Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Atenció, siusplau!
Manel Vich
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Mistrzów 11/12
Autor Wiadomość
Biżu 

Wysłany: 2012-05-19, 15:12  

Ja włączę i mam nadzieję, że nas pomszczą ;) Na Star Playerze, też zresztą typuję na nich:
http://www.heineken.com/p...r/fixtures.aspx
Póki co na nikim tyle nie zgarnąłem punktów, co na Bayernie :D
Postaw piwo autorowi tego posta

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2012-05-19, 16:13  

Myślałem, że ten mecz zupełnie mnie nie obchodzi, w sumie się to nie zmieniło, ale będę całym serem za Bayernem. Choć jeśli wygra Chelsea, to nie zrobi to na mnie wrażenia, ale miło byłoby wywalić ich z kolejnej LM.

trampki 
Mistrz Presezonu

Piwa: 361/231
Wysłany: 2012-05-19, 16:33  

Cytat:
Myślałem, że ten mecz zupełnie mnie nie obchodzi, w sumie się to nie zmieniło, ale będę całym serem za Bayernem.

Brawo. Ja za Bayernem jestem całym serem, chlebem i szynką (wieprzową, a jakże, bo do zwycięstwa Dumę Bawarii poprowadzi dzisiaj nie kto inny jak:
Spoiler:

Tak w ogóle to już dziś :konik:

Krystianooo 

Piwa: 179/211
Wysłany: 2012-05-19, 16:52  

Dawać wielki wpierdol temu śmiesznemu klubikowi bez historii z Londynu !! !

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Pioteer, noir_desir
riddler 

Piwa: 114/94
Wysłany: 2012-05-19, 18:15  

Bayern w pełnym składzie dał ostatnio popis, w finale z BVB. Ciekawe jak sobie poradzą w osłabieniu...
Spoiler:

Pewnie przeyebią %)

E: wiedziałem...

wakabayashi 

Piwa: 435/572
Wysłany: 2012-05-20, 11:00  

to było dziwne. zarówno to, że wyszli z grupy, to że jakimkś cudem przeszli napoli, jeszcze wiekszym cudem przebrnęli przez nas i teraz znowu w finale mega fart. dziwna edycja.

dziki 
Krakus!

Piwa: 398/172
Wysłany: 2012-05-20, 12:09  

No i ironia stała się faktem. Wielka Chelsea wielkiego Mou nie umiała wygrać tych rozgrywek. Do finału wsedł Grant i też dostał. Przewielki Hiddink też nie zdobył tego tytulu. Ancelotti też nie, w końcu wielka młoda gwiazda Villas-Boas. I wciąż nie. A tu nagle w marcu trenerem zostaje była gwiazda zespołu, która w wyjątkowych okolicznościach odnosi historyczny sukces.

Bo gdzie wcześniej Di Matteo pracował? WBA i Milton-Keynes Dons, czyli ten przekształcony Wimbledon. Słowem : nigdzie. Taki wuefista na wyższym poziomie, rzeknijmy trener gimnastyki poziomu wojewódzkiego. I wygrywa z Barceloną, która przez ostatnie lata rozjeżdża jak walec wszystko i wszystkich; a w finale z Bayernem, który rości sobie prawo do bycia jednym z najlepszych turniejowych zespołów w Europie. A dwa najważniejsze dotknięcia piłki, te zapamiętane przez kibiców niebieskich na lata, to prawdopodobnie ostatni wkład Drogby w tę drużynę. I chyba najważniejszy.

Zabawne. Dla wielu ciulesów to tryumf (tryumf,misia bela) ANTYFUTBOLU. Też mi się nie podoba styl ale ... jakiż to pstryczek w nos wielkiego Portugalczyka, ulala!

A poza tym największym przegranym sezonu pozostaje Bayern, na własnym stadionie nie potrafić wygrać takiego meczu, szczególnie po wcześniejszych porażkach na wszystkich frontach ... cóż. Odpowiadając Gregoriem i Trampki`emu: Mówta co chceta, bawcie się dalej w grę pt. "mistrz odpadł z grupy, myśmy byli w finale i to jest nasz przewielki sezon - to WY się zbłaźniliście". Sezon się skończyl, Bayern nie wygrał nic.

Śmieszne, bo odwiedzę Monachium za jakiś miesiąc, po wyjeździe z Wysp. Wcześniej się zaopatrzę w koszulkę Borussii! ;-)

trampki 
Mistrz Presezonu

Piwa: 361/231
Wysłany: 2012-05-20, 15:19  

dziki napisał/a:
A poza tym największym przegranym sezonu pozostaje Bayern, na własnym stadionie nie potrafić wygrać takiego meczu, szczególnie po wcześniejszych porażkach na wszystkich frontach ... cóż. Odpowiadając Gregoriem i Trampki`emu: Mówta co chceta, bawcie się dalej w grę pt. "mistrz odpadł z grupy, myśmy byli w finale i to jest nasz przewielki sezon - to WY się zbłaźniliście".

Nigdzie nie napisałem, że Bayern zagrał przewielki sezon, nie wiem skąd to wytrzasnąłeś. Bayern obok Barcy i Manchesteru to najwięksi frajerzy tego sezonu. Mogli wygrać wszystko, a zostają z niczym, ale dla nich jest to tym bardziej bolesne, że poprzegrywali praktycznie same finały - o ligę, puchar i Europę. Podobna sytuacja jak w przypadku Leverkusen 01/02, z tym, że dla nich to i tak był wielki sezon, a dla Bayernu taki wynik jest wielkim rozczarowaniem.

Jedynie obronić (w jakimś tam mniejszym stopniu) mogą się postawą w Lidze Mistrzów, gdzie udowodnili, że są w światowej czołówce. Cała reszta do zapomnienia. A zbłaźnienie się BVB w Lidze Mistrzów to fakt, z którym nawet nie warto dyskutować (co i tak nie zmienia tego, że sezon zaliczyli więcej niż udany).

Raijn 

Piwa: 531/850
Wysłany: 2012-05-20, 16:49  

trampki napisał/a:
A zbłaźnienie się BVB w Lidze Mistrzów to fakt, z którym nawet nie warto dyskutować (co i tak nie zmienia tego, że sezon zaliczyli więcej niż udany).

A tam od razu zbłaźnienie. Po prostu za wysokie progi czy tam frycowe. Zwał jak zwał. Na moje po prostu wyszedł brak ogrania na arenie międzynarodowej i tyle. W przyszłym roku powinno być dużo lepiej, szczególnie że Lewandowski jest innym zawodnikiem niż na początku jesieni.

Trafili do bardzo wyrównanej grupy, w której większość meczów zakończyła się zwycięstwem jedną bramką lub remisem. A Borussia miała ogromne problemy ze skutecznością, bo zazwyczaj prowadziła grę. Nawet w przegranym 0-3 meczu z Marsylią była stroną przeważającą (statystyki). W przegranym meczu z Arsenalem w Londynie oddali dwa razy więcej strzałów, niż rywale. Także skuteczność iście barcelońska.

Odpowiedz do tematu