Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ese chaval nos retirará a nosotros dos
Guardiola do Xaviego
o Iniescie
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2011-03-17, 17:29
FC Barcelona - Real Saragossa 1-0
Autor Wiadomość
wakabayashi 

Piwa: 435/573
Wysłany: 2011-03-06, 14:52  

Ale każdy wie, że Busquets zapewnia nam lepsza kontrole nad piłka i stwarza wieksze zagrożenie pod bramka rywala swoimi świetnymi, odważnymi wejściami, czy zagrywaniem świetnych piłke. Nikt tego nie neguje i nikt nie chce Mascherano na dm'ie ze względu na to, że uważa sie go za lepszego od Sergio. Też chcxiałbym tam widzieć w normalnej sytuacji Busquetsa, ale pisanie, że mamy milito czy maxwella jest dość płytkim podejściem do tematu. Co z tego, że mamy? Tzn. że nie wolno wziąć pod uwagę profilu napasnitków Arsenalu i dyspozycji właśnie Milito i Maxwella? Busquets zapewnia w obronie lepsze ustawianie sie, wyprowadzenie piłki i potrzebny nam spokój i w tej nie najlepszej sytuacji w obronie, jego kandydatura wydaje się być bardzo rozsądna.
A podchodzenie do tematu, że Busquets>Mascherano na dm'ie nie biorąc pod uwagę dyspozycji rezerwowych obrońców nie jest najmądrzejsze, moim zdaniem.
Postaw piwo autorowi tego posta

wakabayashi 

Piwa: 435/573
Wysłany: 2011-03-06, 15:10  

No i stalo sie - Puyol KO. Busquets tym samym na stoperze. Szkoda tylko, że teraz sie nie przekonamy jak byłby ustawiony Sergio w sytuacji, kiedy Puyol mógłby grać. Jednak nie zweryfikujemy tego. Teraz będziecie jednak oglądali profesora Busquetsa w środku i HALA !!

Adriano na lewą i będzie ok.

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2011-03-06, 17:44  

Rzeczywiście Masche wczoraj pozamiatał środek pola. Gość jest w ogóle nieefektowny ale za to szalenie efektywny. Już w meczu z Valencią widziałem fajny pressing w jego wykonaniu, a później obejrzałem pierwszą połowę na Mestalla zwracając uwagę już tylko na Argentyńczyka. Pełna koncentracja, pressing, poruszanie się bez piłki - bez najmniejszego zarzutu. Podobają mi się jego zrywy do piłki i natychmiastowy powrót na pozycję w momencie odbioru piłki przez kolegów - czasami rzeczywiście są to puste przeloty ale widać, że chłopak mocno się stara, a jeśli jest skazany na samotną walkę to nigdy nie odpuszcza (wczoraj pofrunął za gościem na prawe skrzydło). A że ma konkurencję w osobie syna fajtłapy - życie :D

W obliczu kontuzji Puyola Javier zagra w środku i będzie to dobre rozwiązanie, bo Wilshere to też niezły herbatnik i przyda mu się taka 'temperówka'.

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
wakabayashi, socio
Cszysu 

Piwa: 39/13
Wysłany: 2011-03-06, 18:08  

fanxtar napisał/a:
Gość jest w ogóle nieefektowny

Jak dla mnie jego wślizgi to jest 100% defensywnej efektowności.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2011-03-06, 18:11  

nie ma puyola to musi zagrac busi. i tez bedzie dobrze. ale czy adriano? zobaczymy. wlasciwie to mi wszystko jedno bo obaj zagraja przyzwoicie

bysiu5 

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2011-03-06, 18:11  

Ciężko będzie pogodzić tych dwóch zawodników razem, jeden ma to czego nie ma drugi, jednak jeśli miałbym wybierać to wybrałbym wychowanka jest to człowiek od nas który zna dobrze ten klub. Mam nadzieję że rola zawodnika który będzie się rotował się czasami z Sergio, nie sprawi że Mascherano będzie chciał przejść do innego klubu. Mieć takich dwóch zawodników na tej pozycji, daje drużynie wiele innych opcji, jak ta z Busquesem na obronie, a jeśli do tych graczy dodać pozostałych Xaviego, Ineste i Keite to ma się najlepszą pomoc na świecie.:))))))

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi