Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Salid y divertiros!
Johan Cruyff do zawodników przed finalem Pucharu Europy w 1992 roku
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2010-04-04, 22:25
RCD Mallorca- FC Barcelona 0:1
Autor Wiadomość
Janio 
Lo Puto Crack

Piwa: 93/186
Wysłany: 2010-03-27, 22:12  

Ibra i Messi powinni sie lepiej zachowac przy sytuacjach - odpowiednio w 1. i 2. polowie. Musimy wykorzystywac takie okazje, bo nie gramy takiego kosmosu zeby moc spokojnie czekac, az wreszcie cos wpadnie.
Cieszy trzeci z rzedu gol Ibry, oby podtrzymal serie w srode. Messi moglby znowu zaczac strzelac bo narobil nam apetytu a teraz nie trafia. Mam nadzieje ze czeka na Arsenal :P
Postaw piwo autorowi tego posta

memphis 

Piwa: 237/301
Wysłany: 2010-03-27, 22:13  

Milito to jest gość. Półtora roku przerwy, a po jego grze kompletnie tego nie widać. Kolejny bardzo dobry mecz. Mam tylko obawy, czy ostatnio nie jest za bardzo eksploatowany.
Widać, że Ibra czuje się pewniej po ostatnim nie najlepszym okresie. Cofał, żeby trochę pomóc w rozgrywaniu, miał też kilka błyskotliwych zagrań, kilka dryblingów. No i kolejny ważny gol. Dobrze układa się jego współpraca z Messim. Tylko czekać, aż zacznie tak współpracować z Xavim i Iniestą.
Dobry mecz Maxwella. Ostatnio całkiem nieźle wygląda - regularne występy mu służą. Nawet trochę szkoda, że będzie musiał usiąść na ławce, gdy wróci Abidal.

Forma niby jest średnia, ale moim zdaniem cały czas gramy na pół gwizdka.

Dodo 

Piwa: 613/154
Wysłany: 2010-03-27, 22:46  

Nie wiedziałem, że Iniesta potrafi tak irytować. W takiej formie jedynie spowalnia grę.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2010-03-28, 08:30  

Nikt nie zauważył, że zwycięski gol padł po rożnym? :)

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2010-03-28, 15:24  

pep chwali druga polowe i ja sie przylacze. w koncu bylo to co w zeszlym sezonie, czyli totalne stlamszenie przeciwnika, przede wszystkim rozgrywanie i klepa na polowie przeciwnika. jezeli to udaje nam sie osiagnac to bramka wczesniej czy pozniej pasc musi i wczoraj tak od ok 30 minuty bylem spokojny ze cos strzelimy.
chwalicie ibre, milito - ok. ja dorzuce do tego keite ktory zrobil ogromna, niesamowita prace i smiem twierdzic ze to dzieki niemu zdominowalismy gre. w takiej dyspozycji jest murowanym pewniakiem w 11 na SB. no i valdesa ktory z miesiaca na miesiac jest lepszym bramkarzem i eliminuje stopniowo swoje slabe punkty - zwroccie uwage na gre na przedpolu ktora zawsze byla jego slaba strona a teraz czuje sie w niej bardzo pewnie.

cholernie wazne 3 punkty, kolejna wazna bramka zlatana, i tak jak memphis mam wrazenie ze rezerwy sa gigantyczne i w tych najwazniejszych meczach zostana odpalone.

fifi_fcb 

Piwa: 1/1
Wysłany: 2010-03-28, 16:57  

nooo ibra is back :lol: a teraz prosze uprzejmie trzymamy kciuki za atletico :ok:

trampki 
Mistrz Presezonu

Piwa: 361/232
Wysłany: 2010-03-28, 17:19  

Nie mam pojęcia skąd wytrzasnęli te żółte spodenki, niemniej całkiem klawo się w nich prezentowali.
Fajnie że Ibra zaczyna coś grac, widac jak bardzo jest nabuzowany, chocby przy bramce z metra, kiedy to najchętniej rozerwałby siatkę. Pomoc musi się ogranąc.

Na materace nie ma co liczyc, chyba że grają z Barcą na Calderon.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi