Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Atenció, siusplau!
Manel Vich
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Bydgoszcz
Autor Wiadomość
Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2012-11-16, 23:22  

nigdy wiecej ironii wobec warszko :) za wysokie progi dla niego :) lesson learned.

EOT ode mnie, bo sie offtop mały robi. pozdrawiam warszko, żyj zdrowo :*

i melisski trochę

EDIT:

ja chcialem tylko luzno nawiazac do nicka :( mnostwo osob na forum to robi. nie podobalo ci sie tym razem, trudno :( siemanko

oo zedytowales, to tez sie odniose - ja tylko mowilem o LUZNYM skojarzeniu :) co dosc logiczne, nie mialem pojecia o istnieniu tej miejscowosci, mam nadzieje ze nie poczujesz sie urazony tym faktem. swoja droga - nie wiem jak jest w Twoim przypadku, ale ja z Warszawa nie mam specjalnie negatywnych doswiadczen. wrecz przeciwnie ;) generalnie moj wyjsciowy post był w zalozeniu jak najbardziej pozytywny. a twoja reakcja - dziwnie negatywna. im wiecej o tym piszemy, tym wieksze mam przekonanie ze to bylo glupie nieporozumienie.

aa i nie ma to żadnego zwiazku z nieumiejetnoscia czytaniem ze zrozumieniem. wyjasnienie masz wyzej. takie cos u mnie akurat nie istnieje ;]

no hard feelings. powodzenia w Bydzi.
Ostatnio zmieniony przez Mroczny Rycerz 2012-11-17, 00:23, w całości zmieniany 4 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

warszkowianin 

Piwa: 28/7
Wysłany: 2012-11-17, 00:11  

Była to ironia na baaardzo mizernym poziomie Bobinho naprawde. To ze nie pisze kompletnie nic nie oznacza. Po prostu nie mialem na to najmniejszej ochoty. Ciekawie sie was czyta i obserwuje z dystansu to i po co mam to zmieniac? I nie oceniaj nikogo po pozorach. To ze Twoja ironia byla tak niesamowicie marna nie oznacza, ze i Ty taki jestes:) Wiec i to, że w taki sposob odpisałem nie oznacza, ze cokolwiek jest dla mnie "za wysokimi progami". Wiem, ze potrafisz to zrozumiec bo jestes dosc rozgarniety. Pozdrawiam rowniez i dziekuje za zyczenia:)

I tak btw:
Warszkowianin- Warszkowo. Jesli Ty tu widzisz jakies nawiazanie do Warszawy to szczerze wspolczuje:) No ale to ja nie potrafie zrozumiec ironii a nie Ty przeczytac ze zrozumieniem wiec luuz prawda?:)

Raijn 

Piwa: 531/851
Wysłany: 2012-11-17, 00:19  

Mrocznego nie było, jak Warszko opowiadał o Warszkowie w szałcie. Tzn. słowo opowiadał to oczywiście ogromne nadużycie, ale niech tak potomni to zapamiętają. :D

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Mroczny Rycerz
warszkowianin 

Piwa: 28/7
Wysłany: 2012-11-17, 00:38  

Nie ma najmniejszego klopotu naprawde:) Wiem, że nie wypowiadałem sie praktycznie wcale, ale możecie wierzyć lub nie, to forum doskonale. Czytam wasze wypowiedzi, znam docinki i dowcipy.Dziwna sprawa prawda? Po prostu nie chcialem sie wcianc bo zycie bez mojej osoby mialo się doskonale. A teraz skoro jest okazja to czemu nie? Ale jakos widze, że mimo wszystko sie pomylilem. Coz trudno. Wroci sie wiec do codziennego przegladania waszych postow. A mowie wam frajda z tego jest spora:)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Mroczny Rycerz
Raijn 

Wysłany: 2012-11-17, 00:50  

Parafrazując staropolskiej: pij, nie pyerdol - w miejsce czynności prowadzącej do spożycia cieczy wstaw sobie słowo oznaczające napieprzanie palcami w klawiaturę. No i wiesz, kurna, jednak jesteś legendą. :) A to zobowiązuje. Także ten tegens, nje ma opyerdalanja sjem i welcome aboard again.

mikaelus 

Piwa: 729/976
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2012-11-17, 07:05  

Po prostu niektórzy podejrzewali, że Warszko to Kuman w przebraniu :P

"Hoy, ma?ana y siempre con el Barça en el corazon" - José Mário dos Santos Félix Mourinho

Raijn 

Wysłany: 2012-11-21, 12:48  

No co Ty... Warszko już kiedyś się ujawnił w szałcie.

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2013-03-25, 17:14  

temat umarł i bydgoscy cules razem z nim?
oglądacie może gdzieś rewanż z PSG czy muszę sobie sam poradzić?
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2013-03-25, 18:52  

Jeszcze na sto procent nie mogę się zadeklarować, ale podejrzewam, że razem z Carlo coś zarezerwujemy.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Odpowiedz do tematu