezkero), Etuh, Roni

Czuję, że Valdi coś sprezentuje Los Beticos, na pewno postraszny nas Hoakin. Ale wygramy 2-1.

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-02-17, 20:46  

mea culpa, pochrzanilo mi sie.

ciezki tydzien za mna, takze musicie wybaczyc :]

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-02-17, 20:59  

Właśnie zakończył się mecz na Camp Nou Barca-Betis.(Pes5) Wynik bardz zadowalający 2:0. Skład Valdes-Gabri-Puyol-Edmilson-Gio-MvB-Deco-Iniesta-Giuly-Ronnie-Eto'o. Graczem meczu ,co bardzo cieszy był ........ Motta.Wszedł w 70 minucie i miał kilka odbiorów ,wygrał kilka powietrznych pojedynków.Bramki dla naszego team'u zdobyli Eto'o w 17 min i R10 w 75. Barcelona w tym meczu dominowała.Wszystko jak w najlepszych pojedynkach,wiele zmarnowanych sytuacji,wiele strzałów ,uważna gra w obronie. Sorka,że zdradziłęm Wam wynik sobotniego meczu,ale nie mogłem się powstrzymać.Jak będziecie grzeczni,to powiem Wam wynik środowego spotkania :P

Mój typ na mecz 2:0 (Eto'o + Ronnie) :]

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2006-02-18, 00:05  

danielos napisał/a:
gdybyś przeczytał wcześniejsze posty wiedziałbyś, że Marquez i Belletti są zawieszeni i w tym spotkaniu nie zagrają :lanie:

Beletti został powołany, to jak to jest?
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-02-18, 13:33  

na stronie LFP pisza ze tylko Marquez jest zawieszony.

Na lawce i Belletti i prawdopodobnie Messi, ktorego Frank wykorzysta jesli wynik/gra nie bedzie po jego mysli.

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-02-18, 14:03  

Kendzior napisał/a:
danielos napisał/a:

Beletti został powołany, to jak to jest?

ach te pismaki :lanie: :co jest:

to dobrze, że Belletti zagra, przynajmniej Gabri będzie mógł odpocząć :lol:

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-02-18, 14:56  

^^ zeby mogl w pelni sil wybiec na stamford bridge? :hahaha:

Siner 

Wysłany: 2006-02-19, 00:07  

No i 5:1. Niestety o meczu w pierwszej połowie za wiele nie wiem,bo w tym tygodniu TV internetowa(a szczególnie program zwany Pcast) zrobiła mi psikusa i programy,które były niezawodne nie działają już :( . Jeśli chodzi o drugą połowę,to Barca grała już w pełni spokojna o wynik ,oszczędzając siły na środowy arcyważny mecz w LM. Niestety VV się źle ustawił i poszła bramka dla Betisu,ale przy kolejnej akcji pokazał,że w sytuacjach sam na sam gra doskonale :] .
Bardzo dobrze,że wygraliśmy mecz po dwóch porażkach.Widać,że forma powoli wraca.
Mierdy też w formie i obawiam się ,że w LM pokonają spokojnie Arsenal,w którym sporo kontuzji :maruda:

Latin 
Semper fidelis

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2006-02-19, 00:27  

W pierwszej VV wybronił też 2 sytuacje sam na sam,a Eto`o nie trafił z 5 metrów w bramke.Ogólnie dobrze się mecz ułożył bo przy 3 a nawet 4 bramkach pomogło nam szczęście.Oby nie brakło go z Chelsea :cfaniak:

Siner 

Wysłany: 2006-02-19, 00:46  

Czyli jak widzę pierwsza połowa dużo ciekawsza,czego można się było domyślić. Gdyby nie ten wolny to VV rozegrałby super meczyk,ale dobrze,że tym razem błąd nas nic nie kosztował :]
Oby w środę było już bezbłędnie :]

duszek 

Piwa: 92/61
Wysłany: 2006-02-19, 01:02  

dawno się tak nie ubawiłem oglądając mecz z udziałem Barcelony, każda kolejna strzelona bramka to jeszcze większy lol, man of the match to oczywiście Melli, szkoda, że sędzia dyktował tak mało rzutów wolnych dla FCB xD bramkarz Betisu też miał swój dzień, z kolei VV miał kilka naprawdę świetnych interwencji :) zapamiętałem jeszczę rulete Iniesty :co jest:

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-02-19, 01:10  

Mysle, ze po tym meczu mozemy z optymizmem przystapic do meczu z Chelsea, widac bylo znowu ze gramy swoje, oprocz 5 goli eto`o zmarnowal setke z 5 metrow, a Larsson z takiej samej odleglosci nie trafil z glowki. Widac bylo ogromna rezerwe mozliwosci w poczynaniu naszych zawodnikow, wreszcie podobal mi sie iniesta. Na Chelsea wroci Marquez do obrony, mam nadzieje ze po bokach wystapia sylvinho i belletti /dzisiaj niezly mecz/ Betis mial kilka niezlych szans, glownie po bledach Oleguera /wspaniale kopnal w twarz kogos z betisu i czesto byl nieporadny/.

Pokemon jak zwykle tryliard bledow, po jednym z nich ladna bramke z wolnego strzelil Joaquin, poza tym wylapal chyba ze 3 sytuacje sam na sam.

Drugi samoboj Melli to chyba najwieksze kuriozum ostatnich tygodni - pilka po strzale Ronaldinho odbija sie najpierw od muru a potem od Melliego i wpada do bramki :hahaha:

beneras 
fuck system

Piwa: 24/19
Wysłany: 2006-02-19, 01:36  

w ofensywie bez problemu,w obronie tragicznie....i do tego ten valdes [']

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-02-19, 08:43  

A ja pomeczowymi refleksjami się niestety nie podzielę, bo mi się cyferka na piętnaście minut przed meczem samoistnie się wyłączyła bez powodu, i nikt w biurze obsługi klienta nie wiedział o co chodzi jakby :/ Jak widzę, sporo straciłem. Szkoda. Jedyna nadzieja w retransmisji.

Pzdr.

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi