Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Que bonito es levantarse por la manana y saber que juega Maradona
César Luis Menotti
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: imerr
2010-08-12, 20:28
Pierwszy mundial
Autor Wiadomość
Joanna81 
Barca o muerte

Piwa: 12/9
Wysłany: 2010-08-12, 18:32  Pierwszy mundial

Nie wiem czy trafiłam w dobrą kategorię ale ciekawi mnie jaki był Wasz pierwszy w CAŁOŚCI obejrzany Mundial?????
Moj był w 1994 USA...miałam 13 lat i było zaje***cie!!!!!!

[ Komentarz dodany przez: imerr: 2010-08-12, 19:34 ]
Nie krzycz w tytule tematu (to poprawiłem), nie stosuj wielu pytajników i wykrzykników.
Ostatnio zmieniony przez imerr 2010-08-12, 18:34, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

melvin 
wymazany

Piwa: 329/272
Wysłany: 2010-08-12, 18:55  

Mi malo kto wierzy, ale Mundial, który najlepiej pamietam to była Espania'82. Mialem 6 lat i pamietam wszystkie mecze. Pamietam nawet na ktorym fotelu siedzialem, a na ktorym siedzial tata... wszystko pamietam. Meksyk byl w nocy wiec pamietam slabo bo wiekszosci nie widzialem, ale pamietam jak wstalem w nocy, poszedlem do pokoju a tam 3:0 z Anglia... Potem byly jakies Italie, Ameryki i tego juz za bardzo nie pamietam, poza akcjami typu Ryj charający na Rudieg :]

Joanna81 
Barca o muerte

Wysłany: 2010-08-12, 19:25  cdn

Ja właśnie bardzo dobrze pamietam 1994. Aczkolwiek moj jedyny "życiowy" faworyt - Hiszpania odpadła w 1/4 to i tak zawodnicy tam grający wówczas w swojej zyciowej formie (Romario, Carlos, Baggio, Maldini, Hagi, Stoiczkow itp) stworzyli naprawde wspaniałe widowisko. Pozdro

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2010-08-12, 20:02  

W calosci 1986, juz euro 1984 ogladalem, MS 1982 sporadycznie w koncu mialem 7 lat. Ale pamietam np mecz Polska - Peru 5-1.

Joanna81 
Barca o muerte

Wysłany: 2010-08-12, 20:13  

No i bronzik siedzi...teraz to chwilowo można sobie tylko pomarzyć o takim sukcesie...

najt 

Piwa: 117/162
Wysłany: 2010-08-12, 21:29  

pierwszy mundial to francja 98, ale wcześniej oglądałem euro 96. najgorsze jednak jest to, że cieszyłem się z babola kouby w finale. kibicowałem niemcom [']

Kendzior 
!

Piwa: 755/1370
Wysłany: 2010-08-12, 21:43  

ojro '92 to pierwszy turniej jaki pamietam, a mundial siłą rzeczy '94 - camposy, stoiczkovy, romaria z bebetami, maradony strzelajce z grekami i przekozak ravelli. I te wloskie pedały ! :D
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2010-08-12, 21:43  

Ja podobnie jak najt, mundial '98. Wstyd się przyznać ale wcześniej, mimo że miałem 11 lat nie rozróżniałem Polonii od Bolonii i totalnie nie interesowała mnie piłka ['] Jak był mecz to przełączałem kanał. MŚ we Francji odmieniły moje życie o 180 stopni.

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2010-08-12, 21:51  

Jeśli chodzi o same mundiale to u mnie podobnie - Francja 98'.

Sharif 

Piwa: 8/5
Wysłany: 2010-08-12, 22:21  

[quote="melvin"]Meksyk byl w nocy wiec pamietam slabo bo wiekszosci nie widzialem, ale pamietam jak wstalem w nocy, poszedlem do pokoju a tam 3:0 z Anglia... Potem byly jakies Italie, Ameryki i tego juz za bardzo nie pamietam, poza akcjami typu Ryj charający na Rudieg :] [/quote]

O ile mecze z Portugalia i Marokiem istotnie byly w nocy bo rano w zerówce oglądałem powtórki o tyle wydaje mi się, że mecz z Anglikami był w porze popołudniowej. Pamietam, że zajebiscie swiecilo slonce w Olsztynie jak Lineker ladowal nam hattricka, a transmisja leciala w Programie I Polskiego Radia. Chyba sie nie myle??

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów..." - Stanisław Lem

BlueLion 
Born To Be Doomed

Piwa: 81/108
Wysłany: 2010-08-12, 22:38  

Pierwszy mecz w życiu jaki widziałem: Brazylia - Szwecja 2-1 (Italia '90).
Pierwszy cały turniej: Euro '92.

grintx 
You talkin' to me?

Piwa: 428/382
Wysłany: 2010-08-12, 23:01  

Z Meksyku pamiętam tylko ze mnie ojciec budził w środku nocy na mecze i że nie mogłam zrozumieć o co chodzi z tą (jak mi się wydawało) wypaloną trawą na środku boiska I nalepke z ludzikiem w sombrero na moim "Pelikanie" :)
Pierwszy dobrze zapamiętany turniej (i najlepsza impreza piłkarska w moim kibicowskim życiu) to Euro 88, pierwszy mundial oglądany od deski do deski - Italia'90

Szczur 

Piwa: 606/906
Wysłany: 2010-08-13, 06:43  

Pierwszy mundial Italia '90, mecz który zapamiętałem najbardziej to oczywiście spotkanie otwierające turniej gdzie Maradona i spółka dostali bęcki od Kamerunu :D

Natomiast pierwszy kontakt z wielkim futbolem to Euro '88 i już od tego turnieju kibicuję Pomarańczowym. Dziadek miał na kasecie video nagrane 2 mecze: Holandia-Anglia (z hat-trickiem van Bastena) i finał z ZSRR, także w pierwszych latach interesowania się piłką wiele razy do tych meczów wracałem - wystarczyło mi puścić tą taśmę i rodzice mieli na parę godzin spokój :D niestety po paru latach częstego użytkowania kaseta odmówiła współpracy... :( .

xav 
Daj pyska!

Piwa: 351/99
Wysłany: 2010-08-13, 07:02  

pierwszy turniej - anglia 96. w przerwach spotkan na podworku rozgrywalismy dalszy ciąg, wiec bywalo ze do domu wracalem kolo 60 minuty :D

piewszy mundial, tu juz od deski do deski (nawet ceremonie otwarcia pamietam, takie fajne wielkie lalki szly ulicami :D ) , - francja 98. juz bylem szczesliwie zakochany w ronaldo & holandii (w fife gralem pomaranczowymi :D ). final z francja to moja pierwsza sportowa frustracja w zyciu.

kurwa, gdyby ronaldo zagral tak jak gral wczesniej to nie byloby wielkiego zizou tylko wielki wpyerdolu od brazylii :D

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Joanna81
Joanna81 
Barca o muerte

Wysłany: 2010-08-13, 09:26  

Ja wtedy lezalam z 40 stopniowa goraczka w wyrku i autentycznie zaczelam plakac z faktu ze to "zabojady" wygraly a Brazylia przegrala! Emocje wziely gore:)

Ps. A pamietacie te kolekcjonerskie naklejki Panini???? Do tej pory mam jeden album z Euro 1996:)

Odpowiedz do tematu