Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Si no salgo por las noches, no marco goles
Romario
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gareth Bale
Autor Wiadomość
Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2011-01-30, 22:08  

Boberek napisał/a:
okazuje sie ze domniemanym pomocnikiem jest ....obronca Bale :D

Bale to bardziej pomocnik niż obrońca :P
Postaw piwo autorowi tego posta

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2011-01-30, 22:31  

znowu będziemy się w drewno pchali? :/

grintx 
You talkin' to me?

Piwa: 428/382
Wysłany: 2011-01-30, 23:06  

Zubi już zdementował :P W Hattrick Barca w TVC powiedział ze wcale się nim nie interesują a już na pewno nie składali żadnej oferty. Planowaniem transferów zajmą się dopiero pod koniec lutego, bo najpierw chce pozałatwiać przedłużenia umów które są w toku

bysiu5 

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2011-03-06, 23:45  

Bale byłby genialną opcją na lewej stronie obrony zaczynał jako obrońca dopiero później zrobili z niego pomocnika, a w Barcelonie mogliby znowu zrobić z niego obrońce byłby genialny.

Gilu 
Borat is not amused.

Piwa: 173/187
Wysłany: 2011-03-07, 00:28  

Czekaj, jak to się nazywało? A! Przecinek! Użyjesz częściej?
[Wczoraj 23:25] gustlik89: generlanie cale to forum prowadzi jedna wielka banda kretynow ktora w jednym szeregu mozna postawic z jarasem kaczynskim po prostu kolesiostwo i tyle

bysiu5 

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2011-03-09, 23:44  

Gilu napisał/a:
Czekaj, jak to się nazywało? A! Przecinek! Użyjesz częściej?

A ty to co profesor miodek??

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2011-03-09, 23:47  

Albo zaczniesz pisać jak człowiek albo wylatujesz z tego forum. Niepotrzebny nam nic niewnoszący do tematu bełkot.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

draedevil85 

Wysłany: 2011-03-13, 09:19  

troche od tematu odbiegliscie hehehe a dla mnie bale to zadna rewelacja jest dobry na lige angielska, a to inna kultura gry malo jest anglikow w la liga bo sie ich do hiszpanii niesprowadza!!watpie zeby zaryzykowano czy sie zaaklimatyzuje czy nie a na lewa obrone to bym wolal mathieu jest ograny w hiszpanii i zawsze gra na dobrym poziomie.choc jak adriano bedzie gral dalej jak w ostatnich meczach to po co wogole ten temat?

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2011-03-13, 09:40  

Albo zaczniesz pisać jak człowiek albo wylatujesz z tego forum. Naucz się pisać po polsku.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

bysiu5 

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2011-03-13, 13:00  

Tak dla ścisłości to jest Walijczyk

Cszysu 

Piwa: 39/13
Wysłany: 2011-03-13, 13:54  

Cytat:
Niedzielne wydanie dziennika People głosi, że Barça to najbardziej zainteresowany klub usługami walijskiego lewoskrzydłowego. "Skauci powiedzieli Guardioli że Bale jest piłkarzem kompletnym i w jego zespole mógłby pełnić rolę podobną do Daniego Alvesa", czytamy w artykule.

Wyśmienite występy Bale'a w barwach Kogutów sprawiły, że stał się jednym z najbardziej pożądanych zawodników, ale bardzo wzrosła też jego cena. Aby wyciągnąć Walijczyka z White Hart Lane niezbędna będzie oferta w granicach 46 milionów euro (40 milionów funtów). Mówi się jednak, że włodarze Dumy Katalonii są gotowi włączyć do operacji Bojana Krkicia, co spowoduje obniżenie ceny.

http://fcbarca.com/index2...=kom&news=35789

A kilka dni temu pojawiła się informacja, że Abidal przedłuży kontrakt w przyszłym tygodniu :)

Boberek 

Piwa: 1025/1810
Wysłany: 2011-03-19, 23:35  

Bale przedluzyl kontrakt do 2015!

No to temat mozna juz uznac za zamkniety .....

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2011-03-19, 23:42  

on w ogóle nie powinien tutaj powstać, ale niektórzy łykają plotki jak ryby plankton

agent zawsze puści plotkę o zainteresowaniu wszystkich największych byle ugrać jak najwięcej
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

mateut88 

Wysłany: 2011-10-09, 12:30  

Jeden z Moich ulubieńców grających poza Barceloną u nas bym go strasznie widział na lewej obronie co prawda teraz grywa w pomocy ale przy tym systemie jak ofensywnie gra Alves odnalazłby się i Bale na lewej stronce. Ale jak ktoś nadmienił kontrakt ma do 2015 także wielka szkoda. Trzeba znaleść innego zawodnika na lewą stronę bo troszkę nam ta lewa flanka kuleje. Nie wiadomo co z Abidalem, Maxwell hmmm no i troszkę już stare towarzystwo trzeba to odmłodzić

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2013-01-25, 14:19  

Gareth usłyszał, że szukamy nowego bramkarza ;)

Odpowiedz do tematu