Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Yo me voy, felicidades
Van Gaal do dziennikarzy
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ciulesówka 2011!

Termin zlotu w Wągrowcu to 22-24 lipca. Czy jesteś za tym, by rozpocząć go dzień wcześniej, czyli w czwartek?
Tak, to zawsze jeden dzień dłużej
34%
 34%  [ 10 ]
Nie, lekarz mi zabronił pić dłużej niż 2 noce z rzędu
37%
 37%  [ 11 ]
Dostosuję się do woli większości
17%
 17%  [ 5 ]
Nie wiem
10%
 10%  [ 3 ]
Głosowań: 29
Wszystkich Głosów: 29

Autor Wiadomość
dziki 
Krakus!

Piwa: 400/172
Wysłany: 2011-01-08, 00:43  Ciulesówka 2011!

OFICJALNIE!

Ciulesówka 2011
Wągrowiec (woj. wielkopolskie) - mapa [klik]
22-24 lipca 2011

Ośrodek Wczasowy "Łodzianka"
http://www.lodzianka.pl/
ul. Kościuszki - Las
62 -100 Wągrowiec

35 zł/ os. za dobę
50 zł + obiad/ os. za dobę
70 zł + pełne wyżywienie/ os. za dobę

Zarezerwowane jest 30 miejsc. Do dyspozycji będziemy mieli domki typu Brda (6-7 osób) i/ lub Kampinos (4-5 osób).

Do 24 czerwca na konto BRUCE`a!

---

BRUCE i DZIKI GROUP PREZENTUJE...

CIULESÓWKA
to najważniejsze wydarzenie w historii Cules.pl. Na 5 lecie istnienia naszego forum jedziemy świętować gdzieś niedaleko Bydgoszczy!

---

WAŻNE LINKI!!!!

KOSZULKI:

http://cules.pl/topics8/k...ecie-vt1320.htm

ZAPISY:
http://cules.pl/topics8/c...6b5db614#145614

FACEBOOK`owy EVENT!
http://www.facebook.com/e...120015928068025

---

Imprezę poprowadzi przyszły adept dziennikarstwa - Chadd!

W planach m.in. :
- rozmowy z Warszkowianinem,
- "Ser czy Estar, problemy serowarskie podtoruńskiego gospodarstwa" wygłosi Krzakoznawczyni,
- szkolenie z obstawiania pt. "Jak przegrać Twoją starą na Expextcie" przeprowadzi Fanxtar,
- Przedpremierowy pokaz filmu "Gdzie jest shoutbox". Główną rolę gra oczywiście Jordan20!
- "Wierzę w jednego Pepa, czyli Romek - cule, który chciał zostać Papieżem" wspomnienie,
- "Życie w cieniu Elvisa" mini-wykład wygłosi Memphis,
- "Gdy Polska B tonie ..." Wspomnienie o Gienqu i Urgim.
- "Dlaczego Celta Vigo jest lepsza od Realu Madryt", czyli debiut powieściopisarski Nederlandera! O książce opowie sam autor,
- "Czuję, jakby ktoś poruszał moją ręką", czyli nauka rysowania z Rudą,
- Mefju vel. mlody nygga wraz z Łupinem vel. niggasem wystąpią specjalnie dla nas rapując utwór "Dlaczego polskim chłopakom brakuje luzu i ruszają się jak wóz z węglem?",
- "Zakazany owoc smakuje najlepiej, czyli rzecz o miłości madrycko-barcelońskiej" opowiedzą Fufu i Danji,
- "Krystianoo Ronaldoo" pokaz sztuk magicznych.
- "Starość nie radość, wieku nie oszukam" wywiad z weteranem Kutym,
- "Haxball jako gnijąca macka awangardy" wykład łączony Carlosa i Campiona,
- "Ty, fuck, thinking, że to jest, fuck, easy?" nauka angielskiego z Marcem,
- "Czy konwenanse społeczne zmuszają nas do srania w kiblu?". Debata nt. prowadzona przez Kiełę,
- Baix i Kuryl przeprowadzą szkolenie z zakresu "cenzura w XXI wieku",
- "Język jako szpadel". Krótki pokaz sportowej ciętej riposty zaprezentuje naszych dwóch najlepszych sportsmenów - xav i Kendzior,
- "EA Sports pomocne w wychowaniu?" Gra edukacyjna organizowana przez rahHa
- Barcelonistka opowie o najbardziej pikantnym ze związków ciulesów w Polsce!
- "Miejsce Basków we współczesnej Katalonii". Wykład łączony Grintx i Baska,
- "Kobieta na cules.pl. Masoneria?" wykład poprowadzony przez Stynkę oraz Ladyoviedo,
- "Każdy ma swoje anal commando" opowiada Mop,
- Swoje najnowsze dzieło "Konstantynopolitańczykowianeczka też jest kibicem Pcimianki Pcim Dolny" zaprezentuje czołowy forumowy amator tatuażu - Boberek!
- "CulesTrzoda" czyli gry i zabawy organizowane przez Zylynho,
- "Żyję w Polsce C, tutaj nawet kury szczekają jelitem grubym" - wstrzasająca relacja Faktu z rodzinnej wioski Andrew`a,
- "Być śmieszniejszym od Chaplina? To nie w moim stylu" o sobie opowie Szczur,
- "Antagonizmy współczesnej koszykówki. LeBron jako obiekt krytyki" czyli wspólny projekt Mentora i Partyzanta,
- "Jeszcze raz popełnisz błąd i Twoje przyszłe dzieci skończą na czubku mego noża". Pomoce szkolne organizowane przez Imerra,
- "Współczesne trendy ciulesowe we fryzjerstwie". Specjalny wykład okolicznościowy Gila.
- "Czy panteon grecki był kompletny? Rzecz o nadbóstwie Ye To`o i jego inkarnacji z Kamerunu" wygłosi Schumack,
- pokazy rycerskie - gość specjalny Mroo zwany Wielkim Amantem,
- kurs "Własne przedsiębiorstwo na przykładzie knajpy" przeprowadzą wspólnie Kuman z Waldosem,
- prelekcja DeNiro : "Czy Sandro jest nowym Jezusem i dlaczego Laporta był agentem KGB.",
- Fragment wywiadu "No i kiedy zdjąłem glany ukazały się Trampki. I tak już zostało". Te i inne niesamowite historie tylko na Ciulesówce!
- "Soda jako element uderzający do głowy po zamieszkaniu w Warszawie". one-man stand-up comedy w wykonaniu Pilusa!
- "Wygrałem 5 złotych, przegrałem 30. Jestem na plusie!" czyli uzależnienie i buki. Przygody Cnk.
- "Filemon był niezłym skurwielem", wywiad z Kotem.
- "Depresyjny prąd ulotny, czyli depeszyzm a Barcelona" prezentowany przez Bruce`a,
- kurs jedzenia kebaba przez słomkę zaprezentuje Waka,
- Jasiu przeprowadzi szkolenie pt. "Jak zostać playboyem w Barcelonie",
- Administrator zwany Imerr`em wygłosi przemówienie pt. "Cryuffizm w sytuacjach życiowych, czyli Dream Team w praktyce",
- "Mój kuzyn Casper" wspomnienia Duszka,
- prelekcję nt. "Dlaczego żydzi nie są czarni, czyli coś o miłości do kiboli" wygłosi Buli,
- prelekcja Roodecka "Janusz Korwin-Mikke jako synonim dobrobytu" ,
- "Życie w bordowo-granatowym zakonie braci Barcelonissmo". Siostra Grintx poprowadzi krótką modlitwę
- "O nowej to hucie piosenka" wykonana przez Kubę!
- "Jak żyć po ciężkim rozstaniu" opowie Dodo.
- wykład kompilacyjny Preda o najlepszych pasztetach i odkurzaczach. Jeśli starczy czasu odpowie na pytania uczestników,
- warsztaty zorganizowane przez Preda pt. "Co kupić staremu na 50-urodziny?",
- Gregori przedstawi prezentację "Czy te oczy mogą kłamać, czyli dlaczego Real i tak wygra ligę",
- mini wykład Raijn vel. TheCrowa nt. "Czy wprowadzanie terminów w pracy administratora jest konieczne? Kłamstwo a prawda w zagadnieniach kalendarzowych",
- Czy Dako odgrywał rolę Krystyny w Crackovii? Na te i inne pytania odpowie sam zainteresowany!
- Specjalny występ oryginalnego Szpiega z Krainy Deszczowców - sam Haraszo opowie o sobie!
- "Czy można jeść kota i wszczynać wojny religijne" na te i inne pytania odpowiedzą chłopaki z duetu "Grzeczność" - Raven i Steve!
- prosto z Trójmiejskiej trzody Boraś i jego mini-prezentacja "Jak wypić beczę piwa w rytm :Metallica: "Seek`n` destroy" ",
- "Tenisowa moda na penisową modłę?" czyli krótki wykład o tenisie Sinera,
- "Czy można pogodzić zajebisty związek z cules.pl?" Wywiad z Negro,
- prosto z Azji Mikaelus i wykład : "Czy Irlandia ma szansę stać się drugą Polską. Poglądy eksperckie a rzeczywistość",
- "Różowy jako kolor Jezusowy" kontrastową lekcję religioznawstwo wygłosi Aurelianus
- "To ja jestem Bednarek, Kamil to sobowtór" tylko u nas, wywiad przeprowadzony na zlecenie Faktu. Lemes wyjaśnia przyczyny swojej frustracji,
- Wywiad z Oweno. Zapowiedź: " Współczesne fetysze są takie płytkie, dawniej wiadomo było, że cycki są ostoją każdego pracującego mężczyzny (...)",
- Wykład "Paprykarz szczeciński w popkulturze" organizowany przez Mentora,
- prezentacja najnowszej książki Ladii : "Dojrzewanie obiektów samczych jako proces nieefektywny. Najnowsze wyniki badań",
- "Współczesny cieśla wbija gwoździa pierwszy, czyli moja wizja edukacji". Wykład wygłosi profesor Kibol
- tuż po wystąpieniu Mrocznego Oszusta swoją grupę Anonimowych Alkoholików poprowadzi najmłodszy ekspert kraju - Formel,
- cykl dyskusji oksfordzkich:
* Eto`o vs. Zlatan (prowadzący : Partyzant)
* Saviola vs. Kluivert
* Laporta vs. Sandro
* Milicyjny czy gwardyjny? Wisła Kraków jako szczyt hipokryzji (prowadzący Nightcrawler)
* Legła czy nie legła? Rzecz o Legii Deawoo Warszawa (prowadzący dziki)

Imprezę poprowadzi DJ Melvin i jego Chaotyczna połówka (a czasem 0,7) Ska-Skacząca! Swój występ zapowiedział też Krakowski Tercet Alkoholików z Solem na czele oraz Electro-Chadd!
W/w DJ-e mają wieloletnie doświadczenie w PiPIE, czyli w piciu i puszczeniu intensywnych ewo-tańców!

To nie koniec atrakcji!

Każdy uczestnik otrzyma wodę oraz cytrynę w prezencie od organizatorów.

i wiele, wiele innych!

---

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie:
- Marzec! Szukamy Cię i czekamy na Twoje objawienie, bez Ciebie nie ma ani kosza ani angielskiego!
- DeNiro! Tylko z Tobą będzie można zorganizować wielkie Dyskusje Oksfordzkie! Tylko Ty możesz być oficjalnym antylaportą Ciulesówki!
- Inni! Bez Was nie będziemy mogli zorganizować Przewielkiego Zlotu! Oczywiście wszystko do dogrania, ale nie ma zmiłuj.

---

Prosimy o zabranie ze sobą jakiejś piłki, krótkich spodenek i butów do gry. Będziemy grać przewielki mecz PartyPaty - Disco Ronnie!

---

Gwarantujemy pomoc medyczną ze strony Mrocznego Oszusta ! Z nim też należy skontaktować się w celu pobrania przed imprezowej instrukcji antykacowej.

---

Oczywiście plan jest wstępny, ale nie ma ch..olery. Trzeba się ugadać. Termin czerwiec-lipiec. Wstępnie ostatni tydzień lipca, bo studentom pewnie by pasowało. Wypowiadać się co i jak!

Bless Ya!

Podpisał,
Ja.
Bruce.

---
ps. Jeśli ktoś się czuję obrażony, bo go nie ma - pisać, coś się wymyśli;-)
Ostatnio zmieniony przez imerr 2011-04-10, 08:29, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 40 piw(a):
jasiu, Jerry P, trent, Klajwert, melvin, imerr, Mentor, Lemes, Bruce, Kendzior, formel, Gilu, zyly, Mefju, BlueLion, Szczur, ladyoviedo, Dodo, mroo, andrew, kieła, Schumack, trampki, Krystianooo, Kuba, Siner, Wit Ż., Bask, oweno, riise, Negro, Łupin, jordan20, memphis, Boraś, Ladia, chaos, Boberek, Pioteer, kuryl
melvin 
wymazany

Piwa: 329/272
Wysłany: 2011-01-08, 00:52  

Szkoda że "Więcej na" nie działa, ale ja się piszę jeśli nie będę przeszkadzał demokratycznej cabronowskiej większości. Aczkolwiek wszystko póki co brzmi enigmatycznie.

PS. Geograficznie rzecz ujmując to między Bydgoszczą a Toruniem to ni chooya nie są Kujawy tylko Pomorze.

PS 2. Rozmowy z Warszko są w stanie przekonać każdego

dziki 
Krakus!

Piwa: 400/172
Wysłany: 2011-01-08, 01:01  

Znaczy tak. Chciałbym, żebyśmy doszli do konsensusu - my proponujemy miejsce i wstępny czas. Wy ustalacie czy pasi ;-) na facebooku jest lokalizacja i - jeśli ktoś jest pewny - lista osób, które będą/nie będą. Sprawy organizacyjne się ogarnie jak się dowiemy czy w ogóle się ludzie zbierają ;-)

melvin 
wymazany

Piwa: 329/272
Wysłany: 2011-01-08, 01:15  

Ja się na prawdę piszę, choć wiem, że będę musiał wykupić zapasy rutinoscorbinu z lokalnej apteki tudzież zapasy mineralnej i cytryny z miejscowej Biedronki. Ale poradzimy sobie bracia cabrony :)

lordinho 

Piwa: 21/8
Wysłany: 2011-01-08, 04:45  

dziki - > post roku.

Bushmenka 
Belfegor

Piwa: 103/64
Wysłany: 2011-01-08, 09:33  

Przyjeżdżajcie, już mam papiery do wniosku o kredyt klęskowy :)

St. J. Lec

A póki co spacerologia, to moja jest ideologia:
mam ręce w kieszeniach, a kieszenie jak ocean...

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2011-01-08, 09:54  

Miejsce i termin zlotu ustalaliśmy na drodze konsensusu. Na fejsie przeczytałem, że to ma być w Przyłubiu (niedaleko Solca Kujawskiego).

Zrobiłem małe rozeznanie i tak:
- miejscówka należy do cule - ma to swoje wady i zalety :P
- boiska nie ma, jeziora nie ma

Geograficznie wydaje się ok, bo najliczniejsze Trójmiasto będzie miało blisko, a chłopcy z południa nie będą musieli jechać tak daleko, jak na poprzednie zloty. No ale do tej pory były domki i mam jedno podstawowe pytanie czy odpowiada Wam spanie pod namiotami? Pytanie jest kluczowe i dlatego zmieniam ankietę.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta
Ostatnio zmieniony przez imerr 2011-01-08, 10:41, w całości zmieniany 1 raz  

jasiu 

Piwa: 573/489
Wysłany: 2011-01-08, 10:37  

Postem wymietliście!

Mnie pewnie nie będzie, bo będę w BCN, może być ciężko dostać urlop. Ale biorąc pod uwagę poprzednie zloty i fakt, że zawsze były domki, to wątpię, by ich uczestnicy chcieli cofnąć się do opcji namiotowej. To jednak bardzo duża różnica w komforcie.

Nigdy nie mów "nigdy", synku, rzeczywistość nie uznaje pojęć takich jak "nigdy", "na zawsze" i "niemożliwe".
Waldemar Łysiak, Statek

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2011-01-08, 11:01  

ja powiem tak - jeśli będzie mobilizacja, to pojadę choćby w 'keleckie'. jednak stawiałbym na domki, które na wypadek słabej pogody mogą okazać się zbawienne. poza tym obecność toalety powoduje, że jest gdzie rzygać (formel), srać (kieła), spać (gilu) i oczywiście wziąć prysznic (ania) :D

:piatka: za inicjatywe i mega opis :lol2:

zabrakło mi tylko wykładów o ortografii by imerr i jak ograć buka by fanxtar.
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Szczur
Bruce 
kitsch

Piwa: 567/647
Wysłany: 2011-01-08, 11:05  

o fanxie jest dobry motyw na początku :D

dziki :brawo: ale 1/3 browarów mi zwracasz na Ciulesówce

Więcej szczegółów
Wystawiono 6 piw(a):
kuryl, formel, jasiu, trampki, chaos, dziki
Bushmenka 
Belfegor

Piwa: 103/64
Wysłany: 2011-01-08, 11:27  

Tak jeszcze słowo o warunkach: dla bardziej wrażliwych znajdzie się nocleg na łóżku (trzeba się tylko liczyć na dzielenie go z imerrem- pierwszy zaklepał), płeć piękna będzie miała dostęp do łazienki, dla wszystkich wykombinuje się sanitariat.
podejrzewam, ze ta lokalizacja nie wypali, ale sam pomysł lokalizacji zlotu gdzieś w okolicy Wam pasuje? Bo można poszukać czegoś nad jeziorem niedaleko Torunia.
post wymiata :]

St. J. Lec

A póki co spacerologia, to moja jest ideologia:
mam ręce w kieszeniach, a kieszenie jak ocean...

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
chaos
Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2011-01-08, 11:53  

Ja i tak zawsze mam daleko także mi wszędzie nie pasuje i pasuje jednocześnie :P

Zrobię wszystko, aby przyjechać gdziekolwiek miałoby się to odbyć.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Bruce
formel 

Piwa: 249/223
Wysłany: 2011-01-08, 12:01  

Mnie również :P Uwielbiam te dwunastogodzinne wojaże na zloty :zolwik2:

Nie wyobrażam sobie zlotu pod namiotami zamiast domków.

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2011-01-08, 12:02  

Przyjedziesz tydzień wcześniej i postawisz domki :P

Namioty od początku wydawały mi się mało realną opcją i ankieta to potwierdza. Na razie brak terminu, ale niech najbardziej doświadczeni uczestnicy zlotów i ci zmotywowani, którzy chcą w tym roku pojechać, wypowiedzą się, czy będzie OK, jeśli Bushmenka znajdzie domki w tej okolicy.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2011-01-08, 12:33  

będzie ok, bo w ogóle ktoś się za to zabrał, na dodatek już w styczniu ;) ani miejsce, ani termin nigdy wszystkim pasować nie będą.

niech tylko dojazd będzie w miarę sensowny...
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Odpowiedz do tematu