Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
En el mundo de los ciegos,
un bizco es el rey, pero sigue siendo bizco

Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Basket
Autor Wiadomość
Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2015-05-04, 09:36  

Ten gość to Beau Estes :)

https://twitter.com/NBABeau
Postaw piwo autorowi tego posta

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2015-05-04, 09:45  

Typowy white trash i taki flow :wow: Jestem w szoku.

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2015-05-27, 08:19  

Wróciłem do oglądania (jeszcze nie meczów w nocy, ale skrótów, top plays itp) NBA i się trochę włączę do dyskusji.

Szkoda, że Wizardsi odpadli z Atlantą, bo myślę, że bardziej postawiliby się Cavsom, a Atlanta zebrała sweepa, a dzisiejszy mecz był tylko wisienką na deklasacyjnym torcie. Too bad.

Clippersi chyba dociagna do finału, co?

Jak w ogóle widzicie finał - Cavs idą po kolejny tytuł?

Trochę pooglądałem największe gwiazdy NBA i na Curryego to brak mi słów... Gościu ma skilla jak z gier komputerowych, a do tego nie można go kompletnie przeczytać. Ten many jest niesamowity i dla niego chyba zarwę kilka (dwie? %) ) nocek na mecze finału (o ile tam dotrą). Harden z Houston też jest niezły herbatnik, swietnie ulożony rzut, a i potrafi poster dunka zrobić.

Ale Curry...

Natomiast Lebron w ogole do mnie nie trafia, choc staty ma niesamowite :wow: Taka Krystyna NBA :D No i co oglądam go w akcji, np. jego zagrania trafiajace do Top5, to mam wrażenie, że w 50% akcji facet po prostu robi kroki! WTF? Sędziowie mu na dużo pozwalają. Idealnie opis pasujący do Krychy.

No, to oglądamy dalej. Mam nadzieję, że finały będą godne.

Cartmann 

Piwa: 455/268
Wysłany: 2015-05-27, 14:04  

w klimacie 'nie znam się, ale się wypowiem..'

Oglądam NBA jak typowy janusz, czyli w niedzielkę o ludzkiej godzinie i powtórki następnego dnia rano, jeszcze nocek nie zarywam.. ale na finały kto wie :D

Jak większość (chyba) januszerii, jaram się Currym, który jest zajebisty, jak to ktoś ostatnio, słusznie zresztą zauważył, morderca o twarzy dziecka; i totalnie wkurwia mnie krol elbidżej, który mimo, że statsy ma kosmiczne, to jego gra mnie nie porywa.
Zdarzało mi się oglądać Heat, zdarza mi się oglądać Cavsów i gostek wkurwia mnie tak samo %)
Porównanie do Krystynki - BINGO!

Osobiście, trzymałem za clippersami, bo chris paul! :zolwik2:

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2015-05-27, 14:39  

Nie musieliście na początku zaznaczać żeście Janusze, po reszcie wpisów widać z daleka :P

Ale do oglądania NBA zachęcam :) Finały teoretycznie nie powinny trwać długo, GSW są zdecydowanym faworytem i gdyby polegli w finale z prawie zgruzowanymi Cavs to by była katastrofa pokroju tej historycznej klęski Clippers z Houston rundę wcześniej. Typuję maksymalnie sześć spotkań i majstra dla GSW.

Porównanie LBJ do CR7 jest z dupy mocno, ale Partyzant zaraz Was spropsuje jeżeli jeszcze czyta ten temat :P Ja rozumiem, że można Jamesa nie lubić tak zwyczajnie po ludzku, może się też nie podobać jego gra (dyskusja o kolorach), ale merytorycznie (?) teza nie do obronienia raczej.

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Cartmann, Mashi
Cartmann 

Piwa: 455/268
Wysłany: 2015-05-27, 14:43  

Dzięki :D

Za to w temacie PLK chętnie podyskutuję

Jest ktoś to chodzi na mecze, ogląda, interesuje się tą dziedziną sportu?
Ja dziś wybieram się na pierwszy mecz o brąz Czarnych z Rosą Radom i dużo radości daje mi przeżywanie meczu na jednej z najgorszych i najstarszych hali w polsce z najlepszymi kibicami w polsce! Prawdziwe whoah!

dziki 
Krakus!

Piwa: 398/172
Wysłany: 2015-05-27, 15:08  

LBJ jakby nie było jest z kosmosu. To naprawdę gość, który robi ogromną różnicę - Cavs zrobili wynik nawet bez Love'a (który miał być idealnym uzupełnieniem ;-) ).

Co nie zmienia faktu, że finał dla GSW do 6 gier;-)

Marzec 

Piwa: 159/163
Wysłany: 2015-05-27, 22:55  

chaos napisał/a:
Wróciłem do oglądania

Clippersi chyba dociagna do finału, co?

Jak w ogóle widzicie finał - Cavs idą po kolejny tytuł?

musisz zdecydowanie lepiej ogladac :D
cllipers odpadli jakis czas temu z rockets a cavs nigdy zadnego tytulu nie zdobyli ;]

a porownanie LBJ do CR oczywiscie slabe, jak ktos ma byc CRem w tej lidze to tylko Kobe, raz mało wygrywa, dwa ciąlge strzela, trzy nikogo nie widzi na boisku oprocz siebie, cztery ego ma większe niz dupa alexis texas ;]

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2015-05-28, 06:55  

Mało wygrywa to ciekawe stwierdzenie :) Wiem, że Kobego można nienawidzić ale umniejszanie jego dokonań jest bardzo słabym zagraniem. Nie można patrzeć na jego karierę przez pryzmat ostatnich sezonów.

Skoro już tak nominujemy z dupy to ode mnie niech będzie Russ :P

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2015-05-28, 07:15  

Marzec napisał/a:

musisz zdecydowanie lepiej ogladac :D
cllipers odpadli jakis czas temu z rockets a cavs nigdy zadnego tytulu nie zdobyli ;]

:gafa: Zdecydowanie tak :D Ale jak pisałem, dopiero wracam ;)

Marzec 

Piwa: 159/163
Wysłany: 2015-05-28, 07:34  

Lemes napisał/a:
Mało wygrywa to ciekawe stwierdzenie

no co, 3 tytuly mu wygral shaq , 2 mu wygrał Phil, wiec w sumie sam nie wygral nic :D

wlasnie sie kaplem ze mamy dwoch rookie coach w finale, nie bylo chyba nigdy czegos takiego.

Szczur 

Piwa: 606/906
Wysłany: 2015-05-28, 08:09  

Oczami wyobraźni widziałem magiczne zestawienie z cyklu Back to the roots (Rockets vs Hawks).

Niestety fascynacja koszem pozostanie w głębokim uśpieniu, a szkoda bo od momentu kiedy ostatni raz naprawdę jarałem się finałem NBA stuknęło już prawie 20 lat :olaboga:

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2015-05-28, 08:42  

Ja to jeszcze pamiętam zainteresowanie finałami z udziałem SAS i LAL, ale cała seria finałowa obejrzana ostatnio to faktycznie Jazz-Bulls :D
Miami już nie śledziłem.

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2015-05-28, 14:56  

Marzec napisał/a:
wiec w sumie sam nie wygral nic :D

dobrze, że dodałeś tą buźkę na końcu, bo pomyślałbym, że piszesz to całkiem serio :)

xav 
Daj pyska!

Piwa: 351/99
Wysłany: 2015-05-30, 23:09  

Curry jako pierwszy w historii w drodze po mistrzostwo musi opierdolić wszystkich 4 pozostalych czlonkow All-NBA.

Barca ma okazje rozjebac w drodze po LM mistrza anglii, francji, niemiec i wloch. a mistrz hiszpanii i mistrz europy rozjebani na wlasnym podworku. nie sprawdzalem, ale watpie, zeby taki przypadek mial juz miejsce (w erze nowozytnego futbolu)

Pod wzgledem fizycznym oraz niekonwencjonalnosci/unstoppable Curry to Messi koszykowki. Taki młody Messi, bo do terazniejszego, silnego i napierdalajacego gole rowna tylko Jordan. A teraz Curry musi ogarnac LeBrona, czyli pod wieloma wzgledami koszykarskiego CRona (Tak, wiem, LBJ asystuje, a Krycha nie, ale ... sa podobienstwa, upieram sie :)) .

To sie musi udać. I choc Lakers wciaz w moim sercu (na draft i off-season czekam jak na finaly), to ZłotyStan propsuje jak pojebion. To koszykarska Barcelona z naszych pieknych sezonow, rzekłem. 30-for-30.

Szkoda tylko w sumie, ze Cavs nie sa w pelnym skladzie. Ale z drugiej strony szkoda, ze w finalach NBA nie moga zagrac 2 druzyny z zachodu, bo w rowno rozmieszanych PO Cavs mogliby tez odpasc juz dawno.

Odpowiedz do tematu