Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2011-06-08, 16:44
FINAŁ LM: FC Barcelona - Manchester United 3:1

Czy Sir Alex Ferguson zamuruje?
Tak
54%
 54%  [ 37 ]
Nie
45%
 45%  [ 31 ]
Głosowań: 68
Wszystkich Głosów: 68

Autor Wiadomość
fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2011-05-29, 10:47  

Zanim napiszę coś konstruktywnego mam jedno zasadnicze pytanie :D

Where are you HATERS, where are you?

Boberek 

Piwa: 1025/1810
Wysłany: 2011-05-29, 11:08  

Ostatnio zmieniony przez Boberek 2011-05-29, 11:44, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

Dako 

Piwa: 104/60
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2011-05-29, 11:11  

gregori napisał/a:

Spiewanie Madrid Cabron w 90 minucie takiego meczu nie jest zbyt chwalebne,

A miałem taką ochotę śpiewać to od 1 minuty :)

Meczy czysty, ale niewiele pamiętam - chyba były jakieś bramki dla nas ;)

Kibiców ManU słyszałem tylko jak Rooney strzelił gola - gromkie jest!! A potem ucichli.

Brawa dla Całej ekipy za doping!! After!!! i sorry za piłkę ['] ale nie dałem rady dziś ;)

SUNTOS, powiedz wszystkim jaki wynik wytypowałem przed meczem, bo nikt mi nie uwierzy jak to sam napiszę!!!!

Amor Patriae Nostra Lex

Kendzior 
!

Piwa: 755/1371
Wysłany: 2011-05-29, 11:35  

Warto odnotować jeszcze fakt, że wczorajszy występ van der Saara był jego ostatnim w karierze, ale tym meczem nie zapisze się raczej w historii - przy bramce Villi szans nie miał, ale przy strzalach Pedro i Messiego zdecydowanie mogl interweniowac lepiej (na szczescie sobie darował :P ). Nie twierdzę jednak, ze podarowal nam te gole bo Pedro widział odkryty krotki róg i strzelił tam gdzie chciał, a Messi poprostu zajebał mocną i podkręconą piłkę.

Rozgranie stałego fragmentu w pierwszej połowie ! :konik: :konik: :sodo: :blowjob: :stopy: :stopy: :blowjob: :sodo: :konik: :konik:
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2011-05-29, 11:49  

To teraz na spokojnie mogę napisać, że po pierwszych 15 minutach obawiałem się, że możemy polec bo MU bardzo szybko rozgrywało i bardzo szybko rzucili się do ataku (podobnie jak 2 lata temu) W pewnym momencie pomyślałem sobie, że mecz nie skończy się po 90 minutach. Jak bardzo się myliłem :dance:
Jednak od czego mamy taką pomoc. Kontrola, opanowanie, dobry przegląd pola - poezja. Busi przecinający sporo podań, pewny Javier, profesor Abidal, biegający i szalejący (momentami byłem wściekły, że zapomina o obronie) Alves no i do tego MVP. Gratuluje tym co mówili, że Barca nie jest przygotowana kondycyjnie do tego meczu, że nie mają świeżości...Świeżości to ja nie mam po wczorajszym meczu :P Po golu Messiego widać było, że zeszło z niego ciśnienie, zaciekle walczył o tą bramkę. Gol Davida - poezja !!
Wreszcie są te strzały z dystansu, których tak niektórym brakowało :D
Czy może być jeszcze piękniej ??

Kendzior 
!

Piwa: 755/1371
Wysłany: 2011-05-29, 11:58  

W ogóle gole Messiego to dla mnie nieco kuriozum - tyle miejsca zeby oddac strzal to on chyba od dwoch lat nie miał :D - to rowniez dowodzi o czym piszesz Socio - kondycyjnie bylismy fenomenalni !
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Krystianooo 

Piwa: 179/211
Wysłany: 2011-05-29, 12:59  

wczoraj man utd doświadczył gwałtu... czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwosci kto rozdaje karty ?
przewielki man u który gra w najszybszej i najlepszej lidze swiata gdzie piłkarze biegają cały mecz umarł kondycyjnie w 60 minucie :D

Wielka Barca!!!

Gest opaską kapitana dla Abidala mistrzostwo świata !! !

FrisbeeHead 

Wysłany: 2011-05-29, 13:39  

Atmosfera w Picku wyśmienita, non stop śpiewy, nawet po golu Rooney'a. Co do meczu to pierwsze 10 minut dziwne, pressing Manchesteru, ale potem wszystko wróciło do normy, gol MaraVilli piękny :)

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2011-05-29, 13:48  

Kolejne gify pojawiły się na barcaforum.com:

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Duche
Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2574/1201
Wysłany: 2011-05-29, 14:53  

słów nie mam

wpyerdol i do lochu

Who The Fuck Are Man United? Who The Fuck Are Man United?.......

przewielki Puziol !!
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, ...........

Schumack 

Piwa: 224/380
Wysłany: 2011-05-29, 15:13  

Cytat:
Possession
* Barcelona 68%
* Man Utd 32%

Attempts on target
* Barcelona 13
* Man Utd 1

Attempts off target
* Barcelona 3
* Man Utd 2

Corners
* Barcelona 6
* Man Utd 0

Fouls
* Barcelona 5
* Man Utd 16

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2011-05-29, 15:19  

Myślałem, że po finale w Rzymie już nie będzie lepiej, ale doszły kolejne puchary, kolejna liga i jeszcze jedna liga, wczorajszy finał... sen trwa :)
Genialnie zagraliśmy, nie wypada zrobić nic innego jak podziękować piłkarzom i Guardioli...
Gest Puola i Xaviego sprawił, że mnie zatkało.

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2011-05-29, 15:33  

cudownie się złożyło, że zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie w jego najważniejszym momencie. WSZYSCY zagrali po prostu kapitalnie i pokazali wszystkie swoje atuty. indywidualnie chciałbym wyróżnić Busiego, był wszędzie i robił wszystko :)

piękny mecz, bramki i wynik.

otwiera się możliwość gry o kolejne trofea, więc czekamy :)
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2011-05-29, 15:39  

Kolejna porcja gifów z barcaforum.com:

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Bruce
green 

Piwa: 307/76
Wysłany: 2011-05-29, 17:37  

gregori napisał/a:
Sedzia tym razem popelnil ogromna gafe w druga strone, uznanie w takim meczu gola ze spalonego to spory skandal.

Spiewanie Madrid Cabron w 90 minucie takiego meczu nie jest zbyt chwalebne, Barcelona ogrywa jedynego rywala do miana najlepszego zespolu swiata i nie czas by sie przejmowac o wiele slabszym lokalnym rywalem. Jeszcze pare takich tytulow i skoncza sie kompleksy w stosunku de Realu.

Nie takie sytuacje przechodziły, spalony minimalny, tak jak niektórzy twierdzą że Samu z Arsenalem też "spalił". Co do kompleksów, Gregori starasz się być świętszym od papieża i na każdym kroku to przywołujesz, jednocześnie udowadniając, iż działa to tylko w jedną stronę, tzn. madryt ich nie ma, my zawsze. Na szczęście to tylko Twoje autonomiczne ale i subiektywne przemyślenia i niekoniecznie muszą się one pokrywać z rzeczywistością. Należę to tych "niezbyt chwalebnych" - Madrid Cabron!!!

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
socio, Wit Ż., Nederlander
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi