Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No hay mejor campo para
sentirse culé que el Bernabéu

Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2011-02-28, 11:39
FC Barcelona - Athletic Bilbao 2-1
Autor Wiadomość
Boberek 

Piwa: 1021/1801
Wysłany: 2011-02-21, 00:14  

Nasze Ufffffffffffff po koncowym gwizdku to chyba nawet dalo sie odczuc w Madrycie...

Po Gijon i Londynie spodziewalem sie ciezkiej przeprawy z Bilbao i powiem szczerze ze mialem mysli takie ze wzialbym w ciemno skromne zwyciestwo 1-0 po swojaku w 90 minucie no i coz duzo sie nie pomylilem .

Na tym etapie na jakim znajduje sie nasza druzyna czyli na malej znizce formy najwazniejsze jest zeby nie baczac na styl gromadzic punkty i jakos przeczekac gorsza forme .Mam nadzieje ze ta tygodniowa przerwa bez rozgrywania meczu w srodku tygodnia pozwoli nam odzyskac formke sprzed lutego bo przed nami naprawde dwa ciezkie wyjazdy ktore trzeba wygrac za wszelka cene...

Dzis najlepsi na boisku:
Pinto za poprawny wystep i wybronienie glowki Llorente oraz Alves za 2 asysty i niesamowita aktywnosc w ataku i poprawny wystep w tylach

Messi i Pique bardzo nie rowni inie przewidywalni do 40 minuty wydawalo mi sie ze Leo chyba jednak nie gra w tym meczu zupelnie nie widoczny w ataku ani w pomocy chyba wydawalo mu sie ze na stojaco tez cos strzeli dopiero jak strach zajrzal w oczy to staral sie wziasc gre na swoje barki i zaczal szukac dryblingow i sztralow z kazdej pozycji .Wydaje mi sie ze karny na Leo jednak byc powinien ale chyba sedzia bal sie gwizdnac przy tak stykowym wyniku.wazne ze suma sumarum Leo bramke strzelil i wszystko dobrze sie skonczylo i od teraz bedziemy ogladac tylko taka gre jak zaprezentowal w ostatnich 30 minutach ...

Co do Pique to niech lepiej SHAKIRA robi wypad z jego sypialni bo niestabilnosc jego wystepow ostatnio jest porazajaca poczatek calkiem pewny i obiecujacy potem dal sie objezdzac az milo i cale szczescie ze jego faul po bledzie z drugiej polowy nie zdazyl sie blizej srodka pola gry bo moglo by byc czerwo zamiast zoltka .Potem koncowka znow calkiem niezla....

Calkiem niezle wystepy zaliczyli tez Xavi genialne podanie przy bramce na 1-0 , Iniesta ktory tez probowal szarpac z przodu i aktywny Villa ktory juz obecnie ma 17 trafien w calym sezonie a przypomnijmy ze Zlatan caly porzedni sezon zakonczyl z 16 bramkami...

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2011-02-21, 00:38  

cisza o bledzie abidala po ktorym byl karny? rozumiem ze jest w dobrej formie, ale tak czy siak bledy wypada zauwazac niezaleznie od formy.

paradoksalnie zagralismy b. dobry mecz z niewygodnym rywalem. troche jeszcze brakuje czucia tempa pod bramka ale lapiemy rytm. bledy indywidualne zdarzaja sie zawsze - kwestia taka ze atlethic grajac agresywnie potrafilo je uwypuklic.
swietny pinto, alves i iniesta
Postaw piwo autorowi tego posta

Boberek 

Piwa: 1021/1801
Wysłany: 2011-02-21, 00:46  

A wracajac do karnego ...to czy tylko ja mam watpliwosci co do slusznosci jego podyktowania :> ? Bo mam nieodparte wrazenie ze Busi najpierw trafil w pilke i ze zbytniego kontaktu z noga napastnika nie bylo ...

visca 
Wea!!!

Piwa: 30/1
Wysłany: 2011-02-21, 03:26  

na powtórce którą widziałem (z hiszpańskiego C+) Busi najpierw trafia w piłkę, ale potem dość mocno uderza w nogę zawodnika Bilbao. Dla mnie karny się należał (a z pewnością bardziej niż nam w przypadku sytuacji z Messim)

wakabayashi 

Piwa: 433/573
Wysłany: 2011-02-21, 06:12  

Cytat:
cisza o bledzie abidala po ktorym byl karny? rozumiem ze jest w dobrej formie, ale tak czy siak bledy wypada zauwazac niezaleznie od formy.

a kto ich nie popelnia? jednorazowy wypadek przy pracy, ktorego nie ma sensu poruszać. pisac to mozna o czlapaczu messim z pierwszej polowy, ktory przypomnial sobie, ze jednak potrafi grac, kiedy byl zly rezultat, czy pique, ktorego na dzis dzien jest w stanie wygryzc z obrony bojan.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2011-02-21, 07:54  

czlapacz strzelil zwycieska bramke i gdyby nie ona to po bledzie abidala mielibysmy remis. a zwrocenie na niego uwagi to tak w nawiazaniu do jechania po maxwellu i po wspominania o bledzie vv z arsenalem

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2011-02-21, 09:32  

Wczoraj po raz kolejny - dr. Jekyll i Mr. Hyde. Jak się Messi obudził, to baskijski matrix się zwiesił. Jak tylko ołowiane nogi dostaną w marcu swoją świeżość, to biedny Wojtek będzie sięgał za siebie często. Xavi niby niewidoczny, ale, jak fanx już wspomniał, jego podania otwierające do Alvesa świetnie pokazały, jak ten zawodnik myśli na boisku i jak daleko wybiega swoim myśleniem przed akcję - jestem pewien, że podając do Alvesa, wiedział, iż Brazylijczyk musi zgrać do środka, a tam ktoś to wykończy (zresztą pewnie jak wszyscy z nas, ale on to widział, jak przyjmował piłkę ;) ). Geniusz. Nie mniejszy niż Iniesta. Co Nasza Bladzia wczoraj szył na lewej stronie! Na zmianę Messim powodowali, że łapałem się za głowę, nie dowierzając.

Abidal niestety fatalny w skutkach błąd - mimo wszystko nie rzutuje na jego ocenę ostatnich spotkań. Francuz to obecnie nasz najsolidniejszy defensor. Powrót Puyola oczekiwany jak najszybciej, bo jak taki Toquero objeżdża Pique... Gerard potrzebuje trochę odpoczynku i jakiegoś meczu z ławki.

Pinto - ależ mecz. Pokazał, że jestem prawdziwym wojownikiem. Tak trzymać. Silne oparcie w bramkarzu daje dużo pewności graczom z pola.

Dalej jest 5 punktów przewagi, mimo spadku formy, i to się w tej chwili najbardziej liczy. Następny mecz z Mallorcą, który też nie będzie należał do łatwych.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2011-02-21, 09:48  

Marcinho napisał/a:
Pinto o dziwo bardzo dobry IMHO mecz, bez żadnego błędu, a i z piękną paradą po strzale Llorente.

Dziwię się, że się dziwisz postawą Pintego. Mam nadzieję, że przedłużą mu kontrakt na kolejny sezon, bo takiego rezerwowego ze świecą szukać.

Pique był wczoraj fatalny, to jak go ograł któryś z Basków było przegięciem :lol2: Podobnie kolejny słabszy mecz Pedro, a zmiennik wchodzi dopiero w 90 minucie.

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2011-02-21, 10:06  

no Abi skefil, oby to nie byla jakas nowa czarna czarnego seria ;)

Cóż, porzekadlo "idzie luty, u nas smuty" chyba na stale sie wpisze do kalendarza, wiec tymbardziej ciesza mnie te 3, jakze ciezki pkty. Karny dla Bilbao był, i imho dla nas po przelocie na wysokosci biodra Leo (czyli jakies 20cm nad poziomem murawy ;) ) tez powinien byc. Alves o tyle swietnie, ze jest tam gdzie powinien, choc czasem szybciej moglby podjac decyzje o strzale i byłoby pięknie, co zresztą tyczy się wszystkich naszych piłkarzy. Wczorajsze klepanie na 18 stym metrze w gąszczu nóg było czasem irytujące.

Niepokoi mnie Pikun, nie wiem na ile to wina Shaquiry, a ile wspomnianego lutego. Wolny jak keczup i niedokladny - ogarnij Pan!
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Marcinho 

Piwa: 51/23
Wysłany: 2011-02-21, 10:18  

Widzę, że darzycie Pinto ogromnym zaufaniem, u mnie musi on na nie zapracować, gdyż w pamięci mam jego błędy na przedpolu, i w szczególności słabą grę nogami. Nie ukrywam, że trochę drżę, gdy ma on piłkę przy nodze.

green 

Piwa: 304/76
Wysłany: 2011-02-21, 10:40  

ciężki mecz i zgadzam się, że "ufff" musiało być słyszane aż w Madrycie. Faul Busiego ewidentny, powtórki to wyraźnie pokazały. Błąd Abidala - trudno, poza tym bardzo dobry mecz z jego strony. Gerard Waka Waka Pique siał zagrożenie, ale na naszym przedpolu, co Ona musi z nim wyprawiać, cały czas myślami jest gdzie indziej (wiadomo gdzie niestety)!!! Gdyby Leo nie strzelił bramki, to uznałbym jego mecz za następny, kiedy bezsensownie bawi się w mijanie tyczek i na siłę szuka rozwiązań z kategorii "ohhh, ahhh". Musi sie uspokoić, zżera go nadmiar chęci i ambicji. Jest to czasami wada, a nie zaleta i El Filozofo musi poukładać Leo w głowie. Iniesta i Xavi chyba zwyżkują, więc to dobra nowina, Pedro jakiś nijaki, ale się obudzi. Nie jest przypadkiem, że praktycznie wszyscy są jacyś bez wyrazu, to efekt ilości minut w nogach i mam nadzieję, że mikrocykl to uwzględnił i tak miało być. Teraz nastąpi progres formy i zobaczymy to w pełnej krasie w meczu z Valencią i Arsenalem.

Gilu 
Borat is not amused.

Piwa: 173/187
Wysłany: 2011-02-21, 12:05  

Pred napisał/a:
Dziwię się, że się dziwisz postawą Pintego. Mam nadzieję, że przedłużą mu kontrakt na kolejny sezon, bo takiego rezerwowego ze świecą szukać.

Kontraktu z nim nie przedłużą, bo Pinto chce jeszcze sobie gdzieś regularnie pograć, a za te 3 lata spędzone na ławce zarząd / sztab szkoleniowy chce go puścić bez problemów. Na początku sezonu katalońskie media się o tym rozpisywały, na pewno któraś polska strona też o tym pisała.
[Wczoraj 23:25] gustlik89: generlanie cale to forum prowadzi jedna wielka banda kretynow ktora w jednym szeregu mozna postawic z jarasem kaczynskim po prostu kolesiostwo i tyle

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2011-02-21, 12:10  

i wtedy bierzemy Jurka!
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

wakabayashi 

Piwa: 433/573
Wysłany: 2011-02-21, 12:41  

http://www.as.com/futbol/...dasdasftb_3/Tes

a i tak nawet juz w prawidlowym zdjeciu nadal minipuluja obrazem bo pokaznay jest moment jak pilka juz jest w powietrzu, wiec smialo mozna jesczze troche cofnac alvesa. krotko mowiac - spalonego nie bylo wiec jebej sie jarek aka cristek.

ps. widze, ze to juz standard, ze jak messi sobie poczlapie i strzeli ostatecznie gola grajac z przodu to i tak lepiej wpsomniec o bledzie abidala. ci obroncy to maja niewdzieczne pozycje jednak. koles notuje 200 razy lepszy wystep od messiego, ale bohater jest tylko jeden.

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2011-02-21, 13:30  

Cytat:
ps. widze, ze to juz standard, ze jak messi sobie poczlapie i strzeli ostatecznie gola grajac z przodu to i tak lepiej wpsomniec o bledzie abidala. ci obroncy to maja niewdzieczne pozycje jednak. koles notuje 200 razy lepszy wystep od messiego, ale bohater jest tylko jeden.

a bullshit. czytasz forum, zwlaszcza shouta, to dobrze wiesz, ze nikt tu nie ma problemu z docenieniem abidaltasara, powszechnie uwazanego za naszego najrowniejszego pilkarza w ostatnim czasie. popelnil pierwszy od dawna powazny blad, ktory w konsekwencji skonczyl sie strara gola i mocno utrudnil nam mecz, to chyba logiczne, ze sie o tym wspomina. z messiego tez nikt nie robi bohatera - masz pod reka komentarze innych i sam widzisz, ze w ocenie jego wystepu pojawiaja sie okreslenia 'niewidoczny', 'przewidywalny', '0 zaangazowania', wiec nie przeinaczaj. trudno komus zarzucic brak obiektywizmu na tym forum

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi