Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Que bonito es levantarse por la manana y saber que juega Maradona
César Luis Menotti
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2010-03-29, 13:44
Real Zaragoza - FC Barcelona 2:4
Autor Wiadomość
Boberek 

Piwa: 1013/1793
Wysłany: 2010-03-21, 23:39  

Ladyooviedo jestem pewien ze w obecnej sytuacji psycho fizycznej Zlatana kazdy gol dla niego bedzie wazny czy to bedzie karny czy gol wcisniety z 2 metrow bo widac bylo ze z kazda nie wykorzystana sytuacja meczyl sie niemilosiernie ...

Jesli w najblizszych meczach nikt inny z naszych ofensywnych zawodnikow nie nawiaze chociaz w 50% do formy Leo to pozostanie nam na chuchanie dmuchanie i modły o zdrowie Leo bo o jego forme do konca sezonu mozemy byc spokojni ...

Juz w tym sezonie w koncu tytuł pichichi zostanie w Barcelonie nie widze innej opcji....

Mecz ten pokazal rowniez dobitnie ze jakiekolwiek roszady na pozycji stoperow z poza trojkata Pique ,Milito ,Puyol nie powinny miec miejsca chyba ze prowadzimy 4-0 lub 5-0 u siebie :)

Bardzo podobala mi sie w gra w dzisiejszym meczu calego bloku obronnego wraz z Valdesem w szczegolnosci Maxwella i Alvesa za intensywna i efektywna gre do przodu az do feralnej 84 minuty wydaje sie ze chyba troszke zlekcewazylismy rywali myslac ze po bramce na 3-0 sie poloza i beda czekac na koncowy gwizdek . Musimy sie ustrzec takich momentow dekoncentracji zeby na koniec sezonu nie okazalo sie ze "tfu tfu" przegramy mistrza gorsza roznica bramek.

Bardzo slabo dzis Keita i Iniesta moim zdaniem zupelnie nie widoczni w tym meczu .Nawet Orłowski sie zorientowal po 20 minutach ze Andres sie pojawil na boisku :P

No i niestety mimo wielkiej checi do gry i zdobycia bramki minus za dzisiejszy mecz za nieskutecznosc dla Ibry ...
Postaw piwo autorowi tego posta

Marzec 

Piwa: 159/163

Wysłany: 2010-03-21, 23:41  

Bawią mnie wszelkie porównania messiego do rooneya.
Rozumiem że angol jest fajny i sie obecnie wielu nim jara, bo sporo strzela, ale o czarowaniu gosc nie ma pojęcia.
Ci którzy tworzą te porównania chyba nie za bardzo wiedzą z kim mają doczynienia.
To co dziś zrobił naprawde świadczy o tym że Messi que un club, bo chocby nie wiem jak słabi byli obrońcy Saragossy, takie cuda , dominacja, one man show, sie po prostu nie zdazają.

Niech On tylko pozostanie takim skromnym chłopakiem a takie teksty jak ten wyżej niech sobie tworzą szaleni fani i prasa. Inaczej mówiąc niech mu nigdy nie odbije palma ;]

Mecz:
Ibra, wcale nie grał dziś źle a po prostu brakło mu szczescia. Przy całej krytyce ktora na niego spada nie zapominajmy jak fenomenalną kariere miał dotychczas. Jak Wielkiego formatu to piłkarz. Jak kapitalny tak naprawde to technik.
Co z jego grą jest nie tak? Dlaczego gra nie tak jak byśmy chcieli?
Myśle sobie że ma jakiś tam kompleks pierwszego sezonu, czy problem z tym że po latach liderowanie wszędzie gdzie się pojawił nagle jest 4-5 planową postacią, albo problem jest z tym że myśli by kiedyś być liderem w tak Wielkim Klubie, ale w głębi ducha wie że nigdy nim nie zostanie i to go blokuje. Coś tam mu siedzi na żołądku i dopoki tego nie strawi może być z nim nie do końca dobrze.
Ale my kibice wierzmy w niego, nasza krytyka niczego bowiem nie zmieni.

Kolejne wyśmienite minuty Milito :zolwik2:
Reszty raczej nie ma co komentować w końcu graliśmy z kelnerami.

Partyzant 
bad motherfucker

Piwa: 468/479
Wysłany: 2010-03-22, 02:07  

Mały kamyczek do ogródka Pepa za zmiany które o maly włos nie doprowadziły do remisu - (no chyba że były spowodowane urazami wiec wtedy spoko) Milito to klasa :zolwik2: a Marquez w chyba 70% meczów zawalał jakąs bramę w tym sezonie.
Zgadzam się z Mentorem w kwestii messidependenci - to nie jest normalne jak jeden koleś wszystko robi a reszta nie potrafi nic strzelić. Gdyby nie Leo mielibyśmy pewnie z pare pkt straty do mierdy już dziś - i mówię tylko o ostatnich meczach.

A Ibra? No coż, mam nadzieję że patrząc na grę Messiego zrozumie ile mu brakuje do najlepszych i w końcu ogarnie siebie i swoją grę.

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2010-03-22, 08:32  

Messi zniszczył system, podobnie jak Ibra, tylko troche na odwrót :P No ale daleko mi od wylewania wiadra pomyj. Pudło na pustą praktycznie bramkę świadczy o errorze in da psycha, a nie o braku umiejętności. Mam nadzieję ze ktos zdejmie mu tego firewalla, ale tymczasem może trzeba dać więcej szansy Bozianowi.

Nadzieją nie napawa Marqueczłapaka, w praktyce co nie wejdzie to nasz blok defensywy rozpada się do cna. Zmiany wywołane chyba lekkimi urazami obu stoperów wiec Pep nie chciał ryzykować.

No i jeszcze raz o Messim - jest w fenomenalnym gazie. Odbiór, drybling, gol - on nie jest zależny od nikogo, ale my jestesmy zalezni od niego. Kiedy te cykle zatrybią z resztą grajków? :)
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

lipek 

Piwa: 2/1
Wysłany: 2010-03-22, 09:34  

Może to tylko moja spiskowa teoria dziejów, ale co Alves ma piłkę na dośrodkowanie i widzi tylko Ibrę w polu karnym to leci świeca na drugą stronę... Już któryś mecz z rzędu dostrzegłem takie zagranie.
Piłka od Pedro też nie była w stylu "w którym róg mam strzelić". Wyrzucił go na długi słupek.

Jasne, że Zlatan nie jest w szczytowej formie, ale poczekajmy do gran derbi.

Marquez... Książkę można napisać o tym ile Barca traci goli jak on biega po boisku. Po co sprowadzać Ukrainca za 25mln skoro nie wpuszcza się go nawet w takich meczach przy stanie 3-0.

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2010-03-22, 09:40  

Ibra swoją grą doprowadza mnie do szewskiej pasji. On powinien dostać jakieś treningi strzeleckie na pustą bramkę (tak na początek) a później w asyście obrońców. Gol z karnego na pewno go nie odblokuje. Na początku meczu wydawało mi się, że jest strasznie głodny gry ale się myliłem. Gdyby Messi był inny sam by strzelał karnego.
Mecz ogólnie dobry kilka ciekawych zagrań i akcji ale wciąż za wolno. Alves kilka razy zapomniał, że nie gra w rugby.
Messi - no comment - forma jakiej dawno nie widziałem, kozak nieziemski, praktycznie co strzeli to wpada. Szkoda, że Marguez nie gra tego co kiedyś - psuje się nam chłopaczyna.

Marzec 

Wysłany: 2010-03-22, 09:47  

ej o co chodziło Guardioli w 72 minucie z tym Dmytro, co tak jaja :henry: i :bojan: z niego wylali? :D

edit: aha, już zrobił 3 zmiany a chciał go wpuścic haha, zakręcony pep niszczy :D

valdeq 

Piwa: 94/43
Wysłany: 2010-03-22, 11:24  

Zastanawiam sie, czy ibre sytuacja z karniakiem nie podlamie jeszcze bardziej. Doszlo do tego, ze jakis kurdupel musi sie nad nim litowac w koncowce spotkania i odstapic mu "jedenastke", co by sie przelamal. Na dodatek ten konus bezczelnie przyznaje sie do tego w wywiadzie ;) .

Marzec 

Wysłany: 2010-03-22, 11:52  

na drugi dodatek zdaje sie że to już nie pierwszy raz w sezonie daje mu karnego by sie przelamal ;]
może następnym razem da mu troche lewej nogi albo głowy? :D
tylko nie wylewac tu pomyji, żartuje sobie ;]

Janio 
Lo Puto Crack

Piwa: 93/186

Wysłany: 2010-03-22, 12:21  

Tak sobie patrze na powtorki bramek i wydaje mi sie ze przy drugim golu dla Saragossy gracz tego zespolu zagral z wolnego toczaca sie pilke - sedzia powinien przerwac gre i nakazac rozegrac wolnego ze stojacej nieruchomo futbolowki, szczegolnie ze korzysc z nieprzepisowego zagrania byla ewidentna bo byla to od razu wrzutka na Colunge i gol :]

kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/556
Wysłany: 2010-03-22, 12:25  

A przy bramce na 2-0, Leo mogl podac do idealnie ustawionego Ibry :)

lipek 

Piwa: 2/1
Wysłany: 2010-03-22, 12:41  

Janio napisał/a:
Tak sobie patrze na powtorki bramek i wydaje mi sie ze przy drugim golu dla Saragossy gracz tego zespolu zagral z wolnego toczaca sie pilke

Taa, też na to zwróciłem uwagę. Co nie zmienia faktu, że po frajersku się zachowali. Nikogo przy piłce, obrońcy oddaleni od siebie na 20m... Pewnie kwestia rozluźnienia.

Partyzant 
bad motherfucker

Piwa: 468/479
Wysłany: 2010-03-22, 12:49  

Drugi gol to jakiś absurd - kurdupel siłuje się z gościem przez parę sekund, przepycha go a potem ośmiesza całą prawie obroną jakby grał na Playstation. Przypomniała mi się bramka Ronaldo z Compostelą. Zresztą akcja na karnym to też jakiś skandal, brak mi słów. Choć w sumie dalej nudy - ten sam zwód i ciągły balans ciałem... :/

jordan20 

Piwa: 85/156
Wysłany: 2010-03-22, 14:19  

stratosferyczny gol messiego:

trampki 
Mistrz Presezonu

Piwa: 361/232
Wysłany: 2010-03-22, 16:25  

Wkurviał mnie jakiś czarnuch który co chwile tracił piłkę w środku pola ale przez kiepską jakośc mojej transmisji nie mogłem zidentyfikowac kto to :/
Mecz ogólnie jakiś mega udany nie był, było wiele sytuacji, ale głównie w końcówce kiedy to obrońcy Saragossy urządzili sobie dziwną zabawę pod tytułem "kto się ruszy ten przegrywa".

O Zlatanie wszystko już chyba zostało napisane. Ja tam dalej w niego wierzę, facet potrzebuje konkretnego przełamania by móc wymiatac jak w poprzednim roku. Ale tego karnego mimo wszystko oglądałem z połowicznym facepalmem, przy jego formie strzeleckiej pierwszy raz w życiu bałem się o życie kibiców stojących na najwyższej trybunie za bramką :(
Cieszy także coraz lepsza gra Maxwella. Facet zaczyna ogarniac o co cho w defensywie, a jego podłączenia do akcji ofensywnych nieraz sprawiają wiele trudności obrońcom przeciwnika.
Messi przechuy, wiadomo.

A z Marqueza niestety ostatnio straszny Oleguer się zrobił :( Nawet przy stanie 0-3 jak wchodzi na 15 min to trzeba drżec o wynik.
Z drugiej strony nawet nie chcę myślec w jakiej formie jest Dmytro, skoro nawet Meksykanin jest wyżej w klubowej hierarchii od niego :(

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi