Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Mi madre y la de Luis Enrique son las más populares en el Bernabéu
Joan Gaspart
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Basket
Autor Wiadomość
Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2015-05-04, 10:36  

Ten gość to Beau Estes :)

https://twitter.com/NBABeau
Postaw piwo autorowi tego posta

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2015-05-04, 10:45  

Typowy white trash i taki flow :wow: Jestem w szoku.

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2015-05-27, 09:19  

Wróciłem do oglądania (jeszcze nie meczów w nocy, ale skrótów, top plays itp) NBA i się trochę włączę do dyskusji.

Szkoda, że Wizardsi odpadli z Atlantą, bo myślę, że bardziej postawiliby się Cavsom, a Atlanta zebrała sweepa, a dzisiejszy mecz był tylko wisienką na deklasacyjnym torcie. Too bad.

Clippersi chyba dociagna do finału, co?

Jak w ogóle widzicie finał - Cavs idą po kolejny tytuł?

Trochę pooglądałem największe gwiazdy NBA i na Curryego to brak mi słów... Gościu ma skilla jak z gier komputerowych, a do tego nie można go kompletnie przeczytać. Ten many jest niesamowity i dla niego chyba zarwę kilka (dwie? %) ) nocek na mecze finału (o ile tam dotrą). Harden z Houston też jest niezły herbatnik, swietnie ulożony rzut, a i potrafi poster dunka zrobić.

Ale Curry...

Natomiast Lebron w ogole do mnie nie trafia, choc staty ma niesamowite :wow: Taka Krystyna NBA :D No i co oglądam go w akcji, np. jego zagrania trafiajace do Top5, to mam wrażenie, że w 50% akcji facet po prostu robi kroki! WTF? Sędziowie mu na dużo pozwalają. Idealnie opis pasujący do Krychy.

No, to oglądamy dalej. Mam nadzieję, że finały będą godne.

Cartmann 

Piwa: 455/268
Wysłany: 2015-05-27, 15:04  

w klimacie 'nie znam się, ale się wypowiem..'

Oglądam NBA jak typowy janusz, czyli w niedzielkę o ludzkiej godzinie i powtórki następnego dnia rano, jeszcze nocek nie zarywam.. ale na finały kto wie :D

Jak większość (chyba) januszerii, jaram się Currym, który jest zajebisty, jak to ktoś ostatnio, słusznie zresztą zauważył, morderca o twarzy dziecka; i totalnie wkurwia mnie krol elbidżej, który mimo, że statsy ma kosmiczne, to jego gra mnie nie porywa.
Zdarzało mi się oglądać Heat, zdarza mi się oglądać Cavsów i gostek wkurwia mnie tak samo %)
Porównanie do Krystynki - BINGO!

Osobiście, trzymałem za clippersami, bo chris paul! :zolwik2:

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2015-05-27, 15:39  

Nie musieliście na początku zaznaczać żeście Janusze, po reszcie wpisów widać z daleka :P

Ale do oglądania NBA zachęcam :) Finały teoretycznie nie powinny trwać długo, GSW są zdecydowanym faworytem i gdyby polegli w finale z prawie zgruzowanymi Cavs to by była katastrofa pokroju tej historycznej klęski Clippers z Houston rundę wcześniej. Typuję maksymalnie sześć spotkań i majstra dla GSW.

Porównanie LBJ do CR7 jest z dupy mocno, ale Partyzant zaraz Was spropsuje jeżeli jeszcze czyta ten temat :P Ja rozumiem, że można Jamesa nie lubić tak zwyczajnie po ludzku, może się też nie podobać jego gra (dyskusja o kolorach), ale merytorycznie (?) teza nie do obronienia raczej.

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Cartmann, Mashi
Cartmann 

Piwa: 455/268
Wysłany: 2015-05-27, 15:43  

Dzięki :D

Za to w temacie PLK chętnie podyskutuję

Jest ktoś to chodzi na mecze, ogląda, interesuje się tą dziedziną sportu?
Ja dziś wybieram się na pierwszy mecz o brąz Czarnych z Rosą Radom i dużo radości daje mi przeżywanie meczu na jednej z najgorszych i najstarszych hali w polsce z najlepszymi kibicami w polsce! Prawdziwe whoah!

dziki 
Krakus!

Piwa: 400/172
Wysłany: 2015-05-27, 16:08  

LBJ jakby nie było jest z kosmosu. To naprawdę gość, który robi ogromną różnicę - Cavs zrobili wynik nawet bez Love'a (który miał być idealnym uzupełnieniem ;-) ).

Co nie zmienia faktu, że finał dla GSW do 6 gier;-)

Marzec 

Piwa: 159/165
Wysłany: 2015-05-27, 23:55  

chaos napisał/a:
Wróciłem do oglądania

Clippersi chyba dociagna do finału, co?

Jak w ogóle widzicie finał - Cavs idą po kolejny tytuł?

musisz zdecydowanie lepiej ogladac :D
cllipers odpadli jakis czas temu z rockets a cavs nigdy zadnego tytulu nie zdobyli ;]

a porownanie LBJ do CR oczywiscie slabe, jak ktos ma byc CRem w tej lidze to tylko Kobe, raz mało wygrywa, dwa ciąlge strzela, trzy nikogo nie widzi na boisku oprocz siebie, cztery ego ma większe niz dupa alexis texas ;]

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2015-05-28, 07:55  

Mało wygrywa to ciekawe stwierdzenie :) Wiem, że Kobego można nienawidzić ale umniejszanie jego dokonań jest bardzo słabym zagraniem. Nie można patrzeć na jego karierę przez pryzmat ostatnich sezonów.

Skoro już tak nominujemy z dupy to ode mnie niech będzie Russ :P

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2015-05-28, 08:15  

Marzec napisał/a:

musisz zdecydowanie lepiej ogladac :D
cllipers odpadli jakis czas temu z rockets a cavs nigdy zadnego tytulu nie zdobyli ;]

:gafa: Zdecydowanie tak :D Ale jak pisałem, dopiero wracam ;)

Marzec 

Piwa: 159/165
Wysłany: 2015-05-28, 08:34  

Lemes napisał/a:
Mało wygrywa to ciekawe stwierdzenie

no co, 3 tytuly mu wygral shaq , 2 mu wygrał Phil, wiec w sumie sam nie wygral nic :D

wlasnie sie kaplem ze mamy dwoch rookie coach w finale, nie bylo chyba nigdy czegos takiego.

Szczur 

Piwa: 606/906
Wysłany: 2015-05-28, 09:09  

Oczami wyobraźni widziałem magiczne zestawienie z cyklu Back to the roots (Rockets vs Hawks).

Niestety fascynacja koszem pozostanie w głębokim uśpieniu, a szkoda bo od momentu kiedy ostatni raz naprawdę jarałem się finałem NBA stuknęło już prawie 20 lat :olaboga:

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2015-05-28, 09:42  

Ja to jeszcze pamiętam zainteresowanie finałami z udziałem SAS i LAL, ale cała seria finałowa obejrzana ostatnio to faktycznie Jazz-Bulls :D
Miami już nie śledziłem.

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2015-05-28, 15:56  

Marzec napisał/a:
wiec w sumie sam nie wygral nic :D

dobrze, że dodałeś tą buźkę na końcu, bo pomyślałbym, że piszesz to całkiem serio :)

xav 
Daj pyska!

Piwa: 351/99
Wysłany: 2015-05-31, 00:09  

Curry jako pierwszy w historii w drodze po mistrzostwo musi opierdolić wszystkich 4 pozostalych czlonkow All-NBA.

Barca ma okazje rozjebac w drodze po LM mistrza anglii, francji, niemiec i wloch. a mistrz hiszpanii i mistrz europy rozjebani na wlasnym podworku. nie sprawdzalem, ale watpie, zeby taki przypadek mial juz miejsce (w erze nowozytnego futbolu)

Pod wzgledem fizycznym oraz niekonwencjonalnosci/unstoppable Curry to Messi koszykowki. Taki młody Messi, bo do terazniejszego, silnego i napierdalajacego gole rowna tylko Jordan. A teraz Curry musi ogarnac LeBrona, czyli pod wieloma wzgledami koszykarskiego CRona (Tak, wiem, LBJ asystuje, a Krycha nie, ale ... sa podobienstwa, upieram sie :)) .

To sie musi udać. I choc Lakers wciaz w moim sercu (na draft i off-season czekam jak na finaly), to ZłotyStan propsuje jak pojebion. To koszykarska Barcelona z naszych pieknych sezonow, rzekłem. 30-for-30.

Szkoda tylko w sumie, ze Cavs nie sa w pelnym skladzie. Ale z drugiej strony szkoda, ze w finalach NBA nie moga zagrac 2 druzyny z zachodu, bo w rowno rozmieszanych PO Cavs mogliby tez odpasc juz dawno.

Odpowiedz do tematu