Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Blancos llorones saludad a los campeones!
Luis Figo
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2011-05-17, 16:36
GD #3 & #4; Real Madrid CF - FC Barcelona 0:2 | 1:1
Autor Wiadomość
barcalover 

Piwa: 706/260
Wysłany: 2011-04-24, 12:23  GD #3 & #4; Real Madrid CF - FC Barcelona 0:2 | 1:1

DWUMECZ 1/2 FINAŁU LIGI MISTRZÓW
FC BARCELONA vs. REAL MADRID CF

TRIUMFY W LM(dawniej w Pucharze Europy):

FC BARCELONA - 3:
Kod:
1991-92, 2005-06, 2008-09

REAL MADRID CF - 9:
Kod:
1955-56, 1956-57, 1957-58, 1958-59, 1959-60, 1965-66, 1997-98, 1999-00, 2001-02

BEZPOŚREDNIE POJEDYNKI W LM:
Cytat:
Wygrane Realu (12 goli): 3
Wygrane Barcelony (7 goli): 1
Remisy: 2

PIERWSZY MECZ ODBĘDZIE SIĘ NA SANTIAGO BERNABEU:

Santiago Bernabeu
Pojemność: 80,354
Miasto: Madryt
Klub: Real Madrid CF
Inauguracja: 14 grudnia 1947
Rozmiar boiska: 105 ���� 68 m

OFICJALNA STRONA KLUBU O STADIONIE
[URL=http://en.wikipedia.org/wiki/Santiago_Bernab��̠u_Stadium]WIKIPEDIA[/URL]
___ ___ ___

REAL MADRID CF
Real Madrid Club de Futbol
Rok założenia: 1902
Stadion: Estadio Santiago Bernabeu (80,354)
Prezydent: Florentino Perez
Prezydent honorowy (wyjątkowo istotne): Alfredo Di Stefano
Trener: Jose Mourinho
Asystent trenera (wyjątkowo istotne): Aitor Karanka

OFICJALNA STRONA KLUBU
WIKIPEDIA

___ ___ ___

KADRY:

FC BARCELONA:
Cytat:
Valdes, Pinto, Alves, Montoya, Pique, Fontas, Milito, Puyol, Mascherano, Busquets, Xavi, Keita, Sergi Roberto, Thiago, Iniesta, Afellay, Pedro, Messi, Villa, Jeffren

REAL MADRID CF:
Cytat:
-

SĘDZIA:
Wolfgang Stark

Urodzony: 20.11.1969
Jest sędzią od 1984 r. (międzynarodowym od 1999r.)
Debiut w Bundeslidze: 04.04.1997
W tym sezonie sędziował 33 spotkania(4 w LM).

Mały bonusik. Pamiętacie sytuację? :)
Spoiler:

Statystyki z tego sezonu:

DROGA DO PÓŁFINAŁU:

STATYSTYKI:

GRAN DERBI W LIDZE MISTRZÓW:

POPRZEDNIE STARCIE W LM

___ ___ ___

POPRZEDNIE SPOTKANIE:

WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ STATYSTYK:

MECZÓWKA mystique e :zolwik2:
+
moja MECZÓWKA na CdR

___ ___ ___

BONUSY:

TRAILER:

FILMIK MOTYWACYJNY:

JESZCZE JEDEN:

TRANSMISJA W POLSKIEJ TV:

+ POLSAT HD
20.25 - studio
20.45 - mecz

NAKURWIAMY!!!
Ostatnio zmieniony przez kuryl 2011-05-03, 23:47, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 10 piw(a):
memphis, lobo, Bruce, Tomash, trampki, Boberek, Mentor, kuty, Nederlander, chaos
memphis 

Piwa: 237/304
Wysłany: 2011-04-25, 18:07  

Mourinho, jego piłkarze, kibice napinają się ostatnio jakby zmasakrowali największego rywala, który w meczu był bezbronny, który ratował się frustrackimi faulami, w dodatku aplikując 5 goli, i mieli 8 punktów przewagi w ligowej tabeli...
W obliczu braku formy, o awansie będą decydowały detale. Podobno Mourinho potrafi dostosować taktykę do rywala, ale ja myślę, że zagra to samo co gra od lat. W związku z tym chciałbym zobaczyć Keitę, który do walki wręcz będzie idealny.

Tomash 

Piwa: 46/86
Wysłany: 2011-04-25, 19:18  

Kto wykorzysta błędy przeciwnika awansuje. Banalne to ale prawdziwe. Podobnie jak to, że sprężyc powinniśmy się przede wszystkim właśnie na pierwsze spotkanie. Na pewno nie strzelimy im na Bernabeu 4 czy 5 bramek ale przesądzenie losów dwumeczu w pierwszym meczu jest kurva możliwe. Niech tylko nie będą takimi pałkami jak w ubiegłym tygodniu. Nie przypominam sobie kiedy ostatni raz jakaś drużyna potrafiła tak skutecznie wyłączyc z gry Xaviego i Iniestę. Messi też niech trzyma sobie znany poziom a nie dostosowuje się do reszty jeśli ta gra marnie. Villa - dla niego to dopiero będzie sprawdzian. Wielu myśli, że skoro przełamał tę passę 11-nastu meczów bez gola to teraz napuka bramek. Nie oczekuję takiego wora z golami ale jeśli nie będzie w stanie wykorzystac okazji jakie mu się nadarzą to stracę wiarę w niego choc tak czekałem na jego przyjście do BCN.

Co do naszego znaku firmowego czyli 'tysiąca podań' to wymienianie ich bez goli lub chociaz stwarzania regularnych okazji, lata mi koło dupy. Jakby zagrali całe spotkanie takie jak drugą połowę w finale CdR to może byc świetnie. Puyol pewnie wróci i bardzo dobrze bo to fundament defensywy i całego zespołu ale z takim potencjałem, z taką marką itp. powinniśmy radzic sobie spokojnie i bez niego. Jeśli Real nie zrobi autobusu a my wreszcie zagramy na pełnej piź*zie aczkolwiek z rozwagą to jestem spokojny o wynik. I niech mierdy skończą te pieprzenie, że mają Mou, który ma patent na rywali w CL bo takiego nie ma nikt a tylko napinke robią. 1:1 w pierwszym meczu będzie świetne, 2:1 znakomite.

Schumack 

Piwa: 224/380
Wysłany: 2011-04-25, 19:33  

Tomash napisał/a:
Jeśli Real nie zrobi autobusu a my wreszcie zagramy na pełnej piź*zie aczkolwiek z rozwagą to jestem spokojny o wynik. .

Chyba jesteś jedynym cule, ktory ma jakies watpliwosci czy real zagra autobusem.

zagraja 4+3= 7 defensywnymi zawodnikami. Będzie kurewsko cięzko strzelić gola, a dodatkowo im 0-0 pasuje dużo bardziej niż nam.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Benio
Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2011-04-25, 19:58  

z tym 0-0 to też może być ciekawie. Moze zbyt daleko idę, ale co musi zrobić Real by przejść dalej przy 0-0? Karne? :D Grunt to strzelić pierwszą bramkę - czy na mierdabeu, czy na cn - wtedy muszą zacząć grać w piłkę. A nawet jak ostatni mecz pokazał przy ich maksymalnym murowaniu nie jest niemozliwością strzelenie im bramki. No trzeba, kurwa, udowodnić że mamy yaya!
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

wakabayashi 

Piwa: 433/573
Wysłany: 2011-04-25, 20:07  

I po meczu Pepe goniący arbitra.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Pioteer
Tomash 

Wysłany: 2011-04-25, 20:11  

Cytat:
Chyba jesteś jedynym cule, ktory ma jakies watpliwosci czy real zagra autobusem.

Chodzi mi o to czy to będzie autobus totalny - obrona, obrona i jeszcze raz obrona a akcje ofensywne tylko jak się przydarzy, czy może autobus z częstymi długimi podaniami do przodu oraz liczenie na to co pokaże Krystyna. A może wreszcie nawiążą walkę z naporem do przodu bo już sie napinają, że wraca trio Ozil - CR - Di Maria. Przyznam też że nie spodziewałem się, że Higuain tak szybko wróci po kontuzji do dobrej dyspozycji - no chyba, że tylko mu piłka przedwczoraj schodziła :D

(A na rm.pl już piszą o Starku tytułując newsa - najgorszy arbiter Bundesligi, wielki fan Messiego. Usprawiedliwianie niepowodzenia jeszcze przed początkiem meczu? :> )

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2011-04-25, 20:30  

Jeszcze niedawno bylbym pewny, ze Real nie zagra totalnej defensywy na SB, ale teraz Mourinho ma taki kredyt zaufania, ze moze zrobic wszystko. Jeśłiwygra to wszystko mu wybacza, przynajmniej w tym sezonie. Mecz bedzie pewnie podobny jak ten w pucharze.
Najwazniejsza jest uwazna obrona i gra bez zapominania o sile kontr Realu.
Moze wreszcie mecz sie ulozy, Barcelona szybko strzeli gola, a wtedy autobus trzeba bedzie troche przeparkowac. Szanse widze tez w tym, ze Albiol to nie Carvalho. Licze, ze srodowy mecz bedzie poczatkiem rewanzu za CdR, a dorżnięcie watachy nastapi 3 maja na Camp Nou.

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2011-04-25, 20:59  

No co, trzeba strzelic pierwszemu i na tym koniec tematu. Może być bramkowy remis nawet + kartka dla Krystiano i Di Marii :D
nie wiem jak tu.

Tomash 

Wysłany: 2011-04-25, 21:56  

Zgadzam się z tym co pisze gregori. Na dobrą sprawę, to my mamy więcej do stracenia. Real i tak dokonał w tym sezonie więcej niż przez kilka ostatnich lat. Ok, był mistrzostwa kraju w 2007 i 2008 ale w pucharze własnego podwórka i europejskich pucharach leciała kompromitacja za kompromitacją. I choc zimą Mou na to narzekał to tak naprawdę, żaden z kilku poprzednich trenerów w Realu nie miał takiej swobody jak on. Mogą dalej brnąc w defensywną taktykę a równie dobrze mogą postawic wszystko na jedną kartę.

Puyol zapewne weźmie naszą obronę za pysk i będzie to lepiej wyglądało niż ostatnio. Brak Abiego jak dla mnie jest nad wyraz widoczny... Jeśli Barcelonie udałoby się zdeklasowac teraz Real to nikt nie miałby prawa już brąchac, że albo mamy farta albo sędzia nam pomaga. I mimo wszystko postawiłbym na Afellaya od pierwszej minuty na SB. Łatwo nie będzie ale nie potrafię wyobraxic sobie, że moglibyśmy nie awansowac do finału. Mecz na CN to musowo musi byc popis gry naszych piłkarzy, nie ma lipy :zolwik2:

Nie mogę już się środy doczekac :]

JeLeN 
Przyjaciel Forum

Piwa: 27/131
Wysłany: 2011-04-25, 22:02  

Bardzo licze na korzystny wynik jakies 1-1 1-2 zeby zobaczyc co wtedy zrobi Mourinho na CN :) Obysmy wygrali 2 mecz, a tego sie obawaim ze jeden mecz dobrze rozegrany na Bernabeu i po wszystkim, oby nie !

RRR 

Otrzymał 9 piw(a)
Wysłany: 2011-04-25, 23:03  

to co sie rzuca w oczy to fatalnie wygladajaca ławka, glownie w defensywie. o ile w przodzie mozna od biedy wpuscic Afe, chociaz jakos nie wierze aby Holender mogl ewentualnie odrwocic losy meczu, to w obronie jest prawdziwa sytuacja "na styk", bo jak widze Milito to mam mysli samobojcze.

mikaelus 

Piwa: 729/976
Wysłany: 2011-04-26, 06:21  

A ja uważam, że, paradoksalnie, problemy z zestawieniem obrony mogą nam tylko pomóc. Jeśli zagramy w składzie Alves, Pique, Puyol, Milito to będzie to oznaczało, że gramy 3-ema środkowymi obrońcami i lewe skrzydło jest wyłączone. Jak dla mnie rewelacja, bo Milito będzie się skupiał tylko na zadaniach defensywnych, a szczelności w defensywie właśnie nam brakowało. Może być wolny, może być bez wielkiej formy, ale przynajmniej nie będzie latał do przodu jak wariat.

Tak jak przed każdym tego typu meczem powiem, że wyeliminować nas mogą tylko nasze własne błędy. Jesteśmy lepsi niż jakikolwiek inny zespół na świecie, nawet jeśli Pedro i Villa są bez formy. Liczę na to, że Pep wyciągnął wnioski z obu meczów i każe chłopakom grać spokojniej i nie cisnąć na siłę, a obrońcy - poza Alvesem - skupią się wyłącznie na obronie. Real ma tylko jeden sposób na strzelenie bramki i są to kontry. Jeśli nie zostawimy im tyle miejsca ile ostatnio, to zabierzemy im tę możliwość.

Real oczywiście zagra autobusem, ale w przeciwieństwie do poprzednich meczów myślę, że Mou może mieć problemy z motywacją. Największe ciśnienie z nich zeszło - pokonali nas i wygrali trofeum. Nie od dziś wiadomo, że najgorzej walczy się z przeciwnikiem postawionym pod murem - Real już nim nie jest. Ba, po tych meczach niektórzy wskazują, że to Królewscy mogą być faworytem - i to dla nas dobrze. Jeszcze rozbili Valencię rezerwami, co tylko utwierdza w przekonaniu, że są na fali. Ich piłkarze uratowali już honor i sezon, bo pokonali Barcelonę i zdobyli puchar - przejście do finału byłoby ponad plan. Poszaleli, poimprezowali, prasa jest przychylna, więc presja jest mniejsza - i to się może odbić na koncentracji - a taktyka Mou wymaga olbrzymiego skupienia i dyscypliny. Bardzo dobrze, że to wszystko składa się tak przed meczem na Bernabeu. Jeśli u siebie przegrają to na wyjeździe będzie im bardzo trudno.

Dlatego też jestem przekonany, że jeśli nie popełnimy głupich błędów z poprzednich spotkań, zagramy odpowiedzialnie i z głową, to wygramy oba mecze, a pierwszy może nawet wyżej niż rewanż na CN. Jeśli zaś znowu zagramy na jedno kopyto, zostawiając dziury i hektary przestrzeni, to uratować nas może tylko fart.

"Hoy, ma?ana y siempre con el Barça en el corazon" - José Mário dos Santos Félix Mourinho

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2011-04-26, 11:29  

Raczej watpie, ze w obronie zagra Milito, chyba ze na lawce usiadzie Busi, a w pomocy zagra Mascarpone. Stawiam, ze Pep ustawi Puyola na lewej obronie a w srodku Masche z Pique. Co wazne, w pierwszej jedenastce najprawdopodobniej nie wybiegnie Inieste, ktorego ma zastapic Keite. Mam nadzieje, ze w pierwszej polowie sprobujemy od razu opanowac gre, a na 2 polowe wyjdzie juz Inieste z Afellayem / Pedro. Jednak wobec nienajlepszej formy Pedro dalbym pograc Afellayowi od poczatku, ale Pep pewnie sie ze mna nie zgodzi.

Byc moze wiadomosc o rzekomej kontuzji Andresito to tylko usprawiedliwienie faktu, ze usiadzie na lawie w 1 polowie? Gdyby Pep od razu poslal do boju teoretycznie najlepsza i najbardziej ofensywna jedenastke, nie bardzo byloby kim postraszyc Real w 2 polowie na wypadek gdyby trzeba bylo cos zmienic i troche przycisnac. Byc moze nie wyjdzie nam to wcale na zle, zobaczymy.

RRR 

Otrzymał 9 piw(a)
Wysłany: 2011-04-26, 12:08  

Mourinho grał z Barcelona 13 razy. Tak sie zastanawiam, czy kiedykolwiek zdarzyło sie aby jego zespol przystepowal do rywalizacji osłabiony z powodu kontuzji kluczowego gracza? Z tego co mi sie wydaje to zawsze ma gotowy najsilniejszy sklad.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi