Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ciutadans de Catalunya, ja la tenim aquí!
Josep Guardiola
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Valencia CF - FC Barcelona
Autor Wiadomość
Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-02-13, 15:38  

Pewny bylem ze zaraz zacznie sie nagonka na Valdesa :D

Obronil w sytuacjach, w ktorych mogl puscic i nikt nie mialby pretensji. A bledy popelnia kazdy. Wystarczy sobie przypomniec Dide, Kahna albo Petra C.

Bez kluczowych graczy i tak zaprezentowali sie dobrze. Wstydu nie przyniesli, a porazka byla prawdopodobna od poczatku.

najwiecej zastrzezen mam do bommela, nie moge po prostu patrzyc na to co ten czlowiek wyczynia w pewnych momentach. A 'podanie' do ule, z ktorego prawie byl rozny to juz szczyt.

jestem dobrej mysli.
Postaw piwo autorowi tego posta

globi 

Wysłany: 2006-02-13, 15:48  

ach .... i znow trzeba wpisać coś do koncika Valdzika :/
i znow w meczu z Valencią
i znow asystował przy bramce Villi

PS. potwierdzam że Dobry wypaplał gola Del Piero :P

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-02-13, 17:35  

Miskiewicz napisał/a:
Ja tylko krotko na temat kibicow. Ktos napisal, ze fani VCF i FCB sie nienawidza.

Z tego co mi wiadomo to boixos jednej i drugiej druzyny sa ze soba zaprzyjaznieni. Nie wiem jak z reszta.

jesli ktos ma jakiekolwiek pojecie na ten temat to niech napisze

Raczej sie nienawidza ;) Barça i Real sa raczej niepopularne w Walencji.

Odnosnie meczu - przegral nam go Valdes, bo mozna bylo spokojnie zremisowac albo (przy odrobinie szczescia) nawet wygrac. Blad karygodny i to juz niestety nie pierwszy raz Victor daje taki popis w waznym meczu. Jest to dobry bramkarz, ale strasznie chimeryczny i jestem przekonany ze nigdy nie bedzie jednym z najlepszych na swiecie. Wczoraj kilka razy bronil ladnie (strzal Angulo, wolny Villi) ale blad calkowicie go dyskredytuje.

Dobry mecz Ezquerro, Bellettiego, Larssona, Giuly'ego; niezly Iniesty i Puyola. Zwlaszcza akcje Baska bardzo mi sie podobaly i chcialbym czesciej ogladac go wchodzacego na zmiany. Po wejsciu Sylvinho i Bellettiego wreszcie zaczela funkcjonowac nalezycie gra skrzydlami - obaj Brazylijczycy zagrali bardzo dobrze i tylko zaluje ze nie wyszli na murawe od 1 minuty.

Larssonowi do szczescia zabraklo tylko tej bramki - swietnie wychodzil na pozycje, walczyl o gorne pilki, odgrywal pilke do pomocnikow i bocznych napastnikow. Gral troche jak Kluivert - czesto tylem do bramki. Szkoda jego sytuacji sam na sam z Canizaresem, bo nie strzelil wcale zle. Giuly bardzo dobrze radzil sobie na prawej flance, ale akurat wejscie Henryka wcale druzyny nie oslabilo. Nie mozna wiele dobrego powiedziec o grze Eto'o w ataku, ale gral bardzo ambitnie, raz nawet wcielil sie w role srodkowego obroncy ;)

Brakowalo nam bardzo kreatywnych rozgrywajacych, a van Bommel i Edmilson tracili za czesto pilke w srodku pola. Ten drugi mogl tez wykorzystac sytuacje bramkowa ktora mial :/ Kolejna sprawa jest taka, ze linie pomocy i obrony graly zbyt daleko od siebie - brakowalo takiego lacznika, ktory pomoglby wyprowadzic pilke spod bramki. Przez to Puyol i Marquez wiele razy w trakcie meczu posylali dalekie pilki do przodu, ktore niestety najczesciej tracilismy.

Po raz kolejny w grudniu/styczniu zaczela sie plaga kontuzji i efekty tego widzimy teraz. Pewnie zauwazyliscie jak bardzo Rijkaard sie denerwowal podczas tego meczu - dawno nie widzialem go tak wk******ego :D

Dobrych okazji mielismy 3 - Edmilsona, Larssona i Marqueza. Jak juz pisalem - przy odrobinie szczescia zremisowalibysmy ten mecz, albo i nawet bysmy go wygrali. Szkoda ze choc raz pilka nie wpadla do siatki, ale jestem zadowolony z postawy wiekszosci naszych pilkarzy. Walczyli z determinacja do ostatniej minuty i bez motorow napedowych naszej ekipy prawie zdolali wywalczyc remis na terenie naszego najwiekszego rywala w lidze. Nie martwi mnie ta porazka, jestem przekonany ze przewage utrzymamy albo i powiekszymy kiedy skonczy sie seria trudnych meczow (Betis, Saragossa, Depor, Osasuna).

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2006-02-13, 18:58  

Miskiewicz napisał/a:
Obronil w sytuacjach, w ktorych mogl puscic i nikt nie mialby pretensji. A bledy popelnia kazdy. Wystarczy sobie przypomniec Dide, Kahna albo Petra C.

Masz rację ale na 1 błąd Didy, Kahna czy Cecha przypadają dziesiątki ich świetnych interwencji... Valdes nie jest złym bramkarzem ale w światowej czołówce - jak zresztą napisał Ned - nie będzie nigdy. I możecie pisać o jego fantastycznych interwencjach ale oglądając kilkadziesiąt meczów w sezonie widzi się po prostu, że z Victora bramkarz jest tylko dobry - nic więcej. To nie żadne najeżdżanie - po prostu stwierdzam fakty. Bo mimo że lubię VV, to jednak nie cieszę się z takich niespodzianek jak wczoraj... :lanie:

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-02-13, 20:29  

po raz kolejny widze tutaj slowa pochwaly dla iniesty, a dla mnie to glownie on zawalil gre naszej drugiej linii. edmilson IMO zagral bardzo dobrze - pare waznych przechwytow, w swojej strefie rozdzielal pilki,brakowalo tylko wykorzystania szansy i dokladnosci przy niektorych dlugich pilkach.
bommel zagral tak jak sie spodziewalem czyli slabiutko - nie nadaje sie do dluzszego rozgrywania pilki przy trudniejszym przeciwniku i wiekszym pressingu. mial dwa razy pozycje zeby uderzyc to strzelil raz i to zdecydowanie za slabo. zastanowilbym sie powaznie czy nie pozegnac go po sezonie bo na pozycje deco czy xaviego to sie nadaje jak ja na do baletu, a z kolei na DMie frank go nie widzi, zreszta mamy tam duzo lepszego edmila
iniesta natomiast nie zastepuje xaviego nawet w 1/5.za malo bierze na siebie ciezar kreowania gry - jak na rozgrywajacego to za malo lubi byc przy pilce, z kolei jak juz wyjdzie po pilke to za dlugo ja holuje i zdecydowanie za wolno mysli na boisku - niestety przciw lepszym przeciwnikom radzi sobie bardzo przecietnie

ogolnie gra, biorac pod uwage ze gralismy w takim oslabieniu z przodu, nie byla najgorsza. raczej kontrolowalismy przebieg spotkania i wygladalo na to ze frank myslal o remisie - mnie to w zupelnosci zadawalalo. tym bardziej szkoda ze valdes upodobal sobie ville (postawil kase na to ze bedzie pichichi czy co??!!??) bo w mecz wlozylismy naprawde duzo sil i zasluzylismy na remis.

ezkero rowniez mi sie podobal, ale jak gral za napastnikami - skrzydlo to nie jego bajka bo jest za wolny a do tego nie byl prawie wcale wspomagany przez gio. swoje zagral ule, belletti dal niezla zmiane ale zawalil w dwoch waznych momentach i mam wrazenie ze zatracil pewnosc siebie. swietnie zagral larsson i bardzo zaluje ze odejdzie po sezonie bo chyba nie znajdziemy tak wartosciowego zmiennika

tragedia sie nie stala. w tamtej rundzie ze spotkan z atletico i val wywiezlismy 1 pkt, teraz 0, wtedy bylismy na dalszym miejscu w tabeli a teraz mamy 6 okt przewagi i w zasadzie prawie wszystkie najgorsze przeprawy za soba. z betisem spodziewam sie pewnego 3 albo 4 0 no a potem ruski

gregori 

Piwa: 361/72
Wysłany: 2006-02-13, 20:30  

co mnie obchodzi jak gra jakis Dida, a co do Petra Cecha to nigdy nie zawalil bramki w waznym meczu, jakis tam blad w meczu i tak wygranym 4-1 czy cos kolo tego mogl mu sie zdarzyc. Jakby Valdes robil takie rzeczy w meczu z Malaga czy Sociedad na Camp Nou i zamiast 4-0 byloby 4-1 to nikt by wielkich pretensji nie ma. Ale jak sie zawala tragicznie bramki akurat w meczach z glownym rywalem do mistrzostwa to rece opadaja. Valencia zdobyla dzieki temu 4 pkt, gdyby nie te bledy to mieliby 4 pkt mniej a FCB 3 pkt wiecej wiec przewaga bylaby nie 6 pkt a 13, jak nas Valencia minie na koniec ligi to sobie to wtedy przypomnimy. Mam nadzieje ze z Chelsea nic glupiego nie zrobi, bo jak tak to juz bedzie sie mozna zalamac.
I mam nadzieje nie czytac juz argumentow typu "Dida tez robi bledy", Dudek tez robil i co z tego ? Jestem kibicem FCB a nie jakiegos Milanu i tylko bramkarze FCB mnie obchodza.

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-02-13, 23:26  

Tylko, że we wczorajszym spotkaniu było sporo podan do Victora. To chyba oznacza(ło) zaufanie do niego partnerów. ;)

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2006-02-13, 23:38  

Jakos szczegolnie nie liczyłem ale po kiksie pamietam góra dwa podania - wczesniej było pare - to i owszem
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-02-14, 00:24  

Koło 20 minuty poszło dość szybkie podanie do VV i jak je wybił,to pomyślałem,że teraz to on już takich głupich błędów nie popełnia. Dobra musiałem się przyznać,to moja wina :lanie:

EDITED BY DANIELOS: ostatnie posty dotyczące Iniesty zostały przeniesione do tematu.... ANDRES INIESTA

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi