Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Se me pone la gallina de piel
Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Copa America 2011
Autor Wiadomość
Boberek 

Piwa: 1025/1810
Wysłany: 2011-06-13, 15:26  Copa America 2011

Copa America 2011

Miasta gospodarze

Grupy

Faza pucharowa

Wystepy w Copa america

Tabela wszechczasow Copa America

Tryumfatorzy

Poprzedni final Copa america 2007

Sezon klubowy juz za nami wiec w oczekiwaniu na nowy sezon trzeba sie czyms emocjonowac juz nieco za ponad dwa tygodnie rozpoczyna sie Copa America 2011. Wystapi w niej 4 graczy FC Barcelony:

- Dani Alves,Adriano w Brazylii
- Milito,Mascherano,Messi w Argentynie.

Osobiscie mam male rozterki bo bede trzymal kciuki za Messiego zeby poprowadzil wreszcie Argentyne do jakiegos sukcesu i zdjal latke jakoby w reprezentacji nie gral tak samo jak w klubie..ale z drugiej strony patrzac na to jaki dlugi sezon juz jest za Leo i jak malo bedzie milal odpoczynku przed kolejnym to pewnie jak wielu z was wolalbym zeby Argentyna odpadla juz po rozgrywkach grupowych .. Druga druzyna ktorej bede kibicowal to Urugwaj po tym jak grali ladnie dla oka podczas MS w RPA w 2010.

Więcej szczegółów
Wystawiono 15 piw(a):
Dodo, Mentor, Raijn, memphis, barcalover, daro23, Boraś, soppa, zyly, Glowacz1975, trampki, BlueLion, grintx, Szczur, mystique e
memphis 

Piwa: 237/304
Wysłany: 2011-06-13, 15:53  

wygra Chile, bo mają Sancheza

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2011-06-13, 16:09  

Po Copa jego wartość wzrośnie o kolejne 10 baniek :lol: Podkreślić wężykiem.

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2011-06-13, 16:20  

Urugwaj..hm.. to juz nie ta sama ekipa co na MS w RPA. Wtedy ciagnal ich Forlan, teraz wlasnie skonczony sezon byl wielka padaka w jego wykonaniu. Moze sie ogarnie na ostatni wielki turniej w jego wykonaniu ale to okaze sie w trakcie. Jeżeli on zawiedzie to wszystkie oczy beda zwrocone na Suareza. Chłopak pokazał, ze nie jest sredniakiem tylko na lige Holenderska ale potwierdzil ze jest world class i moze grac w takim klubie jak L;pool i prowadzic ich do zwyciestw w EPL. Do tego Godin dowódcą obrony. Ale to wciąz tylko dwóch graczy.. (wykluczając powrót do formy Forlana). Technicznie i umiejetnosciami Forlana zastapi Cavani który jest po wspaniałym sezonie z Napoli, ale charyzma nie ta.

Poza tym stara śpiewka, Brazylia i Argentyna. Za tymi drugimi przemawia fakt, że sa gospodarzami i straszna sila ofensywna. W środku dyrygowac będa Cambiasso, Lucho i Masche zapewne. Ale ich obrony to ja nie widze. Skoro powołuje sie naszego Millito który.. a co ja będe mówil, każdy widział jaki był sezon w jego wykonaniu.

W teamie kraju kawy bede sie bacznie przygladal Pato ( :konik: ) i Neymara dla ktorego bedzie to pierwszy powazny turniej z dorosla reprezentacja. Co ciekawe nie ma Hulka ['] a jest Fred.. no i mierda ma z kolei powód do zadowolenia, Marcelo nie ma w kadrze...

Coz wiecej mozna powiedziec, w kazdej druzynie bedzie zawodnik ktoremu bedzie mozna sie przyjzec Falcao, Cardozo, Chicharito, Valencia i.. Sanchez w Chile :D

Wrzutki Valencii na Falcao mogą byc zabóójczą bronią.

co ciekawe zawodnicy Meksyku i Kostaryki tydzień przed CA kończą zmagania w Gold Cup. Skąd oni wezma siłe na nastepny turniej !?
nie wiem jak tu.
Postaw piwo autorowi tego posta

trampki 
Mistrz Presezonu

Piwa: 361/231
Wysłany: 2011-06-13, 16:33  

Mefju napisał/a:

ta, ale najpierw Ekwador musi spotkać się z Kolumbią :lol:

Co do samego turnieju to najbardziej liczę na Messiego, żeby pozamykał japę wszystkim krytykantom. Bramka w półfinale LM jest, przeciwko Mou też, na angielskiej ziemi również, została tylko repra. Leo nakurwiaj.

No i jeszcze ciekawi mnie Meksyk i Kostaryka, 2 turnieje w tak krótkim odstępie czasu oznacza iż albo są przechujnymi koksami albo po kilku meczach (po sezonie w dodatku) będą oddychać rękawami.

A i jeszcze brak Hulka w Brazylii [']

yeste 

Piwa: 60/81
Wysłany: 2011-06-13, 17:19  

Ładna nazwa miasta to Jujuy.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
grintx
visca 
Wea!!!

Piwa: 30/1
Wysłany: 2011-06-13, 18:05  Re: Copa America 2011

Boberek napisał/a:

Wystapi w niej 4 graczy FC Barcelony:

- Dani Alves w Brazylii
- Milito,Mascherano,Messi w Argentynie.

a nie pięciu? Adriano chyba też się do kadry załapał

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boberek
yeste 

Piwa: 60/81
Wysłany: 2011-06-13, 18:29  

Zgadza się. Ale może uda się do tego czasu opchnąć Milita i rachunek będzie się zgadzał :P

visca 
Wea!!!

Piwa: 30/1
Wysłany: 2011-06-13, 18:51  

Sandro go odda za darmo i powie, że oszczędzimy na pensji :P

zyly 

Piwa: 233/216
Wysłany: 2011-06-13, 19:30  

Dzieki Boberek za temat :zolwik2:

Znowu przez niecaly miesiac bede emocjonowal sie rozgrywkami Copa America. Ostatni turniej kosztowal troche, bo mecze byly rozgrywane pozno w nocy lub nawet nad ranem naszego czasu, z tego co widze z tegorocznym bedzie inaczej. Pytanie mi sie tylko nasuwa, bo nie mam bladego pojecia - gdzie beda transmitowane mecze u nas(beda w ogole?)? Pamietam, ze ostatnio na wysokosci zadania stanal sportklub.

Co do samego turnieju, to ponownie kciuki sciskam za Argentyne. Messi i tak rozjebal system i jest mega kozakiem, ale zasluzyl na zwyciestwo ze swoja reprezentacja. Dobrze zycze tez Meksykowi i oczywiscie Chile ;)

jehuty 

Piwa: 36/88
Wysłany: 2011-06-13, 19:36  

ponoc wszystkie mecze maja byc na tvp sport

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2011-06-13, 19:38  

Mefju napisał/a:

Raczej Guarina ;)

zyly napisał/a:
Pytanie mi sie tylko nasuwa, bo nie mam bladego pojecia - gdzie beda transmitowane mecze u nas(beda w ogole?)?

Ponoć TVP Sport ma pokazać wszystkie mecze.

Szczur 

Piwa: 606/906
Wysłany: 2011-06-14, 08:03  

Messi musi odpocząć, także Argentynę to bym najchętniej widział w gronie wyeliminowanych po I rundzie. Niestety, z taką grupą i dalszą drabinką to zanosi się na finał z Brazylią, inaczej tego nie widzę, bo tu chyba nie ma kto zagrozić specjalnie. Chile bez Bielsy już nie ten sam team (a szkoda :/ ), pozostała dwójka finalistów MŚ też zdecydowanie gorzej się prezentuje niż rok temu w RPA.

Meksyk i Chile - za nich trzymam kciuki :D Poza tym wszelkie niespodzianki mile widziane (fajnie by było jakby Kostaryka wyszła z grupy ;) ), w razie finału Arg - Bra życzę zwycięstwa Canarinhos ;)

btw ogólnie ciekawe lato się zapowiada, w sobotę ruszają MŚ U-17, z kolei zaraz po Copa America startuje turniej o MŚ U-20 (pierwsza impreza w Meksyku, druga w Kolumbii i wszystko pokaże Eurosport :D ).

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2011-06-14, 11:57  

w grupie argentyna nie odpadnie, to niech juz wygraja. leo wygral z reprezentacja na razie mundial u-20 i igrzyska olimpisjkie, takze zwyciestwo w copa america powinno byc ostatnia przystawka przed katarskim zlotem :konik:

zapowiada sie calkiem ciekawy turniej. pokaze sie wyjatkowo duzo zawodnikow, ktorzy blyszczeli w ostatnim sezonie - hernandez, valencia, guarin, falcao, suarez, cavani. ciekawe jestem, jak na pierwszym powaznym turnieju w karierze zaprezentuja sie pato i neymar. szkoda, ze nie ma hulka. jesli ktos naprawde ma zamiar kupic aguero, czy alexisa, powinien to zrobic przed copa america, bo ich cena moze tylko wzrosnac

valdeq 

Piwa: 94/44
Wysłany: 2011-06-14, 13:30  

cena za aguero nie wzrosnie, jako ze wystarczy "jedynie" zaplacic klauzule zapisana w kontrakcie. na nizsza kwote nawet przed turniejem nie ma szans. co innego z sanchezem, tyle ze u niego porzeczka cenowa zawieszona jest juz dosc wysoko.

Odpowiedz do tematu