Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Yo me voy, felicidades
Van Gaal do dziennikarzy
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2010-05-17, 21:20
Sevilla FC - FC Barcelona 2:3
Autor Wiadomość
Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2010-05-09, 11:31  

Socio:

:)

Też w euforię nie popadam, ale przed meczem byłem raczej złej myśli, to i teraz się cieszę. Nie z mistrzostwa, ale z tego ze jest ono mega blisko.
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
socio
Kuba 

Piwa: 129/243
Wysłany: 2010-05-09, 12:01  

Najgorsze jest to, że używam tego szamponu :/

Co do meczu - Pedro i Bojan biegali jak głupki :zolwik2: Messi na początku był wszędzie, później już grał słabiej. Denerwuje mnie u niego straszny egoizm. Na razie wszystko jest cacy, ale na pewno się na tym przejedziemy. Brawo Valdes za piękną obronę i zbesztanie obrońców :) Mistrzostwo na wyciągnięcie ręki. Wierzę, że nasi chłopcy już po pierwszej połowie zagwarantują obronę tytułu.

green 

Piwa: 304/76
Wysłany: 2010-05-09, 12:48  

Kuba, pozwolę się z Tobą nie zgodzić co do Leo. Przeżywaliśmy już podobny "egoizm" w poprzednich latach, kiedy Samu walczył o pichichi. Do tego jeszcze ten zaiebisty rekord Ronaldo, tego się nie da wymazać z głowy. Co do Bojana, kibice zawsze pamiętają to co złe, a nie pamiętają ile dobrego zrobił, więcej wyrozumiałości, nie kosztował nas majątek jak pewien wysoki (niestety na ten czas tylko wzrostem) pan.

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2010-05-09, 13:58  

Kendzior, wybacz ale nie popełnię tego samego błędu co Kuba i nie będę go stosował :P
green napisał/a:
Co do Bojana, kibice zawsze pamiętają to co złe

A ja właśnie będę pamiętał to co dobre. Zawsze pamięta się złe rzeczy ale tutaj powinniśmy mieć na uwadze tylko superlatywy :)

JeLeN 
Przyjaciel Forum

Piwa: 27/131
Wysłany: 2010-05-10, 13:06  

i Barca ma mistrzostwo :) po takim swietnym wyrownanym sezonie swietnie smakuje taki tryumf

twardy 
Boixos Nois

Piwa: 111/140
Wysłany: 2010-05-10, 14:10  

po takich wpisach od razu mozna poznac ile interesujesz sie pilka i jak bardzo wiesz jak jest nieprzewidywalna [']

green 

Piwa: 304/76
Wysłany: 2010-05-10, 17:56  

ja też "no se" :olaboga:

JeLeN 
Przyjaciel Forum

Wysłany: 2010-05-11, 15:17  

twardy napisał/a:
po takich wpisach od razu mozna poznac ile interesujesz sie pilka i jak bardzo wiesz jak jest nieprzewidywalna [']

jeśli myślisz ze spadkowicz moze wygrac z liderem to powodzenia. Są w piłce pewne rzeczy nie mozliwe poprostu, to tak jaby San Marino miało wygrac z Hiszpania [*]
Głupie gadanie moim zdaniem, to chyba logiczne ze Barcelona wiedzac ze musi wygrac - wygra... bo to tylko Valladolid...

Moge to powiedziec teraz i po meczu jak wygramy z 3-0

twardy 
Boixos Nois

Piwa: 111/140
Wysłany: 2010-05-11, 16:52  

Kielce [']

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2010-05-11, 17:36  

JeLeN napisał/a:
jeśli myślisz ze spadkowicz moze wygrac z liderem to powodzenia.

Po pierwsze to Valladolid jeszcze nie jest spadkowiczem i jeżeli myślisz, że położą się na boisku bo przyjeżdża lider, który w sezonie przegrał tylko jedno spotkanie to powodzenia. Największym błędem w takich sytuacjach jest brak szacunku dla przeciwnika i nie raz już się zdarzało, że faworyci w takich meczach przegrywają, mimo, że wiedzą, że wygrać muszą. Swoją wypowiedzą pokazałeś właśnie brak takiego szacunku. Valladolid walczy o byt w LL i łatwo skóry nie sprzeda. Wierzę, że wygramy w łatwym meczu, ale nigdy bym nie dopisał nam 3 punktów przed spotkaniem.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boberek
andrew 
fix

Piwa: 109/227
Wysłany: 2010-05-11, 17:58  

Niektorzy, a moze wiekszosc kibicow na cules nie pamieta co sie dzialo przed 2000 rokiem w Primera. Wspomne tylko by wrocili do sezonow gdy Tenerife pozbawila tytulow Real wlasnie w ostatniej kolejce. I w ciekawych meczach.

Janio 
Lo Puto Crack

Piwa: 93/186
Wysłany: 2010-05-11, 19:27  

Dodam jeszcze tylko ze Valladolid nie musi wygrac, starczy ze zremisuje i bedziemy mieli po jablkach wiec niech nasi wyjda na pelnej kurvie i bez sladu lekcewazenia czy odpuszczania (nawet przy prowadzeniu 3-0) i postawia kropke nad i...

JeLeN 
Przyjaciel Forum

Wysłany: 2010-05-16, 13:39  

nie chodzi o brak szacunku, ja nie wierze w zwyciestwo FCB bo ja poprostu jestem pewny ze wygraja. jest to ostani mecz , Barcelona nie jest w dolku wiec co moze im przeszkodzic... po meczu sie okaze ze ktos kto sie bal poprostu zawsze bedzie twierdzil ze w futbolu moze sie wszystko zdazyc

edit. o takim meczu i wyniku mówiłem...
Brawo Barca - mozna oficjalnie swietowac

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi