Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Para que voy a hablar del madrid si soy cule de pies a cabeza
Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Copa America 2011
Autor Wiadomość
Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2011-06-26, 17:49  

Masche zagra z przymusu w obronie, i blok defensywny bedzie wygladal mniej wiecej tak:

<------------- M ------------->

ja tam jestem spokojny o obrone albicelestes :D
Postaw piwo autorowi tego posta

Marzec 

Piwa: 159/164
Wysłany: 2011-06-30, 23:56  

Moze nie kazdy slyszał.

Rewolucja od YouTube. Portal pokaże 'na żywo' piłkarski turniej Copa America 2011

Transmisje na żywo będą dostępne w streamingu w ponad 50 krajach na całym świecie. Relacje z wszystkich 26 meczów, z komentarzem na wyłączność dla YouTube, będzie można znaleźć na stronie youtube.com/copaamerica

nie załapaliśmy sie niestety ;]

Schumack 

Piwa: 224/380
Wysłany: 2011-07-01, 00:00  

u nas bedzie streaming na tvp.sport.pl

trampki 
Mistrz Presezonu

Piwa: 361/231
Wysłany: 2011-07-04, 13:15  

Nie ma co, poziom tego turnieju jest wykurwisty. 4 mecze w tym Argentyny i Brazylii, 3 gole, średnia 0,75 gola na mecz - jest na co zarywac noce :ok: Dodajmy do tego TVP ze Szpakowskim i Wołkiem na czele (ten drugi komentuje chyba siedząc w bujanym fotelu i z fajką w ustach) i mamy emocje jakie świat dawno nie widział.

O wczorajszym partidazo pomiędzy Brazylią i Wuwuzelą nawet nie chce mi się pisac. Zresztą wystarczy spojrzec na wynik - Canarinhos nie potrafili strzelic bramki w meczu o punkty grając najsilniejszym składem drużynie w której piłka nożna nie jest nawet najpopularniejszym sportem w kraju. Słabo zagrali wszyscy, ale najbardziej zawiedli Neymar, Ganso i Pato. Nasz Alves o ile ogarniał sporo akcji w ofensywie o tyle w obronie nie był najpewniejszym punktem. Ewidentnie brakuje Brazylii kogoś z najwyższej półki do środka pola, kogoś kto potrafiłby uporządkowac tą nierówną i szarpaną grę.

Na resztę drużyn raczej nie ma co liczyc. Argentyna dalej gra jakby trenował ją Maradona, Paragwaj gra jak Paragwaj, niby mocna Kolumbia strzela ledwie jedną bramkę grając w przewadze dzieciarni z Kostaryki, Brazylia wiadomo. Może jeszcze Chile z przewielkim Sanchezem i Bielsą na ławce pokażą coś ciekawego, może Urugwaj. Ale generalnie nie nastawiałbym się na zbyt wiele.

Póki co Copa America 2011 [']

Haraszo 
I know you want me

Piwa: 50/102
Wysłany: 2011-07-04, 14:20  

Chyba z duchem Bielsy, Borghi jest selekcjonerem Chile :>

Przewielki Sanchez dziś wstrzyma ziemię, podobnie jak swego czasu Maria, więc radzę uważać.

Szczur 

Piwa: 606/906
Wysłany: 2011-07-04, 14:47  

Dobrze w takim razie, że się nie skusiłem na żadną transmisję i poczekam chyba do fazy pucharowej, tam już powinno być lepiej.

A jak szukasz radosnego, ofensywnego futbolu z dużą ilością bramek to polecam MŚ U-17. W meczach 1/8 piłka lądowała w siatce 28 razy (średnia 3,5), w 2 wczorajszych ćwierćfinałach 7 goli i dzisiaj też się zapowiada ostre strzelanie :D

trampki 
Mistrz Presezonu

Wysłany: 2011-07-04, 19:16  

Ojtam, bramki nie są najważniejsze, byle można było popatrzeć na ciekawy futbol. Tego jednak na tym turnieju można ze świecą szukać. Zresztą jeśli Brazylia urządza sobie kopaninę z Wenezuelą to ręce już same opadają. W takim razie aż strach pomyśleć do czego dojdzie przy potyczkach np. Kostaryki z Boliwią.

Póki co z tego co oglądałem to w miarę fajnie się oglądało większą część pierwszej połowy między Kolumbią i Kostaryką a także okres między 65. a 85. minutą w meczu Paragwaj - Ekwador (mniej więcej od wejścia Valdeza, głównie dlatego że Paragwaj zaczął coś grać w ofensywie). Reszta to słabizna niestety. Choć może to ja nieuważnie oglądałem albo w meczach które opuściłem działo się coś interesującego ale szczerze w to wątpię.

jasiu 

Piwa: 573/489
Wysłany: 2011-07-04, 19:46  

Szkoda, że Wenezueli nie udało się strzelić w końcówce, bo mieli jedną świetną akcję wtedy. Ale jest dobrze, teraz muszą pyknąć Ekwador i kolejnym cudem nie przegrać z Paragwajem i będzie awans :fala:

Nigdy nie mów "nigdy", synku, rzeczywistość nie uznaje pojęć takich jak "nigdy", "na zawsze" i "niemożliwe".
Waldemar Łysiak, Statek

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2011-07-05, 09:55  

Kibicowanie Wenezueli to cos chwalebnego, to najslabszy zespol w historii pilki noznej w Ameryce Pld. Kiedys mieli poziom Malty, teraz maja paru znanych pilkarzy, wiec idzie im troche lepiej. Ale na pewno pilkarze Wenezueli sa gorsi w piłke niż ich rodaczki w lozku, stad to uwielbienie Jasia dla tego kraju :)

Marcinho 

Piwa: 51/23
Wysłany: 2011-07-05, 10:55  

Jak grał przewielki Sanchez? Widziałem tylko skrót i zmarnowane sam na sam

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2011-07-05, 12:08  

też nie oglądałem, może dziś nadrobię, jak gdzieś trafię. sam na sam okropnie zepsuł, a do tego według asa miał 7 odbiorów i 26(!) strat

trampki 
Mistrz Presezonu

Wysłany: 2011-07-05, 12:34  

Marcinho napisał/a:
Jak grał przewielki Sanchez? Widziałem tylko skrót i zmarnowane sam na sam

Minuty: 90 + 4
Gole: 0
Strzały niecelne: 1
Strzały celne: 2
Odbiory: 7
Straty: 26
Faule: 2
Faulowany: 4
Żółta kartka: 0
Czerwona kartka: 0

:>

Campion 
Przewielki Arjen

Piwa: 39/56
Wysłany: 2011-07-05, 12:55  

Taka ciekawostka, nie to, żebym wietrzył jakiś spisek - jeżeli Argentyna i Brazylia wyjdą z drugiego miejsca w grupie, to spotkać mogą sie dopiero w finale.

Carles 

Piwa: 541/93
Wysłany: 2011-07-05, 17:12  

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2011-07-09, 21:00  

Dziwne ze nikt jeszcze nie pisal o tych 2 paniach z Peru :) Dla gazet z Hiszpanii to chyba jak na razie glowna atrakcja turnieju

Odpowiedz do tematu