Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
El futbol es un juego
que se juega con el cerebro

Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Prawa obrona
Autor Wiadomość
Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-07-14, 09:57  

Carlo napisał/a:
Nie kumam jak mozna z taka lekkoscia mowic o Alvesie, my go nie kupimy , bo ubiegnie nas po prostu ktos inny... jak dla mnie to Brazylijczyk juz dawno przerosl Miguela, ktory po EURO 2004 juz nie prezentowal sie tak dobrze :/

Nie do konca sie zgadzam, wg mnie Miguel jest co najmniej tak samo dobry. I nie powiesz mi chyba ze gral zle w tym Mundialu, bo w kilku meczach byl jednym z najlepszych na boisku. Uwazam ze Miguel to tez ciekawa opcja.

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2006-07-16, 15:09  

Trzeba teraz wyciagnac co sie da z zespolow zdegradowanych po aferze w Serie A, Thuram i Zambrotta ok, byle inni nas nie przebili.
Postaw piwo autorowi tego posta

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-07-17, 10:30  

Powtorze to co juz w ktoryms temacie pisalem

jak mi Ned uswiadomil, Zambrotta to nominalnie lewy obronca i nie widzie mi sie raczej, zeby caly sezon chcial z przymusu grac na prawej stronie, tak w reprezentacji, gdzie Lippi koniecznie chcial znalezc miejsce dla swojego wynalazka Grosso :co: Zreszta z praeej strony nie bardzo mialby np jak dosrodkowywac. A my chyab szukamy kogos kto moglby walczyc o miejsce w skladzie z Bellettim, a nie trzeciego obroncy na lewa.

Idealnie by bylo Sylvinho czy Gio gdzies oddac, kupic swietnie zbalansowanego Zambrotte, a na prawa do konkurencji z Bellettim Alvesa. To bylby wypas, z tym, ze troche by to kosztowalo.
I jeszcze A.Cole chce odejsc z Arsenalu.

Carlo 

Otrzymał 11 piw(a)
Wysłany: 2006-07-17, 17:53  

Gdyby Belletti mial rywalizowac z Alvesem to by murawe co najwyzej z trybun ogladal :D

Dodo 

Wysłany: 2006-07-19, 09:28  

No wiadomo, kto przyjdzie na prawa strone, dla tego Belletti bedzie raczej jedynie alternatywa. :)

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-07-19, 22:05  

Dzisiejszy nius o dogadaniu się klubów w sprawie Zambrotty i Thurama jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Sporym gdyż wcześniej wydawało się dla mnie niemal pewne że Gianluca wybierze kierunek Madryt badz Mediolan.

Cieszy mnie zapowiedz Buffona o checi pozostania w Juve (ponoć Milan transferem Abiattiego do Torino przekreśli swoje szanse - w co nie wierze)m byc może ten fakt spowoduje, że Zambrotta nie będzie chciał być jedynym, który odchodzi z tonącego okrętu do badz co badz największego wroga. Licze również, że klub bedzie sie starał wplynąc na jego decyzje tak by nie szedł za Capello.

mikaelus 

Piwa: 729/976
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2006-07-22, 19:23  

dodo style napisał/a:
No wiadomo, kto przyjdzie na prawa strone, dla tego Belletti bedzie raczej jedynie alternatywa. :)

uh uh ulage' ! :]

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-07-27, 02:45  

dodo style napisał/a:

Danji: Czy Henry byl blisko o tym sie prawdopodobnie nigdy nie dowiemy. A Zambrotte rowniez uwazam za wystarczajacego cracka w tym okienku. Ale jak jzu wczesniej wspomnialem, przydalby sie napastnik.

wywiad z Ludo:

Jesteś zaskoczony tym, że Henry nie zasilił Barçy?

Bardzo. Wszystko było gotowe na jego przybycie. Wybrał sobie dom w mieście, kontrakt był gotowy do podpisania, dużo również rozmawiał z Txikim i Laportą.

:]

http://www.fcbarca.com/in...arze&news=13899

Kuba 

Piwa: 126/243
Wysłany: 2006-07-27, 10:36  

Frustracja niektorych nie zna granic

kajak 

Wysłany: 2006-07-27, 11:15  

Może się nie znam, ale czy Gudjohnsen to nie napastnik. Rozumiem, że 'gdzie mu tam do Henry'ego" ale na zmiennika/dżokera się nada.
Ja na prawą obronę bym polecił Hatema Trabelsiego. Facet ma kartę na ręku i nie trzeba go chyba reklamować... Ale niewykluczone jest, że jednak to zambrotta został ściągniety na prawą stronę, choć wątpię w to. Jeżeli przyszedł na lewą to może gio się wkurzyc ichcieć wrócić do karaluchów...

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-07-27, 11:25  

problem trabelsiego na wczesniejszych stronach byl kilka razy poruszany (glownie przeze mnie :D ) ale widac musi cos miec ze zdrowiem nie tak skoro sobie jeszcze klubu nie znalazl..no i nie wiem jak wyglada sprawa z paszoportem

kajak 

Wysłany: 2006-07-27, 11:31  

My bad, nie czytałem. Fakt, że miał troche problemów z kontuzjami. A co do paszportu - grał 5 lat w Holandii więc powinien ubiegać się o obywatelstwo. Ale nie robił tego. Nie wiem czemu. Fakt, skoro spoza UE to odpada...

Radoslaw 
Były radek8

Piwa: 5/10
Wysłany: 2006-10-27, 14:33  

Kupilimy Zambro, ale jak widać nadal mamy problem. Oby jednak szybko minął. Nie dopuszczam do siebie myśli, że to kolejny symptom zawodnika z Serie A w PD.

Dodo 

Wysłany: 2006-10-27, 16:13  

narazie to wlasnie tak wyglada. zambrotta jest zagubiony, kryje niespotykanie luzno, w pojedynkach 1 na 1 bez rewelacji, lapie kartki, a mimo, iz slynie z swietnej wytrzymalosci praktycznie nie widac go w akcjach ofensywnych.
moze to wina aklimatyzacji i braku zrozumienia, moze cos go blokuje psychicznie, moze po prostu lepiej gralby na lewej stronie, z ktorej moglby chociaz dosrodkowywac.
pozyjem zobaczym.trudno wyciagac juz teraz wnioski, bo przypomne, ze w sezonie 2003/04 w pierwszych 15 meczach na camp nou mielismy 2 zwyciestwa i niewiele zapowiadalo miejsce w gornej czesci tabeli - jak sie skonczylo wszyscy pamietamy

na chwile obecna nie chce go widziec w meczu z chelsea, zwlaszcza, ze belletti mimo, iz gra bardzo malo, to prezentuje sie conajmniej przyzwoicie, od meczu z espanyolem, przez superpuchar z sevilla, po ostatni mecz z tymze rywalem.

jak zambrotta nie wkomponuje sie w druzyne, to w lecie pewnie znowu bedzie trzeba myslec nad bocznymi obroncami. i na przyszlosc wolalbym transfery z pd, tak jak w ostatnim okienku do wyjecia byli fabio aurelio czy daniel alves - ten wydaje sie byc dobra kandydatura na przyszlosc, z tym, ze bardzo czesto lapie kartki (w tym sezonie w lidze juz 5 i pauzowal/pauzuje) i musi miec wartosciowego konkurenta do gry, mariano italiano moznaby ustawic na lewa.

Janio 
Lo Puto Crack

Piwa: 93/186
Wysłany: 2006-10-27, 19:59  

Dodo napisał/a:
moze po prostu lepiej gralby na lewej stronie, z ktorej moglby chociaz dosrodkowywac.

A czemu nie może dośrodkowywać z prawej? Z tego co wiem sam Zambro twierdzi, że woli grać z prawej strony, bo lepiej zagrywa właśnie prawą nogą...

Odpowiedz do tematu