Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Atenció, siusplau!
Manel Vich
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Weszło
Autor Wiadomość
kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2012-10-18, 20:47  

Dla mnie to bomba and bomba to kompletna żenada. Siedzi dwóch brzydali w studio ani to dowcipne ani mądre. Żadnej analizy tylko narzekają gbury na wszystko. Tak jak na weszło jeszcze da się czasem coś przeczytać to tego hawna słuchać się nie da. :]

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boberek
kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/555
Wysłany: 2012-10-18, 20:57  

Imo, fajne to to bylo za pierwszym razem. Teraz juz nudne. No i nie trawie Grzywacza, przez co jeszcze bardziej mi sie to nie podoba.
Postaw piwo autorowi tego posta

Boberek 

Piwa: 1025/1810
Wysłany: 2012-10-18, 21:01  

Na poczatku pojechali na swiezosci i tym ze meczow nie mozna bylo normalnie obejrzec mieli troche fajnych teskstow i starali sie jeszcze przynajmniej troche komentowac...

A teraz kiedy mecze repry wrocily do ogolno dostepnej TVP i Polsatu Sport to juz ogladalnosc na zywo relacji bomba per bomba pewnie bedzie leciec na leb na szyje i nie bedzie miala racji bytu w takiej formie bo ktoz chce sluchac meczu bez obrazu .Moze troche ludzi obejrzy co ciekawsze fragmenty na youtube po meczu ...Mam wrazenie ze relacji z ukraina juz pewnie nie bedzie....

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2012-10-18, 21:12  

a ja tam ostatnio sobie na pełnej synchronizacji puscilem w necie polsat i weszlakow - wyciszylem borka i ogladalem normalnie meczyk z komentarzem weszło :P

zgadzam sie co do grzywacza, gosc czasami irytuje, ale zdarzy mu sie tez jakis przyjemny tekst. stanowskiego za to lubie sluchac. czasami moze przesadzaja z tym hejtingiem, ale trzeba na to patrzec z przymruzeniem oka :)

barcalover 

Piwa: 706/260
Wysłany: 2012-10-22, 11:09  

Dwa komenty do newsa podsumowującego 8. kolejkę PD, które mnie totalnie rozwaliły...

Cytat:
~Sandro Rosell (21.10.2012 02:27:03)
Valdes jest najlepszym bramkarzem w historii futbolu, żaden inny bramkarz nie grałby w Barcelonie, bo każdy inny jest za słaby.

Cytat:
~Lionel Messi (21.10.2012 02:32:38)
Nie wiem czemu nie piszecie o moich asystach. Wczoraj znowu jedną zaliczyłem. W tym jestem lepszy od Krystyny. W zeszłym sezonie asystowałem aż 30 razy. Teraz już wiadomo kto dostanie złotą piłkę. No chyba, że jury zlituje się nad moim przyjacielem z boiska, Andresito.

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2012-12-05, 15:09  

Na weszlo bez zmian. Czasem wrzucą rzeczy tak świetne, że aż chce się klaskać, ale czasami dają takie bzdury, że nie wiadomo gdzie się schować. http://www.weszlo.com/new...Gdzie_my_zyjemy

Pierwsze z brzegu racjonalne komentarze:
Cytat:

~do matołów z weszło (05.12.2012 14:05:44)
Żyjemy w państwie prawa, gdzie NOWY obiekt nie spełniający wymogów nie może być dopuszczony do rozgrywek. Gdzie tu problem? Tablica jest, punkt medyczny jest, głupia przenośna toaleta jest? Nie. Wydano 5 milionów. Te rzeczy nie kosztowałyby nawet 10 tysięcy, a toalete zresztą mozna wynajmywać, choć i tak pewnie robili kanalizacje w budynku klubowym... Kwestia dobrego projektu i ten spełniający wymogi nie byłby WCALE droższy.

~Jon (05.12.2012 13:31:00)
Czytam i oczom nie wierzę. Ludzie, solidna zjeba to się należy temu, kto ten stadion projektował, i "działaczom", którzy to zlecali. Akurat w piśmie OZPN powołuje się na konkretne przepisy, a nie twierdzi, że nie dopuści obiektu do użytku bo im się kolor bieżni nie podoba. Zresztą zdroworozsądkowo - żartem jest niezabezpieczona rynna w odległości 1,6 m od linii. Moja propozycja - niech się nadredaktor Stanowski wybierze na ten obiekt, rozpędzi i zrobi wślizg prostopadle do linii. Jak się przejedzie dupą po rynnie i stwierdzi, że jest ok, to wtedy bym boisko dopuścił do użytku:) Szukanie spisków i układów, bo ktoś pracował kiedyś w SB jest już naprawdę żenujące. Chyba działaczom Świtu nie pozostaje w tej sytuacji nic innego jak stanąć pod oknami burmistrza i śpiewać "A mury runą" albo "Balladę o Janku Wiśniewskim". A może ten stadion jest więźniem politycznym? Sprawdźcie to. Warto też powęszyć, czy w tej wiosce katolickie dzieci nie są porywane i przerabiane na macę.

Zasady są dla wszystkich takie same :) Ja nie rozumiem, dlaczego Weszło w tej sytuacji naskakuje na O-CPZPN a nie na władze samego Świtu. Toż chyba przewertować warunki licencyjne nie boli? Kompleks sportowy za 5 milionów? No to tabliczkę zasraną można było postawić? Toż dzieciaki z pobliskiego przedszkola by im to krepiną na tekturze powyklejały i to gratis :)Wyjście ewakuacyjne to też mus i każdy to wie. Wiadomo, że są gorsze obiekty, ale tam rozwiązano problem wogóle nie budując ogrodzeń :P A przepis o odpowiedniej ilości miejsca za linią autu bramkowego i o braku przeszkód w odpowiedniej odległości od linii bocznej to nie jest wymysł włodarzy C-OPZPN tylko Fifa i o ile się nie mylę podobny problem był przed euro ze stadionem... Lechii Gdańsk :) I ja wszystko rozumiem, że najlepiej jest oglądać się na innych i krzyczeć, że "my tu chcemy dać młodzieży szansę do piłkarskiego rozwoju, a dziadygi nie chcą nas dopiścić do rozgrywek", ale czy nie lepiej było za te 5 milionów (zresztą w branży budowlanej niewielki pieniądz) zatrudnić kogoś kto by ten projekt wykonał poprawnie? Toż chyba wiadomo było od początku że stadion budują a nie duży trawnik z przypadkowo zlokalizowaną bieżnią i bramkani? Poza tym ten skan to jest DRUGA decyzja w tej sprawie. Od lipca do listopada władze Świtu nie kiwnęły palcem, żeby poprawić DROBNE niedociągnięcia jak brak noszy czy regulaminu, więc PZPN ma gwizdek a nie obowiązek udzielać im licencji. Teraz krzyczycie, że wina związku, że im nie dadzą grać w A-klasie, a jakby tak ich dopuścili to co? Awansują o trzy klasy rozgrywkowe i znajdzie się 10 innych powodów żeby im licencji nie dać, i znowu będzie lament. Zamiast od początku dostosować się do POWSZECHNIE panujących i POWSZECHNIE znanych zasad, władze ŚWITU poszły po taniości, niedokładnie wykonały zalecenia PZPNu i teraz mają duży, ładny obiekt, na którym mogą sobie startować w dowolnych rozgrywkach w Polsce, których regulamin na to pozwala (Playarena?) a w tych, których regulamin na to nie pozwala (A do E-klasy) się raczej nie pojawią :)Ten "stadion" wygląda jak orlik, i chyba takie powinno być jego przeznaczenie

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta
Ostatnio zmieniony przez imerr 2012-12-05, 15:57, w całości zmieniany 1 raz  

mroo 

Piwa: 745/722
Wysłany: 2012-12-05, 15:45  

ciekawe, czy wszystkie obiekty aklasowe spelniaja wymagania ;)

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 272/698
Wysłany: 2012-12-05, 16:03  

prawie zaden :) u mnie okolo 0,5m od linii autowej dookola boiska jest krawężnik :D nie mowiac ze na wioskach czesto obok boiska są ławki czy jakis konar po scietym drzewie. oczywiscie w teorii powinno to byc zabezpieczone, ale to teoria. to pismo to zwykle czepialstwo tak jak napisali, ale niestety zgodne z przepisami :/

Kendzior 
!

Piwa: 755/1371
Wysłany: 2012-12-05, 17:47  

wróć, to nie niedopuszczenie obiektu nieprawidłowo zaprojektowanego jest czepialstwem, tylko omijanie szerokim łukiem problemów z boiskami starymi jest zaniedbaniem. Moim zdaniem sluszna decyzja, ogolnie cała sprawa to jest ostre danie dupy przez zarządzających przedsięwzięciem od strony inwestorskiej. Tyle. Drugiego dna nie ma. W sumie nie sadzilem ze bede po stronie pzpnu...
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2012-12-05, 17:51  

Drugie dno jest tam, gdzie nie chce go widzieć weszlo. Za publiczne pieniądze wybudowano obiekt, który ma ewidentne niedoróbki. Inwestor i projektant zamiast ze wstydem to poprawić, biegną do mediów, że są krzywdzeni.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Kendzior 
!

Piwa: 755/1371
Wysłany: 2012-12-05, 18:43  

no przeciez dokladnie to napisalem, wiec jest to pierwsze dno
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/555
Wysłany: 2012-12-23, 20:55  

www.weszlo.com/news/13204...nionych_bledach

Przyjmę parę argumentów, że Matuszczyk po kontuzji, że Boenisch po kontuzji, ale kto zamiast Boenischa? Wiadomo, że do pełnej formy nie wraca się w miesiąc po półrocznej kontuzji, wiem to z własnego doświadczenia, miałem ciężkie kontuzje i wiem, że on nie miał prawa być sobą po takim urazie. Tylko ktoś był potrzebny na tę lewą obronę, Franek chyba miał w pamięci ten mecz z Australią, gdzie Sebastian zagrał świetne zawody… Do tego jeszcze ten okres przygotowawczy, który dobrze na niego zadziałał. Na pewno nie był jeszcze w pełnej formie, ale czy Kuba Wawrzyniak zagrałby lepiej? Może… Ale już tego nie sprawdzimy.

Dziekuje, dobranoc.

Hanki 
senyor catalunya

Piwa: 59/29
Wysłany: 2013-01-12, 19:46  

Niemalże panegiryk o Johanie:

http://www.weszlo.com/new...%93_to_jest_dar

Jak najkrócej i najtrafniej podsumować postać Johana Cruyffa? Nie zamierzamy się silić na oryginalność, i tak nie zrobimy tego lepiej niż Graham Hunter.

Gdyby 175 tysięcy socios stanęło w uporządkowanej linii, noc po nocy, aby masować jego zmęczone stopy, ugotować mu kolację i położyć do łóżka; gdyby nosili jego kije golfowe przez 18 wzgórz Montayi; gdyby oddali 50% swojej rocznej pensji dla niego… To wszystko nie wystarczyłoby, by spłacić dług, który ten klub zalega Cruyffowi.

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2013-01-13, 16:44  

tylko, że Cruyff raczej ostro krytykował styl gry Holendrów podczas MŚ w RPA :]

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2013-01-26, 20:26  

Cytat:
[Dzisiaj 14:22] Jerry P: nie no zeby wspierac kolesia ktory zarabia z 15 tysiecy za gadanie do mikrofonu? sa sczytniejsze cele

Weszło odpowiada:

Cytat:
A dlaczego mam dać Pełce, skoro on dobrze zarabia? - pyta jakiś gość. A kto mówi, że masz dać? - pytamy my. Nie chcesz, nie dawaj. Chcesz, to daj. Jak dajesz, to nie rób łaski. Jak nie dajesz, to siedź cicho. Mówisz, że inni mają gorzej? Że lepiej dać pieniądze bardziej potrzebującym? To daj bardziej potrzebującym, a od pieniędzy innych się odpieprz. Sam wybierz cel. Każdy będzie dawał temu, komu dać będzie chciał. Jak ktoś będzie chciał dać Przemkowi Pełce - to da. I nic ci do tego.

Ale wiesz, jaki jest twój problem, internetowy hejterze - taki, że nie dasz ani Pełce, ani tym "bardziej potrzebującym", bo całe twoje życie to tylko zatruwanie świata mądrościami spod budki z piwem. Spierdalaj.

http://www.facebook.com/W...151382398919770

:D

Więcej szczegółów
Wystawiono 6 piw(a):
kieła, Mentor, Mashi, 939, rudy, Kendzior
Odpowiedz do tematu