Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2010-03-16, 15:20
UD Almeria - FC Barcelona 2:2
Autor Wiadomość
Partyzant 
bad motherfucker

Piwa: 468/479
Wysłany: 2010-03-06, 23:47  

Często tak jest że na początku się gra niejako z rozpędu. PO jakimś czasie jak obrońcy już się danego gracza "nauczą" idzie jak po grudzie. Tak jak z debiutanckim sezonem i sezonem który następuje zaraz po nim. O ile przez pierwszą runde nie można było mieć wielkich pretensji do Ibry to teraz jest tragicznie. Wolny, albo stoi i sie patrzy albo patrzy się i stoi, wolny, nie szuka gry (a w Interze to robił), podejmuje złe decyzje, wolny, źle odgrywa i nawet zastawianie mu nie wychodzi. Nie wykorzystuje w ogóle warunków fizycznych a teraz wyszło całe jego chamstwo i frustracja.

My potrzebujemy egzekutora, killera a nie kolejnego klepacza od piętek.
Niestety gramy bez napastnika i pojawienie się Bojana (no bo Henry już sie nadaje do tego co Marquez) może byc dla naszej gry więcej niż wskazane.

gregori 

Piwa: 360/72
Wysłany: 2010-03-07, 00:01  

Bylo 5 pkt przewagi i zrobilo sie 0. Jak sie nie wezma szybko do roboty to szybko bedzie 5 pkt straty. Takie mecze jak z Almeria trzeba wygrywac.
Postaw piwo autorowi tego posta

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2010-03-07, 07:50  

jeśli nadal będziemy grali taką padakę, to za wiele nie ugramy w tym sezonie. gramy tak przeraźliwie wolno, że już patrzeć się nie da.

o ile sytuacja w tabeli jest sprawą otwartą (różnica 2-3 bramek) o tyle nasza gra nie napawa optymizmem. za tydzień grająca w kratkę valencia może nam napsuć sporo krwi, jeśli nie poprawimy gry.
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2010-03-07, 09:26  

Jest lepiej niż rok temu o tej samej porze

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2010-03-07, 10:25  

Jest to 3 mecz gdzie graliśmy dno, wolno i bez pomysłu. Mieliśmy sporą przewagę nad mierdami, którzy wczoraj potrafili wyjść ze stanu 0-2 na wygraną.
Oby się coś poprawiło bo końcówka sezonu ostro da Nam popalić.
Odpoczynek Zlatanowi dobrze zrobi, mam nadzieję, że zagra Pedro i może Ibra zrozumie jak się nie gra.

Marzec 

Piwa: 159/163
Wysłany: 2010-03-07, 10:28  

kuryl napisał/a:
za tydzień grająca w kratkę valencia może nam napsuć sporo krwi.

Nie napsuje bo nie będzie zlatana ;]

Niestety a może stety Zlatan nie wygląda dobrze w tym sezonie a to że wczoraj grali lepiej po jego kartce niż przed da ludzią w kliubie do myślenia. Pep widzi że coś jest nie tak z tą grą i wie że może to być po częsci przez Ibre. Ja mam tylko nadzieje że szwed ma kompleks 1 sezonu i w drugim wybuchnie niczym Henry, oby tylko w trzecim jak francuz nie był do sprzedania.

Mogły wygrać ten mecz maluchy bo sytuacji na 3:2 kilka było. Maxwell za super jednak nie jest i może warto sporobwac na lewej Milito.

Czy coś wygramy w tym sezonie?
Ciągle patrzymy na wszystko z perspektywy najlepszego roku w dziejach piłki klubowej i gdzieś tam w głębi serca chcemy dejavu, chcemy tej gry, tej zaciętości, tego szczescia, tych manit, pięknych akcji i goli, jednak musimy zrozumieć że to było i już nigdy nie wróci a jak wróci to napewno nie tak szybko jakbyśmy chcieli. Jedno trofeum w tym sezonie powinno nas cholernie ucieszyc. Oczywiście drużyna jest w stanie wygrac 2 trofea, bo przecież to w dalszym ciągu geniusze z najwyższej półki a system jak działa to nie ma na niego bata... oby tylko zadziałał w odpowiednich momentach.

gregori 

Wysłany: 2010-03-07, 11:44  

Barcelona ma ciekawy kalendarz. Za tydzien super wazny mecz z Valencia na CN a potem az do meczu na SB dosc slabi rywale. Tyle ze jak sie remisuje z Almeria to nie ma w lidze slabych rywali.
Po meczu na SB chwila oddechu a potem, na sam koniec wyjazdy do Villareal i Sevilli. Nie ma iinej opcji niz wygrac wszystko az do GD. Nie jest to az takie ciezkie bo mecze na CN sa zawsze do wygrania a wyjazdy beda do Saragossy i Mallorki. Nie ma innego wyjscia niz wszystko wygrac . Jak nie to bedzie drugie miejsce, moze w LM sie uda :)

mroo 

Piwa: 741/716
Wysłany: 2010-03-07, 13:40  

gregori napisał/a:
Tyle ze jak sie remisuje z Almeria to nie ma w lidze slabych rywali.

widziales ile pkt zdobyla w ostatnich meczach almeria?

zlatan mial swietny poczaek sezonu a teraz nagle sie zagubil, musial mu zaszkodzic syndrom wyjazdu na PNA :lol:

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
mistyk
valdeq 

Piwa: 94/43
Wysłany: 2010-03-07, 17:48  

gregori napisał/a:
Po meczu na SB chwila oddechu a potem, na sam koniec wyjazdy do Villareal i Sevilli. Nie ma iinej opcji niz wygrac wszystko az do GD. Nie jest to az takie ciezkie bo mecze na CN sa zawsze do wygrania a wyjazdy beda do Saragossy i Mallorki. Nie ma innego wyjscia niz wszystko wygrac . Jak nie to bedzie drugie miejsce, moze w LM sie uda :)

tyle, ze zara juz nie szmaci sie tak, jak przez pierwsza czesc sezonu. w 5 ostatnich meczach zdobyla tyle samo punktow, co my (takiej serii jeszcze chyba nie mieli w tym sezonie :D ). a mallorca na ono e. stracila az 3 punkty. jestesmy w takim gazie, ze nic nie jest oczywiste. :)

jordan20 

Piwa: 85/156
Wysłany: 2010-03-08, 00:26  

popraw marzec "ludzia" w swoim poscie

po drugie- naprawde chcialbys na lewej obronie milito koszte maxwella?
goscia z gorszym przyszpieszeniem,brakiem techniki,umiejetnosci dosrodkowania i co najwazniejsze- facet na lewej stronie gral pare lat temu w saragossie i to od wielkiego dzwonu

super pomysl nie ma co... :brawo:

kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/556
Wysłany: 2010-03-08, 07:56  

Jordan popraw w swoim poscie "na prawde"

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2010-03-08, 08:52  

Kieła popraw w swoim poście "poscie"

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2010-03-08, 09:02  

poprawcie swoją zdolność do pisania na temat

:offtopic:
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1159/901
Wysłany: 2010-03-08, 22:32  

Nie stało się nic strasznego. Remis sami sobie zgotowaliśmy, ładując piłę do własnej bramki. Samobój Puyola to raczej nieszczęśliwy wypadek, ale przy pierwszej bramce przegrał pojedynek z Cismą, co obarcza go winą za utratę tej bramki. Xavi i Iniesta znów mało kreatywnie i choć starali się pokazywać i rozgrywać piłkę, nic z tego niestety nie wyszło. Skrzydła poprawnie, ale tylko poprawnie. Ibrahimovic za to fatalnie. Niech Szwed lepiej poważnie się zastanowi, co chce wnieść do drużyny i pracuje nad zgrywaniem się z resztą drużyny. Chyba nie tylko ja zauważyłem, że po zejściu Zlatana piłka z przodu chodziła szybciej, dokładniej i płynniej. Nie jest to najlepszy okres Szweda i naprawdę musi baardzo poprawić swoją grę, bo przed nami decydujące mecze sezonu. Brakowało mi jeszcze wejść Milito tak, jak ma to w zwyczaju Pique. Obrona Almerii nie zostawała przez to rozciągnięta, co utrudniało nam rozgrywanie piłki. Mecz powinniśmy wygrać, ale znów zabrakło szczęścia. W sobotę Valencia nam pokaże, gdzie obecnie jesteśmy z formą. Mam jednak nadzieję, że to my im pokażemy co nieco :lol:

gregori 

Wysłany: 2010-03-08, 23:37  

Wszystkie mecze, ktorych Barcelona nie wygrala, skonczyly sie tak a nie inaczej przez sama Barcelone. Nie wygrywa kiedy gra slabo albo popelnia jakies straszne bledy.
Poza tym nie zgodze sie ze Barcelonie zabraklo szczescia w meczu z Almeria. Przy golu Messi dostal idealne podanie od obroncy Almerii.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi