Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
FC Barcelona - Atletico de Madrid
Autor Wiadomość
Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-02-06, 01:10  

Aha taka jeszcze jedna luzna uwaga, po meczu zaczalem sie zastanawiac, czemu takie zespoly jak chelsea, juventus, milan, bayern, liverpool, valencia moga miec dobra obrone, zlozona z graczy jesli nie wybitnych to chociaz bardzo dobrych. A u nas zdarza sie ze wystepuja zawodnicy albo zupelnie przypadkowi albo po prostu slabi, przez ktorych bledy indywidualne tracimy bramki. To co dzisiaj zrobili Oleguer z Gabrim mogli przebic tylko Cocu z Reizigerem ustawieni na stoperze przez Ryjka na turnieju w USA. No i czy na rezerwie rowniez nie powinnismy miec zawodnikow formacji defensywnej, ktorzy majac okazje do gry nie blazniliby sie :co:

Negro 

Piwa: 11/30
Wysłany: 2006-02-06, 01:11  

Wszystko juz w sumie jest napisane wyżej, jednak mnie zastanawia trochę ustawienie. Dlaczego Marquez nie grał na stoperze :co: Skoro na lewej stronie obrony grała Sylvia to miejsce DM'a spokojnie mógł zająć Gio któremu juz zdarzało się tam grywać. Takie ustawienie pozwoliłoby przesunąć Oleguera na prawą strone co z kolei uniemożliwiło by występ Gabriemu :lol: W sumie jako DM mógł tez zagrać van Bommel bo i tak nie wnosił nic do gry ofensywnej( jedyne co to respect za "główkę") może żaden z niego defensywny pomocnik, jednak gra obrony wyglądałaby pewnie lepiej gdyby Puyol zagrał z Meksykanijczykiem.

Ot takie przemyślenie przed snem

Cebi 

Piwa: 3/10
Wysłany: 2006-02-06, 01:22  

Negro napisał/a:

Meksykanijczykiem.

O lol niech to imerr zobaczy

a nie "Meksykaninem" :>

edited by imerr: O looool, niech mnie kule biją :do bani:
Postaw piwo autorowi tego posta

Steve 

Piwa: 119/386
Wysłany: 2006-02-06, 01:38  

Cytat:
Meksykanijczyk.

O w morde :mdleje:
Ciekawe jakby brzmial zenski odpowiednik... Meksykanijczyczka czy jak ;

edited by imerr: pomogę rozwiązać problem i zakonczyc sprawę :D
Meksykanijczyk to obywatel Meksyki (państwo Meksyka), obywatelka to Meksykanijka
to takie moje swobodne przemyslenia podobnie jak ten post :P
Meksykaniczyjka to chyba z Meksykanu :)

Cebi 

Piwa: 3/10
Wysłany: 2006-02-06, 01:44  

Meksykaniczyjka :]

Kendzior 
!

Piwa: 754/1371
Wysłany: 2006-02-06, 02:22  

Ależ ten mecz był słaaaaby...Słabo w ataku, w pomocy znacznie poznizej normy,glupie błedy i brak szybkosci w obronie... Mozna smialo powiedziec ze mamy kompleks Atletico.

Deco zagrał 3x wolniej niz ma w zwyczaju, Bommel słabiutko, Gabrysia sie bała. Giuly praktycznie zero. No ale cóz zdazają sie takie mecze w sezonie i szkoda porazki ale nie ma co sie cackac tylko trzeba gre porpawic bo pare nastepnych meczy tak jak dzis zagrac nie mozna.

Ktos pisał o Chelsea - Liver. generalnie [*] . Piter Krołcz to poprostu odbiera przyjemnosc z ogladania meczu,cosik a'la Grzesiu. Chelsea tez nic specjalnego nie zagrała, Lampard zaliczał glupie podania i straty. Ale zagrali chyba lepiej niz my dzis z Atletico
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-02-06, 02:28  

strzelec napisał/a:
Aha taka jeszcze jedna luzna uwaga, po meczu zaczalem sie zastanawiac, czemu takie zespoly jak chelsea, juventus, milan, bayern, liverpool, valencia moga miec dobra obrone, zlozona z graczy jesli nie wybitnych to chociaz bardzo dobrych. A u nas zdarza sie ze wystepuja zawodnicy albo zupelnie przypadkowi albo po prostu slabi, przez ktorych bledy indywidualne tracimy bramki.

Bo wtedy by nikt z nami już nie miał szans.Musi być czasem jakieś urozmaicenie,jakiś "trick" Gabriego albo Oleguera.

Jeśli chodzi o dzisiejsze ustawienie to ja widziałbym bardziej MvB na DMF,Ula na RD ,Marquez obok Puyola i inni bez zmian.

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2006-02-06, 07:43  

Siner napisał/a:
Gabri-chyba tym meczem udowodnił dobitnie,że nie jest na tyle dobrym graczem na taki team.Wiem,wiem długo nie grał,ale to nie zmienia faktu,że formy to on nie ma za dużej.Raz po raz go Petrov mijał :( . Ocena 2 :(

Zaczynam żałować jak większość z Nas, że nie odszedł do WHU kiedy była ku temu okazja.
Niestety za bardzo odstaje od reszty.

Siner napisał/a:
Deco-najlepszy gracz Barcy w tym meczu,grał tak,jak od niego się oczekuje,dla niego nie ma straconych piłek,walczy zawsze,nawet przy niekorzystnym wyniku ,ocena 5-

Chyba oglądaliśmy dwa różne mecze bo najwyższa ocena IMO to jedynie 2+ no może 3.
Jeden z gorsyzch występów Deco.Wolny, za dużo strat, dużo niedokładności.

Siner napisał/a:
Szkoda,że Maxi nie dostał dzisiaj szansy.Zagrałby bankowo lepiej niż Ezquero,który zagrał tak jak Bilbao w całym sezonie

Jak fajnie się czyta, że ktoś jescze oczekiwał Maxiego na boisku...Nawet kamerzysta chciał go widzieć na boisku pokazując go co jakiś czas przy bramce na 2-0

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-02-06, 09:15  

Martwi mnie nie tyle wynik co styl w jakim zagralismy. Mozna tlumaczyc sie brakiem Ronaldinho, Eto'o i Edmilsona, ale przeciez na boisku byl Puyol, Marquez, Deco, Messi. Gralismy i tak silnym skladem. Problem jest taki, ze chyba 1 raz gralismy w takim zestawieniu.

Niepotrzebnie tez Rijkaard zmienial nagle taktyke i ustawienie. Zagralismy w zasadzie 4-4-2 - Valdes-Sylvinho,Puyol,Oleguer,Gabri-Iniesta,Deco,Marquez,VB-Messi,Larsson. Iniesta schodzil troche na lewe skrzydlo, moze to on mial zastapic Ronaldinho. Messi byl mocno cofniety, wiec w ataku zostawal tylko Larsson. Ustawienie to zbyt defensywne, w naszej grze brakowalo pomyslu. Po przerwie niewiele sie zmienilo, Giuly i Ezquerro nie pokazali zupelnie nic, Gio tak samo. Uwazam ze bledem bylo niewpuszczenie na boisko Maxiego, bo na tak grajacego rywala moglby sie przydac.

1 bramka padla po glupim nieporozumieniu Gabriego i Oleguera, 2 po kontrze, a 3 po nieodpowiedzialnym zagraniu w srodku pola ktoregos z naszych zawodnikow. Martwi mnie to, ze slabo zaprezentowal sie Deco, ale to chyba 'wypadek przy pracy', bo z Saragossa zagral bardzo dobrze.

Juz za tydzien arcywazny mecz na Mestalla, a potem wojna z Chelsea. Dobrze ze na ten 1 mecz wroca Eto'o i Edmilson, a na londynczykow Ronaldinho. Powinno byc dobrze, na pewno nasza gra ulegnie znacznej poprawie.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-02-06, 09:47  

ze zacytuje staszewskiego 'nie ma co panikowac trzeba pomyslec o tym by jak szybiej jak sie da znalezc droge z powrotem' :)

a czasu na to mamy tydzien, w czasie ktorego wroci etoo, skonczy sie kara edmila i jestem pewien ze nasza gra na mestalla bedzie bardziej poukaldana. pamietajmy ze jesienia tez atletico nas pokonalo, tez wydawalo sie ze nie gramy tak jak rok wczesniej i zaczynala sie panika. na czelsi na bank bedzie forma, maksymalna mobilizacja i odpowiednia taktyka. wczoraj rozczarowal w zasadzie caly zespol oprocz sylvinho no i moze troche henke. szkoda ze nie strzelil na 1-0 bo okazja niezla byla i sie ladnie zachowal..

wczoraj zdecydowanie brakowalo zbalansowania na boisku. w pierwszej polowie larssona zostawal sam z przodu, w drugiej z kolei pod linia pola karnego stalo 4 zawodnikow, a deco sam mial na glowie rozgrywanie i sobie z tym niezbyt dobrze radzil

ja szczerze mowiac mocno zalamany nie jestem bo przewidywalem ze ten mecz i nastepny beda njatrudniejsze w rundzie i nawet jak teraz stracimy kilka punktow przewagi to ani hala madryt ani cfv nas nie dogonia

btw. przy drugiej bramce spalony, ale wybaczam sedziom bo mylili sie kilka razy na nasza korzysc przy spalonych

Negro 

Wysłany: 2006-02-06, 10:09  

Cebi napisał/a:
Negro napisał/a:

Meksykanijczykiem.

O lol niech to imerr zobaczy

a nie "Meksykaninem" :>

edited by imerr: O looool, niech mnie kule biją :do bani:

osz kur.. chłopaki to żart był, przecież wiem ze pisze sie Meksykanem :|

Odp. na całe zamieszanie na samym dole :P
Ostatnio zmieniony przez Negro 2006-02-06, 10:27, w całości zmieniany 2 razy  

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-02-06, 10:22  

jestesm zawiedziony, ale nie zaskoczony w końcu to torres i jego atletico :]
ja winą obarczam głównie rijkaarda za nietrafione decyzje personalne i zmianę taktyki, nie rozumiem czemu nie mógł zagrać ludo na prawej a messi na lewej :| maxiego chyba by nie wpóścił nawet gdyby został mu jeden rezerwowy i 2 zmiany, o zmianach w trakcie meczu nie chcę wspominać ...:/
pierwsza bramka to popis gabriego, skok tyłem do główki, a później już się posypało,
pułapki ofsajdowe- to co było do niedawna naszą mocną stroną teraz jest główną bolączką naszej defensywy, co nie wróży najlepiej przed chelsea, ale bez paniki trzeba wierzyć w sukces :]

globi 

Wysłany: 2006-02-06, 10:27  

ciekawe jak by się Damia zachował gdyby jeszcze w Barcie siedział,
czy niebyłby lepszym zmiennikiem od Gabriela ??

jak wogole se ten typek radzi tam gdzie go opchnęli ??

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-02-06, 13:18  

Negro napisał/a:
osz kur.. chłopaki to żart był, przecież wiem ze pisze sie Meksykanem :|

Nie Meksykanem tylko Meksykaninem :głupek: :hahaha: ;)

editedy by imerr: tzw. ironia Ned :P

Negro 

Wysłany: 2006-02-06, 13:37  

Ehhh no musze to chyba wyjaśnić raz na zawsze :] . Chłopaki zawiodłem się, co się stało z wszechobecną prowokacją, której jest tu zapewne kilku zwolenników? Wyjaśniam wszem i wobec, iż jestem w pełni świadom tego co wyklikałem na mojej klawiaturze, nikt mnie to tego nie zmuszał i był to zabieg celowy, który miał za zadanie wywołać uśmiech na waszych twarzach. A tu z pomocą przybiegła masa polonistów :P

Moją inspiracją był post Serpico, który znajduje się na samym dole linka który podaję:
http://cules.pl/viewtopic.php?t=40&start=0

Niemniej jednak miło mi, że spotkałem się z takim zainteresowaniem i mogliście nabić sobie kilka postów :P

pozdro 600 :lol:

edited by imerr:największą intelektualną ofiarą okazał się Maylo, czemu dał wyraz na fioletowym forum :]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi