Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
En el mundo de los ciegos,
un bizco es el rey, pero sigue siendo bizco

Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Prawa obrona
Autor Wiadomość
Carlo 

Otrzymał 11 piw(a)
Wysłany: 2006-07-10, 00:02  

Nie kumam jak mozna z taka lekkoscia mowic o Alvesie, my go nie kupimy , bo ubiegnie nas po prostu ktos inny... jak dla mnie to Brazylijczyk juz dawno przerosl Miguela, ktory po EURO 2004 juz nie prezentowal sie tak dobrze :/
Ostatnio zmieniony przez Carlo 2006-07-10, 17:19, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

elpincho 
Orthodox Yidd

Wysłany: 2006-07-10, 14:46  

Zambrotta to by było zarąbiste wzmocnienie. Tym bardziej, że jak na Włocha to całkiem do przodu gra. Mieliśmy okazję go ogladać na MŚ i był jednym z lepszych piłkarzy. Obok Cannavaro i Pirlo najlepszy na MŚ.

Aha byłbym zapomniał. Lepszy był boski Zizu.

Fernando 

Wysłany: 2006-07-11, 23:21  

To co wyprzeda kandydature Zambrotty nad Alvesem to przede wszystkim ogromy uniwersalizm. Jeden transfer wzmacnia kilka naszych pozycji i to w solidnym stopniu.

Mnie osobiscie cieszy mozliwosc zakupu Thurama. Francuz to idealny gracz, na wypelnienie luki w srodku defensywy. Doswiadczony, pewny i co najwazniejsze godzacy sie z rola rezerwowego. Swietna alternatywa dla mlodego Marca Valiente. Jesli zarzad go sprowadzi to duzy PLUS!!

------------
Witam wszystkich serdecznie. ;)

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-07-12, 07:57  

Ale jesli nie sciagna zambrotty albo alvesa, to uznam, ze ludzie od transferow u nas nie znaja sie na tym co robia :p

Dodo 

Wysłany: 2006-07-12, 08:55  

"Agent piłkarza stwierdził, że po skontaktowaniu się ze Starą Damą pozyskanie mistrza świata będzie o wiele łatwiejsze.

Gianluca Zambrotta wraz z Fabio Cannavaro i Ciro Ferrarą wczorajszy dzień spędzili w szpitalu u hospitalizowanego Pessotto. Wszyscy razem rozmawiali o najbliższej przyszłości nowych mistrzów świata. W związku ze sprawą Moggi’ego Juventus najprawdopodobniej spadnie do Seria B i nie wypada, aby tak dobry piłkarz się marnował. Zambrotta ma oferty m.in. z Barcelony, Realu, Chelsea oraz klubów włoskich.

Wczoraj dla jednej z katalońskich gazet Giovanni Bonello – agent piłkarza powiedział: „Barcelona jest coraz bliżej pozyskania mojego klienta po skontaktowaniu się z działaczami Juve. Już na początku tej sprawy powiedziałem, że najpierw trzeba rozmawiać z klubem, a dopiero później ze mną. Barca to uczyniła i gra Zambrotty na Camp Nou staje się coraz realniejsza.”

Bonello bardzo pochwalił swojego klienta. Powiedział, że Zambrotta jest najlepszy na swojej pozycji i to normalne jest to, że pytają o niego najlepsze kluby Europy."

za fcb24.com

noo wreszcie sa przecieki do gazet, ze txiki i reszta dzialaja w dobrym kierunku :jupi:

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-07-12, 09:03  

dodo - txiki, laporta i rijkaard nie sa glupi - wiedza jaki kto ma potencjal i jesli zawodnik nadaje sie do nas to na pewno robia wszystko co potrzeba zeby go sprowadzic. inna sprawa ze sa czynniki od nich niezalezne ktore dany transfer moga uniemozliwic mimo najszczerszych checi

co do zambrotty to juz wczoraj cos mi sie zdawalo ze jest blizej nas bo nagle w madryckich gazetach pojawilo sie info o heinze.. ale dzis z kolei o heinze pisze sport...

Dodo 

Wysłany: 2006-07-12, 10:27  

nie no tez tak uwazam, ale czasem mnie juz denerwuje ta ich ospalosc [w rzeczywistosci na pewno pracuja nad wzmocnieniami, ale efektow jak na razie nie ma], mogliby wydac pare milionow wiecej, od ktorych nikt nie umrze i szybko skompletowac sobie kadre i w pelnym skladzie spokojnie przygotowywac sie do sezonu.
zdecydowanie bronia ich wyniki, potrafilismy rozegrac jeden z lepszych sezonow w historii nie wydajac ani eurocenta na nowych graczy, a laporta od czasu przejecia sterow w klubie rzadko myli sie co do transferow, dlatego mocno w nich wierze. ale faktem jest tez, ze odkad odszedl rossel nie przeprowadzilismy spektakularnego transferu zawodnika, ktory nie bylby latwy do wyciagniecia, a 5 lat nie da sie jechac na tym samym skladzie

tak czy siak czekam na zambrotte/alvesa i chcialbym tez jakiegos typowego srodkowego napastnika: oliveira/trezeguet

heinze mowie nie

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-07-12, 10:36  

Środkowy napastnik jest raczej niepotrzebny. Natomiast Zambrotta to dla mnie absolutny 'must have'. Taki zawodnik, za taką cenę to prawie jak bożnonarodzeniowy prezent. I "prawie" nie robi tu wielkiej różnicy. Od zawsze lubię Gianlucę za postawę na boisku, jak i poza nim. Obawiam się jednak, że wyjmie go ktoś inny. Byleby nie Reial i Cielsi. Milan jeszcze jakoś zdzierżę.

Moim zdaniem grubo przepłaciliśmy za Gudiego. Ale jeśli zarząd przyjął już taką politykę finansową w tym okienku, to czemu nie zaproponować stratosferycznego kontraktu Zambrotcie? Ale pewnie i tak weźmiemy młodzieniaszka Thurama. Nic do gościa nie mam, fajny jest, wykształcony, kiedyś był świetnym futbolistą. Ale ja bym optował za ciut mniej zaawansowaną wiekowo opcją.

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-07-12, 12:58  

W sprawie "włoskich transferów" opieszałość jest zrozumiała i nie wynika ona z nieudolności naszego zarządu, a braku decyzji w sprawie calciopolli. Jestem dziwnie przekonany, że Zambrotta do nas nie trafi, gdyż zdecyduje się pozostać we Włoszech (może nawet Milan). Jeśliby do nas trafił to będzie to dla mnie zaskoczenie in plus. Nie zamierzam jednak robić tragedii gdy nie uda sie go sprowadzić do Katalonii, na oceny przyjdzie po sezonie na podstawie wyników.

dodo napisał/a:
ale faktem jest tez, ze odkad odszedl rossel nie przeprowadzilismy spektakularnego transferu zawodnika, ktory nie bylby latwy do wyciagniecia, a 5 lat nie da sie jechac na tym samym skladzie

Henry był bardzo blisko, a transfer ten byłby hitem. Wszyscy zaś chyba wiemy dlaczego do transferu nie doszło. Nie przeprowadzamy spektaularnych transferów bo też i takich nie potrzebujemy. Mamy świetnie obsadzony atak i pomoc, kupowanie lepszego bramkarza niż Valdes nie wchodzi w grę, tak więc jedyne rezerwy są w defensywie.

Takim crackiem może byc właśnie Zambrotta i dla mnie jego transfer byłby czymś spektakularnym. Nie wiem jak długo FCB skutecznie będzie ciągnęła tym składem, wszystko zależy od podejścia samych zawodników, ich profesjonalizmu oraz umiejętnego motywowania przez sztab trenerski. Być może już ten sezon pokaże, że czas na głębsze zmiany, ale wcale tak być nie musi. Tak jak napisał Cruyff, mundial przyniósł nieoczekiwane rozstrzygnięcia i wielu zawodników ma coś do udowodnienia,. Została podrażniona ich duma. Przegrany mundial Ronaldinho i krytyka jaka na niego spadła, mała iloś występów Leo i Iniesty, w końcu mundial przed tv Eto'o, Valdesa, Edmilsona.

Raven napisał/a:
Ale pewnie i tak weźmiemy młodzieniaszka Thurama. Nic do gościa nie mam, fajny jest, wykształcony, kiedyś był świetnym futbolistą. Ale ja bym optował za ciut mniej zaawansowaną wiekowo opcją.

I również ten transfer uważałbym za bardzo dobry, co z tego że gość ma 34 lata skoro prezentuje cały czas wysoki poziom. My nie budujemy nowej drużyny, a uzupełniamy już dobrze funkcjonującą maszynę. Na przeszkodzie stoi tylko Arsenal.

Co do Zambrotty jeszcze to:

Cytat:
Duma Katalonii zaproponowała Włochowi roczny kontrakt z możliwością przedłużenia o sezon.
Ostatnio zmieniony przez danji 2006-07-27, 01:41, w całości zmieniany 1 raz  

Romek 
Scarface

Piwa: 13/9
Wysłany: 2006-07-12, 13:02  

Długość kontraktu nie moze dziwic. Wszak po roku Juve zapewnie wroci do elity, a Zambrotta chce sobie zapewnic mozliwosc powrotu. Jezeli mu sie spodoba w Katalonii automatycznie bedzie mogl zostac na dluzej.

Dodo 

Wysłany: 2006-07-12, 14:46  

A ja tak slucham o tym, jaki Thuram jest doswiadczony, swietnie sie trzyma i tak dalej i jestem nieco odmiennego zdania.
Na mundialu rzeczywiscie prezentowal sie dobrze, ale w sezonie bylo juz slabo, byly takie mecze, ze przykro sie na niego patrzylo, byl niemilosiernie objezdzany przez szybszych graczy, czesto nieladnie faulowal, gdy spoznial sie z interwencjami, no nie wiem...

Danji: Czy Henry byl blisko o tym sie prawdopodobnie nigdy nie dowiemy. A Zambrotte rowniez uwazam za wystarczajacego cracka w tym okienku. Ale jak jzu wczesniej wspomnialem, przydalby sie napastnik.

pilus 
Obecnie Zbanowany

Piwa: 36/24
Wysłany: 2006-07-12, 20:11  

jak sie nie dowiemy. przeciez soriano kiedys tam mowil, ze tylko czekal na telefon od henryka, by ustalic miejsce ostatecznych negocjacji. jakiez bylo jego zdziwienie, gdy henry zadzwonil, ale powiedzial zupelnie co innego.

This is my rifle. There are many like this, but this one is mine. Without my rifle i'm nothing. Without me, my rifle is nothing.

Pasecki 
Kibic Ajaxu

Wysłany: 2006-07-12, 22:31  

Prawa obrona? Starajcie się o Trabelsiego. Uważam go za najlepszego prawego zdecydowanie. W Ajaxie odwalał cuda. Interesowały się nim juve, Man. Utd, Real. Byłaby pociecha z niego w Barcelonie.

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-07-13, 04:07  

Napisałeś to tak jakby jego transfer od nas zależał. Trabelsi już odchodzi i odchodzi, gdzie on w końcu wyląduje :hmmm:

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-07-13, 06:47  

ponoc nikt go specjalnie nie chce z powodu zepsutego kolana. faktem jest ze zdarzaly mu sie dlugie kontuzje ale nie ma co go porownywac do motty czy kirklanda.. ja tam bym go chcial ale przeszkoda bylby paszport UE a raczej jego brak

Odpowiedz do tematu