Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Al loro, que no estamos tan mal!
Joan Laporta
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: imerr
2010-08-12, 21:28
Pierwszy mundial
Autor Wiadomość
mroo 

Piwa: 745/725
Wysłany: 2010-08-13, 11:02  

ja z naklejkami mam euro92 :)
Postaw piwo autorowi tego posta

trampki 
Mistrz Presezonu

Piwa: 361/231
Wysłany: 2010-08-13, 11:49  

W Laysach na Euro 2000 pamiętam były naklejki, nawet se plakat załatwiłem i tam w odpowiednich miejscach je wklejałem.

Tak w ogóle to Euro 2000 to pierwsza impreza którą w miarę dobrze pamiętam. Mundialu we Francji kompletnie sobie nie przypominam, nawet jednego meczu. Wracając do wspomnianego Euro, zapamiętałem przede wszystkim: frajerstwo Angolów i Niemców, wpyerdol Serbii z Holandią (4 gole Kluiverta) i miliard karnych obronionych przez Toldo w półfinale z Holandią. I jeszcze wkurvienie po zwycięstwie Francuzów, którzy notabene na tym turnieju mieli masakrycznego farta. Plus mecz towarzyski przed samym turniejem, bodaj Holandia - Belgia 5-5, kiedy dwóch Holendrów zatrzymało się z piłką przed linią bramkową i czekali nie wiadomo na co.

Pierwszy mundial to Korea i Japonia 2002, czwarta klasa podstawówki więc dało się oglądac mecze zaraz po szkole o tych śmiesznych południowych godzinach.

gelex 
CatMorderca

Piwa: 577/335
Wysłany: 2010-08-13, 13:23  

mundial 94

ojro 96

ale to pikuś w porównaniu do PZP z '97 :)

Joanna81 
Barca o muerte

Piwa: 12/9
Wysłany: 2010-08-13, 14:19  

gelex napisał/a:
mundial 94

ojro 96

ale to pikuś w porównaniu do PZP z '97 :)

Nawiazujac do PZP to moj fader pojechal z banda kibicow do Turynu na mecz Juve (z Boniem w skladzie) z Lechia Gdansk w 1983 wyniku nie bede pisala to bo zwala lekka. Do tej pory trzyma bilecik. Przywiozl mi wtedy pomarancze ;) a stan samolotu ktorym lecieli byl bardzo watpliwy. Powiedzial ze jak wyladowali na lotnisku dorosle chlopy klekaly na kolanach i calowaly plyte lotniska ze szczescia...porwot byl identyczny :lol:

simsim 

Wysłany: 2018-07-19, 18:28  

jeszcze nie widzialem calego Mundialu zawsze wyrywkowo
Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu