Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2010-05-17, 22:20
Sevilla FC - FC Barcelona 2:3
Autor Wiadomość
Kendzior 
!

Piwa: 755/1370
Wysłany: 2010-05-09, 12:31  

Socio:

:)

Też w euforię nie popadam, ale przed meczem byłem raczej złej myśli, to i teraz się cieszę. Nie z mistrzostwa, ale z tego ze jest ono mega blisko.
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
socio
Kuba 

Piwa: 126/243
Wysłany: 2010-05-09, 13:01  

Najgorsze jest to, że używam tego szamponu :/

Co do meczu - Pedro i Bojan biegali jak głupki :zolwik2: Messi na początku był wszędzie, później już grał słabiej. Denerwuje mnie u niego straszny egoizm. Na razie wszystko jest cacy, ale na pewno się na tym przejedziemy. Brawo Valdes za piękną obronę i zbesztanie obrońców :) Mistrzostwo na wyciągnięcie ręki. Wierzę, że nasi chłopcy już po pierwszej połowie zagwarantują obronę tytułu.

green 

Piwa: 307/76
Wysłany: 2010-05-09, 13:48  

Kuba, pozwolę się z Tobą nie zgodzić co do Leo. Przeżywaliśmy już podobny "egoizm" w poprzednich latach, kiedy Samu walczył o pichichi. Do tego jeszcze ten zaiebisty rekord Ronaldo, tego się nie da wymazać z głowy. Co do Bojana, kibice zawsze pamiętają to co złe, a nie pamiętają ile dobrego zrobił, więcej wyrozumiałości, nie kosztował nas majątek jak pewien wysoki (niestety na ten czas tylko wzrostem) pan.

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2010-05-09, 14:58  

Kendzior, wybacz ale nie popełnię tego samego błędu co Kuba i nie będę go stosował :P
green napisał/a:
Co do Bojana, kibice zawsze pamiętają to co złe

A ja właśnie będę pamiętał to co dobre. Zawsze pamięta się złe rzeczy ale tutaj powinniśmy mieć na uwadze tylko superlatywy :)

JeLeN 
Przyjaciel Forum

Piwa: 27/131
Wysłany: 2010-05-10, 14:06  

i Barca ma mistrzostwo :) po takim swietnym wyrownanym sezonie swietnie smakuje taki tryumf

twardy 
Boixos Nois

Piwa: 111/140
Wysłany: 2010-05-10, 15:10  

po takich wpisach od razu mozna poznac ile interesujesz sie pilka i jak bardzo wiesz jak jest nieprzewidywalna [']

green 

Piwa: 307/76
Wysłany: 2010-05-10, 18:56  

ja też "no se" :olaboga:

JeLeN 
Przyjaciel Forum

Wysłany: 2010-05-11, 16:17  

twardy napisał/a:
po takich wpisach od razu mozna poznac ile interesujesz sie pilka i jak bardzo wiesz jak jest nieprzewidywalna [']

jeśli myślisz ze spadkowicz moze wygrac z liderem to powodzenia. Są w piłce pewne rzeczy nie mozliwe poprostu, to tak jaby San Marino miało wygrac z Hiszpania [*]
Głupie gadanie moim zdaniem, to chyba logiczne ze Barcelona wiedzac ze musi wygrac - wygra... bo to tylko Valladolid...

Moge to powiedziec teraz i po meczu jak wygramy z 3-0

twardy 
Boixos Nois

Piwa: 111/140
Wysłany: 2010-05-11, 17:52  

Kielce [']

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2010-05-11, 18:36  

JeLeN napisał/a:
jeśli myślisz ze spadkowicz moze wygrac z liderem to powodzenia.

Po pierwsze to Valladolid jeszcze nie jest spadkowiczem i jeżeli myślisz, że położą się na boisku bo przyjeżdża lider, który w sezonie przegrał tylko jedno spotkanie to powodzenia. Największym błędem w takich sytuacjach jest brak szacunku dla przeciwnika i nie raz już się zdarzało, że faworyci w takich meczach przegrywają, mimo, że wiedzą, że wygrać muszą. Swoją wypowiedzą pokazałeś właśnie brak takiego szacunku. Valladolid walczy o byt w LL i łatwo skóry nie sprzeda. Wierzę, że wygramy w łatwym meczu, ale nigdy bym nie dopisał nam 3 punktów przed spotkaniem.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boberek
andrew 
fix

Piwa: 109/227
Wysłany: 2010-05-11, 18:58  

Niektorzy, a moze wiekszosc kibicow na cules nie pamieta co sie dzialo przed 2000 rokiem w Primera. Wspomne tylko by wrocili do sezonow gdy Tenerife pozbawila tytulow Real wlasnie w ostatniej kolejce. I w ciekawych meczach.

Janio 
Lo Puto Crack

Piwa: 93/186
Wysłany: 2010-05-11, 20:27  

Dodam jeszcze tylko ze Valladolid nie musi wygrac, starczy ze zremisuje i bedziemy mieli po jablkach wiec niech nasi wyjda na pelnej kurvie i bez sladu lekcewazenia czy odpuszczania (nawet przy prowadzeniu 3-0) i postawia kropke nad i...

JeLeN 
Przyjaciel Forum

Wysłany: 2010-05-16, 14:39  

nie chodzi o brak szacunku, ja nie wierze w zwyciestwo FCB bo ja poprostu jestem pewny ze wygraja. jest to ostani mecz , Barcelona nie jest w dolku wiec co moze im przeszkodzic... po meczu sie okaze ze ktos kto sie bal poprostu zawsze bedzie twierdzil ze w futbolu moze sie wszystko zdazyc

edit. o takim meczu i wyniku mówiłem...
Brawo Barca - mozna oficjalnie swietowac

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi