Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No hay mejor campo para
sentirse culé que el Bernabéu

Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Prawa obrona
Autor Wiadomość
Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-05-14, 13:10  

Noo, po dwoch ostatnich wystepach Alvesa juz chyba nikt nie ma watpliwosci, kto powinien w przyszlym sezonie niszczyc z Henrym na prawej stronie :cfaniak:
Ja ich nie mialem juz od przynajmniej kilku miesiecy :]
Postaw piwo autorowi tego posta

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-05-14, 16:47  

Alves mi wczoraj mocno zaimponował. Zagrał wprost genialnie i nie sądzę,żebyśmy mieli obecnie w składzie lepszego prawego obrońcę(oczywiście w obecnej formie Alvesa). Ciekawi mnie,jakby grał w naszej ekipie :co: :]

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-05-14, 18:31  

hmm ja alvesa mocno obserwowalem jesienia i zdarzaly mu sie lepsze mecze. wczoraj przez pierwsze 30min ciagle mu ezkero uciekal. mimo wszystko kandydat na pierwsza XI za rok

Alvaro 
No. 14

Piwa: 15/5
Wysłany: 2006-05-14, 21:51  

Coz, moze Alves nie stanowi w defensywie "zapory nie do przejscia", ale radzi sobie lepiej niz Belletti. Natomiast w ofensywie znacznie przewyzsza Ulagera i Juliano, to pewne. Wychodzi na to, iz w tym okienku potrzebne sa tylko dwa wzmocnienia: Henry i Alves. Podziekujemy Gabriemu, Maxiemu i oczywiscie Larssonowi :beczy:

Dodo 

Wysłany: 2006-05-15, 15:34  

Moim zdaniem nalezy odswiezyc rowniez lewa obrone. Zwlaszcza, ze takiej okazji, jak Fabio Aurelio za darmo juz nie bedzie.

Radoslaw 
Były radek8

Piwa: 5/10
Wysłany: 2006-05-21, 00:11  

Pytanie tylko ile taki Daniel Alves kosztuje? W obecnej chwili będzie strasznie trudno go kupić za małe pieniądze.

Romek 
Scarface

Piwa: 13/9
Wysłany: 2006-05-21, 09:11  

Rok temu oszczedziliśmy na transferach, w tym sezonie wygraliśmy co było do wygrania wiec niech nawet Laporta nie próbuje skąpić :)

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2006-05-21, 12:08  

Jeśli chodzi o cenę Alvesa - zawsze jest Saviola w roliczeniu. pewnie trzeba by pare mln dopłacić, ale pozbycie się kosztownego Królika byłoby zbawienne ;)
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-07-05, 11:54  

Temat odkopuje, bo karuzela transferowa kreci sie coraz szybciej, a na pierwszym krzeselku juz siedzi Zambrotta. Osobiscie uwazam ze pojdzie za swoim trenerem do Madrytu, ale gdyby tak udalo sie go sciagnac do nas...

Wczoraj tylko potwierdzil swoja wielka klase i szkoda by bylo zeby taki pilkarz marnowal sie w Realu :D

Alternatywa jest Alves, jednak w jego sprowadzenie tez nie wierze.

Zreszta na prawej jest myster U.

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-07-05, 13:06  

real może zyskać poważny atut w sprawie zambrotty- capello :maruda: chociaż w swoich wypowiedziach piłkarz odcinał się, a wręcz kpił z madryckiego klubu (wypowiedź o galatyczności)...

o alvesie od dłuższego czasu chyba jest cisza, oby to była przykrywka... ;)

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-07-05, 13:39  

Pytanie brzmi czy Zambrotta chce dalej współpracowac z Capello. Być może zostanie w lidze włoskiej jeśli Milan nie zostanie zdegradowany lub wybierze się do Interu. Nasza oferta, jeśli takowa w ogole istnieje, będzie atrakcyjna głownie ze względów sportowych.

Reasumując Zambrotta ma do wyboru:

Real: duza kasa + możliwośc odrodzenia się klubu
Milan: pozostanie we Włoszech. Milan zostanie obciążony przynajmniej minusowymi punktami
Inter: pozostanie we Włoszech, wątpliwe zdobycie czegokolwiek ;)
Barça: walka o najwyższe cele w bardzo mocnej drużynie.

Voyteck 

Piwa: 545/288

Wysłany: 2006-07-05, 18:10  

Ja myślę, że wybierze Milan właśnie, bo tam najprawdopodobniej zarobi najwięcej, a ponadto nie będzie się musiał nigdzie ruszać. Z Interem sytuacja jest podobna i nie zgodzę się, że ma tam nikłe szanse na wygranie czegoś. Wystarczy zerknąć w tabelę. Z niezamieszanych w aferę drużyn oprócz Interu w czołówce jest tylko Roma. Milan, nawet jeśli nie zostanie zdegradowany zacznie z ujemnym dorobkiem i nie będzie to strata 3 punktów, jak za nieposiadanie licencji w naszej ekstraklasie, tylko nawet 20 punktów na minusie, na dodatek nie mają już Shevy. W tej sytuacji Inter jest dla mnie faworytem do zdobycia Scudetto w przyszłym sezonie. Wszystko to jednak i tak tylko spekulacje, a więcej będzie można powiedzieć po wydaniu przez sąd wyroków dla poszczególnych klubów (ja spodziewam się właśnie trzech degradacji i znaczącego ujemnego dorobku punktowego ACM na starcie Serie A 2006/07)

Tymczasem po raz kolejny pojawia się informacja o naszym zainteresowaniu Miguelem.

Klauzula wynosi 30 mln euro, ale myślę, że jeżeli rok temu skłonni byli dać 12 mln, to mniej więcej tyle samo mogą chcieć zapłacić teraz (być może więcej, jako że zagrał już sezon w La Liga i miał udane MŚ).

Valencia też powinna być zadowolona. Pograł rok, są eliminacje CL i jeszcze na tym zarobią.

Chętniej widziałbym na tej pozycji Zambrottę, ale jakoś przeczuwam, że ostatecznie do nas nie trafi.

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-07-05, 19:35  

Voyteck napisał/a:
Ja myślę, że wybierze Milan właśnie, bo tam najprawdopodobniej zarobi najwięcej, a ponadto nie będzie się musiał nigdzie ruszać.

Milan od lat nie daje zawodnikom bardzo wysokich kontraktów, dość wspomnieć że Sheva zarabiał 4,7 mln ojro rocznie. Nie sądze by zaproponowali mu kontrakt powyżej 4 baniek tak jak i nie sadze by FCB oferowała mniej niz 3 mln.

Interowi zaś zawsze coś jednak brakuje ;) Kwestią zasadniczą jest to czy Zambrotta chce opuścić Włochy.

Co do Miguela, to w zeszłym roku chyba nie oferowaliśmy za niego 12 baniek bo pamiętam, że kilka osób krzyczało, że oddajemy takeigo zawodnika bez walki

Voyteck 

Piwa: 545/288

Wysłany: 2006-07-05, 20:03  

Z tymi 12 bańkami to za BO, która z kolei powołuje się na MD

Mi pozostaje tylko wierzyć, że te informacje są prawdziwe ;)

Dodo 

Wysłany: 2006-07-06, 13:04  

jak dla mnie

1. Zambrotta

dlugo dlugo nic

2. Alves i Miguel na podobnym poziomie. Obydwu nie ogladalem zbyt czesto, ale za kazdym razem sprawiali co najmniej dobre wrazenie. Boje sie jednak o ich gre w obronie, szczegolnie jesli chodzi o Alvesa.
Moznaby powiedziec, ze Zambrotta jest idealnie zbalansowany. Swietny w obronie i wbrew pozorom bardzo przydatny w ataku. Bardzo szkoda by bylo, zeby poszedl do Realu. Niech txiki i reszta wreszcie pokaża, co potrafia i zrobia jakis spektakularny transfer. Nie przesadzajmy - pieniedzy nam nie brakuje, moznaby zaproponowac mu rowniez jakies atrakcyjne premie zalezne od wynikow. Zaproponowac zwiedzenie miasta ;)
A jak nie, no to bierzemy Miguela/Alvesa a z Juve Trezegueta.

o zambrottcie tez sie cos znalazlo. slabe ale jest
http://www.juvemedia.net/...from%20Como.wmv

Odpowiedz do tematu