Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Mama campeonamos!
Hugo Sotil
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: kieła
2014-07-10, 21:28
Alexis Sanchez
Autor Wiadomość
DeNiro 
Don Pedro

Piwa: 124/117
Wysłany: 2011-05-07, 23:06  Alexis Sanchez

http://www.blaugrana.pl/news/komentarze/6968/barca_rozmawiala_z_agentem_alexisa_sancheza.html
Cytat:
Barca rozmawiała z agentem Alexisa Sancheza

La Gazzetta dello Sport, która dwa tygodnie temu łączyła z Barceloną Giuseppe Rossiego donosi dzisiaj, że reprezentanci Barcy spotkali się z agentem piłkarza Udinese, Alexisa Sancheza. Do spotkania z reprezentującym Chilijczyka Feliceviciem doszło według włoskiego dziennika w hotelu Princesa Sofia w pobliżu Camp Nou na kilka godzin przed rewanżowym meczem półfinału ligi Mistrzów pomiędzy katalońskim klubem i Realem Madryt.

Udinese wycenia swojego piłkarza na 30 milionów euro, a jeśli Barca rzeczywiście chciałaby go pozyskać, to musiałaby rywalizować m. in. z takimi klubami jak Manchester City czy Inter Mediolan.

Wczoraj na łamach dziennika Sport słynący z sensacyjnych doniesień Jose Luis Carazo napisał w swojej kolumnie, że to właśnie Alexis Sanchez jest najczęściej obserwowanym przez sekretariat techniczny Barcelony piłkarzem. Czas pokaże, lato coraz bliżej...

Data oraz miejsce urodzenia:19 grudnia 1988 w Tocopilla (Chile)
Wzrost 172 cm waga 70 kg

Profesjonalna kariera:
2005 Cobreloa 50 (12)
2006 Udinese 0 (0)
2006-2007 -> Colo-Colo [wyp.] 48 (9)
2007-2008 -> River Plate [wyp.] 18 (3)
2008- Udinese 90 (20)

Szczegółowe statystyki

W reprezentacji Chile:
36 meczów, 12 goli

video:

Ostatnio zmieniony przez DeNiro 2011-05-08, 10:52, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 272/698
Wysłany: 2011-05-07, 23:23  

bez jaj 30 banik za dryblera pokroju Nolito? pff

sory ale juz bardzie wolalbym Altintopa :P

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2011-05-08, 09:25  

Jest paru pilkarzy do kupienia, wlasnie Alexis Sanchez, Pastore czy Lamela, grajacy jeszcze w Argentynie. Tyle ze trzeba sie przygotowac na 30 mln wzwyz, bo do akcji wchodza tez MC i Chelesea. To samo z Fabregasem, nie wiem jak Barcelona chce go tanio kupic skoro podobno Chelsea go chce i moze wylozyc lekka reka 45 mln.

Dlatego jestem raczej przygotowany na niespodzianki, na zawodnikow o ktorych jeszcze sie nie pisze, wtedy mozna uwierzyc w 15 mln.

soppa 
Nie wacha gowna

Piwa: 326/235
Wysłany: 2011-05-14, 12:25  

soppa 
Nie wacha gowna

Piwa: 326/235
Wysłany: 2011-06-18, 11:29  

najnowsza kompilka od allasa. dawac tego chilijczyka!

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
barcalover
Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2011-06-18, 11:45  

mam lekki problem z ta komplika bo poza dryblingami i filmikami z treningow to ja nigdy nie wiem czy na akcjach z meczow on akurat drybolwa czy moze strzelal...
nie wiem jak tu.

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2011-06-18, 11:59  

Problem leży po Twojej stronie. Nie wiem czy pomogłem, ale miałem dobre chęci :)

memphis 

Piwa: 237/304
Wysłany: 2011-06-18, 12:53  

Ibra do dzisiaj ma świetne kompilki - i to dłuższe niż 8 minut

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2011-06-18, 12:54  

Messi też.

W ogóle to kompilacje powinny być zakazane. Co prawda nie wiem dlaczego, ale niektórzy mają na nie jakieś uczulenie czy chuy wie co.

barcalover 

Piwa: 706/260
Wysłany: 2011-06-18, 13:18  

Ale nie widziałem żadnej kompilki z Ibrą, na której zapierdalałby tak w obronie i w pressingu, jak Sanchez powyżej.

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2011-06-18, 13:37  

są kompilki i 'kompilki'. niektóre to zabawa dzieciaków popisujących nakładanymi efektami (ja za młodu hue hue), a niektóre mogą całkiem sporo powiedzieć o zawodniku. allasowe zdecydowanie należą do tych drugich. w ogóle jestem pod wrażeniem, bo to chyba jakiś nastolatek jest, a świetnie czyta grę, wychwytuje boiskowe niuanse itd.

całe mecze alexisa widziałem tylko kilka razy (mam zamiar trochę nadrobić na copa america) i jakoś szczególnie mnie nie porwał. co do dryblingu, to imo przerost formy nad treścią, jak u młodego cristiano. dużo machania nogami, ale z minięciem zawodnika, nie mówiąc o dwóch, to tak różnie było. no ale i tak zjada pod tym względem pedro i ville razem wziętych :P
widać, że pressing mu nie obcy. pod tym względem przypomina pedro. ten zaś nie wydaje się ani w połowie tak błyskotliwy, jak sanchez, a sprawdza się świetnie, także ufam guardioli. jeśli woli chilijczyka, od rossiego, to ok - na pewno ma go rozłożonego na czynniki pierwsze i konkretne plany wobec niego, o których my nie mamy pojęcia

yeste 

Piwa: 60/81
Wysłany: 2011-06-18, 15:00  

Właśnie to jest mankament większości kompilek - obraz kończy się na dryblingu, a czy przyniosło to coś drużynie, to już niekoniecznie się dowiemy. Później się okazuje, że piłkarz nogami nad piłką pomacha, ale zatrzyma się albo na pierwszym albo na drugim obrońcy. Widz na yt zobaczy świetną technikę, a widz na stadionie kontratak i gola drużyny przeciwnej.

Steve 

Piwa: 119/386
Wysłany: 2011-06-23, 00:55  

Cytat:
Historia Alexisa Sancheza to z pozoru losy typowego chłopaka z Ameryki Południowej, któremu życie uratował futbol. W 31-tysięcznej Tocopilli, w której większość ludzi haruje w kopalniach lub łowi ryby – rodzice Alexisa właśnie z tego żyli – on mył samochody. - Pamiętam, że zarobione pieniądze wydawał na ubrania. Zawsze lubił być dobrze ubrany, tak jak teraz – wspominał w chilijskich mediach jeden z jego pierwszych trenerów, Juan Segovia. Bo Sanchez, poza całą skromnością wpojoną przez speców od PR, ma w sobie coś ze szpanera-showmana. Niedawno stwierdził, że chciałby zostać aktorem, gdyby nie jeden problem... - Mógłbym występować w chilijskich filmach, ale to produkcje Hollywood ogląda cały świat. Widzę siebie w roli policjanta lub... kogoś z NASA. Ale najpierw musiałbym się nauczyć angielskiego, czyli... mam przejebane – mówił.

Jeżeli ktoś jeszcze nie czytał: http://www.weszlo.com/news/7096

Jestem teraz jeszcze bardziej napalony na jego transfer. Nie muszę przypominać jakim mega-kozakiem był ostatni dobrze ubierający się gość z jajami i dużą pewnością siebie :)

mikaelus 

Piwa: 729/976
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2011-06-23, 17:11  

Tylko, że ten o którym myślisz wymiatał przez kilka lat w słabszym zespole :]

Anyway, jeśli wydamy na niego 30-40 baniek i rzeczywiście będzie wymiataczem, wielkim crackiem to płakać nie będę i posypię głowę popiołem. Ale przy takiej kwocie grę poniżej prawdziwie światowego poziomu uznam za kompletną porażkę. Pomijam już fakt, że podejmowanie takiego ryzyka na tej akurat pozycji jest nam zupełnie niepotrzebne.

"Hoy, ma?ana y siempre con el Barça en el corazon" - José Mário dos Santos Félix Mourinho

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2011-06-23, 17:16  

jak lubisz statystyki - przez 3 lata zagrał 25 meczów i zdobył 3 bramki. Wymiatał?

ba! nawet w dwóch pierwszych sezonach w MU nie miał jakis powalających statystyk.
nie wiem jak tu.

Odpowiedz do tematu