Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2011-06-08, 15:44
FINAŁ LM: FC Barcelona - Manchester United 3:1

Czy Sir Alex Ferguson zamuruje?
Tak
54%
 54%  [ 37 ]
Nie
45%
 45%  [ 31 ]
Głosowań: 68
Wszystkich Głosów: 68

Autor Wiadomość
stynka 

Piwa: 136/174
Wysłany: 2011-05-29, 17:06  

i dalej miłe dla oka obrazeczki :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
Lemes, Mentor, Yagi, Bruce, grintx
Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2011-05-29, 20:22  

Cszysu napisał/a:
redlog to jeden z większych ośrodków antybarcelońskiego frustru frustru po polsku http://redlog.pl/2011/05/...mnie-na-smierc/ komentarze też są fajne.

Jeśli ktoś przeczytał już te bzdury to ja podzielę się tylko z Wami moim zdaniem na temat autora: Ignorant i idiota, jak sam zresztą siebie trafnie określił :D

Mimo tego typu bzdur wypisywanych przez kibiców MU na ich redtubie, darzę szacunkiem Manchester United, a Sir Alexa wręcz lubię. Cieszę się, że to z nimi zagraliśmy w finale, w ich drużynie przeważnie wszyscy potrafią się zachować z klasą bez względu na to czy przegrywają czy wygrywają. Cieszę się też, że ograliśmy Man United nie pozostawiając żadnych wątpliwości co do tego kto jest w Europie teraz najlepszy. Przy tym bez kontrowersji, w atmosferze sportowej rywalizacji :brawo:

Wielkie brawa należą się Pepowi i jego piłkarzom za to, że mimo takich trudności przez jakie przeszli w tym sezonie, zdołali znów podbić Europę i wygrać ligę. Wszyscy wiemy jak trudny to był rok, ile było kontrowersji, kontuzji, oskarżeń - a jednak Barcelona udowodniła, że nie tylko talentem ale też solidarnością i pewnością siebie przewyższa każdego rywala. Wczoraj nawet przez pierwsze 15 minut nie wyglądali na zdenerwowanych, sprawiali wrażenie jakby wiedzieli, że zaraz przejmą inicjatywę i strzelą kilka bramek. Jestem pod wrażeniem tego spokoju i pewności siebie. Z jaką zimną krwią Pedro wykończył sytuację sam na sam, jaką determinacją wykazał się Messi dążąc do strzelenia bramki przez naszą drużynę, jak wspaniale przymierzył Villa. Atmosfera w tej ekipie jest wyśmienita, Pep stworzył zupełnie unikalną drużynę, w której wielkie indywidualności myślą przede wszystkim o drużynie, a dopiero potem o śrubowaniu swoich statystyk. Nawet gdybym nie był kibicem Barcelony, powiedziałbym, że takiej drużyny jeszcze w swoim życiu nie oglądałem.

Ostatnio nastrój mam nienajlepszy - mój ukochany kot umiera powoli z powodu ciężkiej choroby i nic nie można już z tym zrobić, w pracy czuję się wypalony zawodowo i brakuje mi motywacji, a po powrocie z pracy do domu nie chce mi się nic i nie mam nawet siły, żeby to wszystko zmienić. Barcelona jest dla mnie jak lekarstwo na tą gównianą sytuację, motywuje mnie do działania i budzi nadzieję. Gracies Pep i jugadors!

Jeszcze na koniec ciekawostka z relacji live na footytube: http://www.footytube.com/...ref=hp_trendian

Cytat:
9 min: Barcelona string two passes together! Well done, Barca! Well done!

Nie ma to jak szydzić z przeciwnika po 9 minutach meczu :P Ale jak to powiedział pewien Portugalczyk: "Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni" :D :D :D

EDIT:

Ale jest w tej relacji sporo fajnych tekstów, np. ten:

Cytat:
Watching the match thus far, I note that Ryan Giggs has found the anonymity he's been seeking

:lol2: :lol2: :lol2:
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
green, Pietro
gelex 
CatMorderca

Piwa: 577/335
Wysłany: 2011-05-29, 20:56  

Co za jebana symbolika... ten sam nieśmiały chłopiec z rzadkim wąsem, który w 2009 roku w Rzymie wchodził w samej końcówce meczu, wczoraj otworzył wynik spotkania

2 lata by zagrać w finale w zupełnie innej roli... 2 lata by ten finał ponownie wygrać...

ja pierdole kurwa mać

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2011-05-29, 21:03  

stynka, masz na myśli swój avatar czy gify? ;)

Ale nie o tym...

I właściwie nie wiem co napisać. Nie dociera do mnie wspaniałość Pep Teamu - nie przypominam sobie, żeby oglądał kiedykolwiek taką drużynę. To jest DRUŻYNA w prawdziwym słowa tego znaczeniu. Każdy dzień, mecz i wypowiedź mnie w tym utwierdzają. Może jutro coś o więcej o meczu, ale już chyba nie ma po co.

Dziękuję. Dziękuję z głębokim wzruszeniem.

el capita. 
La Bestia negra

Postawił 3 piw(a)
Wysłany: 2011-05-29, 21:15  

już zaczynamy szykowanie się na Porto ! :D

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2011-05-29, 21:20  

Jeszcze takie 2 komentarze z mojej strony:
- Rzut wolny rozegrany przez Xaviego z Busim i podaniem do Pedro - gdyby po tym rozegraniu padła bramka, byłaby to jedna z najładniejszych w tym sezonie w ogóle. Bardzo pomysłowe, widać że było to ćwiczone i Pep był wyraźnie zadowolny, że nasi piłkarze tak zagrali.
- Imponuje mi jak nasi piłkarze, zwłaszcza Iniesta, Xavi i Messi, odgrywają piłkę do tyłu zewnętrzną częścią stopy w sytuacji kiedy na przykład dostają podanie w biegu, lecz mają przed sobą 2 rywali. To niby takie proste, ale rzadko widzę, żeby w innych drużynach pomocnicy tak grali. Nasi piłkarze w środku pola potrafią wyjść z każdej opresji dzięki takim sprytnym zagraniom. Teraz tylko muszę sam to zacząć stosować na boisku ;)

green 

Piwa: 307/76
Wysłany: 2011-05-29, 21:35  

najsprytniejsze zagrania pokazali podczas dzisiejszej fiesty - szybko, łącznie z pokazem sztucznych ogni w dzień i na waka waka :puchar:

P.S. Victor Valdes będzie jutro na tapecie w madryckich mediach po tym co zrobił i powiedział.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boberek
Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2011-05-29, 23:27  

Na tą całą piękna historię która tworzy sie na naszych oczach składają sie detale.
Dziś obejrzałem mecz drugi raz na spokojnie i starałem sie przyglądnąć akcjom "drugoplanowym". Siła tego zespołu to jest duch, team spirit. Zwróćcie uwagę na reakcje Messiego przy golu Villi, piłka wpada do bramki a Argentyńczyk pada na kolana.. Spójrzcie na reakcje Puyola przy pierwszej akcji ManU po jego wejściu, chłop zakłada opaske kapitańską i robiąc to zapierdala do obrony :brawo: coś piękego.

i do cholery jasnej wciąz mnie dziwi jak Valencia dostał kartkę tak późno (czasem nawet przez głowe przejdzie mi jak on w ogóle ukończył mecz). Burak jak nic, te ciągłe wejścia ciałem, jakieś spojrzenia jak byk na rzeźnika a to na naszych zawodników a to na sędziego.. Z czym do ludzi, a tak sie go obawiałem.

co do Messiego to najtrafniej opisze go cytat z angielskiego komentarza po jego golu "very little man gives a lot to Barcelopna" :ok:

SAF tego kwiata z butonierki powinien dać Pepowi po meczu.

Jest pięknie chłopaki !! :flaga3:
nie wiem jak tu.

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2011-05-31, 08:32  

Ktoś podał w shoucie, ale to się musi tutaj znaleźć. Pokłony dla allasa.

Zajebista analiza kluczowych aspektów naszego systemu: gry w środku, obrony już przy polu karnym przeciwnika, stwarzania miejsca rozgrywającym. Do tego widać, że jak gracze Man U gubili się w obronie, źle się ustawiali i nie dawali asekuracji.

Można zaobserwować podania, o których pisał Ned oraz ile przewagi i pewności w środku daje nam Busi w formie.

Rozpowszechniać i uczyć się.

Więcej szczegółów
Wystawiono 6 piw(a):
Mentor, Nederlander, green, Pietro, stynka, Boberek
JeLeN 
Przyjaciel Forum

Piwa: 27/131
Wysłany: 2011-06-01, 19:13  

Siema da ktos link do meczu PL całego, nie oglądałem :(

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2011-06-01, 20:15  

linki wiszą na fcbarca.com
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi