Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
¡Tu siempre negatifo, nunca positifo!
Louis Van Gaal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Boberek
2016-07-06, 18:49
Xavi
Autor Wiadomość
Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-02-09, 23:34  Xavi

Nie trzeba wymieniac jego zalet bo wszyscy je znamy i nikomu nie chcialoby sie czytac tak dlugiego posta. Xavi jest poprostu mozgiem naszej druzyny i kiedy doznal pechowej i groznej kontuzji, jakosc gry naszej druzyny zaczela sie pogarszac.

Zadam proste pytanie w ankiecie, zapewne wiekszosc z Was zgodzi sie ze mna, ze bez Xaviego ta druzyna nie gra na najwyzszym poziomie - brakuje spokoju w srodku pola, jest wiecej strat, nie gnieciemy juz tak rywali jak wczesniej. Moim zdaniem Xavi jest dla Barçy niezbedny. Skoro wroci do gry dopiero w maju, kiedy liga bedzie juz wygrana, niech chociaz pojedzie na mundial - zycze mu tego z calego serca.

http://www.sport.es/defau...idseccio_PK=803

Gieneq 

Piwa: 38/63
Wysłany: 2006-02-10, 00:08  

Zważywszy na to, że w kontekscie meczu z chelsea to własnie spokój gry w środku pola będzie kluczem do uzyskania przewagi na boisku. Deco bez Xaviego u boku też nie poczyna sobie tak samo świetnie jak wcześniej. Miejmy nadzieje, że Van Bommel wróci do wczesniejszej dyspozycji bo jego budowa przyda sie przy walce o górne piłki z Terrym i drwalem Drogbą.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-02-10, 01:02  

Xavi przede wszystkim doskonale przetrzymywal pilke, sprawial ze druzyna grala plynniej - teraz tego nie ma, jest jeszcze wiecej prostych strat, wszystko takie szarpane na wariata, ja juz bardzo tesknie za tymi koleczkami Xaviego :/

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-02-10, 01:04  

Jak był Xavi,to prawie każda piłka po odzyskaniu szła do niego.On w zależności od sytuacji,albo spokojnie,albo szybciej obsługiwał partnerów.Teraz po odzyskaniu często zaraz tracimy.
Postaw piwo autorowi tego posta

globi 

Wysłany: 2006-02-10, 09:57  

Xavi ?? normalnie kozak, az dziw ze nie jest doceniany przez zadne tam organizacje typu France Football itp

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-02-10, 14:53  

Kiedy juz Henry trafi do FCB, a Hernandez sie wykuruje to nie widze rownorzednych przeciwnikow :]

Wg mnie, najbardziej obok Deco niedoceniany pilkarz Barcelony. Odwala znaczna czesc czarnej roboty,a jego koleczka i prawie 100 % celnosci podan sa juz znakiem firmowym.

Bardzo licze na to ze na mundial pojedzie i poprowadzi Hiszpanie do 3 miejsca.

Wit Ż. 

Piwa: 54/188
Wysłany: 2006-02-10, 15:29  

Ehhh... Xavi...
To ze go brakuje widac golym okiem. Para Xavi - Deco jest idealna, wzajemnie sie uzupelanijaca para wilekich pomocnikow. A ze nie sa doceniani, coz taka jest juz rola tych co odwalaja czarna robote w srodku pola. Gdy brakuje jednego z nich gra nie wyglada juz tak idealnie.
Wlasnie dla mnie Xavi jest tym, ktorego najbardziej cenie i lubie w obecnej ekipie. Nie bez przyczyny mam jego koszulke ;) I obiecalem sobie ze bede w niej na kazdym meczu dopuki Xavi nie wroci na boisko...
Mam cicha nadzieje ze ten piekny moment nastapi z Espanolem... chocby na kilka minut...

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-02-10, 18:52  

Tak, to byloby piekne Urgi :) Choc ja mam nadzieje, ze jednak rehabilitacja potrwa krocej i juz w kwietniu Xavi bedzie na lawce rezerwowych.

Siner 

Wysłany: 2006-02-10, 18:54  

Optymiści z Was wielcy :] Ja również byłby bardzo zadowolony,jakby Xavi wrócił już w kwietniu,ale jego zdrowie to podstawa i potrzeba jeszcze trochę cierpliwości :]

Ach jak mi brakuje tych kółeczek :P

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2006-02-10, 21:04  

Nie wiem gdzie Xavi zdobył swoje kosmiczne umiejętności ale pozwolę sobie stwierdzić, że już teraz jest tak wyśmienitym piłkarzem, jakim swego czasu był nasz kochany Pepe.

Kiedyś jakiś mądry człowiek powiedział o Creusie, że ma najcudowniejsze prostopadłe podania na świecie. Trudno się z owym myślicielem nie zgodzić... Poniżej zamieszczam link do bramki, którą magicznym passem wypracował właśnie Xavi. To podanie wręcz mnie urzekło (na tym filmiku wygląda trochę dziwnie ale jest to spowodowane słabą jakością; w rzeczywistości było kapitalne). Jest to oczywiście bramka Savioli z Interem:

http://rapidshare.de/file...ola_7_.avi.html

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-02-11, 07:36  

Uwielbiam Xaviego. Jako piłkarza, a przede wszystkim człowieka. Oglądałem kiedyś świetny program o nim i jego rodzinie. Bardzo sympatyczny chłopak :)

Dlatego informacja o jego kontuzji spadła na mnie 2 grudnia zeszłego roku, jak grom z jasnego nieba :/ Podobnie jak Urgi żywię wielką nadzieję, że będziemy mieli szansę podziwiać go w maju, chociaż nie wydaje się to zbyt prawdopodobne...

Brak Xaviera ma przeogromny wpływ na naszą grę, i to widać chyba w każdym meczu. Deco dwoi się i troi, ale nie jest w stanie grać za dwóch. Brakuje tego mózgu, wodza i widać sporą dziurę.

Mam nadzieję, że to ostatnia poważna kontuzja w karierze Xaviego. Na szczęście jest jeszcze stosunkowo młody i będzie cieszył nasze oczy swoją grą przez wiele lat.

Tak w ogóle to chyba mój ulubiony jugador FCB. O długość włosa Puyola, przed Tarzanem i o długość gumy riglejs spermint przed VV xD

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2006-02-16, 20:39  

W czkeającym nas za dni już tylko kilka meczu z Chelsea należy liczyć że nasz 24 zagra dobrze jak nigdy od początku albo da świetną zmianę Van Bommelovi bo MvB ostatnio mi nie imponuję. ( no może poza jego ambitną walką jak z Valencia główką sobie pomagal leżąc wstał i dośrodkował) prawda jest taka że Xavi to geniusz i tak jak nie bedzie drugiego tak dobrego jak pele ani Diego tak Xavi bedzię jedyny....

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-02-16, 20:50  

Iniesta wejdzie z ławki zmieniając Messiego, od początku zagra Motta (oby)
a co do akcji van Bommela to miała ona miejsce w spotkaniu z Atletico.

Wit Ż. 

Piwa: 54/188
Wysłany: 2006-02-19, 20:58  

http://www.elmundodeporti...A212683166.html

"Xavi progresa sin parar y todo apunta a que se reincorporará a la disciplina blaugrana a mediados de abril y que volverá a los campos en mayo siempre que Frank Rijkaard lo estime oportuno.

Jest dobrze ;)

Siner 

Wysłany: 2006-02-19, 21:09  

Moi drodzy,miejcie na uwadze np moją ułomność (brak znajomości tego pięknego języka-ale od września się zaczynam uczyć :] ) i tłumaczcie takie teksty :]

Odpowiedz do tematu