Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
En el mundo de los ciegos,
un bizco es el rey, pero sigue siendo bizco

Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
5-lecie cules.pl
Autor Wiadomość
Tomash 

Piwa: 46/86
Wysłany: 2011-01-07, 20:43  

No, no... 5 lat. Aż wstyd, że zarejestrowany jestem tu tak krótko ;'-( Co się odwlecze to nie uciecze. Wkrótce dwudziestka - wypije się za zdrowie wszystkich culesów :D
Postaw piwo autorowi tego posta

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2011-01-11, 14:42  

mroo napisał/a:
wlasnie zauwazylem, ze z bandy osob, ktore przylaczyly jako pierwsze te 5 lat temu, juz niewiele sie udziela

:zolwik2:

Ja sie udzielam :D Duzy wplyw na cules.pl miala decyzja "nie wiem kogo" o zablokowaniu tematu "trojmiasto" na blaugranie.

green 

Piwa: 307/76
Wysłany: 2011-01-12, 12:31  

5 lat to kawał czasu i może dlatego nie ma co biadolić, że jest inaczej. Faktem jest, że kiedyś na innym forum i później w początkowym okresie Cules.pl udzielaliśmy się częściej i żywiej dyskutowaliśmy na wszystkie tematy. Jako stary człowiek nie będę udowadniał, że w dzisiejszych czasach 5 lat to inna epoka i może tu tkwi przyczyna, za moich czasów o FCB czytałem jedynie w gazetach sportowych i oglądałem mecze, kiedy Barca dochodziła do finału PE (nigdy nie zapomnę porażki z Milanem :/ ). Później doszły szersze transmisje i info w gazetach, jeszcze później pojawił się internet, a teraz świat jest już tak mały i tak łatwo o różnego rodzaju informacje, że być może zwyczajnie nie ma czasu żeby pogadać na forum, tyle się dzieje i w zasadzie w każdej chwili można być w BCN, niesamowite.

Ze swojej strony chciałbym pozdrowić wszystkich rządzących forum - Crow, immer to przecież starzy znajomi od lat i zawsze lubię się podroczyć z nimi. Fajnie, że jest tu ciągle Kuba (3city nie wymieniam, bo to oczywiste), Pred, twardy, Sou (przepraszam grintx) i wielu, wielu innych. Niestety i mówię tu ze szczerym żalem dawno nie widziałem tu duszka, pan qby, waldosa i innych świetnych kompanów z czasów starego irca. Jeszcze raz dzięki za forum i enty raz powiadam Wam FCBlog to była prawdziwa petarda i wskrzeszenia tej inicjatywy sobie i wszystkim życzę.

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
twardy, Nederlander
twardy 
Boixos Nois

Piwa: 111/140
Wysłany: 2011-01-14, 18:40  

No tak czasy IRCa to było coś(rekordy odwiedzin, dyskusje na wazne i mniej wazne tematy no i niesmiertelne familiady :)) ! Z mojej strony najbardziej dokucza brak czasu, albo po prostu wiecej obowiazkow. No coz obecnie glownie czytam i czasem tylko dorzucam jakas glupote :P Podzielam zdanie Zielonego co do fcbloga! Pozdro!

Mop 
nuuuuda.

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2011-02-16, 01:24  

Ja tam się cieszę, że nawet jak nie udzielam się na forum zbyt często (chociaż zaglądam regularnie) i nie znam już prawie nikogo po nickach, to znajomości po tylu latach ze starą wiarą jeszcze się utrzymują, niekoniecznie w forumowy sposób. ;)

A Anal Commando i Kolejorz dalej ciągną się za mną jak smród za wojskiem. :P

Co do 5-lecia, to oryginalna nie będę i myślę, że zlot będzie doskonałym zwieńczeniem tych lat. Tylko mam nadzieję, że już nie jestem zdziadziała do reszty na takie rozrywki. :)

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2011-02-16, 09:54  

Piekne slowa green, ja rowniez ciesze sie, ze wielu "weteranow" tego forum wciaz stanowi o jego sile, a i nowi uzytkownicy w zadnym wypadku nie odstaja i rowniez wiele wnosza do dyskusji na wiele roznych tematow. Szkoda, ze kilku znanych nam obu forumowiczow juz sie tu nie udziela, ale wiekszosc z pierwszych forumowiczow wciaz znajduje czas na odwiedzanie cules.pl. Jesli chodzi o uczczenie tej rocznicy to tez uwazam, ze zlot bylby najlepszym pomyslem :) Chetnie znow spotkalbym wielu z tych forumowiczow, ktorych juz znam, i poznalbym tych, ktorych nie mialem okazji spotkac.

Nie wiem czy pamietacie, ale mialem swoj maly wklad w zalozenie tego forum, a raczej poprzednika cules.pl - pewnej grupy dyskusyjnej zalozonej na yahoo ponad 5 lat temu. Po tym jak wielu forumowiczow opuscilo forum blaugrana.pl przez kilka miesiecy brakowalo mi kontaktu z tymi ludzmi i dyskusji na tematy zwiazane z Barcelona i nie tylko. W koncu wpadlem na pomysl zalozenia grupy dyskusyjnej na yahoo, do ktorej zaprosilem Crowa, imerra, danjiego, Sou, Preda, twardego, Borasia i wielu innych "banitow" z blaugrany ;) a takze tych, ktorzy wciaz sie tam udzielali. Dosc krotko uzywalismy tej grupy gdyz szybko imerr i danji zdecydowali sie na zalozenie forum cules.pl - poczatkowo zamknietego dla nowych uzytkownikow, a obecnie otwartego.

Jak widzicie pomysl byl swietny i obecnie mozemy sie cieszyc z 5 lecia istnienia cules.pl. Mam nadzieje, ze forum w dalszym ciagu bedzie zrzeszalo tak znakomitych ludzi, z ktorymi dyskusje, a nawet klotnie, sa zawsze niezwykle ciekawe ;)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
imerr
grintx 
You talkin' to me?

Piwa: 428/382
Wysłany: 2011-02-22, 23:02  

moje wspomnienia z początków cules są takie, że jak dostałam od kogoś smsem adres, to przez dwa albo trzy dni siedziałam sama na forum, które już zdążyliście opuścić i przenieść się tutaj, cabrony :lol2:

Odpowiedz do tematu