Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Al loro, que no estamos tan mal!
Joan Laporta
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
IFQ - Internet Football Quiz
Autor Wiadomość
Radoslaw 
Były radek8

Piwa: 5/10
Wysłany: 2011-01-24, 18:27  IFQ - Internet Football Quiz

O, naprawdę dawno mnie tutaj nie było. Jakiś czas temu beneras kazał mi w podskokach wypierdalać, bo sobie żartowałem ze Zlatana w sb. Cóż, odszedł i Radosław, i Zlatan. Beneras został, co? Ale tam, nie ważne ;)

O IFQ zapewne niektórzy z was słyszeli (vide dziki, pan_qba, raijn czy the_crow ;p), ale być może po takim czasie pojawiły się na tymże forum jakieś perełki, które nie słyszały o tej grze, a może byłyby jej gwiazdami.

Internet Football Quiz jest rozgrywką, która polega na odpowiadaniu na pytania z zakresu wiedzy o pilce noznej. W sposób mało wyrafinowany można powiedzieć, że jest to swego rodzaju symulacja gry w piłkę nożną, w której spotykają sie dwie drużyny skladające się z sześcioosobowych skladów (plus rezerwowi). W grze tej - jak w rzeczywistosci - jest sędzia, który jest rownież autorem pytań zadawanych w danym meczu. Mecze odbywają się na internetowych chatach, a drużyny grają ze sobą w ramach rozgrywek ligowych. Każdy mecz IFQ składa się z 15 odsłon, a każda odsłona to jedno pytanie, na które odpowiada czterech graczy - po dwóch z drużyny.

Oto zapis przykładowego spotkania, co ciekawe w tym meczu wystąpił pan_qba ;p

Zajmik 

Wysłany: 2011-07-25, 12:35  

IFQ (Internet Football Quiz) to polska liga wiedzy piłkarskiej. Polega ona na odpowiadaniu na pytania z zakresu wiedzy o piłce nożnej, zarówno polskiej jak i zagranicznej.

Jest to swego rodzaju symulacja gry w piłkę nożną, w której spotykają się dwie drużyny składające się z sześcioosobowych składów (plus rezerwowi). W grze tej - jak w rzeczywistości - jest sędzia, który jest również autorem pytań zadawanych w danym meczu.

Mecze odbywają się na internetowych chatach, a drużyny grają ze sobą w ramach rozgrywek ligowych. Spotkania rozgrywane są w niedzielne wieczory. Przeciętnie trwa ono 15-20 minut.

Mój zespół (jestem jego trenerem) - Koszerni Traktorzyści, szuka graczy chętnych dołączyć do naszej 1-ligowej ekipy. Zainteresowanych zapraszam do mojego asystenta Elano na gg - 5504263. Zada on chętnym kilka/kilkanaście pytań, by sprawdzić zakres wiedzy danej osoby i opowie o samej grze.

Szczegółowe zasady gry ---> http://ifq.pl/zasady-gry/
Zagraj z nami ---> http://forum.ifq.pl/index...1120&start=1120
Postaw piwo autorowi tego posta

Raijn 

Piwa: 532/850
Wysłany: 2011-07-25, 12:55  

Toś się wbił z tematem :D

Dziki Dziki Dziki!

dziki 
Krakus!

Piwa: 399/172
Wysłany: 2011-07-25, 16:54