Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
En el mundo de los ciegos,
un bizco es el rey, pero sigue siendo bizco

Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2011-04-28, 16:33
EL CLASICO; Real Madrid CF - FC Barcelona 1:1
Autor Wiadomość
chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2011-04-20, 08:04  

Kompletnie spłaszczona ocena jego gry i przydatności zespołowi. Sytuacja opisana po "ufff" idzie przede wszystkim na konto Keite, który pozwolił Ozilowi przebiec się z piłką od linii do środka pola i z powrotem. Maxwell tutaj nieco zaspał przy asekuracji, ale ta akcja powinna być skasowana o wiele wcześniej.
Nie napisano nic o odbiorach Maxwella, a podczas tych 10 minut zanotował 2 lub 3.
Mnie chodzi jednak przede wszystkim o ofensywę. Adriano cały mecz podawał asekuracyjnie do tyłu. Tym samym eliminujemy sobie praktycznie całą, jedną stronę w ataku. Wg mnie z Maxwellem wygląda to o wiele groźniej i dlatego wolałbym go zobaczyć dziś.

A ocena dla Adriano jak najbardziej słuszna.

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2011-04-20, 10:51  

no mnie tez duzo blizej do takiej oceny gry Maxa jak Twoja, jedyna roznica jest taka, ze nie mam takiej pewnosci, czy powinien tym razem wystapic za Adriano :) w koncu, jak sam przyznales, Adriano zagrał tez dobrze, a ostatnio prezentuje sie nieco lepiej w obronie, co jest dosc istotne. pobiega to sobie do przodu alves z drugiej strony, jak zwykle :P
Postaw piwo autorowi tego posta

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2011-04-20, 11:05  

Musi zagrać Adriano, jest szybszy a Madryt ma szybkie skrzydla. To może być ważne przy kontrach. Zresztą jest w bardzo dobrej formie. To że się nie angażował w ataku to wynikało z naszej bezpiecznej taktyki, dziś będzie inaczej.
Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi