Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Para que voy a hablar del madrid si soy cule de pies a cabeza
Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Bydgoszcz
Autor Wiadomość
Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2006-01-17, 22:15  Bydgoszcz

Chyba nie musze nic pisac. Temat dla bydgoskich "cules" i nie tylko...
Ostatnio zmieniony przez Kibol 2007-04-01, 13:34, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

Fufu 

Piwa: 7/3
Wysłany: 2006-01-17, 23:03  

co do ewentualnego meczyku

napialem o tym na foro rm.pl i jestem ciekaw odzewu Jak tylko bede cos wiedzial to napisze
Trzeba kogos wyznaczyc do zalatwiena sali :p Chyba ze ktos ma jakies znajomosci i moze cos zalatwic na sobote np. Ja postaram sie dac znac do czwartku powiedzmy ile bedzie mierdek, a jesli sie nam nie uda zebrac 5 osob (tak?dobrze was policzylem) to madridistas zagraja ze wsparciem 'reszty swiata'

mysle ze moge potwierdzic obecnosc 4 osob z 'bialej ekipy' = Ufix, Klony (Damian2902 & jego brat blizniak Łukasz-kanonier z madrycka przeszloscia ), ja. Brakujace ogniwo jestesmy w stanie szybko uzupelnic

Pora zaczac myslec o miejscu
Ostatnio zmieniony przez Fufu 2006-01-17, 23:08, w całości zmieniany 1 raz  

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2006-01-17, 23:06  

je jestem na tak

uprzedzam jednak, że jestem w nogę niemiłosiernie słaby, ale poruszac sie moge :)

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-01-18, 07:36  

zycie rzuca mnie prawdopodobnie w niedziele do bydgoszczy na jakies dwa dni, jakby byla perspektywa jakiegos meczyku to z checia bym zostal i 2 dni dluzej. bede sledzil temat i dam znac czy jestem do dyspozycji :)

imerr 
Jopie

Wysłany: 2006-01-18, 09:27  

okazja nadarza się niespotykana

niech ktoś ruszy tyłek w sprawie tej sali!!

kot! kopiesz tę piłkę tyle lat, załatw jakąś salę na niedziele :!:

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Fufu 

Wysłany: 2006-01-18, 16:17  

dzwonilem wlasnie w sprawie sali - takiej fajniejszej bo w XV LO (fordon) i sprawa wyglada tak ze mozemy ja miec ale o godzinie 21 najpredzej :P

edit by danielos:

ja dodam, że sala jest baaardzo fajna, można spokojnie grac po 6 osób w drużynie. Proponowany termin to 28 stycznia godzina 21

na dzień dzisiejszy skład cules to

danielos
kot,
pilus,
imerr,
beneras :P
baixinho :?:

mierdki mają 4 osoby, wrazie co mozna dokoptowac do nich dwie osoby ( z tym nie będzie problemu, żadnego)

komu pasuje :D :?:

imerr 
Jopie

Wysłany: 2006-01-18, 16:29  

ja bym jednak optował za tą niedzielą, nawet jeśli sala miałaby być gorsza

poczatek o 21 w Fordonie to moze byc dla niektórych problem. ja dojade, ale pewnie pare osób nie.

jeśli więc ktoś coś znajdzie na tn weekend to niech pisze

uwaga: baixinho z nami nie zagra, bo nie bedzie go jednak w tym czasie w Bydzi

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-01-18, 17:41  

imerr napisał/a:
ja bym jednak optował za tą niedzielą, nawet jeśli sala miałaby być gorsza

ten weekend odpada, nie pasuje mi ani fufu, podejrzewam że z salą równiez byłby kłopot

Cytat:
poczatek o 21 w Fordonie to moze byc dla niektórych problem. ja dojade, ale pewnie pare osób nie.

nie pieprzcie głupot imerr, elfufu i ja jestesmy spoza Bydgoszczy, a mimo to potrafimy sobie zorganizować tak by być, więc tymbardziej miejscowi nie powinni wymyślać problemów :P

Zakładam liste, prosze o wpisywanie się na niej w przypadku pewności przybycia, liczy się czas, więc nie zwlekać bo przpadnie nam termin...

28 stycznia (sobota), godz. 21, sala XV LO

1. pilus
2. danielos
3. imerr

* fufu nie wpisuje bo on jest z druzyny przeciwnej, jeśli nie zbierze mierdek to ja skołuje 2-3 osoby, które do nich dołączą

Pytanie mniej ważne kierować na gg :)

Fufu 

Wysłany: 2006-01-18, 20:09  

mam nadzieje ze ten termin o ktorym pisal danielos bedzie jutro jeszcze wolny :]

aha i jutro popoludniu dam informacje gdzie co i jak poniewaz zadzwonie jeszcze do XIV LO na ul Łukasiewcza - Zespol Szkol Chemicznych Tam tez jest ponoc calkiem sympatyczna sala i jesli tam przyszla sobota bylaby wolna i o lepszej godzinie to mozna tam zarezerwowac

Co sadzicie?? Moze ktos chce wniesc jakies votum separatum na temat tej nowej propozycji - ja opieram sie na przeprowadzonym wlasnorecznie wywiadzie srodowiskowym :P na samej sali nie bylem (mowie caly czas o XIV)

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2006-01-18, 21:42  

XV LO?? po 6 osob :chytry: ..chcesz grac w siatkowke..pozabijalibysmy sie tam...po 4 + bramkarz to max jak na moj gust. Niedziela-21 by mi pasowalo tylko nie wiem jak potem inni wrociliby do domow o tej porze

28-29 gram dwudniowy turniej w Nakle ale mimo wszystko moge przyjsc troche pokopac ;)

edit by danielos: napisałem po 6 co by większy efekt zrobić, wszystko popsułeś :zly:

Fufu 

Wysłany: 2006-01-18, 22:20  

a widzisz ze mowimy caly czas o sobocie, a nie o niedzieli :P wiec jak sie zapatrujesz na sobote?? 28.01 godz 21

pilus 
Obecnie Zbanowany

Piwa: 36/24
Wysłany: 2006-01-19, 11:22  

ja sie pisze na 28 ;p bede na pewno.

w moim osiedlowym gimnazjum - jak mowilem - wszystko zajete.

btw

elfufu - mowiles cos o ewentualnym spotkaniu na mierda - cadiz, aktualne to?

This is my rifle. There are many like this, but this one is mine. Without my rifle i'm nothing. Without me, my rifle is nothing.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-01-19, 12:15  

28 tez jest szansa ze bym zajechal do bydgoszczy, nawet calkiem spora :)

Fufu 

Wysłany: 2006-01-19, 14:26  

co do spotkania Real - Cadiz to jestem umowiony z Ufixem i Damianem2902 na ten mecz wiec Pilus jak chcesz (i inni tez) to zapraszam serdecznie do Pub Play o godzinie 22 w ta sobote

Dla nie kumatych dodam ze wejscie do Pubu Play w sobote po 21 jest przez klub Deja Vu (dawny KLAN)

Uwaga Wiadomosc oficjalna

Sali nie udalo sie zarezerwowac na 28 stycznia :( Zbyt dlugo trwaly nasze narady!! Zarezerwowalem ja na 4 lutego - sobota - od godziny 21 do godziny 23

mam nadzieje ze ten tydzien poslizgu nikomu nie stanie na przeszkodzie do rozegrania pierwszego historycznego spotkania Madridistas - Cules :)

pilus 
Obecnie Zbanowany

Piwa: 36/24
Wysłany: 2006-02-01, 18:45  

to mozemy potwierdzamy swoja obecnosc na sali, bo ta coraz blizej

1. pilus

This is my rifle. There are many like this, but this one is mine. Without my rifle i'm nothing. Without me, my rifle is nothing.

Odpowiedz do tematu