Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Urruti t´estimo!
Joaquin Maria Puyal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2011-04-08, 09:27
FC Barcelona - Getafe 2:1
Autor Wiadomość
Boberek 

Piwa: 1015/1801
Wysłany: 2011-03-16, 12:06  FC Barcelona - Getafe 2:1

29 KOLEJKA

VS

MECZ ZOSTANIE ROZEGRANY NA :

PREZENTACJA RYWALA:

GETAFE KADRA

OSTATNIE 10 MECZOW GETAFE - WYKRES

FC BARCELONA VS GETAFE -STATYSTYKI

HEAD TO HEAD

STRZELCY W SEZONIE 2010/2011

KARTKI W SEZONIE 2010/2011

POPRZEDNI MECZ: GETAFE -FC BARCELONA 1-3

TRANSMISJE PRZEPROWADZI

NIESMIERTELNY BONUS NIGDY NIE LEKCEWAZ GETAFE

P.s Dzieki Kieła za pomoc! Boras jakbys mial ochote dorzuc specjalnosc zakladu "kartke z kalendarza" !
Ostatnio zmieniony przez kuryl 2011-04-08, 09:27, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 10 piw(a):
Jerry P, Matt, chaos, kieła, kuty, Kendzior, trampki, mystique e, Boraś, Raijn
Tomash 

Piwa: 46/86
Wysłany: 2011-03-16, 20:18  

Getafe ostatni mecz zremisowało z Bilbao 2:2 a jeszcze wczesniej uległo kopaczom z Gijon 0:2 więc raczej nie ma się czego obawiac. Mamy mocny skład ale brak Abidala pewnie będzie widoczny :/ 11 miejsce Getafe i tak zapewne ich zadowala. Przed sezonem nie obstawiałbym, że na półmetku sezonu będą w środku tabeli. Gramy u siebie, Bojan się przebudził więc może 'ukłuje' jak z Sevillą (tzn. nie chodzi mi żeby wpadał z piłką do bramki :P ). Martwi mnie uraz Leo. Nadal nie trenuje podobnie jak Maxwell i Pedro. Dobrej myśli jednak jestem. Nawet w mocno okrojonym składzie, możemy wygrac. Zrobią to dla Erica :) Poza tym, wszyscy ściskamy kciuki za Atletico w derbach Madrytu ;)

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2011-03-16, 21:15  

niezwykle ważny mecz. przed przerwą na repre trzeba utrzymać przewagę min. 5 pkt i liczyć, że mierda straci coś w derbach. cholernie obawiam się meczu z villarreal na ich terenie po wirusie fifa :/

oby się kontuzjowani wyleczyli i byli gotowi na 100%
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Boberek 

Wysłany: 2011-03-17, 16:52  

Co do zwyciestwa w tym meczu to nie mam watpliwosci niezaleznie w jakim skladzie wyjdziemy ...zastanawiam sie tylko czy wyjdziemy na pelnej kur*** zrobimy Getafe manite na czesc Eryka i bedzie latwo szybko i przyjemnie czy jednak jak wskazuja nasze ostatnie 10 pojedynkow z Getafe ze bedzie jednak wynik na styku i wygramy jedna lub dwoma bramkami ...

Wiec zaryzykuje cos pomiedzy wiec 3-1 :)

gregori 

Piwa: 361/72
Wysłany: 2011-03-17, 17:40  

Mecz trzeba wygrac, innej opcji nie ma. Po tym meczu jest virus FIFA a potem od razu Villareal, barcelona zwykle gra gorzej po przerwie i moze byc bardzo bardzo ciezko na el Madrigal. Mecze z Getafe i z Almeria musza byc wygrane si o si.

trampki 
Mistrz Presezonu

Piwa: 361/232
Wysłany: 2011-03-18, 11:58  

mecz trzeba wygrac z jednego prostego powodu, otóż za tydzień z villarrealem będzie sranie jak przed wyjazdem z atletico w 3. kolejce tego sezonu. jak nie wygramy z getafe to może nam się zrobic ciepło przed gd.

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2011-03-19, 13:54  

manity dawno nie bylo, ostatni raz 5 bramek w lidze kopnelismy grudniu espanyolowi, wiec moze by tak... :D

i niech messi cos ukluje, bo ostatnio przystopowal, a mial okazje odskoczyc pauzujacemu ronaldo. tytul pichichi i zloty but malo wazne, ale milo byloby, gdyby ronaldo kolejny raz obszedl sie smakiem

Tomash 

Wysłany: 2011-03-19, 15:22  

Fajnie, że zagra bo obawiałem się, że Messi out. Jestem spokojny o wynik ale manity to raczej nie będzie. Najważniejsze żeby skupili się na grze a nie przypadkiem myśleli o tym, aby tylko ponownie odskoczyc Realowi. Swoją drogą nie zdziwię się jak w derbach padnie remis :)

3:0 i będzie git :]

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2011-03-19, 15:27  

taaa remis, nie wiem gdzie ;) patetico to wygra :D

Jak znów nie przegramy z własną skutecznością, to wygramy 4-0.

Dodo 

Wysłany: 2011-03-19, 15:31  

real wygra na 216%. aczkolwiek nigdy nie rozumialem tekstow o podkladaniu sie im atletico. z espanyolem to jeszcze ma jakis sens, ale materace to w koncu rywale zza miedzy

Tomash 

Wysłany: 2011-03-19, 22:04  

Kompletnie im to spotkanie nie wyszło. Nie przegrali bo po prostu nie było takiej opcji. To by było więcej niż kompromitacja. Jacyś zagubieni się wydawali, gra była niepewna - momentami jakbym oglądał inny zespół. Jakby tak mieli zagrac z Szachtiorem na Donbas, to kaplica. Villa z kompletnie rozregulowanym celownikiem, równie dobrze mógł usiąśc na ławce. No i żółtko dla Xaviego... Z Villareal będzie jeszcze trudniej i tak.

memphis 

Piwa: 237/301
Wysłany: 2011-03-19, 22:25  

Moim zdaniem zagraliśmy dobry mecz. Do bardzo dobrego brakowało jedynie większej skuteczności. Messi za bardzo szukał idealnej sytuacji do strzału, Bojan się nie patyczkował i strzelił gola. Drugi jego mecz w wyjściowej jedenastce i drugi raz nie widać chłopaka, który snułby się po boisku bez celu. Villa dzisiaj nie miał swojego dnia. Znowu... Ostatnio bardzo dobrze prezentuje się Adriano i Mascherano. Trzeba przyznać, że letnie okienko transferowe w naszym wykonaniu było bardzo dobre.
I dlaczego Xavi nie chce grać z Villarreal?

Dodo 

Wysłany: 2011-03-19, 22:45  

Bojan akurat dalej jest slaby. Ostatnio w dwoch sytuacjach pod bramka szczescie sie do niego usmiechnelo, ale wolalbym, zeby zamiast bramek po prostu prezentowal sie na poziomie. Jesli bramki maja mu pomoc, to ok, ale mial juz taka serie w meczach z almeria i sociedadem i niewiele z tego wyniklo.

W tym sezonie albo mikrocykle sie jakos rozmyly, albo celowo drugi szczyt formy jest troche opozniony. Jak na razie w marcu strzelamy chyba najmniej bramek i gramy najwolniej. Ale to dobrze, bo w tym momencie wysoka dyspozycja jest nam najmniej potrzebna, a na cwiercfinaly lm powinnismy byc juz w lepszej formiie. Pique sie powoli ogarnia, Milito dalej niepewny, Villa ktoras juz z rzedu padaka :(

Boberek 

Wysłany: 2011-03-19, 23:18  

No i coz tradycji stalo sie zadosc ...tak jak podczas poprzednich 3 meczow na Camp Nou Getafe nie pozwolilo nam na manite i gdyby nie Adriano w koncowce mogli by wywiesc remis grajac bardzo przecietnie i nie stwarzajac wielkiego zagrozenia przez "prawie" caly mecz...

Tak jak ktos napisal jedynym przeciwnikiem na drodze do mistrzopstwa la Liga moze byc tylko nasza nieskutecznosc i momenty dekoncentracji w obronie szczegolnie w koncowkach meczy....

Brawo dla Alvesa i Bojana ze podjeli decyzjie ostrzale anie probowali przyjmowac pilke i odgrywac do kogos!

Wreszczie Dani do swoich ofensywnych rajdow dorzucil swoja specjalonosc zakladu czyli hukniecie z dystansu mam nadzieje ze dzieki temu troche czesciej bedzie probowal w ten sposob zaskoczyc rywala....

Mimo wszystko mysle ze wobec absencji Puyola ,Abidala ,Busiego i Pedro mozna byc zadowolonym z wyniku....

Hanki 
senyor catalunya

Piwa: 59/29
Wysłany: 2011-03-19, 23:19  

Tylko mi niepotrzebnie chłopaki ciśnienie podnoszą, kiedy z meczu, który spokojnie (przy lepszej skuteczności, szczególnie Davida) mógłby się zakończyć manitą robi się mała nerwówka w końcówce.
Oczywiście zwycięstwo i 3 pkt najważniejsze, niemniej jednak jeśli mamy jakoś utrzymać naszą przewagę do Gran Derbi, to musimy coś zrobić z marnowaniem tych okazji, których jest aż nadmiar, bo później przez samych siebie doprowadzamy do sytuacji, w której Xavi musi taktycznie faulować na targetę...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi