Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Valencia CF - FC Barcelona
Autor Wiadomość
Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2006-02-12, 23:58  

Latin pytasz co zrobiliśmy żeby wygrać? Stworzyliśmy chyba więcej groźnych sytuacji niż przeciwnik. Z tego co pamiętam (póki jeszcze coś pamiętam bo zaraz zalegnę na łóżko chyba) to był strzał Gio na początku spotkania. Była głowka Marqueza. Był strzał van Bommela. Była szansa Henki. Była szansa Ezquerro z głowki i jedna po strzale z ostrego konta. Były dwa rzuty wolne z dobrej odległości. Tyle co pamiętam na tą chwilę. Valencia miała więcej szans? Na pewno nie. Przeważała? Nie. Była lepsza? Nie. Przegraliśmy niezasłużenie IMHO bo gdyby nie błąd Valdesa każdy kibic Valenci wziąłby remis w ciemno. Rozumiem, że nie warto kusić losu bo sam zawsze się denerwuje gdy wycofujemy do niego piłkę. Pokazał, że dalej ma problem.
Postaw piwo autorowi tego posta

Roodeck 
Black Adder

Piwa: 65/107
Wysłany: 2006-02-13, 00:00  

Ech zwaliło się tych przeciwności na głowę... Brak Deco, Ronaldinho, Messiego, Xaviego i Motty - toż to prawie cała ofensywa, dodatkowo kontuzja Giuly'ego i co najgorsze babol Valdesa, a to wszystko w nie w meczu z ogórkami tylko z wiceliderem... Nic dziwnego więc że przegraliśmy.
Mimo to jestem najdalszy od wyzywania kogokolwiek mierdowym zwyczajem, tylko zwyczajnie ocenię.
Bommel - na DM by się nadawał, do rozgrywania nie.
Eto'o - robił co mógł ale nie miał z kim.
Ezquerro - na początku nieźle a potem zaginął.
Iniesta - starał się rozgrywać ale brakowało mu wsparcia kogoś takiego jak Deco czy Xavi, bo MvB to on musiał wspierać.
Belletti - wprowadził pewne ożywienie i miał świetne podanie do Larssona.
Giuly- zagrał nieźle, szkoda że musiał zejść.
Puyol z Marquezem - grali dość pewnie.
Sądzę że każdy z tych zmienników mógłby zagrać lepiej gdyby mieli wsparcie kogokolwiek z wielkiej nieobecnej czwórki, a tak mogli liczyć tylko na swe rezerwowe nogi.

Latin 
Semper fidelis

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2006-02-13, 00:10  

Jak dla mnie taka poważna sytuacja z naszej strony to tylko ta Henki.Innej jakiejś składnej akcji to jak na lekarstwo.A VFC miała w pierwszej połowie takich akcji conajmniej trzy.W drugiej połowie mieli korzystny wynik więc nie musieli grac do przodu.

Mentor 

Wysłany: 2006-02-13, 00:17  

Oczywiście kiks Valdesa ustawił mecz. Valencia prowadząc 1:0 grała zupełnie inaczej i to jest zrozumiałe. Biorać pod uwagę okres do cudowego zagrania Valdesa to na pewno Barcelona nie była gorsza i miała swoje okazje (podobnie jak gospodarze). Oni też poza szansą Requeiro nie mieli takich setek.

mroo 

Piwa: 745/725
Wysłany: 2006-02-13, 00:24  

pewnei, i dlatego wlasnie ze mial kiks to go trzeba wyjebac

i trzeba kupic supermana, ewentualnie spidermana na bramke

do ataku bym kupil bullseye oczywiscie

punishera do gry w destrukcji, razem z wolverinem by stanowili dobry duet

dardevil na lewa obrone

Mentor 

Wysłany: 2006-02-13, 00:30  

Fajna koncepcja. Jak do tej pory jesteś jedynym jej zwolennikiem, ale pewnie znajdziesz poparcie. Jesteś też jedynym zwolennikiem (ironicznym, ale co tam) wyjebania Valdesa. Hala hiperbola.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-02-13, 00:34  

Moj kumpel sugeruje, ze Lobo nadawalby sie do ataku.

dziobo 
Adaś Miauczyński

Wysłany: 2006-02-13, 00:48  

danielos napisał/a:
Valdes nie dość, że spowodował porażke to jeszcze dzięki niemu dziobo przemówił :]

No widzisz, zawiódł Cię Twój idol z poprzedniego ava, ale za to ja Cię nie zawiodłem :]

EDITED BY DANIELOS: Na znak solidarności z VV wracam do starego avatarka :D

edit by dziobo: Teraz już wiemy dlaczego dzisiaj popisał się takim podaniem :cfaniak:

dobry 

Wysłany: 2006-02-13, 01:42  

Niewiele kojarze z meczu, szczegolnie ze bylem zmuszony przez pewien czas ogladac jakis chujowy Juventus z Interem, ale to co zobaczylem to zenada, ktorej nawet nie warto komentowac. Zagranie Valdesa to mistrzostwo swiata, podobne do tego z ubieglego sezonu. Najbardziej zal dupe sciska, ze koles nie uczy sie na bledach, totalnie nic sobie z tego nie robi. Moge sie nawet zalozyc, ze za rok z Valencia powtorzy podobny numer.

Rzut wolny Del Piero z '85 minuty byl calkiem niezly. Mam swiadka, ze chwile przed uderzeniem mowilem, ze na bank bedzie gol. Ehh, zeby to byl jeszcze dla Barcelony :/

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-02-13, 01:54  

chętnie przyjmę ten zakład :]

o 0,5 litra ??

dobry 

Wysłany: 2006-02-13, 01:55  

Ok. Nawet jak strace to chetnie sie z Toba napije :]

twardy 
Boixos Nois

Piwa: 111/140
Wysłany: 2006-02-13, 08:16  

ja pierdole jak mozna tak spierdolic kolejna bramke :/ co z tego ze wybronil kilka innych sytuacji jak praktycznie strzelil samoboja :( qrwa mac ja tu sie ciesze ze zaliczylem sesje przyjezdzam specjalnie na mecz a tu kurwa taki chuj ['] nie mam slow :/ mecz byl spokojnie na remis ;// wybaczcie bo dalej nie jestsem do knca trzezwy

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-02-13, 10:03  

jak teraz nie rozjebiemy betisu na wielkiej wk**wie to mammy kryzys

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-02-13, 10:51  

o rozjebanie betisu jestem spokojny :]

ale podobnie jak was wkur*ia mnie, że valdes nie uczy się na błędach i je powtarza, jest dobrym bramkarzem nie raz to udowodnił, ale znowu zaliczył asystę...

nie ma tragedii ;)

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2006-02-13, 14:14  

Gdyby nie te kiksy to Valdes byłby u mnie wysoko w rankingu. Wczoraj oglądałem równolegle mecze Juve i Barcy, a co za tym idzie - mogłem przyjrzeć się grze Gigiego Buffona. Super to bramkarz, jeśli nie gwarantowałby nam mniejszej liczby straconych bramek, to na pewno chroniłby nas nie raz przed palpitacją serca... Chciałbym, by w Barcelonie grał 'portero', który zachowuje się w bramce (i na przedpolu) tak pewnie, jak właśnie Buffon.

Trudno - wybaczę Valdesowi jeśli dobrze zagra na Stamford.

PS. Kiedy Boruc dostanie paszport UE? Bardzo chętnie zobaczyłbym go w Barcelonie. Wszak jest dużo lepszy od Victora, niestety...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi