Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
¡Tu siempre negatifo, nunca positifo!
Louis Van Gaal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2011-04-22, 10:45
1/4 Ligi Mistrzow FC Barcelona- Shakhtar (D) 5:1, (W) 1-0

Kto awansuje do polfinalu LM ????
Puyol & Queca
89%
 89%  [ 25 ]
Czygrynski & Kika
10%
 10%  [ 3 ]
Głosowań: 28
Wszystkich Głosów: 28

Autor Wiadomość
Gilu 
Borat is not amused.

Piwa: 173/187
Wysłany: 2011-04-12, 22:29  

Marcinho napisał/a:
Najważniejszy wniosek po tym meczu - Milito nie może zagrać w GD i zdziwię się, jeśli Pep zdecyduje się na wariant z Gabby'm na obronie i Busim na dmc. Argentyńczyk jest wolny i ewidentnie bez formy, nie wyobrażam sobie jego pojedynków z Cristiano, Benzemą czy Higuainem.

Co prawda nie widziałem dzisiejszego meczu i mam podobną opinię co do Milito, ale w takim razie jak zagrać bez Mascherano? Busquets w takiej sytuacji musi być na DMie, a wtedy na środek obrony przypada jedynie Pique i Gabi.
[Wczoraj 23:25] gustlik89: generlanie cale to forum prowadzi jedna wielka banda kretynow ktora w jednym szeregu mozna postawic z jarasem kaczynskim po prostu kolesiostwo i tyle
Postaw piwo autorowi tego posta

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 271/693
Wysłany: 2011-04-12, 22:34  

Niby fakt, Milito zagrac nie moze :( tak w niego wierzylem a dzis juz swoja pierwsza akcja pokazal ze jest to bomba z opoznionym zaplonem. No nic trzeba skorzystac z innych wariantow, ale jakich? Dla mnie osobiscie Keita na DM to taki sam dynamit jak Milito na DC, wiec jestem na nie. Wiec pozostaje jedyna opcja z Fontasem, ale ale nosz kurr... tez kolorowo nie bedzie, ale przynamniej chlopak bedzie sie staral i wierze ze podola, ma do tego umiejetnosci, tylko doswiadczenia brak.

Dzisiejszy debiut Maszcze na obronie wypadl bardzo obiecujaco i to co chcialem aby sie stalo, od kontuzi Puyola, wkoncu sie ziscilo i wypadlo z pewnoscia nie gorzej niz Busi na DC, a rzeklbym ze nawet lepiej.

Marcinho 

Piwa: 51/23
Wysłany: 2011-04-12, 22:43  

To, że Pep nagle wystawi Fontasa jest jeszcze mniej prawdopodobne :)

Gilu - myślałem, żeby Busquests zagrał na DC, a na DMC Keita. Wydaje mi się, że jest to na tyle inteligentny i uniwersalny zawodnik, że podołałby temu wyzwaniu. Śmiem twierdzić, że lepiej zagrałby na DMC niż Milito na DC... Cóż, Pep sam już zdecyduje co jest lepsze, całe szczęście, że najbliższe GD są najmniej istotne z całej czwórki pojedynków.

Boberek 

Piwa: 1021/1801
Wysłany: 2011-04-12, 22:43  

Jedyna opcja jaka przychodzi do glowy to Keita na DM a Sergi na stoperze wraz z Pique tylko czy to nam zagwarantuje aby napewno wiekszy spokoj w tylach niz para Milito-Pique ?? ??

Zeby nie bylo nie domowien w sprawie mojej irytacji czasami co do podcinek Messiego...

To strasznie doceniam to co dla Nas robi i ze bez niego cytujac klasyka nie byloby niczego i ze bedac naszym co by nie mowic najwiekszym crackiem ma czasem prawo do takich decyzji tylko ze mam wrazenie ze bramkarze coraz bardziej sa uczuleni na ten manewr Messiego bo wiedza ze probuje tego dosc czesto...

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 271/693
Wysłany: 2011-04-12, 22:52  

ja pamietam mecze, koncowki meczow gdzie Keite gral na DM majac za soba Puyola i Pike i wygladalo to nieciekawie. Nie wspominajac jak bedzie to wygladalo z Pike i Busim w obronie :(
Niby ostatnio tak gralismy tylko z Maszcze na DM, ale Maszcze to Maszcze czysciciel i wyciagal bardzo duzo pilek, o Keite tego nie powiem.
Imo zagramy z Milito na DC ;) bo sam nie wierze ze Pep postawi na Fontasa.
Pamietajmy ze Keite nie chcial grac w finale LM na lewej obronie. W FINALE!

Boberek 

Piwa: 1021/1801
Wysłany: 2011-04-12, 23:10  

Wierze ze Fontasa Pep akurat na tak wazny mecz nie bierze pod uwage jako alternatywy na pelne 90 minut...

Keite jest chyba najbardziej niedocenianym naszym pilkarzem ale u Guardioli ma tak mi sie wydaje bardzo wysokie notowania. Jest takim graczem od tzw "czarnej roboty" ktory nigdy sie zbytnio nie wysuwa na pierwszy plan ale zadania powierzone przez swojego trenera zawsze wypelnia...Nigdy nie schodzi raczej ponizej pewnego poziomu plus ostatnimi czasy gral dosc sporo wiec nie zdziwie sie jesli to jednak Keite zobaczmy na GD jako DM...

Zreszta jako decyzje Pep nie podejmie to powinnismy miec do niego zaufanie, decyzje zaakceptoweac i liczyc ze po raz kolejny jego intuicja go nie zawiodla!

Ostatnie kilka postow chyba powinno zostac przeniesionych do tematu El Classicoo :)

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2011-04-13, 12:16  

Czy kogoś jeszcze raziła wczoraj niedokładność Xaviego? Tylu niedokładnych podań (3-4 :D ) nie widzi się u niego często. Chyba skupienie nie było na najwyższym poziomie...

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2011-04-13, 13:36  

Niech zaluje ten kto nie obejrzal wczorajszego meczu wychodzac z zalozenia, ze po 5:1 na Camp Nou w Doniecku juz nic ciekawego sie nie wydarzy. Mecz bardzo mi sie podobal, po trudnych pierwszych 15-20 minutach w zasadzie mecz byl juz pod kontrola naszej druzyny. Mascarpone na stoperze spisal sie swietnie, na pewno przyda sie taki szybki zawodnik obok wolniejszego Pique. Swietnie bronil Valdes, Messi znow wzial ciezar gry na swoje barki w najtrudniejszym momencie meczu. Czasami martwie sie o nogi tego chlopaka, w kazdym meczu rywale poluja na jego kosci a on biegnie dalej choc wielu zawodnikow probowaloby wymusic faul. 6:1 w cwiercfinale, zwyciestwa u siebie i na wyjezdzie po dosc dobrej grze - jestem zadowolony i z optymizmem czekam na sobotnie GD :)

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2011-04-13, 20:20  

Na meczu Dynama z Bragą :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi