Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Mi madre y la de Luis Enrique son las más populares en el Bernabéu
Joan Gaspart
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2011-06-08, 16:44
FINAŁ LM: FC Barcelona - Manchester United 3:1

Czy Sir Alex Ferguson zamuruje?
Tak
54%
 54%  [ 37 ]
Nie
45%
 45%  [ 31 ]
Głosowań: 68
Wszystkich Głosów: 68

Autor Wiadomość
stynka 

Piwa: 136/174
Wysłany: 2011-05-29, 18:06  

i dalej miłe dla oka obrazeczki :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
Lemes, Mentor, Yagi, Bruce, grintx
Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2011-05-29, 21:22  

Cszysu napisał/a:
redlog to jeden z większych ośrodków antybarcelońskiego frustru frustru po polsku http://redlog.pl/2011/05/...mnie-na-smierc/ komentarze też są fajne.

Jeśli ktoś przeczytał już te bzdury to ja podzielę się tylko z Wami moim zdaniem na temat autora: Ignorant i idiota, jak sam zresztą siebie trafnie określił :D

Mimo tego typu bzdur wypisywanych przez kibiców MU na ich redtubie, darzę szacunkiem Manchester United, a Sir Alexa wręcz lubię. Cieszę się, że to z nimi zagraliśmy w finale, w ich drużynie przeważnie wszyscy potrafią się zachować z klasą bez względu na to czy przegrywają czy wygrywają. Cieszę się też, że ograliśmy Man United nie pozostawiając żadnych wątpliwości co do tego kto jest w Europie teraz najlepszy. Przy tym bez kontrowersji, w atmosferze sportowej rywalizacji :brawo:

Wielkie brawa należą się Pepowi i jego piłkarzom za to, że mimo takich trudności przez jakie przeszli w tym sezonie, zdołali znów podbić Europę i wygrać ligę. Wszyscy wiemy jak trudny to był rok, ile było kontrowersji, kontuzji, oskarżeń - a jednak Barcelona udowodniła, że nie tylko talentem ale też solidarnością i pewnością siebie przewyższa każdego rywala. Wczoraj nawet przez pierwsze 15 minut nie wyglądali na zdenerwowanych, sprawiali wrażenie jakby wiedzieli, że zaraz przejmą inicjatywę i strzelą kilka bramek. Jestem pod wrażeniem tego spokoju i pewności siebie. Z jaką zimną krwią Pedro wykończył sytuację sam na sam, jaką determinacją wykazał się Messi dążąc do strzelenia bramki przez naszą drużynę, jak wspaniale przymierzył Villa. Atmosfera w tej ekipie jest wyśmienita, Pep stworzył zupełnie unikalną drużynę, w której wielkie indywidualności myślą przede wszystkim o drużynie, a dopiero potem o śrubowaniu swoich statystyk. Nawet gdybym nie był kibicem Barcelony, powiedziałbym, że takiej drużyny jeszcze w swoim życiu nie oglądałem.

Ostatnio nastrój mam nienajlepszy - mój ukochany kot umiera powoli z powodu ciężkiej choroby i nic nie można już z tym zrobić, w pracy czuję się wypalony zawodowo i brakuje mi motywacji, a po powrocie z pracy do domu nie chce mi się nic i nie mam nawet siły, żeby to wszystko zmienić. Barcelona jest dla mnie jak lekarstwo na tą gównianą sytuację, motywuje mnie do działania i budzi nadzieję. Gracies Pep i jugadors!

Jeszcze na koniec ciekawostka z relacji live na footytube: http://www.footytube.com/...ref=hp_trendian

Cytat:
9 min: Barcelona string two passes together! Well done, Barca! Well done!

Nie ma to jak szydzić z przeciwnika po 9 minutach meczu :P Ale jak to powiedział pewien Portugalczyk: "Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni" :D :D :D

EDIT:

Ale jest w tej relacji sporo fajnych tekstów, np. ten:

Cytat:
Watching the match thus far, I note that Ryan Giggs has found the anonymity he's been seeking

:lol2: :lol2: :lol2:
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
green, Pietro
gelex 
CatMorderca

Piwa: 576/335
Wysłany: 2011-05-29, 21:56  

Co za jebana symbolika... ten sam nieśmiały chłopiec z rzadkim wąsem, który w 2009 roku w Rzymie wchodził w samej końcówce meczu, wczoraj otworzył wynik spotkania

2 lata by zagrać w finale w zupełnie innej roli... 2 lata by ten finał ponownie wygrać...

ja pierdole kurwa mać

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2011-05-29, 22:03  

stynka, masz na myśli swój avatar czy gify? ;)

Ale nie o tym...

I właściwie nie wiem co napisać. Nie dociera do mnie wspaniałość Pep Teamu - nie przypominam sobie, żeby oglądał kiedykolwiek taką drużynę. To jest DRUŻYNA w prawdziwym słowa tego znaczeniu. Każdy dzień, mecz i wypowiedź mnie w tym utwierdzają. Może jutro coś o więcej o meczu, ale już chyba nie ma po co.

Dziękuję. Dziękuję z głębokim wzruszeniem.

el capita. 
La Bestia negra

Postawił 3 piw(a)
Wysłany: 2011-05-29, 22:15  

już zaczynamy szykowanie się na Porto ! :D

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2011-05-29, 22:20  

Jeszcze takie 2 komentarze z mojej strony:
- Rzut wolny rozegrany przez Xaviego z Busim i podaniem do Pedro - gdyby po tym rozegraniu padła bramka, byłaby to jedna z najładniejszych w tym sezonie w ogóle. Bardzo pomysłowe, widać że było to ćwiczone i Pep był wyraźnie zadowolny, że nasi piłkarze tak zagrali.
- Imponuje mi jak nasi piłkarze, zwłaszcza Iniesta, Xavi i Messi, odgrywają piłkę do tyłu zewnętrzną częścią stopy w sytuacji kiedy na przykład dostają podanie w biegu, lecz mają przed sobą 2 rywali. To niby takie proste, ale rzadko widzę, żeby w innych drużynach pomocnicy tak grali. Nasi piłkarze w środku pola potrafią wyjść z każdej opresji dzięki takim sprytnym zagraniom. Teraz tylko muszę sam to zacząć stosować na boisku ;)

green 

Piwa: 307/76
Wysłany: 2011-05-29, 22:35  

najsprytniejsze zagrania pokazali podczas dzisiejszej fiesty - szybko, łącznie z pokazem sztucznych ogni w dzień i na waka waka :puchar:

P.S. Victor Valdes będzie jutro na tapecie w madryckich mediach po tym co zrobił i powiedział.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boberek
Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2011-05-30, 00:27  

Na tą całą piękna historię która tworzy sie na naszych oczach składają sie detale.
Dziś obejrzałem mecz drugi raz na spokojnie i starałem sie przyglądnąć akcjom "drugoplanowym". Siła tego zespołu to jest duch, team spirit. Zwróćcie uwagę na reakcje Messiego przy golu Villi, piłka wpada do bramki a Argentyńczyk pada na kolana.. Spójrzcie na reakcje Puyola przy pierwszej akcji ManU po jego wejściu, chłop zakłada opaske kapitańską i robiąc to zapierdala do obrony :brawo: coś piękego.

i do cholery jasnej wciąz mnie dziwi jak Valencia dostał kartkę tak późno (czasem nawet przez głowe przejdzie mi jak on w ogóle ukończył mecz). Burak jak nic, te ciągłe wejścia ciałem, jakieś spojrzenia jak byk na rzeźnika a to na naszych zawodników a to na sędziego.. Z czym do ludzi, a tak sie go obawiałem.

co do Messiego to najtrafniej opisze go cytat z angielskiego komentarza po jego golu "very little man gives a lot to Barcelopna" :ok:

SAF tego kwiata z butonierki powinien dać Pepowi po meczu.

Jest pięknie chłopaki !! :flaga3:
nie wiem jak tu.

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2011-05-31, 09:32  

Ktoś podał w shoucie, ale to się musi tutaj znaleźć. Pokłony dla allasa.

Zajebista analiza kluczowych aspektów naszego systemu: gry w środku, obrony już przy polu karnym przeciwnika, stwarzania miejsca rozgrywającym. Do tego widać, że jak gracze Man U gubili się w obronie, źle się ustawiali i nie dawali asekuracji.

Można zaobserwować podania, o których pisał Ned oraz ile przewagi i pewności w środku daje nam Busi w formie.

Rozpowszechniać i uczyć się.

Więcej szczegółów
Wystawiono 6 piw(a):
Mentor, Nederlander, green, Pietro, stynka, Boberek
JeLeN 
Przyjaciel Forum

Piwa: 27/131
Wysłany: 2011-06-01, 20:13  

Siema da ktos link do meczu PL całego, nie oglądałem :(

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2011-06-01, 21:15  

linki wiszą na fcbarca.com
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi