Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Atenció, siusplau!
Manel Vich
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Weszło
Autor Wiadomość
dziki 
Krakus!

Piwa: 400/172
Wysłany: 2013-01-26, 20:32  

Dokładnie. Jak chcesz to wpłacisz.

Ja raczej nigdy nie przekaże pieniędzy na fundację Anny Dymne, pomimo tego, że bardzo ją szanuję i życzę jak najlepiej. A na fundację Intystutu Misesa już chętnie bym wpłacił. Odmieńca to ze mnie robi?

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2013-01-26, 20:43  

Nie wydaje mi się, żeby Jerry biegał po forach i wołał "Nie wpłacajcie !! ". Traktuję to jak luźną uwagę podczas rozmowy. Ktoś mówi, że można wpłacać na Pełkę, a Jerry na to, że fajnie, ale są lepsze cele. I ja się z nim zgadzam. Zresztą pewnie finał będzie taki, że Polsat i C+ kupią mu najlepszą możliwą protezę. I super. Niech mu będzie jak najlepiej, dobry z niego fachowiec. A kto chce go wesprzeć, niech rzecz jasna wpłaca. Zacny to uczynek.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
gelex
gelex 
CatMorderca

Piwa: 576/335
Wysłany: 2013-01-26, 21:22  

Żenujący jest ten język weszło. Fajne to było jak się lansowali. Teraz jest męczące.

wakabayashi 

Piwa: 435/573
Wysłany: 2013-01-27, 12:53  

zarabia duzo kasy, pracuje w stacjach obracajacych gigantyczna kasa. niech mu dadza(te stacje) proteze i nie pierdola ludziom o jakis datkch na niego, bo sa osoby w duzo wiekszsej potrzebie bez pieniedzy i wsparcia, a zjebane łby beda wplacac na pelke, bo jest znany z tv.

nic tylko przyznac racje jerremu, a osoby od browarkow za zenujaca riposte zenujacegho weszlo niech sie frustruja dalej

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2013-01-27, 13:03  

Czemu miałbym się frustrować? Przecież ja też bym na Pełkę nie dał bo wiem, że sobie dadzą radę i raczej poszukałbym innego 'celu', ale równie dobrze trafia do mnie argumentacja Weszło. Każdy robi ze swoimi pieniędzmi co mu się podoba i osoba, które pomoże Pełce nie jest w niczym gorsza od osoby, która wspomoże kogoś 'bardziej potrzebującego'.

Frustruj się dalej waka :D

gelex 
CatMorderca

Wysłany: 2013-01-27, 13:11  

Ale język tego przekazu wskazuje co najmniej na to, że Weszło ma jakiś problem z tymi, którzy dać nie chcą i mają odmienne zdanie. Weszło to już PiS prawie, bo okazuje się, że każdy kto myśli inaczej niż oni jest hejterem i ma "spierdalać".

xav 
Daj pyska!

Piwa: 351/99
Wysłany: 2013-01-27, 13:15  

niech wszystkim potrzebujacym tego swiata pomoze pawel zarzeczny. sądząc po tekstach, kogo jak kogo, ale jego stac z pewnoscia :)

wakabayashi 

Wysłany: 2013-01-27, 13:18  

tam nie ma argumentacji, jest jedynie rynsztok, co jasne i klarowne

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2013-01-27, 13:23  

Język tego przekazu to jest język Weszło po prostu. Rzeczywiście nie wszystkim może odpowiadać taka forma, ale nie powiedziałbym, że coś się u niech w tej materii zmieniło.

Dobra waka. W takim razie nie argumentacja a punkt widzenia. Każdy robi ze swoimi pieniędzmi co mu się podoba. Jakakolwiek pomoc obcej osobie to dobra sprawa. Nie widzi mi się prześciganie w wyszukiwaniu bardziej potrzebującego. Pełka nie ma tutaj nic do rzeczy jak dla mnie.

gelex 
CatMorderca

Wysłany: 2013-01-27, 13:29  

M. Skoro ten język to taki ich świadomy wybór to dziwię się że nie liczyli się z jego konsekwencjami. Poza tym widać do kogo chcą trafić. Do rynsztokowego czytelnika i żeby to zrobić muszą krzyczeć głośniej i bluzgać więcej. No chyba że lansu ciąg dalszy, ale to byłoby nudne już.

wakabayashi 

Wysłany: 2013-01-27, 13:30  

tez nie mam zamiaru sie przescigiwac w wyszukiwaniu bardziej potrzebujacych, ale jak widze teksty o spierdalaniu za napisanie badz co badz prawdy, to mnie wzdryga

Kendzior 
!

Piwa: 755/1371
Wysłany: 2013-01-27, 13:33  

hmm, moze i jestem rynsztokowy, ale do mnie trafia argumentacja, ze nie wszedzie jest miejsce na wylewanie swoich frustracji. Bardziej niz pomoc Pełce popieram ojebkę internetowego hejtu i checi wrzucenia wszedzie swoich trzech groszy i o to chyba tez chodzi Mentiemu. Nie chcesz wplacic to przynajmniej nie potepiaj tych, którzy moze czuja taką potrzebę...

waką: 'a dlaczego mam dac pelce skoro on dobrze zarabia?' - takie bylo pytanie i choc moze prawdziwe to z definicji zaczepne. Jesli czlowiek potrzebuje pomocy to czesto o nią prosi - Pełka prosi - nie żąda, nie błaga - prosi. Czy to od razu musi budzic takie kontrowersje ze czlowiekowi ktoremu na chleb specjalnie nie brakowalo tez moze sie zalamac zycie?
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

gelex 
CatMorderca

Wysłany: 2013-01-27, 13:40  

Ale tam co najwyżej każdy pisze w swoim imieniu a światłe i sprawiedliwe Weszło zrobiło z tego ogólnopolski trend frontu hejterów. No pis jak chuj. Słabe to tak samo jak łatwizna na jaką się pokwapili zbierając środki... facebookowa żenada

Kendzior 
!

Piwa: 755/1371
Wysłany: 2013-01-27, 13:57  

ale oni też piszą w swoim imieniu, proste...na podobnym poziomie na jakim było pytanie, na które odpowiadają
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
kieła, zyly
wakabayashi 

Wysłany: 2013-01-27, 19:09  

no skoro weszlo ma w zwyczaju rownac do poziomu czytelnika, to by wiele wyjasnialo :zolwik2:

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
gelex
Odpowiedz do tematu