Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
El Barça es més que un club
Narcís de Carreras
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2010-04-23, 09:02
FC Barcelona - Deportivo La Coruńa 3:0
Autor Wiadomość
Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2010-04-15, 16:08  

lol, nim przeczytałem komentarz chaosa, pomyslalem dokladnie o tym samym i mialem zamiar to napisac :)

cos jest na rzeczy trampki.

co do meczu - napisze tylko tyle - 3:0 to najmniejszy wymiar kary, gralismy dlugimi fragmentami naprawde calkiem fajnie, ale i przeciwnik zdawał sie praktycznie nie podejmowac jakos specjalnie walki.
Postaw piwo autorowi tego posta

Marcinho 

Piwa: 51/23
Wysłany: 2010-04-15, 19:45  

no i nie mówcie na Iniestę 'blady', denerwuje mnie to :/

ludzie! nie dajmy sie zwariować, to jest forum internetowe, a nie debata publiczna. urażać was będzie jeśli np. ja będę pisał o Abidalu per 'murzyn'? albo o Parku per 'skośnooki'? nie mówcie, że uważacie to za rasizm :>

sorry za offtop, ale nie mogłem nie wyrazić swojej opinii

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2010-04-15, 19:51  

Marcinho, naprawde nie zauwazasz roznicy miedzy slowami 'czarnuch' i 'murzyn'? Zreszta nie widze sensu wiecznego podkreslania tego jakiej rasy jest dany zawodnik, to troche absurdalne. Takie okreslenia jak 'skosnooki' czy 'czarnoskory' od czasu do czasu nikomu krzywdy nie zrobia w przypadku forum internetowego, ale sa tez granice i o to wlasnie chodzilo chaosowi.

green 

Piwa: 302/74
Wysłany: 2010-04-15, 21:41  

a forum nie jest niby publiczne? jak dla mnie słowo "czarnuch" jest delikatnie mówiąc niestosowne. Co do meczu , wygraliśmy 3-0, ale do czasu strzelenia bramki przez Pedro seryjnie marnowaliśmy okazje bramkowe, co w przeszłości było już karane przez przeciwników (przeważnie w ostatnich minutach) i bałem się, że tak duża niefrasobliwość zemści się na nas. Dopisało szczęście i o to chodzi.

Steve 

Piwa: 119/386

Wysłany: 2010-04-15, 21:59  

chaos napisał/a:
@trampki
Mógłbyś skończyć z tymi "czarnuchami"? Raz użyłeś, ok fajnie. Ale w każdej wypowiedzi na temat Yaya czy Keity? Uderza mnie to w oczy, więc proszę cię, żebyś przestał.

no trampki, teraz grzecznie powiedz: "spoko czarnuchu" :absolwent:

Boberek 

Piwa: 1013/1793

Wysłany: 2010-04-15, 22:03  

Dokladnie Green ja tez do momentu bramki na 2-0 Pedro mialem te same obawy bo prowadzenie 1-0 nawet w meczu Barcelony u siebie ze slabo grajacym Deportivo to jest zawsze ryzyko bo jak wiemy bramki z dupy sie zdarzaja albo graczom przeciwnika moze wyjsc akruat jedna zabojcza akcja lub strzal zycia jakiegos grajka...

Co do okreslen "murzyn" lub "czarnuch" to po prostu z umiarem jesli ktos uzyje ich raz na jakis czas to mi osobiscie nie przeszkadza ale jesli juz ktos zacznie uzywac ich zbyt czesto to juz razi w oczy....

Peace!

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2010-04-16, 13:34  

a ja o wynik byłem cały czas spokojny. jak mało kiedy. zagraliśmy tak zajebiście, że trudno kogokolwiek wyróźnić, ale jednak - YAYA TOURE :konik: to co klepał w środku, to był majstersztyk, a do tego jeszcze brameczka :brawo:

dobre zachowanie Bojana przy bramce, decyzja Pedro świetna, a przy tym dopisało szczęście. świetnie Xavi, Messiemu zabrakło szczęścia.
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

green 

Piwa: 302/74
Wysłany: 2010-04-16, 16:39  

mam pytanie Kuryl, oglądałeś mecz trzeźwy (pytanie ze względu na Twój spokój), pozdrawiam :-)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi