Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Mistrzów 11/12
Autor Wiadomość
Biżu 

Wysłany: 2012-05-19, 15:12  

Ja włączę i mam nadzieję, że nas pomszczą ;) Na Star Playerze, też zresztą typuję na nich:
http://www.heineken.com/p...r/fixtures.aspx
Póki co na nikim tyle nie zgarnąłem punktów, co na Bayernie :D
Postaw piwo autorowi tego posta

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2012-05-19, 16:13  

Myślałem, że ten mecz zupełnie mnie nie obchodzi, w sumie się to nie zmieniło, ale będę całym serem za Bayernem. Choć jeśli wygra Chelsea, to nie zrobi to na mnie wrażenia, ale miło byłoby wywalić ich z kolejnej LM.

trampki 
Mistrz Presezonu

Piwa: 361/231
Wysłany: 2012-05-19, 16:33  

Cytat:
Myślałem, że ten mecz zupełnie mnie nie obchodzi, w sumie się to nie zmieniło, ale będę całym serem za Bayernem.

Brawo. Ja za Bayernem jestem całym serem, chlebem i szynką (wieprzową, a jakże, bo do zwycięstwa Dumę Bawarii poprowadzi dzisiaj nie kto inny jak:
Spoiler:

Tak w ogóle to już dziś :konik:

Krystianooo 

Piwa: 179/211
Wysłany: 2012-05-19, 16:52  

Dawać wielki wpierdol temu śmiesznemu klubikowi bez historii z Londynu !! !

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Pioteer, noir_desir
riddler 

Piwa: 114/94
Wysłany: 2012-05-19, 18:15  

Bayern w pełnym składzie dał ostatnio popis, w finale z BVB. Ciekawe jak sobie poradzą w osłabieniu...
Spoiler:

Pewnie przeyebią %)

E: wiedziałem...

wakabayashi 

Piwa: 435/572
Wysłany: 2012-05-20, 11:00  

to było dziwne. zarówno to, że wyszli z grupy, to że jakimkś cudem przeszli napoli, jeszcze wiekszym cudem przebrnęli przez nas i teraz znowu w finale mega fart. dziwna edycja.

dziki 
Krakus!

Piwa: 398/172
Wysłany: 2012-05-20, 12:09  

No i ironia stała się faktem. Wielka Chelsea wielkiego Mou nie umiała wygrać tych rozgrywek. Do finału wsedł Grant i też dostał. Przewielki Hiddink też nie zdobył tego tytulu. Ancelotti też nie, w końcu wielka młoda gwiazda Villas-Boas. I wciąż nie. A tu nagle w marcu trenerem zostaje była gwiazda zespołu, która w wyjątkowych okolicznościach odnosi historyczny sukces.

Bo gdzie wcześniej Di Matteo pracował? WBA i Milton-Keynes Dons, czyli ten przekształcony Wimbledon. Słowem : nigdzie. Taki wuefista na wyższym poziomie, rzeknijmy trener gimnastyki poziomu wojewódzkiego. I wygrywa z Barceloną, która przez ostatnie lata rozjeżdża jak walec wszystko i wszystkich; a w finale z Bayernem, który rości sobie prawo do bycia jednym z najlepszych turniejowych zespołów w Europie. A dwa najważniejsze dotknięcia piłki, te zapamiętane przez kibiców niebieskich na lata, to prawdopodobnie ostatni wkład Drogby w tę drużynę. I chyba najważniejszy.

Zabawne. Dla wielu ciulesów to tryumf (tryumf,misia bela) ANTYFUTBOLU. Też mi się nie podoba styl ale ... jakiż to pstryczek w nos wielkiego Portugalczyka, ulala!

A poza tym największym przegranym sezonu pozostaje Bayern, na własnym stadionie nie potrafić wygrać takiego meczu, szczególnie po wcześniejszych porażkach na wszystkich frontach ... cóż. Odpowiadając Gregoriem i Trampki`emu: Mówta co chceta, bawcie się dalej w grę pt. "mistrz odpadł z grupy, myśmy byli w finale i to jest nasz przewielki sezon - to WY się zbłaźniliście". Sezon się skończyl, Bayern nie wygrał nic.

Śmieszne, bo odwiedzę Monachium za jakiś miesiąc, po wyjeździe z Wysp. Wcześniej się zaopatrzę w koszulkę Borussii! ;-)

trampki 
Mistrz Presezonu

Piwa: 361/231
Wysłany: 2012-05-20, 15:19  

dziki napisał/a:
A poza tym największym przegranym sezonu pozostaje Bayern, na własnym stadionie nie potrafić wygrać takiego meczu, szczególnie po wcześniejszych porażkach na wszystkich frontach ... cóż. Odpowiadając Gregoriem i Trampki`emu: Mówta co chceta, bawcie się dalej w grę pt. "mistrz odpadł z grupy, myśmy byli w finale i to jest nasz przewielki sezon - to WY się zbłaźniliście".

Nigdzie nie napisałem, że Bayern zagrał przewielki sezon, nie wiem skąd to wytrzasnąłeś. Bayern obok Barcy i Manchesteru to najwięksi frajerzy tego sezonu. Mogli wygrać wszystko, a zostają z niczym, ale dla nich jest to tym bardziej bolesne, że poprzegrywali praktycznie same finały - o ligę, puchar i Europę. Podobna sytuacja jak w przypadku Leverkusen 01/02, z tym, że dla nich to i tak był wielki sezon, a dla Bayernu taki wynik jest wielkim rozczarowaniem.

Jedynie obronić (w jakimś tam mniejszym stopniu) mogą się postawą w Lidze Mistrzów, gdzie udowodnili, że są w światowej czołówce. Cała reszta do zapomnienia. A zbłaźnienie się BVB w Lidze Mistrzów to fakt, z którym nawet nie warto dyskutować (co i tak nie zmienia tego, że sezon zaliczyli więcej niż udany).

Raijn 

Piwa: 531/850
Wysłany: 2012-05-20, 16:49  

trampki napisał/a:
A zbłaźnienie się BVB w Lidze Mistrzów to fakt, z którym nawet nie warto dyskutować (co i tak nie zmienia tego, że sezon zaliczyli więcej niż udany).

A tam od razu zbłaźnienie. Po prostu za wysokie progi czy tam frycowe. Zwał jak zwał. Na moje po prostu wyszedł brak ogrania na arenie międzynarodowej i tyle. W przyszłym roku powinno być dużo lepiej, szczególnie że Lewandowski jest innym zawodnikiem niż na początku jesieni.

Trafili do bardzo wyrównanej grupy, w której większość meczów zakończyła się zwycięstwem jedną bramką lub remisem. A Borussia miała ogromne problemy ze skutecznością, bo zazwyczaj prowadziła grę. Nawet w przegranym 0-3 meczu z Marsylią była stroną przeważającą (statystyki). W przegranym meczu z Arsenalem w Londynie oddali dwa razy więcej strzałów, niż rywale. Także skuteczność iście barcelońska.

Odpowiedz do tematu