Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Urruti t´estimo!
Joaquin Maria Puyal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Europejska 2010/2011
Autor Wiadomość
chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2010-11-05, 09:15  

Gratulacje dla piłkarzy Lecha! W końcu oglądałem mecz polskiej drużyny z poddenerwowaniem i emocjami. Widziałem walkę i bramki. I to z kim! Jak to mój przyszły szwagier (?) tłumaczył swoje córce: popatrz, nasi piłkarze zarabiają 2zł, a tamci 500zł. I my wygrywamy 3:1! :D
Tego, że Lech długimi momentami będzie prowadził grę, nie przewidziałbym za chiny ludowe. Poznański Messi (T.Kiełb - przyp. red. :P ) mijał czasem tych graczy z City jak tyczki. Bakero trzeba przyznać, że miał nosa lub po prostu farta ze zmianą Możdzenia, bo chłopak walczył co sił i strzelił piękną bramkę. Cóż za bezcenne doświadczenie w pucharach. Jose Maria miał też jaja, że ściągnął Peszkę. Widzieliście jego minę, jak schodził? Trochę mu nie w smak było :D
Oby się udało awansować, bo może w końcu coś się ruszy w tej naszej rodzimej piłce smutnej jak treningi Interu :)

Ps. Cieszę się, że udało mi się dożyć czasów, kiedy na nowoczesnym stadionie, wypełnionym po brzegi, polska drużyna ogrywa wielką ekipę z wysp. Albo ładuje 3 bramki Juventusowi na ich stadionie. Nieważne już, jak to się dalej potoczy. Takie mecze się zapamięta.

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2010-11-05, 10:36  

trampki :lol2:

mimo, że nie lubię pewnych drużyn w Polsce (wiadomo których :P ) to zawsze szczerze życzyłem im zwycięstw w rozgrywkach europejskich, bo tam grają dla Polski, a nie tylko dla siebie. Jak widać nie wszystkim zależy na tym, żeby nasz jedynak w Europie cokolwiek zdziałał. Mam nadzieje, że tych osób jest bardzo mało, a najlepiej tylko ta jedna.
Postaw piwo autorowi tego posta

zyly 

Piwa: 233/216
Wysłany: 2010-11-05, 16:33  

Tez mam taka nadzieje. Naprawde brawo dla Lecha, pokazali kawalek dobrego futbolu na arenie europejskiej i uwazam, ze na to zwyciestwo zasluzyli.
Inna sprawa jak beda radzic sobie w lidze ;] Ciekaw jestem jak wypadna w Chorzowie, potem u siebie z Lechia i Polonia Bytom i w Kielcach.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2010-11-05, 16:48  

jeszcze polonia warszawa w poznaniu po drodze. pomijajac bytom - 4 ciezkie mecze przed juventusem

Lemes 

Wysłany: 2010-11-05, 16:49  

jeszcze w między czasie jest zaległy mecz z Polonią Warszawa u siebie. Mam nadzieje, że Bakero zechce odegrać się na swoim poprzednim klubie :]

trampki ucz się od zylynho, który mimo, że jest kibicem największego wroga Lecha potrafi docenić i kibicować polskiej drużynie w Europie

edit:baix mnie uprzedził ;)

Jamal King 
State of Trance

Piwa: 20/11
Wysłany: 2010-11-06, 21:30  

Szkoda, że nie przyjechał Yaya. Miałem nadzieję go zobaczyć ;)

Teraz pora na Juve, ale po tym cyrku z biletami nie wiem czy uda się łatwo dostać wejściówki. Zwłaszcza, że mecz z Włochami może być decydujący... albo tylko "towarzyski" ;)

edit:
nie będzie towarzyski. Myślałem, że najpierw Lech gra z Salzburgiem. a z Red Bull dopiero 16 grudnia. z Juve 1.12. Będą emocje :D

melvin 
wymazany

Piwa: 329/272
Wysłany: 2010-12-01, 23:20  

Lech zremisowałrał z Juve. Lech wyszedł z grupy. Wcześniej ograł City i Salzburg u siebie i zremisował z Juve w Turynie. Na kolejkę przed końcem fazy grupowej Ligi Europejskiej zapewnił sobie awans z grupy, z której teoretycznie nie miał prawa wyjść. Będą tacy co powiedzą, że to fuks etc... Jak na nasze warunki to olbrzymi sukces. I jak kibice innych polskich klubów będą z tego ironizować to niech się pyerdolną z rozbiegu głową w ścianę i pomyślą gdzie są dziś ich drużyny.

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Raijn, Lemes, Boraś
Kendzior 
!

Piwa: 755/1371
Wysłany: 2010-12-01, 23:24  

Tu nie ma z czego ironizowac. Lech gra swoje i mimo iz nie powinno to jednak mnie to cieszy :) Przede wszystkim swietna gra z tylu i szybkie ataki spowodowaly taki obrot sprawy i jest bardzo fajnie!
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2010-12-01, 23:27  

ze fuks to wiadomo :) ale procz fuksa jeszcze cos za co nie da sie lecha nie pochwalic. zagrali swoj maks praktycznie w kazdym meczu, wykorzystali szanse zeby szczesliwe okolicznosci (juve bez formy w pierwszym meczu, trudne warunki w rewanzu, szczesliwa bramka z MC) nie zostaly zaprzepaszczone jakims frajerstwem. nikt nie powie ze ten awans jest niezasluzony. bardzo to cieszy nawet mimo faktu ze gry lecha w tym roku nie da sie ogladac :)

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2010-12-01, 23:33  

No i fuksem Lech awansował... ;)

dziki 
Krakus!

Piwa: 400/172
Wysłany: 2010-12-01, 23:33  

Lech zagrał tak, jak nie grały polskie drużyny od czasów Wisły okresu Schalke i Parmy. Grały na maksa swoich możliwości i nagle się okazuje, że się da. Wystarczy czasem lekkie zlekceważenie przez przeciwnika, czasem inne warunki pogodowe, czasem fuks a czasem po prostu umiejętności (vide piękne bramki, bo kilka ich padło). A najlepiej miks tych wszystkich. Bo taki Rudnevs, Bandrowski czy Kikut na zachodzie ani w Manchesterze City ani w Juventusie by nie pograli (chociaż kto wie) - a jednak grając na maksa i ambitnie pokazali, że się da.

Szczęścia na wiosnę, liczę że dojdziecie jak najdalej. Po cichutku dodam, że mam nadzieję, że odrobicie to co Wisła zrobiła dawien dawno - bo ranking tamten się już skończył, a to by się naprawdę przydało.
Szczególnie, że liczę na Wiślackiego mistrza!;-)

dziki 
Krakus!

Piwa: 400/172
Wysłany: 2010-12-16, 21:09  

Oglądał ktoś wczoraj popis Sevilli w meczu z BVB? Młoda drużyna Borussii pierwszy raz zetknęła się z czymś, z czym ma do czynienia Barcelona w zasadzie w większości pucharowych rozgrywek. Autobus zaparkowany w polu karnym to jeszcze nic, Sevilla pokusiła się o wyprzedzenie w moim osobistym rankingu graczy Chelsea i ich zdolności do "przedłużania" mijającego czasu. Ot Palop każdą piłkę wybijał około minuty (kartkę dostał na minutę przed końcem po którymś z kolei przedłużaniu), na 5 minut doliczonych Sevilla rozegrała może z 60 sekund, od mniej więcej 65-70 minuty Sevilla grała na czas ... nie, nie zwyczajnie na czas. Każdy z graczy padał na murawę i leżał tyle ile mógł, kamera uchwyciła jednego z nich schodzącego z boiska z głupim uśmieszkiem. BVB sama sobie winna, bo cofnęła się po zdobyciu bramki w 1 połowie i straciła dwie bramki (w tym jedna po wielbłądzie Piszczka), ale do cholery taka gra mnie zawsze wprowadza w pasje zabijania. Parodia gry w piłkę.

Jestem zadowolony z Borussii bo po powrocie do europejskich pucharów 4 razy wygrała, 3 zremisowała i przegrała jedynie jedno spotkanie (swoją drogą też z Sevillą i jak pamięta ktoś sędziowanie to się teraz może uśmiechnąć;-) ). Bilans 15-7 (1.88 bramki strzelonej, 0.88 straconej na mecz). Łącznie z ligą i pucharem Niemiec w tym sezonie 19 spotkań wygranych, 4 zremisowe i dwa przegrane, stosunek bramek 59-18 (2.36 bramki na mecz, 0.72 straconych). Jak na drużynę ze średnią wieku około 23/24 lat imponujący wynik.

Lemes 

Wysłany: 2010-12-16, 22:21  

Lech > Borussia

tyle w temacie :P

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2574/1201
Wysłany: 2010-12-17, 13:30  

1/16 LE

1. Napoli - Villarreal