Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
El futbol es un juego
que se juega con el cerebro

Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2011-06-08, 16:44
FINAŁ LM: FC Barcelona - Manchester United 3:1

Czy Sir Alex Ferguson zamuruje?
Tak
54%
 54%  [ 37 ]
Nie
45%
 45%  [ 31 ]
Głosowań: 68
Wszystkich Głosów: 68

Autor Wiadomość
fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2011-05-29, 10:47  

Zanim napiszę coś konstruktywnego mam jedno zasadnicze pytanie :D

Where are you HATERS, where are you?

Boberek 

Piwa: 1025/1810
Wysłany: 2011-05-29, 11:08  

Ostatnio zmieniony przez Boberek 2011-05-29, 11:44, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

Dako 

Piwa: 104/60
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2011-05-29, 11:11  

gregori napisał/a:

Spiewanie Madrid Cabron w 90 minucie takiego meczu nie jest zbyt chwalebne,

A miałem taką ochotę śpiewać to od 1 minuty :)

Meczy czysty, ale niewiele pamiętam - chyba były jakieś bramki dla nas ;)

Kibiców ManU słyszałem tylko jak Rooney strzelił gola - gromkie jest!! A potem ucichli.

Brawa dla Całej ekipy za doping!! After!!! i sorry za piłkę ['] ale nie dałem rady dziś ;)

SUNTOS, powiedz wszystkim jaki wynik wytypowałem przed meczem, bo nikt mi nie uwierzy jak to sam napiszę!!!!

Amor Patriae Nostra Lex

Kendzior 
!

Piwa: 755/1371
Wysłany: 2011-05-29, 11:35  

Warto odnotować jeszcze fakt, że wczorajszy występ van der Saara był jego ostatnim w karierze, ale tym meczem nie zapisze się raczej w historii - przy bramce Villi szans nie miał, ale przy strzalach Pedro i Messiego zdecydowanie mogl interweniowac lepiej (na szczescie sobie darował :P ). Nie twierdzę jednak, ze podarowal nam te gole bo Pedro widział odkryty krotki róg i strzelił tam gdzie chciał, a Messi poprostu zajebał mocną i podkręconą piłkę.

Rozgranie stałego fragmentu w pierwszej połowie ! :konik: :konik: :sodo: :blowjob: :stopy: :stopy: :blowjob: :sodo: :konik: :konik:
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2011-05-29, 11:49  

To teraz na spokojnie mogę napisać, że po pierwszych 15 minutach obawiałem się, że możemy polec bo MU bardzo szybko rozgrywało i bardzo szybko rzucili się do ataku (podobnie jak 2 lata temu) W pewnym momencie pomyślałem sobie, że mecz nie skończy się po 90 minutach. Jak bardzo się myliłem :dance:
Jednak od czego mamy taką pomoc. Kontrola, opanowanie, dobry przegląd pola - poezja. Busi przecinający sporo podań, pewny Javier, profesor Abidal, biegający i szalejący (momentami byłem wściekły, że zapomina o obronie) Alves no i do tego MVP. Gratuluje tym co mówili, że Barca nie jest przygotowana kondycyjnie do tego meczu, że nie mają świeżości...Świeżości to ja nie mam po wczorajszym meczu :P Po golu Messiego widać było, że zeszło z niego ciśnienie, zaciekle walczył o tą bramkę. Gol Davida - poezja !!
Wreszcie są te strzały z dystansu, których tak niektórym brakowało :D
Czy może być jeszcze piękniej ??

Kendzior 
!

Piwa: 755/1371
Wysłany: 2011-05-29, 11:58  

W ogóle gole Messiego to dla mnie nieco kuriozum - tyle miejsca zeby oddac strzal to on chyba od dwoch lat nie miał :D - to rowniez dowodzi o czym piszesz Socio - kondycyjnie bylismy fenomenalni !
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Krystianooo 

Piwa: 179/211
Wysłany: 2011-05-29, 12:59  

wczoraj man utd doświadczył gwałtu... czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwosci kto rozdaje karty ?
przewielki man u który gra w najszybszej i najlepszej lidze swiata gdzie piłkarze biegają cały mecz umarł kondycyjnie w 60 minucie :D

Wielka Barca!!!

Gest opaską kapitana dla Abidala mistrzostwo świata !! !

FrisbeeHead 

Wysłany: 2011-05-29, 13:39  

Atmosfera w Picku wyśmienita, non stop śpiewy, nawet po golu Rooney'a. Co do meczu to pierwsze 10 minut dziwne, pressing Manchesteru, ale potem wszystko wróciło do normy, gol MaraVilli piękny :)

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2011-05-29, 13:48  

Kolejne gify pojawiły się na barcaforum.com:

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Duche
Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2577/1201
Wysłany: 2011-05-29, 14:53  

słów nie mam

wpyerdol i do lochu

Who The Fuck Are Man United? Who The Fuck Are Man United?.......

przewielki Puziol !!
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, ...........

Schumack 

Piwa: 224/380
Wysłany: 2011-05-29, 15:13  

Cytat:
Possession
* Barcelona 68%
* Man Utd 32%

Attempts on target
* Barcelona 13
* Man Utd 1

Attempts off target
* Barcelona 3
* Man Utd 2

Corners
* Barcelona 6
* Man Utd 0

Fouls
* Barcelona 5
* Man Utd 16

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2011-05-29, 15:19  

Myślałem, że po finale w Rzymie już nie będzie lepiej, ale doszły kolejne puchary, kolejna liga i jeszcze jedna liga, wczorajszy finał... sen trwa :)
Genialnie zagraliśmy, nie wypada zrobić nic innego jak podziękować piłkarzom i Guardioli...
Gest Puola i Xaviego sprawił, że mnie zatkało.

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2011-05-29, 15:33  

cudownie się złożyło, że zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie w jego najważniejszym momencie. WSZYSCY zagrali po prostu kapitalnie i pokazali wszystkie swoje atuty. indywidualnie chciałbym wyróżnić Busiego, był wszędzie i robił wszystko :)

piękny mecz, bramki i wynik.

otwiera się możliwość gry o kolejne trofea, więc czekamy :)
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2011-05-29, 15:39  

Kolejna porcja gifów z barcaforum.com:

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Bruce
green 

Piwa: 307/76
Wysłany: 2011-05-29, 17:37  

gregori napisał/a:
Sedzia tym razem popelnil ogromna gafe w druga strone, uznanie w takim meczu gola ze spalonego to spory skandal.

Spiewanie Madrid Cabron w 90 minucie takiego meczu nie jest zbyt chwalebne, Barcelona ogrywa jedynego rywala do miana najlepszego zespolu swiata i nie czas by sie przejmowac o wiele slabszym lokalnym rywalem. Jeszcze pare takich tytulow i skoncza sie kompleksy w stosunku de Realu.

Nie takie sytuacje przechodziły, spalony minimalny, tak jak niektórzy twierdzą że Samu z Arsenalem też "spalił". Co do kompleksów, Gregori starasz się być świętszym od papieża i na każdym kroku to przywołujesz, jednocześnie udowadniając, iż działa to tylko w jedną stronę, tzn. madryt ich nie ma, my zawsze. Na szczęście to tylko Twoje autonomiczne ale i subiektywne przemyślenia i niekoniecznie muszą się one pokrywać z rzeczywistością. Należę to tych "niezbyt chwalebnych" - Madrid Cabron!!!

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
socio, Wit Ż., Nederlander
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi