Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Yo me voy, felicidades
Van Gaal do dziennikarzy
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: imerr
2007-07-17, 22:25
Ludovic Giuly
Autor Wiadomość
Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-01-29, 17:20  Ludovic Giuly

Podobno w czerwcu Ludovic bedzie sie zastanawial nad swoja przyszloscia, no ale jak dla mnie to raczej szykuje sie do odlotu. Jako profesjonalista, do konca sezonu bedzie sie staral i walczyl, ale po sezonie na bank odejdzie, wiec dobra forma moze sobie rowniez zapewnic gre w dobrym klubie.

Jesli chodzi o mnie to nigdy go specjalnie nie lubilem, duzo bardziej wolalem Luisa Garcie i uwazam, ze zarzad zrobil blad na tej zamianie - zamienil siekierke na kijek;) Francuzowi oczywiscie nie mozna odmowic ambicji, no ale czasami obserwujac go dostawalem zoltej febry gdy chcial a nie mogl... Moze to tez troche wina tego, ze partnerow w ataku ma najwyzszej klasy a sam jest co najwyzej bardzo dobry. Nie mniej jednak Barcelona to nie miejsce dla ambitnych drewnianych :P kalek (vide saviola) tylko najlepszy klub swiata, wiec maja tu grac najlepsi.

No a skoro odchodzi Ludo to pewnie przyjdzie Henry, a Ezquerro zostanie jako wieczny rezerwowy-zapchajdziura w ataku. Ciekawi mnie tylko jedno - jakos Żabojady nigdy specjalnie sie w Barcelonie nie sprawdzili, choc ci tu grajacy nigdy nie byli tej klasy co Henry i moze to on wreszcie przelamie ten stereotyp. Fajnie by bylo.

Giuly`emu zycze powodzenia i szczescia.
Ostatnio zmieniony przez danji 2006-05-14, 18:26, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

pilus 
Obecnie Zbanowany

Piwa: 36/24
Wysłany: 2006-01-29, 18:11  

a jak dla mnie, to giuly juz ten stereotpy przelamal. 11 bramek w poprzednim sezonie, kilka w tym, w ktorym gra bardzo malo, mowi samo za siebie. nie gral zle, czasem zdazaly mu sie slabsze mecze, ale jego oceniam raczej na plus.

szkoda jakby odszedl, ale jezeli przyjdzie Henry, to jest to pewne. No chyba, ze zechcialby pelnic role obecnego ezkero (przy jego ewentualnym odejsciu), ale to jest bardzo malo prawdopodobne. a szkoda, bo przydalby nam sie taki skrzydlowy, ktory gra zupelnei inacej niz np messi.

ale jesli ma sie nie lapac sie nawet na lawe, to niech odejdzie. lubie go, jest bardzo dobrym graczem i szkoda by bylo, gdyby sie marnowal.

This is my rifle. There are many like this, but this one is mine. Without my rifle i'm nothing. Without me, my rifle is nothing.

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-01-29, 18:41  

Przygode Ludo z FCB oceniam raczej na plus, mimo ze osobiscie spodziewalem sie duzo wiecej. Na pewno zabraklo mu szczescia. Mam nadzieje ze odejdzie, bo szkoda zeby sie marnowal na lawce.

btw, niedawno czytalem na Sporcie, ze prawdopodobny jest jego powrot do Francji.

edited by ja:

No i prosze, bramke szczelil

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-02-07, 20:35  

Piszesz Pred, ze Giuly sie w Barcelonie nie sprawdzil. Otoz w mojej opinii sie sprawdzil, zalezy ile sie spodziewales po jego grze. Jako gwiazdor Ligue 1 i jeden z najlepszych francuskich pilkarzy na pewno zapowiadal sie na gwiazde ligi hiszpanskiej i tego oczekiwalo wiekszosc 'cules'. Ale czy gral zle w zeszlym sezonie? 2 runde mial moim zdaniem bardzo dobra - strzelil w niej az 9 goli, grajac przy tym sporo udanych spotkan.

W tym sezonie eksplodowal talent Messiego i Francuz zostal relegowany na lawke rezerwowych. Uwazam ze to nie Ludo jest slaby tylko Messi wspanialy, dlatego to Argentynczyk gra czesciej. Nie mozna powiedziec ze ten pierwszy zawodzi, z roli zmiennika wywiazuje sie dobrze - strzela bramki, walczy i pokazuje ze ma silny charakter. Wiecej od niego nie oczekuje, choc wiem, ze ma wieksze ambicje i zapewne nie zechce nastepnych rozgrywek ogladac z lawki rezerwowych. Pewnie i odejdzie, ale ja go zapamietam jako najlepszego z Francuzow ktorzy u nas grali, na pewno nie jako niewypal.

Zobaczymy co zagra w niedziele z Valencia i potem z Betisem. Niech na razie Leo szykuje sie na Londyn, wierze ze Ludo zastapi go godnie.

globi 

Wysłany: 2006-02-11, 12:35  

w poprzednim sezonie gdy Luda duzo gral to i forme mial na wysokim poziomie i stad te 11 bramek, w tym sezonie Messi eksplodowal, Ryjek glownie na niego stawial a Giulemu ta forma wyparowala i jakos nie moze sie pozbierac, jakos jakby byl zrezygnowany tą konkurencją ze strony Mesiasza
ale Messi nie daje rady grac na najwyzszym poziomie calego meczu a tym bardziej co 3 dni daltego dobrze by bylo zeby Giuly sie zdecydowal zostac

a czy Giuly nie jest przypadkiem kontuzjowany delikatnie i nie zagra w meczu z Valencią??

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-02-11, 14:07  

ludovic jest w kadrze na mecz z valencia, zdaję się więc, że do gry jest zdolny...

globi 

Wysłany: 2006-02-11, 15:58  

no to sie ciesze :lol:

Pred 
VAMOS PREDRO

Wysłany: 2006-02-11, 16:00  

To dziwne, ale ciesze sie ze Ludo jest zdolny do gry :D

dobry 

Wysłany: 2006-02-12, 09:40  

Mnie Giuly nie zawiodl. Kiedy przychodzil do Barcelony to uwazalem go za cholernie solidnego pilkarza, moze bez wielkich fajerwerkow, ale zawodnika ktory potrafi wniesc ozywienie do gry. Jak w zyciu, zdarzaly mu sie lepsze i gorsze chwile, co nie zmienia faktu, ze trzyma wzglednie rowny poziom. Jeszcze jedna sprawa, kiedy Giuly przychodzil to mowilo sie o kompleksie Francuzow w Barcelonie. Wydaje mi, ze mimo wszystko Ludo przelamal stereotyp, ze zabojady sie w Barçie nie sprawdzaja.

Jesli chodzi o porownanie z Messim. Na boisku wyglada to zupelnie inaczej, ale spojrzcie na statystyki Giulego i Leo. Sa bardzo podobne. Messi jest lepszy i przyszlosc nalezy do niego, ale ja bym z Ludo tak szybko nie rezygnowal. Takiego solidnego pilkarza chcialaby miec chyba kazda druzyna na swiecie.

sol11 
DumnyLewJudy

Otrzymał 95 piw(a)
Wysłany: 2006-05-14, 15:42  

szkoda ze nie jedzie na mistrozstwa... dla niego to musi byc dramat osobisty... mam nadzieje ze ta decyzja go nie zalamie i da z sibie wszystko w meczu z Arsenalem !

LuLuLuLUUUUDDOOO !

Pred 
VAMOS PREDRO

Wysłany: 2006-05-14, 16:08  

Francja [']

Za to boski Zizou jedzie, chyba jako maskotka :hahaha:

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-05-14, 16:17  

w klubie często przegrywał rywalizację z messim i larssonem, mocno zdziwiony nie jestem...

a zidane na pewno kreowany będzie na lidera ekipy francji :D

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2006-05-14, 18:00  

a kto niby mial jechac za Zidane ? Giuly tez powinien grac na mundialu, tym bardziej ze nie widze wielu dobrych skrzydlowych we Francji.

sol11 
DumnyLewJudy

Otrzymał 95 piw(a)
Wysłany: 2006-05-14, 18:07  

greg sam sobie odpowieziales na pytanie ... za zidana powinnien jechac wlasnie ludo... imho..

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2006-05-14, 18:33  

jasne ze nie, to jakby wystawiac Messiego zamiast Xaviego. Zidane musi jechac bo jest praktycznie jedynym rozgrywajacym reprezentacji Francji. Giuly rywalizowal z takimi zawodnikami jak Saha, Ribery czy Cisse.

Odpowiedz do tematu