Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Hoy, manana y siempre
con el Barça en el corazon

Jose Mourinho
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2011-04-12, 16:30
Villareal -FC Barcelona 0:1
Autor Wiadomość
Boberek 

Piwa: 1025/1810
Wysłany: 2011-03-31, 17:56  Villareal -FC Barcelona 0:1

30 KOLEJKA

SOBOTA, 02.04.2011

MECZ ZOSTANIE ROZEGRANY NA :

PREZENTACJA RYWALA

KADRA VILLAREAL

TRENER

VILLAREAL - FCBARCELONA STATYSTYKI

KIEDY ZDOBYWAJA BRAMKI ?

PICHICHI EQUIPOS & NAJCZESTSZE WYNIKI

POWROT DO PRZESZLOSCI

POPRZEDNI MECZ SEZONU 2010/2011

TRANSMISJE PRZEPROWADZI

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

P.S Jesli ktos z modow chcialby cos dodac to prosze bardzo!
Ostatnio zmieniony przez kuryl 2011-04-08, 10:30, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 10 piw(a):
trampki, gelex, daro23, Kendzior, chaos, Boraś, kuty, Raijn, buli#1, mystique e
gelex 
CatMorderca

Piwa: 572/335
Wysłany: 2011-03-31, 20:58  

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Jerry P
chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2011-03-31, 23:30  

Wklejając Leppera, przepowiadasz gwałt?

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
gelex
Boberek 

Wysłany: 2011-03-31, 23:53  

No wlasnie tez nie moge rozgryzc rebusu wklejonego przez Gelexa....

Wracajac do meczu...

Juz dwa tygodnie temu wiadomo bylo ze bedzie ciezko z Villareal...Bo nie dosc ze mecz na wyjezdzie z druzyna z ktora nigdy nam sie latwo nie gralo, do tego grany po meczach reprezentacji kiedy nigdy nam nie idzie zbyt dobrze. Dodac do tego wykartkowanie Xaviego...Jak by tego bylo malo teraz jeszcze watpliwosci co do Messiego....

Ale coz Pep juz nie raz pokazal ze trudne mecze mu nie straszne .Mam nadzieje mimo tych wszystkich przeciwnosci jednak pokazemy charakter wydrzemy jakos te 3 pkt i rozwiejemy nadzieje Madrytu juz przed GD...

W najgorszym wypadku wzialbym remis w ciemno plus wykartkowanie sie naszcyh zagrozonych (Valdes,Busquets,Mascherano ,Messi)przed GD

Mam nadzieje ze Rossi nie bedzie sabotowal swojego przyszlego pracodawcy :)

gelex 
CatMorderca

Piwa: 572/335
Wysłany: 2011-03-31, 23:55  

też chaosie, też

Tomash 

Piwa: 46/86
Wysłany: 2011-04-01, 08:53  

Zgadzam się z tym co napisał Boberek. Jeśli (odpukac) Villareal urwie nam punkty to nie będziemy mieli prawa byc zaskoczeni. Nie od dziś wiadomo, że to porządny zespół i przeprawa z nimi zawsze jest niełatwa. Nie ma Xaviego ale i bez niego Barca powinno potrafic wygrywac. Co do Messiego to jestem dziwnie spokojny oto, że wyjdzie na boisko. Fakt, że w obliczu GD i LM może nie rozegrac pełnego spotkania. Reasumując, 2:1 dla Barcelony ;]

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2011-04-01, 14:21  

Rebus jest chyba jasny, krawat i tyle, brawo za zabawny pomysl.

Sam mecz bedzie bardzo ciezki, bardziej sie go boje niz GD. Z Realem zawsze mozna byc spokojnym o determinacje i koncetracje. Villareal bywal dla Barcelony bardzo niewygodny, ale najwiekszym przeciwnikiem moze byc virus Fifa. Poprzednio po takiej przerwie byla porazka z Herculesem i remis ze Sportingiem, a Villareal to jednak o wiele wyzsza polka.

W przypadku wygranej na Madrigal, mozna powiedziec ze w lidze nic zlego stac sie juz nie powinno, poza GD, inne mecze sa z dosc slabo notowanymi rywalami. 5 pkt przewagi w sobote przed polnoca to bedzie bardzo wiele. Tym bardziej ze za tydzien Real gra w Bilabao i jakas szansa na ich wpadke sa, a potem z Sevilla, Valencia i Villareal.

Boberek 

Wysłany: 2011-04-01, 17:21  

Cytat:

Rebus jest chyba jasny, krawat i tyle, brawo za zabawny pomysl.

Jak dla mnie krawat Garrido, to raczej jest jasno -zolto czerowny a nie bialo czerowny. Moze dlatego nie rozgryzlem rebusu :)

Cszysu 

Piwa: 39/13
Wysłany: 2011-04-01, 18:50  

Boberek napisał/a:
W najgorszym wypadku wzialbym remis w ciemno plus wykartkowanie sie naszcyh zagrozonych (Valdes,Busquets,Mascherano ,Messi)przed GD

A ja bym dołożył do tego brak nowych kontuzji. Żółtki to nie są może specjalni rzeźnicy, ale kontuzji się przecież doznaje nawet na luźnych treningach.
Gdyby nie to, że FCB gra po towarzyskich, to byłyby IMHO spore szanse na coś podobnego do meczu na Madrigal z tamtego sezonu. Choć może, gdyby Barca zagrała 50% tego, co grała w Sevilli i z Getafe i wykorzystała większość stwarzanych sytuacji, to 3 pkty nie byłyby tak bardzo odległe. Ale ja się nastawiam na ciężko wywalczony punkt choć oczywiście wierzę w 3.

Boberek 

Wysłany: 2011-04-02, 01:45  

Cytat:
Pep Guardiola powołał dziewiętnastu zawodników na sobotni mecz z Villarrealem. Na liście znajduje się szesnastu zawodników pierwszego składu oraz Montoya, Thiago i dos Santos z drużyny B.

Ostatni trening przed wyjazdowym pojedynkiem odbył się w piątek wieczorem na Camp Nou - Pep Guardiola postanowił zamienić boisko w Ciutat Esportiva Joan Gamper na murawę stadionu. Zajęciom przyglądał się Éric Abidal.

Leo Messi jest jedną z najważniejszych wiadomości. Do końca nie wiadomo było, czy Argentyńczyk pojedzie do Villarreal, gdyż zmagał się on z urazem. Szansę na występ ma również Bojan, który doznał w tym tygodniu kontuzji kostki.

Na liście brakuje Maxwella i Pedro, którzy nie zdążyli wyleczyć swoich urazów. Obaj wracają już do treningów.

Na El Madrigal nie wystąpi także Xavi, który będzie pauzował za swoją piątą żółtą kartkę w Primera División w tym sezonie, którą otrzymał w meczu z Getafe.

Trener FC Barcelony postanowił uzupełnić skład zawodnikami rezerw - Montoyą, Thiago i dos Santosem.

Po wielu tygodniach do treningów na boisku wrócił Puyol. Kapitan drużyny trenował z boku wraz z osobami odpowiedzialnymi za przygotowanie fizyczne.

Ekspedycja do Villarreal rozpocznie się w sobotę rano. Zawodnicy Barçy udadzą się do tej śródziemnomorskiej miejscowości pociągiem, który wyruszy ze stacji Sants o godzinie 10:30. Drużyna będzie na dworcu już pół godziny wcześniej. Przewiduje się, że pociąg dotrze do miasta Castellón de la Plana (oddalonego od Villarreal o kilka kilometrów) o godzinie 12:40, skąd gracze udadzą się bezpośrednio do hotelu, w którym będą się koncentrować przed meczem.

Pełna lista powołanych:
Valdés, Pinto, Alves, Milito, Piqué, Mascherano, Keita, Busquets, Iniesta, Messi, Bojan, Villa, Jeffrén, Afellay, Adriano, Fontàs, Thiago, Montoya, dos Santos

Czyli wychodzi na to ze Dani-Pique-Milito -Adriano lub Dani-Pique-Busquets -Adriano

Teraz to naprawde zaczynam sie bac o wynik ...oby jutro Villa sie odblokowal i oby skutecznosc naszych atakujacych byla na wysokim poziomie bo podejrzewam ze aby zwyciezyc bedzie potrzebne co najmniej 3 bramki :bezironii:

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2011-04-02, 09:36  

3 elementy, które mogą nam zapewnić dziś zwycięstwo:
- dobra asekuracja skrzydeł. Ostatnio bramki tracimy głównie po akcjach ze skrzydeł, więc jak Dani straci piłkę w pod pole karnym Villarealu, el Jefecito będzie musiał przecinać akcję jak najszybciej. Jak zostawimy trochę miejsca chłopakom Villarealu, to zakręcony ostatnio Pique i nawet Busi mogą nie pomóc. Liczę też na mądrą grę Adriana/Maxwella w obronie.
- zwyżkowa forma Villi, którą przepowiada się po meczach kadry. Jeśli David odzyskał pewność siebie, to na pewno będzie dobrze.
- zdominowanie przedpola przez Iniestę i Messiego. Jeśli ta dwójka rozbuja się przed polem karnym Villarealu we właściwy dla siebie sposób, bramka będzie tylko kwestią czasu.

Skończmy wreszcie z tą klątwą FIFA. Skończmy też z przegrywaniem z własną nieskutecznością. Villareal nie powinien narzucić nam swojego stylu gry. Zagrajmy tak mądrze, jak z Valencią (choć dopiero teraz widzę spokój, który przyniósł nam zwycięstwo - wtedy byłem wściekły, że Messi nie wykorzystał swoich sytuacji). Powoli do przodu, grajmy swoje, jeden zryw, przyspieszenie i wszyscy cules szczęśliwi.

Szykuje się dobre spotkanie i kto wie, czy nie decydujące o trofeum.

:fala:

barcalover 

Piwa: 706/260
Wysłany: 2011-04-02, 10:36  

chaos napisał/a:
Liczę też na mądrą grę Adriana/Maxwella w obronie.

Maxwella nie ma w kadrze ;)

Jeśli chodzi o mecz, to faktycznie może być jednym z kluczowych, jak już niektórzy wspominali, w kwestii walki o mistrzostwo. Ewentualna porażka Barcy na pewno sprawiłaby, że Real rozochociłby się niemiłosiernie, a oni właśnie wtedy są najbardziej groźni - kiedy wierzą, że mają szansę. 3 punkty dzisiaj byłyby na wagę złota, ale trzeba ze szczerością przyznać, że po przerwie na reprezentacje właściwie nie wygrywamy, więc jeśli będzie 1 punkt nie będzie można narzekać, bo to zawsze więcej, niż 0.

Jeśli chodzi o skład, to pewnie w obronie zagra mimo wszystko Milito(choć wielu wolałoby pewnie Busquetsa, zwłaszcza, że odpoczywał sobie w meczu z Litwą), a Busqi zostanie wystawiony na swojej nominalnej pozycji. Do tego dojdą Keitee i Andres w pomocy, no i Bozian a ataku.

Będzie w chui ciężko, ale wierzyć trzeba. Pozytywem jest powrót rozgrywek po krótkiej, a zarazem długiej przerwie :D

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2011-04-02, 23:58  

Sol de Shakira strzelil gola na wage 8 pkt i tylko cud moze odebrac Barcelonie tytul mistrza. Jesli Real za tydzien potknie sie w Bilbao to Mourinho moze wrecz odpuscic ligowe GD i skupic sie na CdR i lidze mistrzow.
Bardzo dobry mecz, szczegolnie Valdesa ktory bronil wrecz genialnie. Do tego ladnie sie wykartkowal, Busi tez a Alves nawet jak wypadnie na Real to niby co moze sie stac ? Nawet jak Barcelona przegra GD to musialaby stracic jeszcze 6 pkt w innych meczach, a gra z niezbyt mocnymi zespolami.

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2011-04-02, 23:58  

Jebać wirus FIFA :lalala:

No i było ciężko ale sie udało. Mecz ten z gatunków w których nie patrzymy na wynik a na 3 pkt. Dobrze, że wszedł Messi i pokazał, że nic mu nie jest. szkoda tylko, że się nie wykartkował.

Valdes :konik: Co on dzisiaj bronił to kosmos. 3 bramki mu zawdzięczamy :brawo: Do tego dość często w dzisiejszym meczu wychodził za pole karne.
Ibisz w końcu mi się podobał. Wiadomo było, że Messiego nie zastąpi ale już widzę, że łapie naszą gre i wie ocb. I nawet nie bał się strzału oddać :D

Thiago też na wilki plus. Dobrze, że się nie spalił ale cholernie szkoda, ze nie zwieńczył dobrego meczu bramką. Zwalił tę sytuację na maksa jak Messi w 1 meczu z Arsenalem. Ale mimo to ładnie rozgrywał. Poruszał się trochę jak R80, nie bał się dryblingów ale czasami też za bardzo chciał przykozaczyć.
nie wiem jak tu.

kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/555
Wysłany: 2011-04-02, 23:59  

Valdes wygrał ten mecz. Przekozak!

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
mroo
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi