Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Que bonito es levantarse por la manana y saber que juega Maradona
César Luis Menotti
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2010-05-10, 09:07
Villarreal CF - FC Barcelona 1:4
Autor Wiadomość
Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2565/1201
Wysłany: 2010-05-01, 15:15  Villarreal CF - FC Barcelona 1:4

VILLARREAL CF - FC BARCELONA

@El Madrigal

Sobota 01.05.2010; godz. 22.00

Powołani:
Valdes, Pinto
Alves, Puyol, Pique, Milito, Maxwell, Marquez, Chygrynskiy;
Xavi, Busquets, Keita, Toure, Thiago Alcantara
Messi, Ibrahimovic, Pedro, Henry, Bojan, Jeffren
---------------------------------------------------------
Nilmar, Rossi, Llorente
Bruno, Marcos Senna, Ibagaza, Cani, Cazorla, Escudero, David Fuster
Angel, Javi Venta, Gonzalo, Mateo Musacchio, Godin, Capdevila
Diego Lopez, Xavi Oliva

Arbiter: Fernando Teixeira Vitienes
Kolegium: Kantabria

Ostatnie mecze:
12.2008 Villarreal 1:2 FC Barcelona
01.2008 Villarreal 0:0 FC Barcelona (1/4 CdR)
10.2007 Villarreal 3:1 FC Barcelona
04.2007 Villarreal 2:0 FC Barcelona

W tym sezonie:
02.01 16kol. FCB - Villarreal 1-1 Pedro
Spoiler:

Barcelona: Valdes, Alves, Puyol, Pique, Abidal, Sergio Busquets, Xavi, Jonathan Dos Santos (57 Iniesta), Pedro (85 Bojan), Henry, Ibrahimović

Villarreal: Diego Lopez; Javi Venta, Marcano, Godin, Capdevila; Marcos Senna, Bruno, Cazorla (67 Escudero), Cani; Nilmar (75 Rossi), David Fuster (90 Eguren)

Gole:
1-0 Pedro 7`
1-1 Fuster 50`

Arbiter: Gonzalez Vazquez
żółte kartki: Puyol 36', Ibrahimovic 87' - Javi Venta 32', Fuster 42', I. Marcano 77'

Transmisja:
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, .....
Ostatnio zmieniony przez kuryl 2010-05-10, 09:07, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 6 piw(a):
trampki, Mentor, mystique e, Pietro, Kendzior, Ladia
Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2010-05-01, 16:16  

Co tutaj tak cicho? :lol:

Straszno trochę, ale musimy dać radę bo jak nie to sezon nagle może się okazać porażką.

Villarreal przegrał u siebie tylko dwa razy w tym sezonie. Z Realem na początku rozgrywek i z Osasuną pod koniec stycznia. Po słabym starcie jakoś udało im się ogarnąć i teraz walczą o puchary. Spodziewam się twardego oporu z ich strony a nie za bardzo wiem czego się spodziewać po nas. Mam nadzieję, że zostało jeszcze trochę pary i jakoś wyrwiemy dzisiaj te trzy punkty. Wtedy będziemy o krok od mistrzostwa.

Dodo 

Piwa: 613/154
Wysłany: 2010-05-01, 16:19  

to może być czarny tydzień dla barcelony. jeśli dziś nie zgarniemy trzech punktów, imo tracimy szanse na ostatnie trofeum i automatycznie zyskujemy miano frajerów milionlecia. nie wierzę, że real widzący taką szansę na uratowanie sezonu nie wygra nawet na majorce. zostały cztery mecze, które naprawdę można nazywać 'finałami', bo już nie ma miejsca na żadną pomyłkę. jeśli podrażniona barcelona dziś nie zagra dobrego meczu i nie wróci z tarczą, to będzie można już gratulować madrytowi mistrzostwa. liczę na przebłysk messiego, bo od bodajże pięciu meczów nic nie strzelił

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2010-05-01, 18:22  

Jesteśmy o 6 wyjazdowych oczek od 20. w historii mistrzostwa Hiszpanii. Nie spyerdolmy tego.

Jak zagra Keita to wygramy.

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2010-05-01, 23:03  

bardzo ważne 3 punkty zdobyte w dobrym stylu a przy tym 2 bramki Messiego, świetna Bojana i znakomity Xavi przy 4 bramkach. o to chodzi \o/
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

fanxtar 
The Legend

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2010-05-02, 00:57  

8 wychowanków w wyjściowym składzie.

Dziękuję, dobranoc.

trampki 
Mistrz Presezonu

Piwa: 361/232
Wysłany: 2010-05-02, 09:51  

Zajebiście podobała mi się gra wczoraj, mnóstwo przemyślanych akcji, ładnych podań, brak bezsensownego klepania wrzesz, mówiąc językiem mierdek Villarreal koncertowo się obsrał, co oznacza dobrą grę z naszej strony :) Cholernie ważne okazało się przesądzenie losów spotkania już w pierwszej połowie dzięki czemu drugą można było grac nieco lżej, co ma duże znaczenie biorąc pod uwagę ogólne zmęczenie sezonem. Nawet Keita i Alves zagrali nieco lepiej niż ostatnio, chyba że kiepska jakośc transmisji uniemożliwiła mi wychwycenie ich błędów. Xavi Man of the Match :ok: Pierwszy gol z wolnego od czasu finału Pucharu Hiszpanii. Reszta też ładnie. Oby bez kontuzji z Teneryfą.

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2010-05-02, 10:06  

Swietny mecz szczegolnie Xaviego i Messiego. Wreszcie moglismy tez zobaczyc ile jest w stanie pokazac Bojan na pozycji srodkowego napastnika, strzelil przepiekna bramke. Teraz czas na Teneryfe i niech ktorys z naszych najwazniejszych zawodnikow sobie odpocznie, szczegolnie chodzi tu o Xaviego. Sadze ze we wtorek wygramy, mecz z Sevilla bedzie dla nas kluczowy.

Mentor 

Wysłany: 2010-05-02, 10:37  

Nederlander napisał/a:
Wreszcie moglismy tez zobaczyc ile jest w stanie pokazac Bojan na pozycji srodkowego napastnika

Bramkę strzelił wspaniałą, ale jak dla mnie to wczoraj środkowego przez większość czasu znowu grał Messi.

Ciekaw jestem czy ewentualny zakup El Guaje byłby w stanie przywrócić Leo na poprzednią pozycję :hmmm:

Wynik znakomity. Bałem się tego meczu, ale poszło dobrze i jesteśmy o krok od majstra. Nie spyerdolmy tego.

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2010-05-02, 10:47  

i znowu strata Busiego przy bramce ;)

fajny meczyk, widziec genialne podania xaviego otwierajace droge do bramki to bardzo fajne uczucie. Podobal mi sie w drugiej polowie Pedro, i niech ktos jeszcze napisze ze nie umie minac rywala...Mistrzem techniki nie jest ale przyjeciem i szybkoscia jest w stanie zrobic wiatraka z dobrych obroncow, o czym przekonal sie chociazby Real. Bojan rowniez swietny gol i pare dobrych manewrów.

pyknac seville i campeon :)
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2010-05-02, 10:56  

dokladnie - zostal jeden kluczowy mecz, trzeba go wygrac.

jesli chodzi o messiego to jak pep w przyszlym sezonie nie wroci do grania z nim na prawej stronie to bede rozczarowany. moge niby zrozumiec kombinowanie pepa - messi w srodku zageszcza pole dajac korytarz po prawej stronie alvesowi, a przy tym ma wiecej okazji do wymiany pilek z xavim i oddawania strzalow. mam jednak wrazenie ze druzyna nie czuje sie dobrze z takim ustawieniem. messi to nie 9, a grajac za plecami wysunietego napastnika totalnie odcina go od gry.
z kolei messi na prawej flance powodowal przesuniecie ciezaru obrony na te strone wlasnie, dzieki czemu i 9 i henry rok temu mieli znacznie wiecej swobody. nie wspomne o tym ze wspolpraca messi-alves byla czyms niepowtarzalnym.
byc moze pep w obliczu slabszej formy titiego stwoerdzil ze trzeba messiego w inny sposob wykorzystac i po zakupie bramkostrzelnego lewoskrzydlowego wszystko wroci do normy - mam taka nadzieje

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Mentor, jehuty
memphis 

Piwa: 237/301
Wysłany: 2010-05-02, 11:25  

Ustawienie Messiego w środku było fajne, gdy Pep zrobił to pierwszy raz w meczu z Realem, czym kompletnie ich zaskoczył. Granie Messiego na skrzydle daje nam o wiele, wiele więcej. Raz, że Alves byłby lepiej wykorzystany; dwa, że może Ibra by na tym zyskał. Również czekam na powrót Messiego na prawe skrzydło.

Wczorajszy mecz był bardzo dobry. Obawiałem się tego meczu, ale reakcja była po prostu mistrzowska. Bojan pokazał, że nie musi zostać niespełnionym talentem.
Pozostaje tylko żal, że nie potrafiliśmy tak zagrać z Interem.

Mentor 

Wysłany: 2010-05-02, 11:49  

Cytat:
Pozostaje tylko żal, że nie potrafiliśmy tak zagrać z Interem.

Sorry, ale Inter nawet grając w siedmiu spisałby się w defensywie lepiej niż Villarreal. Powiedzenie 'gra się tak jak przeciwnik pozwala' to nie jest pusty frazes.

memphis 

Piwa: 237/301
Wysłany: 2010-05-02, 12:04  

w meczu z Interem oczywiście nie mogliśmy zagrać lepiej

fanxtar 
The Legend

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2010-05-02, 12:10  

Kendzior napisał/a:
i niech ktos jeszcze napisze ze nie umie minac rywala.

Dokładnie, wczoraj Pedro ładnie wychodził z sytuacji, gdy atakowało go dwóch, a w pewnym momencie nawet trzech piłkarzy gospodarzy.

PicaPedro :zolwik2:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi