Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Urruti t´estimo!
Joaquin Maria Puyal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2010-04-24, 21:02
Espanyol Barcelona - FC Barcelona 0:0
Autor Wiadomość
chaos 
syn ulicy

Piwa: 1159/901
Wysłany: 2010-04-17, 21:21  

Stynka, może ty już nie rób tych meczowych? ;)

Rozpisać się nie można o tym meczu, chyba że w negatywach. Kiedy na pochwałę po meczu zasługuje tylko blok obronny (właściwie to jego część), to znaczy, że było nie najlepiej. Alves znów łapie kartki po szczeniacku i osłabia drużynę. Jego problem siedzi w głowie, a nie w zbyt ostrej grze. Zdecydowanie nie był to mecz Milito. Szkoda, bo Gabi zaliczył tyle dobrych spotkań po powrocie, że liczyłem na dobry występ również dziś. Pique i Valdes ratowali nam tyłek w tym meczu, ale nie mieli wsparcia z przodu, dlatego kończymy takim brzydkim wynikiem. Creus nie kreował. Messi dziś chyba przespał to spotkanie. W pierwszej połowie chyba dwa razy dotknął piłki, a w drugiej momentami zbyt samolubnie, co może irytować. Wejście Ibry dało nadzieję, ale że dostał tylko 10 minut, to cudu nie uświadczyliśmy.Espanyol potwierdził nasze przypuszczenia, że przede wszystkim przekopać naszych, a potem ewentualnie coś strzelić.
Wierzę, że Pep chciał to rozegrać najmniejszym nakładem sił, by przedłożyć manitę we wtorek. Może Messi miał nie dryblować i rzadziej wchodzić w kontakt z piłką, żeby go nie połamali? Może te zmiany miały wzmocnić naszą grę z tyłu i zapewnić dłuższe utrzymanie się przy piłce, a co za tym idzie kontrolę nad meczem? Odpowiedzi w głowie Pepa. Doświadczenie pokazuje, że należy mu wierzyć i ja tak zrobię.

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2010-04-17, 22:59  

Que? Czy przypadkiem nie miało być manity bo tak?

Beznadzieja i tyle. Fatalny wynik, ale gra nie lepsza. Czegoś takiego obawiałem się pisząc przed GD, że nawet triumf nad Realem nie zapewni nam tytułu. Można się śmiać z Realu, ale na pewno będą spokojnie dopisywać po trzy oczka na kolejkę. Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż Real w takiej sytuacji straci punkty z Valencią na własnym boisku.

[']
Postaw piwo autorowi tego posta

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2010-04-18, 00:01  

mecz słabiutki, ale nie popadajmy w tragiczne tony. 5 kolejek, 3 mecze u siebie z lelakami, wyjazdy do villarreal i sevilli (tu już wygraliśmy). 3 zwycięstwa u siebie to niemal pewnik, a na wyjazdach wygrana i remis to nie jest jakaś nieosiągalna rzecz. a to wszystko przy założeniu, że mierda wszystko wygrywa, mimo nie najlepszego terminarza. ogarnijcie się ;]

brawo victor, sytuacja z końca pierwszej połowy w której wybronił - rewelacja. słabiej milito, za późno ibra, henry niech już w ogóle nie wchodzi na boisko. espanyol nas kasował, a miałem nadzieję po ostatnim kwadransie I połowy, że damy im radę w drugiej. sędzie masa błędów, ale czerwo alvesa słuszne, to jest niestety dani z sevilli, na którego psioczyłem wielokrotnie. przewielki pique \o/
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Bask 
You want this?

Piwa: 161/189
Wysłany: 2010-04-18, 00:07  

kuryl napisał/a:
a na wyjazdach wygrana i remis

Przy założeniu, że Real wygra z Valencią będzie miał do nas 1 punkt straty.
Oni wszystko wygrywają do końca. My wygrywamy 4 spotkania i notujemy 1 remis (97 pkt) = to chyba daje mistrzostwo Realowi z 1 punktową zaliczką (98 pkt) :)

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2010-04-18, 00:32  

no dobra. i tak niewiele to zmienia. zobaczymy po zakończeniu meczu realu jak to bedzie wyglądało
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2010-04-18, 00:49  

Niewiele zmienia? Bądźmy poważni. Jestem daleki od dramatyzowania, ale przewaga, którą sobie wyrobiliśmy została właśnie zmarnowana przy założeniu, że Real dzisiaj wygra.

Nie możemy sobie pozwolić na więcej potknięć a terminarz wcale nie jest banalny. Oczywiście jesteśmy w stanie wygrać wszystko do końca, ale taki ze mnie głupiec i defetysta, że nie traktuję tego jako pewnik. Bardzo mnie cieszył ten bufor, który sobie wypracowaliśmy, ale już go nie ma.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2010-04-18, 07:27  

zagralismy slabiutko, glownie przez pepa. myslal ze espanyol zagra jak real? no bez jaj.. sami sobie sprowokowalismy b.ciezki mecz i kopanine, bo gdyby byla wieksza sila ofensywna od poczatku to gra toczylaby sie w innych sektorach boiska. liczyc na akcje xavi-messi nie mozna w nieskonczonosc a i pedro nie jest zawodnikiem takiej klasy zeby zagrac 3 swietne mecze z rzedu
jedziecie po titim, ale troche gre ruszyl, ibra tym bardziej. wkurwilo mnie wystawienie na espanyol 5 obroncow i 2 DMów. wlasnie przez to stracilismy w glupi sposob mozliwosc potkniecia sie
mierda sie jeszcze potknie do konca sezonu, problem w tym ze my z taka gra jak wczoraj na wyjazdach w sevilli i villarreal tez nie zaszalejemy.

gregori 

Piwa: 360/72
Wysłany: 2010-04-18, 11:45  

Czy mierda sie potknie to sie jeszcze okaze. Wczoraj Barcelona zagrala wrecz zalosnie, jak tak bedzie z Villareal i Sevilla to mozemy miec rzecz historyczna. Real moze wygrac lige przegrywajac oba mecze z Barcelona.

Te 3 pkt przewagi to byl wlasnie bufor na mecze z Villareal i Sevilla, wlasnie zostal zmarnowany. Chyba ze Realowi cos nie wyjdzie z Valencia ale jakos slabo w to wierze.

Gilu 
Borat is not amused.

Piwa: 173/187
Wysłany: 2010-04-18, 17:49  

To nie był przypadkiem pierwszy mecz od Chelsea, w którym nie strzeliliśmy bramki?
[Wczoraj 23:25] gustlik89: generlanie cale to forum prowadzi jedna wielka banda kretynow ktora w jednym szeregu mozna postawic z jarasem kaczynskim po prostu kolesiostwo i tyle

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2010-04-18, 17:56  

Inter, Rubin, Valencia czy Manchester City w Gamperze

Culeamuerte 
Visca el Barça!

Wysłany: 2010-04-18, 20:29  

trudny mecz, szkoda, ze nie zdobedziemy tych 101 pkt ale wciaz mozemy miec 99 ; ) najwazniejsze, by obronic tytul ; )

gelex 
CatMorderca

Piwa: 567/330
Wysłany: 2010-04-19, 07:37  

takie to już derby. To nie pierwszy i nie ostatni taki mecz, choć biorąc pod uwagę progres zarysowany na przestrzeni ostatnich spotkań można było śmiało spodziewać się czegoś więcej

Widać chcemy wygrać ligę najmniejszym możliwym nakładem sił co z kolei podkreśla główny cel i zamiar drużyny - wygrać LM

Terminarz łatwy nie jest, owszem, ale pędzący tuż za nami Real to wciąż dobry motywator. Jutro zobaczymy zupełnie inną drużynę, jako że spodziewam się czegoś a'la wyjazd do Londynu :)

I słowo o meczu Realu, chciałbym bowiem tak grającą Valencię zobaczyć w meczu z nami :bukiet:

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2565/1201
Wysłany: 2010-04-19, 08:04  

gelex napisał/a:
chciałbym bowiem tak grającą Valencię zobaczyć w meczu z nami

to musisz poczekać do przyszłego sezonu
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, .....

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi