Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Mama campeonamos!
Hugo Sotil
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2011-04-22, 11:45
1/4 Ligi Mistrzow FC Barcelona- Shakhtar (D) 5:1, (W) 1-0

Kto awansuje do polfinalu LM ????
Puyol & Queca
89%
 89%  [ 25 ]
Czygrynski & Kika
10%
 10%  [ 3 ]
Głosowań: 28
Wszystkich Głosów: 28

Autor Wiadomość
Benio 

Piwa: 50/64
Wysłany: 2011-04-07, 13:50  

Cytat:
Będzie bardzo ciężko strzelić im bramkę, tak samo jak rok temu w 1/2 Interem. Z naszą taką grą ofensywną jaką prezentujemy od kilku meczu to bedzię cholernie trudno wbić im bramkę.

:ironia: - zapomniałem dodać

http://www.youtube.com/watch?v=sIwHsMMkNe4
Postaw piwo autorowi tego posta

Janio 
Lo Puto Crack

Piwa: 93/186
Wysłany: 2011-04-07, 16:16  

czy tylko mnie wkurwiają bezsensowne wrzutki Alvesa kiedy az prosi się żeby dogrywać stale jak przy golu nr 5?

barcalover 

Piwa: 706/260
Wysłany: 2011-04-07, 16:36  

Mnie wkurwia, że czasami zamiast przywalić po krótkim rogu z całej pary, podaje, jak choćby wczoraj na główkę Messiemu. Jebnąłby po ziemi i wszystko w temacie.

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2011-04-07, 16:40  

Taki geniusz jak Alves ma prawo sie czasem pomylic w takich sytuacjach, zwlaszcza ze ma takich co najmniej 5-6 w kazdym meczu. W jednej wrzuci zle, a w innej poda pilke tak jak do Xaviego przy bramce na 5:1. Wczoraj ogolnie mial swoje momenty, w ktorych mogl nas pograzyc, co na ogol mu sie az tak wiele razy w jednym meczu nie zdarza. Ale caly mecz na plus, tworzyl wielkie zagrozenie za kazdym razem kiedy pojawial sie przy polu karnym Szachtara. Bramka + asysta i strach w oczach obroncow z Ukrainy kiedy tylko Brazylijczyk zapedzil sie pod ich bramke. Dani jest niezastapiony.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Bruce
trampki 
Mistrz Presezonu

Piwa: 361/231
Wysłany: 2011-04-07, 19:26  

e tam, przynajmniej trafił do pustej bramki :D

Klajwert 
I want it all

Piwa: 92/46
Wysłany: 2011-04-07, 19:29  

barcalover napisał/a:
Mnie wkurwia, że czasami zamiast przywalić po krótkim rogu z całej pary, podaje, jak choćby wczoraj na główkę Messiemu. Jebnąłby po ziemi i wszystko w temacie.

do pewnego momentu się na to wkurviałem niesamowicie, ale z czasem się przyzwyczaiłem, że on nigdy nie przylutuje po krótkim

Cszysu 

Piwa: 39/13
Wysłany: 2011-04-07, 21:42  

Takie zwycięstwo cieszy mnie tym bardziej, że jako typowy dzieciak neo i sezonowiec Farsy oglądanie meczu przypłaciłem karą od rodziców.
Tak jak już napisano, Szachtar stworzył zagrożenie kilka razy większe niż Real i Arsenal na CN razem wzięci, poza tym cieszę się, że był to mecz, gdy do skuteczności naprawdę nie można się przyczepić. Wynik 5:1 przy braku najlepszego obrońcy sezonu, kapitana (Pique może i w ostatnich meczach ustrzelił więcej niż całe MVP, ale obroną nadal nie potrafi rządzić tak jak Puyi, choć mam nadzieję, że wraz z golami przyszedł czas na ogarnięcie się w obronie), kiepskiej mimo wszystko formie Villi i braku Pedro od 1. minuty jest świetny, tym bardziej, że 2:0 brałem z pocałowaniem ręki.
Teraz pozostaje mieć nadzieję, że do końca sezonu drużyny nie zdziesiątkuje seria kontuzji i że celowniki zostaną ostatecznie podregulowane na ten ponad miesiąc. Może, tak jak w tamtej rundzie, zacznie się od Almerii (choć pojedyncze goleady się zdarzały i wcześniej).

Nederlander 
Manu Chao

Wysłany: 2011-04-08, 10:02  

Jesli chodzi o rozegranie rzutu roznego, po ktorym bramke strzelil Pique, to wlasnie nasz waka-obronca powiedzial po meczu, ze to bylo cwiczone dzien przed meczem i tego samego dnia na treningu. Pique stwierdzil, ze "Pepa i Tito z pewnoscia to bardzo ucieszylo", co zreszta kamera pokazala.

Wyglada na to, ze nasi trenerzy dosc skrupulatnie przygotowuja koncowke sezonu i byc moze wlasnie na kwiecien byl szykowany szczyt formy. Zauwazcie, ze w marcu bylo najwiecej kontuzji, a teraz prawie wszyscy poza Puyolem i Abidalem wrocili do skladu. Nasz kapitan niestety jeszcze 3-4 tygodnie poczeka...

Bask 
You want this?

Piwa: 161/190
Wysłany: 2011-04-08, 11:29  

Czemu 3-4 tygodnie? skąd takie informacje?

Nederlander 
Manu Chao

Wysłany: 2011-04-08, 11:57  

To nie sa pewne informacje tylko moje przypuszczenie, zreszta ta bardziej pesymistyczna wersja. Na pewno nie wroci na Almerie i rewanz z Szachtarem, podobno wciaz odczuwa bol w kolanie. Jesli tak jest po prawie 3 miesiacach rehabilitacji to watpie, ze trenerzy beda ryzykowac. Nie spodziewalbym sie raczej, ze jego powrot nastapi przed finalem Pucharu Krola.

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2011-04-08, 20:18  

Kilkanaście fajnych gifów ze strony barcaforum.com (nie wklejam wszystkich, bo to chyba nie ma sensu): KLIK

Marcinho 

Piwa: 51/23
Wysłany: 2011-04-12, 22:41  

Najważniejszy wniosek po tym meczu - Milito nie może zagrać w GD i zdziwię się, jeśli Pep zdecyduje się na wariant z Gabby'm na obronie i Busim na dmc. Argentyńczyk jest wolny i ewidentnie bez formy, nie wyobrażam sobie jego pojedynków z Cristiano, Benzemą czy Higuainem.

Super, że udało się zagrać spokojny mecz, zbierając tylko jedną żółtą kartkę, całe szczęście przyznaną naszemu rezerwowemu. Bardzo podobał mi się dziś Afellay, na prawdę z każdym meczem wydaje się, że coraz lepiej ogarnia nasz styl gry i gołym okiem widać, że jest z niego coraz większy pożytek.

No to jutro niech jeszcze Tottenham wyjdzie na Real na pełnej qrwie, najbardziej ucieszyłbym się z kilku żółtych kartek dla Realu :) siniaki na nogach w każdym razie gwarantowane :P

Boberek 

Piwa: 1025/1810
Wysłany: 2011-04-12, 22:51  

Idealny rewanz! Wygrana , nikt sie nie kontuzjowal ,nie wykartkowal,Pep w koncu wygral mecz wyjazdowy w fazie pucharowej LM, Messi pobil swoj rekord goli w sezonie, Pep komplet zmian zrobil juz do 75 minuty ,Valdes dostal niezly trening przed GD....

Generalnie bylo widac golym okiem ze kiedy nam sie chcialo grac to wrzucalismy "drugi bieg" i ukraincy nie istnieli .

Wiem ze Messi strzelil i nie powinienem go krytykowac ale czy nie irytuja Was momentami podcinki Leo w sytuacjach bramkowych?? Kiedy wystarczylo by po prostu strzelic po ziemi lub ewentualnie sposobem polgornym ...

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2011-04-12, 22:56  

dokladnie boberek, wszystko pieknie sie ulozylo

mnie nie irytuja, strzelil w ten sposob mnostwo bramek. messi jest bardzo skuteczny w sytuacjach sam na sam, nie ma sie co czepiac. dzis w pierwszej polowie rzeczywiscie prosilo sie o normalne plasowane uderzenie, a w drugiej polowie to juz tak od niechcenia

chcialbym w gd zobaczyc w koncu busquetsa znow w pomocy, ale milito znow byl strasznie niepewny. ciekawy jestem jeszcze jak sprawowalby sie na stoperze mascherrano

Boberek 

Piwa: 1025/1810
Wysłany: 2011-04-12, 23:06  

POMECZOWKA

STATYSTYKI

MAN OF THE MATCH BY UEFA.COM

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi