Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Se me pone la gallina de piel
Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Prawa obrona
Autor Wiadomość
Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-02-04, 01:32  Prawa obrona

Na pewno odejdzie Gabri, mysle ze Bellettiego tez pozegnamy latem, zostanie Oleguer i kogos zarzad na ta pozycje sprowadzi, pytanie tylko kogo. Sam jakos nie mam pomyslu, Ula spisuje sie niezle, ale pewnego poziomu nie da rady przeskoczyc i juz z Realem Saragossa zagral slabiej i bylo widac, ze ma braki w technice. Przydalby sie ktos lepszy, zwlaszcza, ze podobno latem ma byc kasa na transfery i wzmocnienie lini obrony powinno byc (obok kupna Henryego) priorytetem.

Specjalne pozdrowienia dla Danielosa, to po rozmowie z Nim naszla mnie inspiracja do zalozenia tego tematu :)

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-02-04, 02:11  

Jeśli chodzi o prawą stronę, to ogólnie trudnno szukać wybitnych zawodników. Od lat za takiego uważany jest Cafu, a po nim długo długo nic.

Kiedyś valenciafan głosił, że wbrew obiegowej opini najlepszym prawym obrońcą w lidze nie jest Salgado, a Curro Torres ;)

Od kilku miesięcy media wspominają o Danielu Alvesie i wydaje się, że to właśnie on będzie celem zarządu. Za wiele na temat jego gry powiedzieć nie mogę, bo widziałem jego 3-4 występy w życiu. Podobno to lepsza wersja Bellettiego ;)

Jeśli chodzi o dyspozycje Oleguera, to spotkania z Zaragozą do najlepszych w jego wykonaniu nie można zaliczyć. Pytanie, jaki z tego wniosek ??albo zanotował spadek formy, albo rzeczywiście na ten najwyższy pułap się nie wzniesie.
Postaw piwo autorowi tego posta

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-02-04, 09:50  

Jesli obejrzymy mecze Ule z poprzedniego sezonu, a potem wlaczymy te z obecnego to trudno nie dostrzec wielkiego progresu. Jego postepy ciesza mnie tym bardziej dlatego, ze jest wychowankiem, a jeszcze niedawno sam go wyklinalem. Jak wszyscy zreszta :]

Mysle ze to chwilowa niedyspozycja, bo wylaczajac ostatnie dwa, trzy mecze gra po profesorsku. Niejednokrotnie zreszta w mojej skromnej opinii najlepszy z bloku defensywnego.

Mam nadzieje ze juz w spotkaniu z Atletico pokaze ze zrobil wielki krok w przod i zasluguje na gre.

U ! U ! Uleguer !

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-02-04, 14:20  

Z Bellettim sie ladnie pozegnac i kupic Alvesa (ktory jednak szczerze to w obronie rowniez nie jest rewelacyjny, ale moze bedzie przyanjmniej strzelal gole. Bo taki wyjebany obronca o zelaznych plucach, tak swietny w ofensywie, przez co mozna mu wyabczyc braki w obronie, jak to mawial samoth - Belletti, jakos tego nie robil :( )
Na prawa bedzie Alves, jesli sie szybko nie zaaklimatyzuje, to w podstawie bedzie mogl grac spokojnie Oleguer, ktory bardzo mi sie podoba jako prawy obronca.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-02-04, 15:32  

alves jest bez dwoch zdan duzo ciekawszym zawodnikiem w ofensywie niz belletti, a jak akurat bedzie trzeba kogos trzymajacego sie blizej bramki to ule jest jak znalazl :) ostatnimi czasy mialem okazje ogladac gre alvesa w taquillowym Multifutbolu i pomyslowoscia, spokojem w rozgrywaniu akcji swietnie pasuje do naszego stylu. dobrze dosrodkowuje, potrafi zejsc do srodka boiska i pociagnac po skrzydle - jak przyjdzie bedzie z niego pociecha

szkoda ze warunki ma jakie ma, ale belletti swoje wykorzystuje najczesciej do ostrej gry i faulowania

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-02-06, 19:09  

Ja także uważam ,że Alves pasowałby idealnie do naszego stylu gry.Widziałem zaledwie koło 5 meczów w jego wykoaniu,ale wystarczy,żeby powiedzieć,że papiery na grę to on ma. Doskonały w ofensywie,braki w defensywie jeszcze nadrobi i będzie super piłkarzem na prawą obronę :]

Alves przybywaj :P

dziki 
Krakus!

Piwa: 400/172
Wysłany: 2006-02-07, 16:28  

Po dzisiejszych spekulacjach (mlodszy Ferdinand) w koncu doszedłem do wniosku ze obrone trzeba wzmocnic. Po pierwsze na prawa obronę Ferdinanda zakupić młodego (ew. rzeczywiscie Rodriego z rezerw w koncu wlaczyc do 1 druzyny) ... do tego na lewa obrone zakupic mlodego gracza porownywalnego umiejetniosciami do anglika i bylo by great

Dodo 

Wysłany: 2006-02-07, 17:28  

ten ferdinand to palka jest strasznie podobny do rio, i z wygladu i stylu gry
co nie zmienia faktu, ze zadnego antona. alvesa na prawa, aurelio na lewa i jazdaaa

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-02-27, 09:36  

sport zdaje się wspominał o mancinim z romy jako potencjalnym wzmocnieniu naszej prawej obrony, pomijając wiarygodność tej informacni, tak się złozyło, że oglądałem wczorajsze derby rzymu i z przykrością muszę stwierdzić, że wspomniany brazylijczyk był wszędzie (głównie lewe skrzydło) poza prawą obroną...;)

Haraszo 
I know you want me

Piwa: 50/102
Wysłany: 2006-02-27, 09:49  

No właśnie.
Również oglądałem derby i na prawej obronie go nie było. :)
Warto wspomnieć o ładnej asyscie Manciniego (właśnie lewe skrzydło) oraz bardzo dobrym meczu Chivu.

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-02-27, 09:55  

przynajmniej di canio nie miał okazji pozdrawiać swoich nazioli, ostatnio jestem wyczulony na ten syf...:/

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-03-03, 14:45  

dzisiaj pojawila sie informacja ze na naszym celowniku znalazl sie trabelsi. dla mnie opcja wrecz fenomenalna bo w przeciwienstwie do bellettiego czy alvesa koles jest fenomenalny w defensywie - pewnosc interwencji w 1 na 1 prawie jak u puyola.

w ofensywie jest bardziej wszechstronny niz belletti a jego zagrania skuteczniejsze niz robiacego jedynie sporo zamieszania brazylijczyka.. do tego jest za free. minusy to wiek - 29 lat i brak paszportu UE (choc podobno stara sie o takowy)

sam trabelsi mowil ze ma juz podpisany kontrakt z nowym pracodawca ale nie chce zdradzac kto nim jest. ja powiem tylko jedno: hatem przybywaj!

dobry 

Wysłany: 2006-03-03, 16:04  

Owszem, ma podpisany... ale na pewno z ktoryms klubem premiership. Hatem zawsze chcial grac w Anglii :]

Dodo 

Wysłany: 2006-03-04, 11:03  

baixinho, czy jest ktos z ajaxu, kogo nie chcialbys w barcelonie? ;] oprocz babela :D

Romek 
Scarface

Piwa: 13/9
Wysłany: 2006-03-04, 11:23  

Charisteas ponoc zaklepany przez Valencie :beczy:

Odpowiedz do tematu