Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Para que voy a hablar del madrid si soy cule de pies a cabeza
Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2011-04-12, 16:30
Villareal -FC Barcelona 0:1
Autor Wiadomość
Boberek 

Piwa: 1022/1806
Wysłany: 2011-04-03, 00:26  

WIRUS FIFA S K U R W I A J !! !!!!!!!!!!!!!

Dziwny ten mecz...Patrzac na nasz dzisiejszy sklad wydawalo sie ze naprawde bedzie dzis ciezko.

Tymczasem niby Villareal zagral bardzo slabo i praktycznie ostatnie 60 minut nie istnial na boisku ale gdyby nie 3 kluczowe interwencje Valdesa to mogloby byc nieciekawie...Tak sie nawet zastanwialem w trakcie meczu czy Villareal jest naprawde tak slaby czy po prostu tak bardzo nie lubia Madrytu ze nie stawiali nam wiekszego oporu...

Co do bramki na 0-1 Pique to po obejrzeniu powtorek w trakcie meczu pokazywanych w zwolnionym tempie widac ze pilke Pique przyjal boczna czescia klatki piersiwoej bardzo blisko reki i dlatego w pierwszym momencie moglo sie wydawac ze byla reka tymczasem bramka zdobyta w 100% prawidlowo...

Co warto zauwazyc to chyba to ze byla to pierwsza bramka od dawien dawna ktora strzelilismy po rzucie roznym,wreszcie mamy nowe opcje w ataku ;)

Man of the match zdecydowanie Victor Valdes za dwie interwencje w 1 polowie szczegolnie ta pierwsza gdzie pieknie wyczekal napastnika no i zdecydowane mistrzostwo swiata interwencja z 85 minuty bodajze !! !!!!

Alves jak zwykle swietny zarowno w ataku jak i w obronie,Adriano tez dosc solidnie, Javier "facet ze stali"Mascherano swietnie w srodku pola...

Affelay niezle aczkolwiek moglby bardziej sie przykladac do wrzutek a nie liczyc na to ze ktoras z 15 wrzutek w koncu mu wyjdzie...ale jeszcze mam nadzieje beda z niego ludzie jesli przepracuje porzadnie przed nowym sezonem...

Thiago mysle ze udzwignal ciezar dzisiejszego meczu,rozgrywal duzo ciekawych pilek bedziemy mieli z niego mnostwo pozytku i to wydaje mi sie ze juz w przyszlym sezonie mimo ze wg Leszka O. "Thiago nie posiada umiejetnosci dryblingu"

Wykartkowanie Busiego i Victora mistrzostwo swiata , jak tylko Sergio poszedl wybijac "piatke" wiedzialem co sie swieci :brawo:

Dzisiejsze wyniki nie mogly sie ulozyc piekniej :D Mozemy juz mrozic szampany :winko:

ANIM ABIDAL ANIM ABIDAL

Voyteck 

Piwa: 544/284
Wysłany: 2011-04-03, 00:35  

Vicente Calderón, Mestalla, El Madrigal, Cornella el Prat, San Mames, Riazor. Szkoda byłoby nie dołożyć Bernabeu ;)

Wprawdzie Mou nie chciał, żeby to Barca przerwała jego passę i specjalnie przegrał z Gijon, ale i tak trzeba wygrać szóste GD. A co...
Postaw piwo autorowi tego posta

barcalover 

Piwa: 706/260
Wysłany: 2011-04-03, 00:40  

W nazwie tematu błąd. Villarreal przez dwa r powinno być chyba ;)

Dedykacja Pique piękna, odkupił poniekąd winy z ostatnich meczów, które przespał. Oby było coraz lepiej z jego formą, bo jak przyjdą ciężsi przeciwnicy, to może być trudno bez Shakirki w formie.

Busqi, VV i Masche kosmos. Thiago i Aleffaj na plus.

Ogółem tak jak mówiłem przed meczem - dzisiaj ważniejsze były punkty od stylu i na całe szczęście udało się powiększyć przewagę do 8. Jest zajebiście i tyle.

Boberek 

Piwa: 1022/1806
Wysłany: 2011-04-03, 00:54  

barcalover napisał/a:
W nazwie tematu błąd. Villarreal przez dwa r powinno być chyba ;)

Mea culpa, zachowalem sie jak gowniarz to sie juz wiecej nie powtorzy ;) Tak na powaznie jezeli kiedykolwiek zaloze ponownie temat FC Barcelona- Villarreal to postaram sie poprawic :piwo:

barcalover 

Piwa: 706/260
Wysłany: 2011-04-03, 01:00  

Najpierw podejrzewałem jakąś odmianę ironii, ale ostatecznie nie doszukałem się żadnej :piwo:

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boberek
rudy 
barcelonista

Piwa: 197/77
Wysłany: 2011-04-03, 02:06  

Pociągnę tutaj trochę wątek, bo w szałcie niedługo zniknie. Otóż moim zdaniem Valdes nie chciał się wykartkować i dostał żółtko z tego powodu, że stał z Busim obok piłki czekając, aż to Sergio się wykartkuje. A że sędzia widział, iż piłka długo jest niewybijana, to "poczęstował" kartką naszego portero, który był wyraźnie podirytowany całą sytuacją. Obejrzyjcie sobie ze 2-3 razy filmik i sami oceńcie:

P.S. 8 PUNKTÓW! :DD :zaloba: :zaloba: :zaloba:

Tomash 

Piwa: 46/86
Wysłany: 2011-04-03, 08:25  

Jest pięknie i wierzę, że będzie jeszcze piękniej :) Żółci się starali, stwarzali okazje (zwłaszcza sytuacja Rossiego z pierwszej połowy spowodowała szybsze bicie serca - ale VV :buja w oblokach: ) ale to Barca wywozi 3 pkt. Fakt, Pique zachował się świetnie po zdobytym golu. Widac ducha tego zespołu, trzeba byłoby się naprawdę postarac żeby to zaprzepaścic. Może jestem niepoprawnym optymistą ale nie wątpię w to, że będzie tryplet :)

8 pkt :kiler:

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2011-04-03, 11:24  

Jak zobaczyłem skład to miałem pewne obawy co do wyniku zwłaszcza, że w pierwszym kwadransie gdzie oprócz prowadzenia gry nie zrobiliśmy nic aby strzelić bramkę.
VV :zakochany: :brawo: gdyby nie jego interwencje (zwłaszcza wyczekanie do końca przy strzale chyba Rossiego) byśmy mieli ciepło.
Thiago mnie dzisiaj przekonał do tego, że może godnie zastąpić nasz mózg, byłem mile zaskoczony jego chęcią do gry i odwagą. Brawo dla Pique za to, że potrafił się znaleźć w odpowiednim miejscu. Bramka na pewno trochę go uspokoiła z racji tego, że nie miał on ostatnio dobrej prasy. Bardzo solidnie Adriano i Javier.
Praktycznie najcięższe mecze mamy za sobą. Pozostaje nam tylko Espanyol i Deportivo u siebie podczas gdy Real jedzie do Bilbao, na El Madrgial i do Sevilli. Wszystko układa się pięknie ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca.

Grandville 
antimourinhista

Piwa: 17/12
Wysłany: 2011-04-03, 11:32  

Do mistrzostwa już tylko jeden krok :)

We wczorajszym meczu podobał mi się Afellay, który nie wiedzieć czemu ciężkie baty od kibiców na niektórych stronach pozbierał. Grał bardzo szeroko, ale to miało swój sens - wystarczy popatrzeć, ile groźnych piłek posłał w pole karne. Winy bym tutaj raczej szukał w osobie Villi, któremu dwukrotnie zabrakło niewiele, by dostawić nogę. Gdyby (:D) chociaż jedna asysta Ibiemu weszła - zupełnie inaczej byśmy o nim pisali. Moim zdaniem mecz na plus dla Holendro-Marokańczyka :)

Na plus również Adriano. Momentami to było wręcz widoczne, że koleś nie ma pomysłu na podanie, ale ogólny obraz też jest pozytywny. Spadek jakości pod nieobecność Abidala widoczny gołym okiem, ale Adriano radzi sobie moim zdaniem bardzo dobrze. Idealnie, że właśnie w tej części sezonu okazuje się, że to nie był taki bezsensowny transfer jak wielu swego czasu twierdziło.

No i na deser - Thiago... Powiem tylko tyle, że teraz to marzy mi się scenariusz, kiedy Rosell z Zubim lecą do Londynu, rzucają max. 25 mln na stół i dają jasno do zrozumienia Ceskowi, że to teraz on się musi postarać. A jak nie, to niech zostanie w Arsenalu i dalej kolekcjonuje tytuły. Nic na siłę - jeśli po drodze nic się nie zepsuje - za 4, może 5 lat to Thiago będzie kreował grę Barcy. Wczoraj wykonał ogromny krok do przodu - zagrał na El Madrigal (!) bez Xaviego z boku i Busieqo bezpośrednio na DM'ie. Wziął ciężar gry na siebie i podołał. Jest podjarka :D :konik:

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2011-04-03, 12:40  

Affelay powoli zaczyna rozumiec na czym polega gra w Barcelonie. Jesli nigdzie go nie oddadza, to za rok moze byc dorym zmiennikiem dla Pedro. Thiago to zupelnie inna sprawa, on ma wrecz za duzo odwagi w grze i fantazji, ale jest w klubie od wielu lat.

Mysle sobie, czemu Soriano nie dostaje szans gry w pierwszym skladzie, w koncu 20 goli w 2 lidze to nie byle co.

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2011-04-03, 15:04  

Ale ostatnio ledwo, ledwo turlamy te brameczki, Valencia 1, Saragossa 1, Sevilla 1, Getafe 2, Villarreal 1 :D Messi się trochę zaciął, 4 mecze bez bramki. Barca wciąż bez manity w lidze w tym roku kalendarzowym ['] Liczyłem na pobicie rekordu Realu (107 bramek w lidze bodajże) i Ronaldo/Messiego (34), a wygląda na to, że trzeba będzie zadowolić się samym mistrzostwem. ( :ironia: )

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2011-04-03, 17:16  

Affelay niezle, choc jeszcze widac ze gra swoja gre na boisku, automatyzmu nie ma. Automatyzm jest u Thiago, ale sa tez zle decyzje. Czesto probuje grac ostatnie podanie w trudnych sytuacjach i dryblowac kiedy nie ma odpowiedniej przestrzeni. Mimo wszystko gramy bez:
- Messi
- Xavi
- Puyol
- Pedro
- Abidal
i wygrywamy na wyjezdzie z Villarreal uciszajac marudzenie mierdek że byli wczoraj osłabieni. Bosko!

gelex 
CatMorderca

Piwa: 570/333
Wysłany: 2011-04-03, 20:00  

Możemy zagrać 4 GD na przestrzeni 4 tygodni i przyznam szczerze - nie miałbym nic przeciwko temu abyśmy wszystkie te spotkania wygrali 1:0

Widać, że to dla nas bardzo trudny okres - mecze reprezentacyjne, kontuzje, napięty grafik spotkań z wcale łatwymi rywalami - a mimo to wychodzimy z tego obronną ręką.

Taki minimalizm może potrwać, aż przebrniemy przez ten cholerny kwiecień, który niesie ze sobą ogromny bagaż obciążenia nie tylko fizycznego, ale i psychicznego.

Wracając jednak do meczu,
po pierwszej połowie miałem ochotę wymienić Ibisza, a ten nagle zaczął grać miast kopać się po czole. I choć nadal nie podnosi głowy przed dośrodkowaniem i ma problem z pokazywaniem się partnerom, to muszę przyznać, że w szeregach Villarreal narobił trochę zamieszania.

Mówiąc o Thiago trzeba pamiętać, że na tym poziomie to on sobie w tym sezonie zbyt wiele nie pograł, a mimo to dał radę. Właśnie w takich chwilach można doskonale pojąć co Guardiola i Tito mieli na myśli mówiąc coś o tym, że tych piłkarzy może i jest niewielu, ale dla nas są po prostu najlepsi. Wątpię by jakikolwiek inny zawodnik z dość znaną marką, spoza FCB, był w stanie zagrać lepiej wchodząc w taki mecz z doskoku niemal.

Wykorzystaliśmy potknięcie mierdek, co nie zawsze w takich sytuacjach do końca nam się udawało. Zrobiliśmy to w składzie którego nominalnie nie wystawilibyśmy nawet na Gijon pewnie i w dodatku to wszystko na Madrigal, ponoć piekielnie trudnym terenie. Dla mnie bomba.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi