Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Al loro, que no estamos tan mal!
Joan Laporta
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
5-lecie cules.pl
Autor Wiadomość
Tomash 

Piwa: 46/86
Wysłany: 2011-01-07, 20:43  

No, no... 5 lat. Aż wstyd, że zarejestrowany jestem tu tak krótko ;'-( Co się odwlecze to nie uciecze. Wkrótce dwudziestka - wypije się za zdrowie wszystkich culesów :D
Postaw piwo autorowi tego posta

gregori 

Piwa: 360/72
Wysłany: 2011-01-11, 14:42  

mroo napisał/a:
wlasnie zauwazylem, ze z bandy osob, ktore przylaczyly jako pierwsze te 5 lat temu, juz niewiele sie udziela

:zolwik2:

Ja sie udzielam :D Duzy wplyw na cules.pl miala decyzja "nie wiem kogo" o zablokowaniu tematu "trojmiasto" na blaugranie.

green 

Piwa: 302/74
Wysłany: 2011-01-12, 12:31  

5 lat to kawał czasu i może dlatego nie ma co biadolić, że jest inaczej. Faktem jest, że kiedyś na innym forum i później w początkowym okresie Cules.pl udzielaliśmy się częściej i żywiej dyskutowaliśmy na wszystkie tematy. Jako stary człowiek nie będę udowadniał, że w dzisiejszych czasach 5 lat to inna epoka i może tu tkwi przyczyna, za moich czasów o FCB czytałem jedynie w gazetach sportowych i oglądałem mecze, kiedy Barca dochodziła do finału PE (nigdy nie zapomnę porażki z Milanem :/ ). Później doszły szersze transmisje i info w gazetach, jeszcze później pojawił się internet, a teraz świat jest już tak mały i tak łatwo o różnego rodzaju informacje, że być może zwyczajnie nie ma czasu żeby pogadać na forum, tyle się dzieje i w zasadzie w każdej chwili można być w BCN, niesamowite.

Ze swojej strony chciałbym pozdrowić wszystkich rządzących forum - Crow, immer to przecież starzy znajomi od lat i zawsze lubię się podroczyć z nimi. Fajnie, że jest tu ciągle Kuba (3city nie wymieniam, bo to oczywiste), Pred, twardy, Sou (przepraszam grintx) i wielu, wielu innych. Niestety i mówię tu ze szczerym żalem dawno nie widziałem tu duszka, pan qby, waldosa i innych świetnych kompanów z czasów starego irca. Jeszcze raz dzięki za forum i enty raz powiadam Wam FCBlog to była prawdziwa petarda i wskrzeszenia tej inicjatywy sobie i wszystkim życzę.

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
twardy, Nederlander
twardy 
Boixos Nois

Piwa: 111/140
Wysłany: 2011-01-14, 18:40  

No tak czasy IRCa to było coś(rekordy odwiedzin, dyskusje na wazne i mniej wazne tematy no i niesmiertelne familiady :)) ! Z mojej strony najbardziej dokucza brak czasu, albo po prostu wiecej obowiazkow. No coz obecnie glownie czytam i czasem tylko dorzucam jakas glupote :P Podzielam zdanie Zielonego co do fcbloga! Pozdro!

Mop 
nuuuuda.

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2011-02-16, 01:24  

Ja tam się cieszę, że nawet jak nie udzielam się na forum zbyt często (chociaż zaglądam regularnie) i nie znam już prawie nikogo po nickach, to znajomości po tylu latach ze starą wiarą jeszcze się utrzymują, niekoniecznie w forumowy sposób. ;)

A Anal Commando i Kolejorz dalej ciągną się za mną jak smród za wojskiem. :P

Co do 5-lecia, to oryginalna nie będę i myślę, że zlot będzie doskonałym zwieńczeniem tych lat. Tylko mam nadzieję, że już nie jestem zdziadziała do reszty na takie rozrywki. :)

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2011-02-16, 09:54  

Piekne slowa green, ja rowniez ciesze sie, ze wielu "weteranow" tego forum wciaz stanowi o jego sile, a i nowi uzytkownicy w zadnym wypadku nie odstaja i rowniez wiele wnosza do dyskusji na wiele roznych tematow. Szkoda, ze kilku znanych nam obu forumowiczow juz sie tu nie udziela, ale wiekszosc z pierwszych forumowiczow wciaz znajduje czas na odwiedzanie cules.pl. Jesli chodzi o uczczenie tej rocznicy to tez uwazam, ze zlot bylby najlepszym pomyslem :) Chetnie znow spotkalbym wielu z tych forumowiczow, ktorych juz znam, i poznalbym tych, ktorych nie mialem okazji spotkac.

Nie wiem czy pamietacie, ale mialem swoj maly wklad w zalozenie tego forum, a raczej poprzednika cules.pl - pewnej grupy dyskusyjnej zalozonej na yahoo ponad 5 lat temu. Po tym jak wielu forumowiczow opuscilo forum blaugrana.pl przez kilka miesiecy brakowalo mi kontaktu z tymi ludzmi i dyskusji na tematy zwiazane z Barcelona i nie tylko. W koncu wpadlem na pomysl zalozenia grupy dyskusyjnej na yahoo, do ktorej zaprosilem Crowa, imerra, danjiego, Sou, Preda, twardego, Borasia i wielu innych "banitow" z blaugrany ;) a takze tych, ktorzy wciaz sie tam udzielali. Dosc krotko uzywalismy tej grupy gdyz szybko imerr i danji zdecydowali sie na zalozenie forum cules.pl - poczatkowo zamknietego dla nowych uzytkownikow, a obecnie otwartego.

Jak widzicie pomysl byl swietny i obecnie mozemy sie cieszyc z 5 lecia istnienia cules.pl. Mam nadzieje, ze forum w dalszym ciagu bedzie zrzeszalo tak znakomitych ludzi, z ktorymi dyskusje, a nawet klotnie, sa zawsze niezwykle ciekawe ;)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
imerr
grintx 
You talkin' to me?

Piwa: 428/383
Wysłany: 2011-02-22, 23:02  

moje wspomnienia z początków cules są takie, że jak dostałam od kogoś smsem adres, to przez dwa albo trzy dni siedziałam sama na forum, które już zdążyliście opuścić i przenieść się tutaj, cabrony :lol2:

Odpowiedz do tematu