Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No hay mejor campo para
sentirse culé que el Bernabéu

Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Konkursy internetowe
Autor Wiadomość
mroo 

Piwa: 745/725
Wysłany: 2011-10-12, 14:37  Konkursy internetowe

hej, gadalem z Psujem, i nie wiedzialem jak sie zabrac za temat, wiec postanowilem dwustopniowo

pierwsze pytanie, bez ankiety, czy zdarzyło/zdarza się wam udzial w roznych konkursach internetowych?

niezaleznie, czy jury czy ilosc glosow

ewentualnie, czy mielibyscie ochote wziac udzial, wiedzac coś o jakimś niezlym konkursie?

bo akurat moja praca aktualnie jest z tym zwiazana, wiec ciekawie by bylo, gdybym np informujaaac was o konkursach byl w stanie jakos pomoc ;)
Postaw piwo autorowi tego posta

twardy 
Boixos Nois

Piwa: 111/140
Wysłany: 2011-10-12, 15:31  

Spokolu luz, daj znac jak bedzie jakis merc do wylosowania ;) Ja kiedys z glupa napisalem jakis wierszyk i wygralem blender :D

Jamal King 
State of Trance

Piwa: 20/12
Wysłany: 2011-10-12, 16:00  

Moja kobieta wygrała 5 tysi w Kingolotto :D
To było takie darmowe internetowe lotto. Wygrałem 50 zł, ale mi nie przysłali :P

rahH 

Piwa: 27/36
Wysłany: 2011-10-12, 16:41  

ja kiedys wygralem PENDRIVE 1 gb ; D

to zapodawajcie linki do konkursów ; ]

Tomash 

Piwa: 46/86
Wysłany: 2011-10-12, 17:03  

Biorę udział w praktycznie każdym konkursie o tematyce sportowej. Przeważnie wygrywałem różne gadżety a nie kasę i tak np.:

- w konkursie Interii o LM w ubiegłym roku wygrałem oryginalną torbę i plecak Adidasa

- w konkursie "Zatrzymaj Emocje" z okazji ubiegłorocznego Mundialu zdobyłem replikę Jabulani

- w zabawie sieci Geant w 2006 r. wygrałem porcelanowy kubek z Ronaldinho

i to by było chyba wszystko. Ogólnie każdy piłkarski napotkany quiz, przesłanie filmiku czy napisanie czegoś o piłce - biorę udział :)
Ostatnio bawię się w Quiz Canal + Sport na ich profilu na FB ale póki co nie mam szczęścia :P

mroo 

Wysłany: 2011-10-12, 18:18  

w activscore tez grales?

(juz sie skonczylo albo sie konczy)

mroo 

Wysłany: 2011-10-13, 09:03  

z aktualnych konkursow mamy teraz:

http://www.30minutprzyjemnosci.pl/

gdzie poziom filmikow na razie jest sredni, wiec jesli tylko macie jakies krotkie filmy, ktore by pasowaly do serwisu to wgrywajcie, jury czuwa ;)

i http://www.facebook.com/Dobrze.zmiksowane.przepisy

tutaj wydaje mi sie ze na poczatku byly najwieksze szanse, teraz sie sporo "konkursowcow" dorwalo, ale w sumie na pewno wszyscy ciules zaglosuja na czyjs przepis jesli tylko bedzie wrzucony :P

dajcie mi znac, jesli macie ochote wziac udzial, i w pierwszym i w drugim, najlepiej na prv

Tomash 

Wysłany: 2011-10-19, 16:32  

I kolejna nagroda na koncie :) We wspomnianym quizie Canal + Sport na Facebooku.

"Mowa Trawa" Marcina Rosłonia :]

*A tak w ogóle --> www.sledzimykonkursy.pl czyli większość najciekawszych, bieżących konkursów

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2583/1200
Wysłany: 2011-10-24, 09:17  

- dawno temu na stronce 'miastoplusa' jak jeszcze bylem w tej sieci, konkurs dotyczył filmu "american gangster", wystarczyło odpowiedzieć kto zagrał główna rolę i wysłać. i już nawet o tym zapomniałem a tu po kilku tygodniach przyszło ładnie opakowane wydanie na dvd. :D

- na fb wysłałem koment który dotyczył filmów na tegorocznym FPFF. liczył się pierwszy dokładny koment, ale ja chcąc być pierwszym, poszedłęm na łatwiznę czyli kopiuj-wklej i chuy. był co prawda dokładny i pierwszy ale .... podałem w nim nie co za dużo informacji i karnet na cały festiwal poszedł się yebać :D

- kilka dni temu, i w sumie nie konkurs (ale wzięło w nim udział ok 120 osób, 2 osoby mogły wygrać), bo wystarczyło polubić pewne zdarzenie na fb związane z Metalliką i udostępnić u siebie na tablicy. To wystarczyło abym niecałą godzinę temu dowiedział się że wygrałem 'piórko' papy Heta :zolwik2:
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk, Gdynia ..........

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Ladia
kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/555
Wysłany: 2011-10-24, 09:28  

No, zajebiscie.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boraś
Tomash 

Wysłany: 2011-10-24, 14:09  

A bierze z Was ktoś udział w konkursie Orange na testera HTC 7 Mozart?

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 272/698
Wysłany: 2011-10-24, 16:07  

a coz to?

Tomash 

Wysłany: 2011-10-24, 16:28  

Szczegóły na www.orange.pl :) Ogólnie rzecz biorąc trzeba się spieszyć bo 3 listopada zostanie wyłonionych 2012 testerów tegoż telefonu. Trzeba zarejestrować się w odpowiednim miejscu, wypełnić to co trzeba i.... zresztą wszystko jest na stronie Orange :) Jeśli zostanie się wybranym do testowania telefonu i będzie się dobrze wykonywało zadania testowe to na koniec grudnia można otrzymać HTC na własność.

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 272/698
Wysłany: 2011-10-24, 16:50  

jak mam to roumiec?

Cytat:
W przypadku, gdy zgodnie z przepisami prawa wartość nagrody, o której mowa w ust. 2
powyżej, powoduje powstanie obowiązku podatkowego, do nagród zostanie dodana nagroda
pieniężna stanowiąca 11,11% wartości danej nagrody. Wspomniana nagroda pieniężna nie
będzie wypłacona zwycięzcy, lecz pobrana jako podatek zryczałtowany od łącznej wartości
nagrody, o którym mowa w ustawie z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób
fizycznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2000 r., Nr 14, poz. 176 z późniejszymi zmianami). Za
pobranie i odprowadzenie należnego podatku odpowiedzialny jest Organizator.

a to tez troche malo :(

Cytat:
Wykonywanie przez uczestnika Etapu Testowego Konkursu zadań określonych powyżej nie
wyłącza obowiązku uiszczenia na rzecz Organizatora, będącego jednocześnie operatorem sieci
Orange, opłat za usługi telekomunikacyjne, z których uczestnik korzysta przy okazji
wykonywania zadań, zgodnych z cennikiem sieci Orange, obowiązującym danego uczestnika
na podstawie regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci telekomunikacyjnej
Spółki pod firmą „Polska Telefonia Komórkowa – Centertel” Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością). Wykonywanie przez Uczestnika ww. zadań nie wiąże się z żadnymi
dodatkowymi opłatami niż określone powyżej. W ramach Etapu Testowego uczestnik ma
możliwość korzystania ze startera prepaid Orange Free na kartę (w ramach którego Uczestnik
Etapu Testowego otrzymuje: 20,00 zł (dwadzieścia złotych 00/100) do wykorzystania na
rozmowy, sms-y, mms-y lub połączenia z internetem i 1GB do wykorzystania na połączenia z
internetem), otrzymanego wraz z telefonem HTC 7 Mozart z systemem Windows Phone w
sposób określony w § III ust. 4 powyżej. W przypadku wyczerpania środków udostępnionych do
wykorzystania w ramach ww. startera, koszt doładowania

ale pomyslimy :P

Kendzior 
!

Piwa: 755/1370
Wysłany: 2011-10-24, 17:20  

ale czego Ty tam nie rozumiesz :P ? dostajesz tel do testowania i odatek odprowadza orangenizator
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Odpowiedz do tematu