Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Mi madre y la de Luis Enrique son las más populares en el Bernabéu
Joan Gaspart
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Lionel Messi
Autor Wiadomość
kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2006-06-04, 23:38  

danji napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=hL2nZO12qwM

:mdleje:
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk
Postaw piwo autorowi tego posta

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2006-06-05, 10:24  

Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=hL2nZO12qwM

Odpływam przy umiejetnosciach tego zioma-Dinho za 2 lata bedzie przy nim slabiutki

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-06-05, 18:57  

:co: :co:
kilka ostatnich postow po tym filmiku w takim tonie jakby messi kladl raz za razem terryego i reszte, stawal przed pusta bramka, niczym garrincha wracal sie, znow ich kiwal i strzelal gola, a przeciez w tym filmiku nie ma zadnej rewelacji. raz, ze to sparing z angola, dwa, ze na filmie sa glownie straty lub niecelne podania messiego.
stac go na duuuuzo wiecej i mam nadzieje, ze pokaze to w przyszlym sezonie z powaznymi przeciwnikami

Romek 
Scarface

Piwa: 13/9
Wysłany: 2006-06-05, 19:32  

Miałem dokladnie takie same odczucia jak dodo lecz siedzialem cicho w obawie ze nie dostrzeglem jego geniuszu :) Jak dla mnie mial tam tylko jedna max.2 udane akcje, reszta albo strata, podanie do tyl albo obok bramki.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-06-05, 19:41  

A ja sie jaram kazdym jego dobrym podaniem, przyjeciem pilki itp. W tym chlopaku tkwi piekielna moc :)

beneras 
fuck system

Piwa: 24/19
Wysłany: 2006-06-05, 23:24  

po tym filiku kot stwierdzil ze messi zje wysztkich za 2 lata

[']

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-06-06, 01:26  

zrobi to co nie jest w zasiegu Kaki... zdetronizuje Ronaldinho :]

nawet w jego stratach widać geniusz :lol2:

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2006-06-06, 11:02  

a ja mimo wszystko jestem po wrażeniem. 19latek w meczu dorosłej reprezentacji kraju wozi przeciwników jak chce. chciałbym, żeby jakiś młody piłkarz w naszej reprezentacji pokazał w meczu, nawet z Azerbejdżanem, tyle ile Messi na tym filmiku. straty? Ronaldinho też zalicza ich mnóstwo, a mimo to jest najlepszym piłkarzem globu.

ze stwierdzeniami na temat detronizacji Ronniego to się wstrzymajmy. jeśli Argentyńczyk nie stwierdzi, że w życiu liczą się jednak tylko dziwki i koks, to przed nim świetlana przyszłość
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2006-06-06, 13:24  

beneras napisał/a:
po tym filiku kot stwierdzil ze messi zje wysztkich za 2 lata

[']

nie stwierdzilem tego po tym filmiku, tylko po kilkunastu-dwudziestu kilku meczach, w ktorych widzialem jego wielkie umiejetnosci

danji 

Wysłany: 2006-06-06, 13:42  

beneras pałko, przecież ocenianie zawodników na podstawie kompilacji byłoby mało profesjonalne. Kto jak kto, ale Kot by tego nie uczynił ;)

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-06-07, 02:02  

Niewątpliwie ta kompilacja pokazauje,że Messi to bardzo utalentowany piłkarz. Widać,że chociaż krótko przebywał na bosiku ,to była bardzo aktywny,ale oczywiście zgadzam się z Wami ,że stać go na duuuuuuużo więcej ;)

danji 

Wysłany: 2006-06-15, 12:38  

Cytat:
Argentyński napastnik Lionel Messi doznał kontuzji stopy podczas środowego treningu i prawdopodobnie w piątkowym spotkaniu przeciwko Serbii i Czarnogórze ponownie będzie musiał zasiąść na ławce rezerwowych.

Według lekarzy uraz nie jest poważny i piłkarz będzie mógł zagrać przeciwko Serbom. Selekcjoner reprezentacji Argentyny Jose Pekerman nie chce podobno ryzykować zdrowia młodego zawodnika i prawdopodobnie nie zdecyduje się na wystawienie go w wyjściowej jedenastce

jak tak dalej pójdzie to zaczne sie zastanawiac czy nie lepiej byloby sprzedac Messiego za te 150 baniek ;)

danji 

Wysłany: 2006-06-24, 12:45  

Anderson Luis de Souza "DECO":

"Wszystkiego najlepszego Leo, to na pewno coś specjalnego dla Ciebie, obchodzić urodziny podczas Mundialu. Masz szczęście! Zawsze Ci powtarzam, że możesz na mnie liczyć!"

Rafa Marquez:

"Blondasie, mam nadzieję, że nie będziesz świętował podczas meczu przeciwko nam. Wszystkiego dobrego!

Ronaldinho:

"Wszystkiego najlepszego, bracie. Fajnie jest kończyć 19 lat. A jeszcze lepiej podczas Mundialu. Świętuj na boisku, to Ty zawsze robisz nam wspaniały prezent, kiedy grasz obok nas."

Giovanni van Bronckhorst:

"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zabawimy się w Barcelonie."

Mark van Bommel:

"Dużo szczęścia Leo. Osiągnąłeś już naprawdę wiele. Wraz z Tobą czekają nas piękne dni, nas i piłkę nożną"

Cesc Fabregas:

"Leo, przyjacielu, życzę Ci, abyś wspaniale spędził ten dzień. Jeszcze pogadamy"

Carles Puyol:

"Wszystkiego najlepszego. Obyśmy razem osiągnęli mnóstwo sukcesów."

Andres Iniesta:

"Wszystkiego dobrego. Udowadniaj dalej, że jesteś najlepszy."

Xavi Hernandez:

"Wszystkiego najlepszego. Baw się dobrze. To niesamowite być na Mundialu w wieku 19 lat"

danji:

"Nie znamy się i pewnie tego nie przeczytasz, ale wszystkiego najlepszego ziomuś" :* :lol:

grintx 
You talkin' to me?

Piwa: 428/383
Wysłany: 2006-06-25, 12:03  

Cytat:
Rafa Marquez:

"Blondasie, mam nadzieję, że nie będziesz świętował podczas meczu przeciwko nam. Wszystkiego dobrego!

po meczu mial okazje zlozyc zyczenia osobiscie:

tylko od kiedy Messi jest blondasem :co:

Bruce 
kitsch

Piwa: 567/647
Wysłany: 2006-06-25, 17:47  

:]

Odpowiedz do tematu