Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
El Barça es més que un club
Narcís de Carreras
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2011-04-28, 15:33
EL CLASICO; Real Madrid CF - FC Barcelona 1:1
Autor Wiadomość
chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2011-04-20, 07:04  

Kompletnie spłaszczona ocena jego gry i przydatności zespołowi. Sytuacja opisana po "ufff" idzie przede wszystkim na konto Keite, który pozwolił Ozilowi przebiec się z piłką od linii do środka pola i z powrotem. Maxwell tutaj nieco zaspał przy asekuracji, ale ta akcja powinna być skasowana o wiele wcześniej.
Nie napisano nic o odbiorach Maxwella, a podczas tych 10 minut zanotował 2 lub 3.
Mnie chodzi jednak przede wszystkim o ofensywę. Adriano cały mecz podawał asekuracyjnie do tyłu. Tym samym eliminujemy sobie praktycznie całą, jedną stronę w ataku. Wg mnie z Maxwellem wygląda to o wiele groźniej i dlatego wolałbym go zobaczyć dziś.

A ocena dla Adriano jak najbardziej słuszna.

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2011-04-20, 09:51  

no mnie tez duzo blizej do takiej oceny gry Maxa jak Twoja, jedyna roznica jest taka, ze nie mam takiej pewnosci, czy powinien tym razem wystapic za Adriano :) w koncu, jak sam przyznales, Adriano zagrał tez dobrze, a ostatnio prezentuje sie nieco lepiej w obronie, co jest dosc istotne. pobiega to sobie do przodu alves z drugiej strony, jak zwykle :P
Postaw piwo autorowi tego posta

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2011-04-20, 10:05  

Musi zagrać Adriano, jest szybszy a Madryt ma szybkie skrzydla. To może być ważne przy kontrach. Zresztą jest w bardzo dobrej formie. To że się nie angażował w ataku to wynikało z naszej bezpiecznej taktyki, dziś będzie inaczej.
Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi