Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2010-04-23, 09:02
FC Barcelona - Deportivo La Coruńa 3:0
Autor Wiadomość
Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2010-04-15, 16:08  

lol, nim przeczytałem komentarz chaosa, pomyslalem dokladnie o tym samym i mialem zamiar to napisac :)

cos jest na rzeczy trampki.

co do meczu - napisze tylko tyle - 3:0 to najmniejszy wymiar kary, gralismy dlugimi fragmentami naprawde calkiem fajnie, ale i przeciwnik zdawał sie praktycznie nie podejmowac jakos specjalnie walki.
Postaw piwo autorowi tego posta

Marcinho 

Piwa: 51/23
Wysłany: 2010-04-15, 19:45  

no i nie mówcie na Iniestę 'blady', denerwuje mnie to :/

ludzie! nie dajmy sie zwariować, to jest forum internetowe, a nie debata publiczna. urażać was będzie jeśli np. ja będę pisał o Abidalu per 'murzyn'? albo o Parku per 'skośnooki'? nie mówcie, że uważacie to za rasizm :>

sorry za offtop, ale nie mogłem nie wyrazić swojej opinii

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2010-04-15, 19:51  

Marcinho, naprawde nie zauwazasz roznicy miedzy slowami 'czarnuch' i 'murzyn'? Zreszta nie widze sensu wiecznego podkreslania tego jakiej rasy jest dany zawodnik, to troche absurdalne. Takie okreslenia jak 'skosnooki' czy 'czarnoskory' od czasu do czasu nikomu krzywdy nie zrobia w przypadku forum internetowego, ale sa tez granice i o to wlasnie chodzilo chaosowi.

green 

Piwa: 307/76
Wysłany: 2010-04-15, 21:41  

a forum nie jest niby publiczne? jak dla mnie słowo "czarnuch" jest delikatnie mówiąc niestosowne. Co do meczu , wygraliśmy 3-0, ale do czasu strzelenia bramki przez Pedro seryjnie marnowaliśmy okazje bramkowe, co w przeszłości było już karane przez przeciwników (przeważnie w ostatnich minutach) i bałem się, że tak duża niefrasobliwość zemści się na nas. Dopisało szczęście i o to chodzi.

Steve 

Piwa: 119/386
Wysłany: 2010-04-15, 21:59  

chaos napisał/a:
@trampki
Mógłbyś skończyć z tymi "czarnuchami"? Raz użyłeś, ok fajnie. Ale w każdej wypowiedzi na temat Yaya czy Keity? Uderza mnie to w oczy, więc proszę cię, żebyś przestał.

no trampki, teraz grzecznie powiedz: "spoko czarnuchu" :absolwent:

Boberek 

Piwa: 1025/1810
Wysłany: 2010-04-15, 22:03  

Dokladnie Green ja tez do momentu bramki na 2-0 Pedro mialem te same obawy bo prowadzenie 1-0 nawet w meczu Barcelony u siebie ze slabo grajacym Deportivo to jest zawsze ryzyko bo jak wiemy bramki z dupy sie zdarzaja albo graczom przeciwnika moze wyjsc akruat jedna zabojcza akcja lub strzal zycia jakiegos grajka...

Co do okreslen "murzyn" lub "czarnuch" to po prostu z umiarem jesli ktos uzyje ich raz na jakis czas to mi osobiscie nie przeszkadza ale jesli juz ktos zacznie uzywac ich zbyt czesto to juz razi w oczy....

Peace!

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2010-04-16, 13:34  

a ja o wynik byłem cały czas spokojny. jak mało kiedy. zagraliśmy tak zajebiście, że trudno kogokolwiek wyróźnić, ale jednak - YAYA TOURE :konik: to co klepał w środku, to był majstersztyk, a do tego jeszcze brameczka :brawo:

dobre zachowanie Bojana przy bramce, decyzja Pedro świetna, a przy tym dopisało szczęście. świetnie Xavi, Messiemu zabrakło szczęścia.
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

green 

Piwa: 307/76
Wysłany: 2010-04-16, 16:39  

mam pytanie Kuryl, oglądałeś mecz trzeźwy (pytanie ze względu na Twój spokój), pozdrawiam :-)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi