Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No fotem, senyora!
Narcis de Carreras do Marii Bernabeu
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2011-04-22, 11:44
FC Barcelona - UD Almeria 3:1
Autor Wiadomość
barcalover 

Piwa: 706/260
Wysłany: 2011-04-07, 01:30  FC Barcelona - UD Almeria 3:1

Debiut. Mam nadzieję, że nie macie nic naprzeciwko i postaram się stanąć na wysokości zadania :lol: Wszelkie wskazówki i rady przyjmę na klatę ;)

___ ___ ___

FC BARCELONA vs. UD ALMERIA

KRÓTKI WSTĘP:

Sobotni mecz Barcelony z Almerią, będzie już czwartym spotkaniem tych drużyn w bieżącym sezonie. Bilans tych meczów jest dla graczy przyjezdnych druzgocący, gdyż Almeria przegrała wszystkie trzy z nich(dwa w CdR i jeden w lidze – u siebie). Co więcej, Barcelona nie straciła nawet gola, sama zdobywając aż 16, co daje średnią 5,33 bramki na mecz. Jedyną informacją, która choć w minimalnym stopniu może napawać optymizmem kibiców Almerii, jest zmiana na stanowisku trenera – rolę tą od niedawna pełni Roberto Olabe, a mecz z Barceloną na Camp Nou będzie jego debiutem w tej roli.

___ ___ ___

UD ALMERIA
Unión Deportiva AlmerĂ­a, S.A.D.
Rok założenia: 1989
Stadion: Estadio de los Juegos MediterrĂĄneos
Trener: Roberto Olabe

OFICJALNA STRONA KLUBU
[URL=http://en.wikipedia.org/wiki/UD_AlmerĂ­a]WIKIPEDIA[/URL]

___ ___ ___

TABELA LIGOWA

Almeria zajmuje aktualnie(po rozegraniu 30 kolejek) ostatnie miejsce w lidze, mając cztery punkty straty do miejsca ponad strefą spadkową.

WYNIKI W LIDZE

STATYSTYKI PIŁKARZY

NAJLEPSI STRZELCY

PORÓWNANIE DRUŻYN ORAZ BEZPOŚREDNIE STARCIE

KADRY:

SĘDZIA: Miguel Ángel Ayza GĂĄmez

Urodzony: 13.12.1969
Jest sędzią od 2001 r.
Debiut w PD: 28.08.2005
W tym sezonie sędziował 19 spotkań - 15 w PD oraz 4 w CdR.

Jeśli chodzi o mecze Barcelony - w tym sezonie gwizdał podczas
ligowego meczu z Getafe na wyjeździe(Barca wygrała 3:1) oraz
również wyjazdowego meczu w CdR - rewanżu z Almerią,
zakończonym wynikiem 3:0 dla Barcelony.

Naszemu sobotniemu rywalowi natomiast, oprócz wspomnianego
meczu Pucharu Króla, pan Ayza Gamez sędziował w ligowej
potyczce z Realem Saragossa, która zakończyła się remisem 1:1.

Oto garść statystyk Gameza z tego sezonu:

___ ___ ___

POPRZEDNIE SPOTKANIE W PD:

(trzeba kliknąć i obejrzeć na youtubie, ale warto, bo udało się znaleźć ładną jakość)

___ ___ ___

TRANSMISJA:

19.55

Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 12 piw(a):
Jerry P, Kendzior, Cartmann, Mentor, trampki, Pietro, Boberek, Bruce, kuryl, Partyzant, mystique e, Boraś
kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2011-04-09, 11:18  

mam nadzieję, że potwierdzimy odzyskiwaną skuteczność i niewielkim nakładem sił wysoko wygramy :D

ciekaw jestem czy będą rotacje, zwłaszcza jeśli okaże się, że wynik w Bilbao będzie korzystny.

czas na gola Messiego i Villi !
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Gilu 
Borat is not amused.

Piwa: 173/187
Wysłany: 2011-04-09, 11:27  

Z rotacjami związanymi z meczem Realu to niekoniecznie, bo skład będzie musiał być podany mniej więcej w momencie, gdy w Bilbao będzie się zaczynała druga połowa.
[Wczoraj 23:25] gustlik89: generlanie cale to forum prowadzi jedna wielka banda kretynow ktora w jednym szeregu mozna postawic z jarasem kaczynskim po prostu kolesiostwo i tyle

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2011-04-09, 12:00  

Mecz bez VV I Pinto? Przynajmniej taki dreszczyk będzie nam towarzyszył podczas meczu :P
nie wiem jak tu.

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 272/698
Wysłany: 2011-04-09, 12:21  

Mino powinien dac rade, choc obawiam sie ze moze sie obsrac ;)

Wczoraj zaimponowal mi Masip w rezerwach a uwazam go za najwiekszego drewniaka w Barcy B

6 punktow po tej kolejce %)

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2011-04-09, 12:23  

Gilu napisał/a:
bo skład będzie musiał być podany mniej więcej w momencie, gdy w Bilbao będzie się zaczynała druga połowa.

Gilu, wystarczy :lol:

Pep tradycyjnie przestrzega, no ale nie możemy sobie tu pozwolić na żadną stratę punktów, więc mam nadzieję, że będzie szybko, bezboleśnie i przyjemnie.

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2011-04-09, 18:56  

w obronie dalbym szanse od poczatku fontasowi lub milito - w zaleznosci od tego, ktory z nich jest u pepa pierwszy w kolejnosci, gdyby byla koniecznosc zastapienia pique lub sergio na stoperze. chyba jednak milito, zwlaszcza, ze ponoc w reprezentacji prezentowal sie ostatnio bardzo dobrze

trzeba bedzie chyba cos pokombinowac z linia pomocy, bo o ile pamietam mascherano jest zagrozony, a on bardzo latwo lapie kartki. nie moze sie wykluczyc, bo prawdopodobnie jest szykowany w pierwszym skladzie na madryt

atak - niech w koncu mvp wroci do strzelania. pokonanie tych ich blokad bedzie wazne przede wszystkim dla ich psychiki przed tymi kluczowymi meczami. z kazdym meczem widac, ze i messi, i villa sa coraz bardziej zniecierpliwieni

wiekszych problemow nie przewiduje, ale manity tez nie

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 272/698
Wysłany: 2011-04-09, 19:42  

Pep postawil na Milito. I dobrze.
Jasne fanie zeby Fontas sie ogrywal, ale jesli Milito potwierdzi forme z ostatnich meczow to byc moze on zagra w kluczwej czesci sezonu. Bo nawet jesli Fontas zagralby dwa najblizsze mecze idealnie to i tak z RM nie zagra, a Milito ma szanse, tylko niech pokaze ze jest w formie.

Cszysu 

Piwa: 39/13
Wysłany: 2011-04-09, 19:47  

Pep widzi to czego pospolity fan nie ma możliwości zobaczyć - postawę na treningach. Zna dokładnie fizyczną dyspozycję zawodnika, ma z nim osobisty kontakt, to i lepiej wie, na którego postawić.
0 kontuzji, 3 pkty i gol Leo bardzo by mnie zadowoliły.

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2577/1201
Wysłany: 2011-04-09, 19:55  

szybkie 0:3 do przerwy, 2x Messi y Bojan
w przerwie Mesiasz bez kartki do zmiany, Villa in
2 połowa na spokojnie, zero z tyłu
i tak bym to widział ;)
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, ...........

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2011-04-09, 21:00  

Jak na teraz to nawet 1-0 byloby super, a Messi kartke moze dostac, przynajmniej na final CdR bylby czysty.

Cszysu 

Piwa: 39/13
Wysłany: 2011-04-09, 22:04  

Thiago gorzej niż z Villarreal, ale strzelił dosyć ważnego gola. Dobrze, że Diego Alves zrobił akcję a'la Iraizoz dzisiaj :D Dziwiłem się, ile Iniesta musiał przykoksować, żeby po sezonie pełnym kontuzji, rozegrać zdecydowaną większość jakichkolwiek meczów, w większości których grał dobrze, niekiedy genialnie. Dziś zagrał najwyżej przeciętnie. Alves standardowo robił dużo wiatru, Milito zagrał lepiej w ataku niż w obronie (w dużej mierze przez niego Masche złapał kartkę). Cieniutko Pedro i Villa, tym gorzej, że nie wiadomo co z Bojanem, który byłby jakąś alternatywą w GD, no chyba, że na skrzydle wystąpi Iniesta, a w środku Keita. No, ale wtedy musiałby zagrać Gabi... Generalnie, nie zagraliśmy źle, nie zagraliśmy wybitnie, wynik jest dobry, ale najgorszym skutkiem meczu jest pauza dla Masche, co bardzo komplikuje sytuacje. Bo skoro Milito daje się przejść takiemu Crusatowi, to z Realem może być tylko gorzej. Zresztą, Pique też nie pokazał wielkich rzeczy, czasem zatrzymywał Piattiego, a czasem popełniał błędy, daleko mu do najwyższej formy, a zwłaszcza do pełnienia roli dowódcy defensywy, a przecież jest typowany do przejęcia po Carlesie opaski kapitańskiej...
Najlepsze jest to, że Leo być może rozpoczął nową serię i sam pociągnie zespół w najbliższych GD. Zrobił tak już dawno temu, no a teraz jest dużo lepszy niż wtedy.

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2011-04-09, 22:09  

messi wszystko musi sam robic :D 3 bramki sa, ale po karnym, roznym i przypadkowym wybiciu, skladnych akcji jak na lekarstwo.

nikt mi sie dzis zbytnio nie podobal, no moze leo, bo on nawet jak gra slaby mecz, to gra dobry mecz. maxwell pokazal, ze nie przypadkowo posadzil go w ostatnich meczach adriano. thiago dzis przejechal sie pare razy na swoich zagraniach pod publike, ale umiejetnosci ma ogromne. villa z iniesta w reprezentacji ostatnio wymiatali, dzis nie dalo sie na nich patrzec. mascherano sprawil niezly bol glowy pepowi przed ligowymi gran derbi. ciekawe jak wyjdziemy

dziwna sprawa z tymi mikrocyklami, powinnismy byc w ostatnich tygodniach w okolicach szczytowej formy, a ani troche nie gramy lepiej, niz w styczniu, czy lutym, wrecz przeciwnie. plynnosci w grze nie ma, slabiutko wygladamy w pojedynkach biegowych i latwo dajemy sie przepychac. w meczu gramy po 30 minut w dobrym tempie, ale w sumie nie ma co narzekac, skoro wystarcza to na systematyczne wygrywanie. wierze ze teraz juz pokazemy prawdziwa moc

visca 
Wea!!!

Piwa: 30/1
Wysłany: 2011-04-09, 22:19  

Dodo napisał/a:
mascherano sprawil niezly bol glowy pepowi przed ligowymi gran derbi. ciekawe jak wyjdziemy

Pep musiał się liczyć z tym, że Javier tę kartkę dostać może, więc raczej sam sobie skomplikował życie.

barcalover 

Piwa: 706/260
Wysłany: 2011-04-09, 22:38  

Milito zapewne zagra, bo jak inaczej miałby nas Pep ustawić? Z Maxwellem w środku?

Jeśli w ogóle rozważałby wystawienie Fontasa, to dzisiaj dałby mu szansę, ale chyba jeszcze nasz młodzik nie jest na tyle mocny, by dać radę zagrać w GD.

Ewentualnie druga, bardzo mało prawdopodobna opcja z Busquetsem na stoperze i Keitą jako DM.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi